X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 28 września 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Lady super informacja. Dzięki:)

    f08af289ff.png
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 28 września 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio się obkupiłam bo też było -45 % :D więc nawet nie zaglądam bo Mały pewnie wszystkich ciuszków nawet nie założy :D

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 28 września 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Lady :) Chyba masa ludzi tam teraz kupuje, bo strona bardzo wolno chodzi

    start lipiec 2013
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 28 września 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promocja ma być dziś i jutro, więc można później zajrzeć :)

    Monia85, Dotek lubią tę wiadomość

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 28 września 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chciałam zamówić bluze dla chrześnicy to ni wyskoczyło 699zł oszczędzasz 700 zł :D a potem strona zdechła. Spróbuję później bo podoba mi się pościel do łóżeczka i czapusia dla niunia.

    f08af289ff.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 28 września 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAROLA, wzywam Cię. Czyżby już Alusia była z Tobą?
    Wyczailam na fb że Tata jest z Ciebie dumny :)
    Czekamy na wieści :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia a to na studia?

    Agatka ciekawy temat i nie mam zielonego pojęcia o czym mowa;)

    Dotku dziękuję, jestem już po wizycie. Moja "Kruszynka" bije rekordy. Waży już prawie 4100g tj od wyjścia ze szpitala (24 dni) przybyło jej 1140g! Takie wyniki osiąga się dzięki open bar 24h na dobę;)
    Poza tym położna miała wspaniałą okazję posłuchać koncertów Małej. No i przyznała, że Mały niecierpliwiec, z humorami. No cóż pozostaje poczekać, aż jej przejdzie, oby do 3 msc:)

    Ach no i mam problem piersiowy, boli, guzki, dobrze, że w czas powiedziała co mam robić, może nie skończy się zapaleniem.

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 28 września 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, to jest kurs zawodowy, poziomem wykształcenia odpowiadający zawodówce, ale dla mnie te wszystkie tematy są obce i jest tego dużo. Egzamin jest państwowy przed zewnętrzną komisją. Jest mi to potrzebne, bo teraz ziemie mogą kupować tylko osoby z wykształceniem rolniczym.

    start lipiec 2013
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 28 września 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza1989 wrote:
    Dziękuję Wam dziewczyny za tak ciepłe przyjęcie ;) Jak się wczytam w forum to chętnie przyłączę się do ploteczek ;)
    Tymczasem może któraś z Was zamierza rodzić na Kraśnickich i ma jakieś informacje na temat tamtejszych obyczajów? Obecnie szukam szkoły rodzenia i mam do wyboru dwie: Aktywną mamę i Lidię. Ta pierwsza jest na NFZ, druga płatna ale ile - nie wiem. Do lekarki chodzę na NFZ, nie pracuje ona w żadnym szpitalu. Chcę przygotować się w szkole rodzenia a dodatkowo "wykupić" asystę przy porodzie douli/położnej - czy kótórakolwiek z Was wie jak to wygląda w Lublinie? Skąd taką wytrzasnąć (tylko taką, która za te pieniądze faktycznie się zajmie i będzie od początku do końca ze mną) ile to kosztuje, jak się to załatwia? Będę wdzięczna za podpowiedzi ;)
    Aha - zapomniałabym - ja rodzę w marcu, a przynajmniej taki mam wyznaczony termin (03.03.2017) ;)
    ja rodziłam na kraśnickich i chodziłam do szkoły Lidi, ona sama nie daje opcji wykupienia asysty przy porodzie ale zajecia super, kosztu nie pamietam bo to bylo dwa lata temu, jest tam opcja porodu rodzinnego wiec jedna osoba moze z Toba byc takze doule mozesz miec z zewnatrz, mi asystowaly 3polozne i 2 lekarz bo to byl piatek 13 i porodowka byla pusta:p ogolnie na porodowce fajnie jest opcja gazu, wanny, prysznica, liny, worki saxo, piłka, mozna chodzic wiec porod aktywny,chyba nadal nie ma zzo, trzymaja sie planu porodu, dla malucha daja aby rozek i ewentualnie mleko jak sa problemy, poza tym wszystko swoje, sale na noworodkach 2-3os, czesc z lazienkami, polozne pomagaja przy maluchu, odwiedzac na sali mozna ale tak po 1os, jak masz jakies pyt to pisz

    Zuza1989 lubi tę wiadomość

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 28 września 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do ciuszkow ja mialam dla małej 3 duze kartony na pierwszy rok teraz napewno sie pochamuje przy synku z iloscia:)

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 28 września 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało się, złożyłam zamówienie :) Lady H często są takie promocje?

    Lepiej żeby Mały mieścił się w 56 jak się urodzi!

    start lipiec 2013
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 28 września 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio było 45% ale dowiedziałam się po:)

    f08af289ff.png
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 28 września 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, jakoś teraz się posypały te promocje - w weekend było -45 %. Dodatkowo jak się zapiszesz do ich klubu to dostaniesz 10 % jednorazowo i będziesz dostawała informację o promocjach na maila :)

    Wcześniej jakoś nie było takich "większych" obniżek. Ja już chyba ubranka będę miała w rozmiarze 56/62. Większe planuję kupić na wyprzedażach grudniowych :)

    Jutro przychodzi komoda dla Małego i po weekendzie zaczynam pranie i prasowanie :) Dziś wycinałam metki z ubranek i siedziałam ponad godzinę i powiem Wam że się zmęczyłam :( aż się martwie jak ja poprasuję te wszystkie słodkie ubranka :)

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 28 września 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zamówiłam chyba 4 zestawy na 56 i więcej już nie zamierzam, chyba że ktoś mi powie, ze coś z tego jest niepraktyczne albo nie zakłada się tak jak ja planuję. Będzie mi brakowało kombinezonu zimowego, ale to kupię po ostatnim usg żeby bardziej trafić w rozmiar albo móc jeszcze wymienić.

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia ja w pierwszych dniach używałam 50, ale to chwilę teraz 56, ale to długo nie potrwa, bo już powoli z nich wyrasta. Na samym początku używałam tylko pajacyki, teraz dodatkowo body + gatki.
    Powodzenia w nauce.

    A ja dziś w końcu mam relaks długa kąpiel, teraz tv, Wy i coś słodkiego. Bobo, mąż i kot śpią:)

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 28 września 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak się rozkręciłam w dziecięcych gadżetach, że już mi się nie chce uczyć :) Co tam, najwyżej więcej żadnego pola nie kupię ;)

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłaś coś ciekawego z tych gadżetów?

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 28 września 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już zakup tych ubranek to dla mnie duży krok, a co do gadżetów to nie wiem jeszcze czego potrzebuję. Może coś wezmę od siostry, bo ma u mnie przechowywać to co juz niepotrzebne. Na razie zbieram informacje i tak np. planowałam kupić nianię z monitorem oddechu, ale siostra mi odradza bo jak w nocy wyjmuje Julkę to niania alarmuje i jest głośno. Pościel może będę szyła w komplecie z zasłonami, ale u krawcowej.

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 28 września 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla miałaś rozm 50 wcześniej kupiony? Wiedziałaś że Karinka będzie taka drobna?

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia przypadkiem wpadły mi w ręce 50, używane, ale okazało się, że przydały się. Pewnie kupiłabym ze 3 komplety i tak, bo ja jestem nieduża i przypuszczałam, że może się przydać.
    Ja nie kupowałam ani niani ani monitora, ale mieszkam w mieszkaniu, a łóżeczko mam na wyciągnięcie ręki od mojego łóżka.

‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ