X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 26 października 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko na chwilkę, bo niedawno wróciłyśmy z miasta i padam. Jutro rano idę robić cukier więc jak ktoś będzie się nudził pomiędzy 7 a 9 rano niech tu zajrzy, bo ja będę w laboratorium kiblować i chętnie pogadam :)

    Agatka suwaczek Ci się popsuł :(

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 Z miłą chcecią bym Ci potowarzyszyła , ale ostatnio tak mi net chodzi że ciężko mi się na bbf dostać , pakiet mi się skończył , i dopiero po 10 Listopada chyba pakiet wejdzie , także jeszcze muszę poczekać :/ .

    BasiaW Witaj moja droga , w naszym gronie:*:*:*:*.

    Ale te dni mi lecą w domu sprzątanie , gotowanie ,,iść zaprowadzić córeczkę do przedszkola odebrać itp wyprasować , ułożyć rzeczy , i o dzień zleci , a przy dzieciach to jeszcze szybciej mija , ostatnio u mnie w mieście same pogrzeby :( codziennie mijam dom pogrzebowy niestety , nie ma innej drogi i co chwila karawana stoi , w tym tygodniu dzień po dniu pogrzeb , strasznie smutne to jest takie życie kruche no nic na to się nie poradzi ale dosyć smutków , ja czuję sue dobrze kruszynka się rusza jeszcze tyle dni do wizyty , oczywiście dam wam znać co i jak :*:*:*:*.

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 26 października 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację Mamuśka, dni lecą jak szalone...

    start lipiec 2013
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 26 października 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Baska, spokojnej ciazy zycze.
    Magdziula ja niestety przezwalam kazde ze szczepien az do tej pory, obserwacja małej i czujne noce, niestety ale dwukrotnie mialam na rehabilitacji dzieci u ktorych po szczepieniu lub zbieglo sie w czasie cos sie zadzialo, syn szwagra tez nie dokonczyl cyklu szczepionek ze wzg na to ze po jednym "odjelo" mu noge, wrocilo do normy po paru dniach, my szczepimy ale juz pare razy przed robilismy morf, crp i mocz i musialam miec 200% pewnosci ze malej nic nie dolega
    lampke my mamy taka, http://allegro.pl/zazu-lampka-sowa-lou-aktywowana-dzwiekiem-i6038915574.html

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 26 października 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a w rosmanie promocja na emolienty nivea, kupilam na probe bo do tej pory mielismy olej kokosowy i emolium z apteki takie bialo czerwone
    mi sie odezwal dawny uraz kregoslupa i mam objawy rwy kulszowej, w sb byla masakra, od pn biore prady tens, jak skoncze 10zabiegow to kolezanka mnie okleji tejpami, a dzis wzielam skierowan do neurologa tylko ciekawe czy gdzies mi sie uda na nfz:'/

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 26 października 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marcela29 wrote:
    Anjouiek czasem plec dopiero na polowkowych widac albo i pozniej, zaldmzy od ulozenia dziecka, sprzetu do usg i oka lekarza, takze cierpliwosci;) ja corke zobaczylam w 16tyg a synka w 13tyg ale moj dr slxnie z dobrego usg

    jakby ktos szukal fajnej lampki dla dziecka to polecam zazu, nam dzis przyszla nasza sowa i testujemy:)


    a u kogo robisz to USG :)? ja chdze ogolnie na NFZ do Świdnika i tam sprzetu nie maja.. a jak mi dali skierowanie na usg do szpitala to heh nie bylo terminow wolnych nawet wiec nie wiem po co mi robili nadzieje :P teraz moj lekarz spode łba na mnie patrzy,ze mimo,ze robie prywatnie nie chodze do niego tylko do luxmedu sobie latam :P haha niech spada na drzewo :D
    robiłam prenatalne u Chołubka i ładnie mi zrobił... i powiedzial wtedy,ze chyba chlopiec :) teraz robilam usg u Łuczaka ale nie wiem ciezko mi go ocenic, bo nie jestem zadowolona z tej fotki co wstawilam, ale moze nie jego wina tylko ulozenia dzidzi? poszlam do niego tylko dlatego,ze mialam czarne mysli a u niego byl akurat wolny termin na Radziwiłłowskiej... nie wiem... a mamaginekolog na podstawie przekroju powiedziala,ze widzi dziewczynke chyba i narobila mi nadzieje heh :P


    Ja dziś chodzilam po ciuchach. bylam w Orfeuszu, dzis wszystko po 1 zł... ale jak przyszlam to przegrzebane wszystko bylo i dla maluchow prawie nic,
    poszlam na kaprysowa, ogolnie nie ma tam duzego wyboru mimo,ze dzis byl nowy towar.. ale kupilam jedne spioszki i fajny polarek i czapeczke w komplecie do tego :P wczoraj za to w Szmizjerce w Świdniku kupilam chyba z 10 sztuk.. juz mam tyle tych ubranek, że chyba niedlugo pęknie szafka w szwach :D eh chetnie bym Wam pokazala ale slabo sie tu zdjecia wrzuca :P na bb to album swoj wlasny mozna utworzyc :P no trudno :)
    potem bylam jeszcze w sklepie i kupilam nowe botki na poprawe humoru...no i moze tez troche dlatego,ze stare zaczely przemakac :P

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 27 października 2016, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ta glukoza jest całkiem smaczna, jakby pół kilo cukru pudru rozpuścić w kubeczku wody :)

    Siedzi ze mną dziewczyna, która przyszła z mamą i jej karta jest jeszcze przy rodzicach, czyli nie ma 18 lat. Brzuszek ma większy od mojego.

    start lipiec 2013
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 27 października 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczy chyba sie udalo. W niedziele przestalam bracelet luteine ale jak zrobilam test I wyszedl bladzioch to sobie ja zaaplikowalam.dobrze zrobilam ??? No I co mam dalej robic, kiedy isc do lekarza ?? Czy mam isc jeszcze do Dr tkaczuk czy do innego lekarza. Najgorsze ze Boli mnie brzuch jak na okres

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2016, 10:59

    Monia85, Dotek lubią tę wiadomość

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • BaskaW Koleżanka
    Postów: 38 11

    Wysłany: 27 października 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze zrobiłaś z luteiną. Ja w miesiącu, w którym zaszłam w ciążę brałam luteinę na wywołanie, a kiedy @ nie przyszła i zrobiłam test też był bladzioch, od razu poszłam do lekarza i dostałam duphaston i luteinę 100. A do lekarza idź najlepiej do tego, któremu ufasz i który Ci pomagał w staraniach.

    0d1ydqk3ox1rli0g.png
    34bwskjofqfl8l00.png
    Aniołek 8 tc. 27 styczeń 2016
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 27 października 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BaskaW wrote:
    Dobrze zrobiłaś z luteiną. Ja w miesiącu, w którym zaszłam w ciążę brałam luteinę na wywołanie, a kiedy @ nie przyszła i zrobiłam test też był bladzioch, od razu poszłam do lekarza i dostałam duphaston i luteinę 100. A do lekarza idź najlepiej do tego, któremu ufasz i który Ci pomagał w staraniach.
    Tylko ze moja pani Dr Nie prowadzi ciazy. Od lublina mieszkam ponad 100

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • BaskaW Koleżanka
    Postów: 38 11

    Wysłany: 27 października 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko z tym lekarzem to tez nie czekaj długo, bo będziesz się niepotrzebnie stresować, a też nie wiadomo, czy u Ciebie sprawdzi się bardziej luteina czy inny progesteron i w jakiej dawcę. Zawsze lepiej wziąć więcej niż za mało, bo progesteron na pewno Ci nie zaszkodzi. Ja krwawień nigdy nie miałam, ani bólu brzucha, a i tak biorę profilaktycznie rano i w południe duph. a wieczorem luteinę.

    0d1ydqk3ox1rli0g.png
    34bwskjofqfl8l00.png
    Aniołek 8 tc. 27 styczeń 2016
  • milagro Autorytet
    Postów: 537 515

    Wysłany: 27 października 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka luteina nie zaszkodzi, a wrecz moze pomoc :) Ja bym pewnie zrobiła bete dzis i w sobote a potem umowila sie do lekarza. Zrobiłabym pewnie tez progesteron zeby wiedziec ile tej luteiny brac.
    Lekarz i tak teraz za duzo nie powie, najbardziej pewna na poczatku ciazy jest beat hcg.
    A ktory masz dzien po iui?
    Po cichu gratuluje i jeszcze bardziej kciuki zaciskam za Was :)

    Tosiu czekamy na Ciebie :)
    hchys65g0858ajku.png
    30 tc - 1430g 34tc- 2182g
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 27 października 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis 17 dzien.

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 27 października 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka, ja po teście poleciałam do dr T-W, zwiększyła mi dawkę luteiny i Duphastonu - też miałam plamienia. Potem Pani dr skierowała mnie do innego lekarza na prowadzenie ciąży. Zadzwoń do Pani dr - mi zawsze mówiła wtedy gdzie przyjmuje i gdzie mam przyjść.

    Zrób najlepiej betaHCG - bedziesz miała pewność i wtedy nie odstawiaj progesteronu.

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BaskaW wrote:
    Cześć! Ciążę prowadzę u dr Eulalii Saadi, ale to akurat długa historia. Ale muszę chyba coś zmienić, bo o ile na początku byłam zadowolona, o tyle teraz właśnie zdałam sobie sprawę, że jedyne badania z krwi i moczu miałam w 6 tyg.ciąży. Polecacie kogoś w luxmedzie kto będzie pamiętał o wypisywaniu skierowań i potrafi dobrze zrobić usg? Bo mam tam abonament z pracy. A rodzić zamierzam na al. Kraśnickiej i tu postawiłam na położną- wybieram się do szkoły rodzenia p. Lidii Ruty, już się zapisałam. Co do lekarza z Kraśnickiej to myślę, że przejdę się do femmedu na usg 3d do Wiktora i zobaczę, czy warto kontynuować leczenie u Niego, ale przy takich zmianach lekarzy i ich krążeniu po odddziałach, to stwierdziłam, że lepiej zapłacić za szkołę rodzenia. Moja siostra tam rodziła i była bardzo zadowolona, wystarczyło wspomnieć położnym o szkole rodzenia, a dobrze się nią zaopiekowałyby;)

    Basiu! Widzę, że podążamy podobną drogą ;) Ja w prawdzie lekarza mam "nieszpitalnego" i na NFZ, ale na usg 3D byłam również w Femmedzie (u dr Błażukiewicza - z tego co wiem, dostępny w Luxmedzie, uwielbiany przez ciężarne ;)), planuję rodzić na Kraśnickich i też zapisałam się w końcu do Lidii ;) znasz już termin spotkania? Bo mi tylko powiedziała, że zbiera osoby do grupy w podobnym terminie porodu i zajęcia prawdopodobnie wypadną w drugiej połowie listopada. Jaki masz termin porodu? Ja 03.03.2017 ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2016, 12:03

  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 27 października 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Highlander wrote:
    Orbitka, ja po teście poleciałam do dr T-W, zwiększyła mi dawkę luteiny i Duphastonu - też miałam plamienia. Potem Pani dr skierowała mnie do innego lekarza na prowadzenie ciąży. Zadzwoń do Pani dr - mi zawsze mówiła wtedy gdzie przyjmuje i gdzie mam przyjść.

    Zrób najlepiej betaHCG - bedziesz miała pewność i wtedy nie odstawiaj progesteronu.
    Pojade I ztobie betahcg I progesterone to chyba najwazniejsze ?? Tak??

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • milagro Autorytet
    Postów: 537 515

    Wysłany: 27 października 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta jest pewniejsza niz test wiec wart zrobic. Bedziesz wiedziała na jakim etapie jest ciąża.
    Co do progesteronu to jesli bierzesz luteine to pamietaj ze ona wychodzi w badaniu. Ja zawsze brałam na noc luteine potem rano badanie i potem dopiero lutka, zeby wynik byl miarodajny.

    Tosiu czekamy na Ciebie :)
    hchys65g0858ajku.png
    30 tc - 1430g 34tc- 2182g
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 27 października 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka wrote:
    Pojade I ztobie betahcg I progesterone to chyba najwazniejsze ?? Tak??


    Tak, beta i progesteron, żeby wiedzieć czy masz niedobór czy nie, nawet pomimo brania luteiny. Czekamy na dobre wieści :)

    Orbitka lubi tę wiadomość

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 27 października 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupic sobie nospe na te bole brzucha ??

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • milagro Autorytet
    Postów: 537 515

    Wysłany: 27 października 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozna nospe w ciązy :) Mozesz wziąść jak bardzo boli.
    Trzymam kciuki za badanie :)

    Orbitka lubi tę wiadomość

    Tosiu czekamy na Ciebie :)
    hchys65g0858ajku.png
    30 tc - 1430g 34tc- 2182g
‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ