X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 22 października 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 12dpo test nic nie pokazał, baaa później też nic nie pokazywał, ale nie robiłam z porannego moczu. Na Twoim miejscu chyba bym tyle nie wytrzymała :)

    Orbitka lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 22 października 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    U mnie 12dpo test nic nie pokazał, baaa później też nic nie pokazywał, ale nie robiłam z porannego moczu. Na Twoim miejscu chyba bym tyle nie wytrzymała :)
    do ponidziałku mam brac luteine:) no nic zobacze jutro jaki bede miała humor:) choc czuje ze nic z tego:- to byłoby za poste...

    za pierwszym razem?? nie to raczej nie z moim szczesciem...


    najbardziej boje sie ze podejdziemy to iui 3 razy a pozniej padie słowo invitro...

    to chyba było by najgorsze... o tym raczej nawet nie mylimy bo jestesmy za młodzi mam dopiero 23 lata i mysle ze na taka metode mamy jescze czas...

    a tym bardziej mąz twierdzi ze wolałby adoptowac niz podchodzic do invitro...

    albo jest tez inna opcja poprostu poszukac pomocy w innym miejscu u innego lekarza..

    jak nie wyjdzie teraz to w grudniu probujemy jeszcze raz... dzieki ze moge sie tu wygdac...

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 22 października 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakładając czarny scenariusz najlepiej byłoby zmienić lekarza ;) Ale nie ma co gdybać, póki nie ma @ jest szansa :)

    Orbitka lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • milagro Autorytet
    Postów: 537 515

    Wysłany: 22 października 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka ja zawsze jak odstawialam luteine to robiłam bete. Za tym szczęśliwym razem wyszła w 10dpo.

    Trzymam mocno kciuki oby ten pierwszy raz był ostatnim i udanym :) My podszliśmy do 5iui a potem zdecydowaliśmy się na 2 ivf. Miałam przy ostatnim podejściu 26 lat. Nieudalo się i zdecydowaliśmy się pójść do naprotechnologa do Lublina. I tu udało się po pół roku zajsc naturalnie. Gdybym ja miala drugą szansę najpierw udalabym się właśnie do napro.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2016, 15:11

    Orbitka lubi tę wiadomość

    Tosiu czekamy na Ciebie :)
    hchys65g0858ajku.png
    30 tc - 1430g 34tc- 2182g
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 22 października 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bardziej mysle o zwykłym tescie:) o becei chyba ze sie @ spozni:)
    dziekuje dziewczyny za wsparcie:) mozesz mi podac nazwisko tego naprotechnologa??? moze kiedys sie przyda:)

    dla mnie inf to juz cos bardzo powaznego i nie wiem czy moim wieku jestem w stanie sie zdecydowac:) tymbardziej ze męża bym raczej nie przekonała no chyab ze za kilka lat sie cos zmieni...
    a czytajac wpis milagro to mam nadzieje ze moze kiedys samo zaskoczy:) mam nadzieje ze bog ma tam na mnie jakis plan:)

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 22 października 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, czy macie namiar na jakiegoś diabetologa w Lublinie? cukier mam niestety za wysoki :( w poniedziałek krzywa cukrowa...

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 22 października 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka - trzymam kciuki :)

    Orbitka lubi tę wiadomość

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 22 października 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka czy w Krasnym jorku w Tesco kupie coś dla dziecka?

    start lipiec 2013
  • milagro Autorytet
    Postów: 537 515

    Wysłany: 22 października 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka dr Maciej Barczentewicz. Jakbyś miała jakieś pytania śmiało pytaj :)

    Dla nas też decyzja o ivf nie była łatwa zarówno ze względów pogladowych jak i finansowych. To jest dobra metoda bo pomaga wielu ludziom, ale myślę ze warto spróbować napro przed. Ivf to ostatecznosc przed adopcja ;)
    Mam jednak nadzieję ze nie będziesz musiała podejmować tych trudnych wyborów bo niedługo Wam się uda :)

    Tosiu czekamy na Ciebie :)
    hchys65g0858ajku.png
    30 tc - 1430g 34tc- 2182g
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 22 października 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka trzymam kciuki za testowanie:) mam nadzieję że będziesz szczęściarą której kolejne podejścia nie będą potrzebne:)

    Iga niestety nie pomogę z diabetologiem bo nie mam doświadczenia tego typu.

    Orbitka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 22 października 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka owocnego testowania, wiem ze ciezko ale poczekaj do terminu bo po co sie stresowac niepotrzebnie, ja oba testy robilam w terminie @ bo czulam ze cos jest na rzeczy, jestes mloda wiec naprawde wiele mozliwosci przed Wami, ja doroslam do dziecka duzo pozniej i mimo medycznych wskazan do inv teraz czekam juz na drugi naturalny cud w ciagv 2lat takze jak nie macie przekonania do inu probojcie inne sposoby

    a u nas z imieniem czarna dziura, corka dostala imie w 7mc ciazy wiec i syn pewnie tez nie wczesniej

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 22 października 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Migotka czy w Krasnym jorku w Tesco kupie coś dla dziecka?
    Monia w tesco cos znajdziesz ale moim zdamiem w Pepco obok jest wiekszy wybor i atrakcyjniejsze ceny :-) wybierasz sie? :-)

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 22 października 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka zaciskam kciuki :-)

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 24 października 2016, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Witam się w 3 trymestrze:) ale to zleciało...

    Z tej okazji idę dzisiaj do rossmana kupić maluchowi kosmetyki nivea baby. Jak się wyda 15 zł to dodają misia ;)

    Monia jaktam po weselu? Pojadłaś? :)

    Monia85 lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 24 października 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek a jak teraz bedzie lecialo :-)
    Monia pewnie pojadla i popila tak jak ja ostatnio :-P

    Dotek lubi tę wiadomość

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 24 października 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dopiero wstałam ;) Po weselu bardzo dobrze, nawet troszeczkę potańczyłam, oczywiście tez pojadłam a teraz muszę odpokutować i to jakoś zrzucić, bo inaczej mój doktorek mnie zabije ;)
    Dostałam zaproszenie do szkoły rodzenia na spotkanie organizacyjne, to koło Tesco więc jak dobrze pójdzie to tam się rozejrzę za ubrankami.

    A jak u Was po weekendzie?

    Orbitka jak tam?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2016, 09:17

    Dotek lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 24 października 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam wczoraj test oczywiscie negatywm... Poplakalam Calais niedziele a existence juz lepiej ... Coraz czesciej czuje ze chyba Nie jest mi Dane zostac matka... W grudniu podejdziemy do inseminacji jeszcze raz.

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka Kochana nie poddawaj się , na różowej stronie jest taki wątek Zaczynamy znowu starania , gdzie dziewczyny bardzo długo się starają nawet i po parę lat , i mimo to nie poddawają się , nadal walczą kochana trzeba wierzyć ;* .

    I Ja się witam z Wami :) :D . Wczoraj miałam nie miłą przygodę , rano z mężem no wiecie się przytulaliśmy , ja potem idę do łazienki, i plamiłam na brązowo nie było krwi nawet do gina zadzwoniłam , on mi powiedział że szyjka zamknięta ładnie , że to normalne .. czasami tak się zdarza po współżyciu , jakby nie ustało to mam do szpitala jechać , na szczęście nic nie ma , wkładka czysta , podbrzusze nie boli , kruszynka się rusza , nieźle się nastraszyłam wczoraj . Ostatnio też glowa mnie boli a raczej mam chyba migrenę , ale tylo żeby po jednej stronie mnie bolało , i ten ból od skroni idzie po prawej stronie mnie boli , niestety mojej rodzinnej nie ma aż do Czwartku :/ , dziś trochę tak mnie boli , kaszel trochę mnie męczy , chcę już lato i żeby było ciepło ;) .

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 24 października 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka nie poddawaj się, na pewno Wam się uda. Niestety niektóre z nas muszą dłuższy czas poświęcić na starania podczas gdy innym udaje się szybko. Mąż niech łyka kwas foliowy bo naprawia geny i lkarnityne bo zwiększa zwinność armii. A proces budowy plemnika trwa ok 3 miesiące.

    Szcześliwa ja to bym chyba spanikowała jakbym zobaczyła plamienie. Niestety strach przed utratą ciąży skasował moje libido do 0 więc mąż troche cierpi;)

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek My teraz będziemy uważać , choć po tych jedno razowym plamieniu się boję , więc na razie zero przytulasków , mąż powiedział że dopóki nie donoszę , nie będzie współżycia tak jasne nie wytrzyma tyle miesięcy ;) .

‹‹ 160 161 162 163 164 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ