X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 27 października 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka co za dobra wiadomość. Gratuluję:) w sobote powtórz sobie bete żeby zobaczyć jaki przyrost po 48 godzinach. Powinna się podwoić:) progesteron super. Ja bym umówiła się na Twoim miejscu do dr tw niech Cie dalej pokieruje. I jak jestes pracująca to najlepiej na l4 odrazu. Ciąża to nie choroba ale po długich staraniach warto zrobić wszystko żeby się oszvzedzać. Wow ale się cieszę :D

    A nospe można brać do 3 razy dziennie jak bardzo boli. Na początku ma prawo boleć jak na @ bo zachodzi mega rewolucja:)

    Agatka a mąż wie jak tesciowa sie zachowała? Masakra :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2016, 20:57

    f08af289ff.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 27 października 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka nie wie bo on.juz ma dosc.jej.akcji I nie chce wiecej sluchac. Ona takie akcji robi ze ja mam dosyc. Nienawidzi mnie I probuje mnie ze wszystkimi sklucic odkad drugi syn sie.ochajtal mojego.meza ten odstawila.na.bok. Nie odzywa.sie do niej już drugi.miesiac. za to ze mowi do.naszej corki gluppty na mnie ze jestm zla matka itp.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2016, 21:32

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 27 października 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja nie lubię słodyczy, a w szczególności tortów z lukrem. Wyniki mam bardzo dobre :) Byłam w szkole rodzenia, pierwsze wrażenie super, tylko ćwiczeń będzie dużo co nie za bardzo mi odpowiada i zajęcia dość późno bo o 18, masakra jakaś :(
    Agatka niezła afera, nie możesz z tą kuzynką pogadać? Może ona źle zrozumiała? Albo jest jakaś dziwna... A teściową sobie odpuść, bo to nie ma sensu. Ten typ tak ma...

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 27 października 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia ja jak bym miala od kogos cuchy I mimo ze urodze corke wiedziala bym ze ta osoba tez to ja bym sama z siebie oddball ( ona wszystko trzyma na strychu). Nie umiala bym inaczej ale wiesz ja sobie moge.kupic a ona.Nie a maz jej am firme I dobrze im sie finansowo wiedzie. Ale jak trzeba bylo kurtke.na zime to nie szla do sklepu tylko pisala smsa czy nie mam po Oli a ja jej dawalam. A potem mi dupe obrobila I zrobila afere w.rodzenia ze.niby ja szwagrowi.I szwagierce dupe.obrabiam. Monia szkoda gadac to jest typowa wredna baba. Zreszta ulubienica.mojej tesciowe. Chrzesnica wrecked.ktora.moja tesciowa uwielbia I razem.mi dupe obrabiaja. Szkoda gadac.bo powiesc bym mogla napisac

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 27 października 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marcela29 wrote:
    Orbitka po ciuchu gratuluje, tak jak pisza dziewczyny powtorz bete i progesteron, sprawdz przyrost i z wynikami do lekarza to ustawi Ci dawke progesteronu, a potem to juz ok9tyg na usg i serduszko

    Anijouiek ja chodze do dr Blażukiewicza w femmedzie i on mi robi tez usg co 4tyg podglamy bąbla i prenatalne tez u niego, ale jak dzieć zle ulozony to moze tez by nic nie zobaczyl, choc u mnie zawsze tak ogladal, ze dostrzegl to co trzeba bylo na danym etapie ciazy obejrzec
    wczoraj tez dostalam ciuszki od kolezanki i tych w rozm 56-62 z pewnoscia mam juz dosc, zostaly mi aby dwie polki wolne na ubranka malego bo jeszcze mi zalegaja bo corce

    a ile u niego kosztuje USG prywatnie? :) ja na usg i tak chodze do luxmedu a nie do swojego prowadzacego lekarza wiec jesli warto to pojde do innego niz dotychczas :)



    Orbitka gratuluje :) to juz chyba lipiec Cie bedzie czekal co? :) czy jeszzcze na czerwiec zdazysz? :D

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 27 października 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.babyboom.pl/forum/media/albums/ciuszki.4566/ jak kogos interesuje to album z moimi lupami hihi :D
    procz skarpeteczek szaro bialych, kocyka z glowka, bucikow szaro bezowych to wszystko udalo mi sie złowic w ciuchlandach :P Szmizjerka w Świdniku, Orfeusz i taki ciuch na Kaprysowej :)

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 27 października 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka wspólczuje Ci takich osob w rodzinie :/ potrafia napsuć nerwów... podobnie jest w mojej rodzinie ale w poprzednim pokoleniu :) tj. moj tata ma dwie siostry i one wiecznie czegos potrzebuja.. i zawsze im pomagal, czy to dawal za darmo nasze warzywa i ziemniaki z dzialki czy ciuchy po mnie i po siostrze jak bylysmy male bo jego siostra miala mlodsze córki... czy meble oddawał, pomagal ze wszystkim bezinteresownie ;) a jak przyszlo co do czego to na komunie najmlodszej córki wlasna siostra go nie zaprosila, a drugiej dzieci na chrzest ani komunie swoich dzieci...i na swieta tez nikt z ojca strony nie pamieta o nas a poza tym nadal go wykorzystuja na lewo i prawo i robia ;/ np ciotka zalozyla sobie ostatnio sklep i poprosila ojca zeby jej jezdzil po mieso do hurtowni i jablka... za darmo calkiem.. a on naiwny sie na to godzil z poczatku...sam jest mechanikiem wiec jak ktos z nich ma problem z autem to chcieliby po znajomosci najlepiej nic nie zaplacic...taka rodzina, dobra jak czegos sami chca, ale zero wdziecznosci,zero pamieci ;/ tylko obrabianie dupska za plecami.. przykre troche ale lepiej sie odciac od takich ludzi albo miec naprawde minimalny konakt skooro ktos Cie tak traktuje i tak Tobą pomiata.. bo jak to inaczej nazwac?!

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 27 października 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka dla mnie to wogole nie do pojecia zeby kokokolwiek prosic o ciuchy dla dziecka nawet jak to ktos z bliskiej rodziny, rozumiem jakby biedni byli i rzeczywiscie nie mieli co dziecku na tylek ubrac to mozna grzecznie zapytac bliskiej kolezanki, siostry, kuzynki, ja tez sporo dostalam ale nigdy nie sugerowalam nikomu ze na cos licze, sama tez pooddawalam czesc kolezance, czesc do domu samotnej matki, a troche zostawilam w razie jakby z drugim sie udalo, a teraz pewnie tez to co sie nie uda sprzedac to oddam dalej ale jakbym wiedziala ze ta osoba od ktorej dostalam oczekuje dziecka to wiadomo ze jej bym oddala, jakas chora kobieta ta kuzynka Twoja

    Anjouiek ja place za wizyte z usg 150, a za prenatalne 200 ale nie wiem czy tyle samo placa osoby ktore nie prowadza u niego ciazy, najlepiej zadzwnic i zapytac

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 28 października 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka -jak się cieszę.Cieszę się tak samo z Twojego szczęścia jak i wtedy gdy dowiedziałam się że ja tez będę mamą ;-).
    Anjouiek kupilam takie same buciki dla mojej pociechy;-)

    NO SPA-nie bierzcie dziewczyny.Mnie na początku ciąży też często pobolewał brzuch i lekarz kazał brać,ale ja nie brałam. Różne są opinie ale ja jestem na NIE.Dlaczego?-Dzieci mogą rodzić się ze słabym napięciem mięśniowym.

    czy któraś z was prowadziła kiedys ciążę lub leczyła się u dr.Piotr Szkodziak w Centrum Chodźki?

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 28 października 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata nie znam nikogo kto by się u niego leczył, ale wydaje mi się, ze wcześniej pracował w Ovum.

    Co u Was dziewczyny?

    Byłam wczoraj w Tesco, ubranka mają urocze, ale ceny nie są marketowe. Tak czy inaczej z opinii wynika, że warto kupić.

    Wiecie, że mam najmniejszy brzuch ze wszystkich dziewczyn w szkole rodzenia, a jedna z nich ma nawet termin na marzec :/

    start lipiec 2013
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 28 października 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia poczekaj na grudniowe wyprzedaze, ja w sierpniu kupilam tam rzeczy w miare przystepnych cenach. Ja jak co rokj wslcze z zatokami... niestety tylko domowe sposoby i ciezko idzie.

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 28 października 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    start lipiec 2013
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 28 października 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam pytanie czy mam brac siofor I bromka ??? Wizyte mam w srode.

    Dobrze Ze jest takie forum :)

    I. Co z serdusszkowaniem????można normalnie ??bo ja się boję.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2016, 18:41

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • milagro Autorytet
    Postów: 537 515

    Wysłany: 28 października 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co to siofor ale ja Bromka odrazu odstawiłam jak dowiedziałam się o ciąży ;)Tak mi lekarz zalecił.

    Co do serduszkowania to jeśli nie ma przeciwwskazań typu krwawienia to można. Ja pamiętam że na poczatku bardzo się balismy i do pierwszej wizyty u lekarza się wstrzymalismy tak dla pewności.

    Tosiu czekamy na Ciebie :)
    hchys65g0858ajku.png
    30 tc - 1430g 34tc- 2182g
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 28 października 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W internecie zdania na temat tych leków są podzielone. Jedni lekarze mówią brać dalej inni odstawić. Ja bym chyba odstawila bo do wizyty niedaleko a zobaczysz co dr powie.

    Niestety trudno o jednomyślność u lekarzy. To tak jak z moim jodidem na tarczycę. Mój prof kazał po porodzie odstawić a chyba Hewy brać dalej to w odniesieniu do karmienia.

    Ja bym tak jak milagro poczekała na pozwolenie lekarza. Nam lekarz do końca 1 trymestru zabronił. Najpierw ze względu na moje poronienia a później miałam łożysko na przedniej ścianie. Dopiero jak poszło wyżej to pozwolił ale i tak nie szalejemy bo się boimy.

    f08af289ff.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 28 października 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak jak dziewczyny, z lekami nie pomogę, ale jeśli chodzi o seks to niby można, ale jeśli boli Cię brzuch to poczekaj przynajmniej do wizyty.

    start lipiec 2013
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 28 października 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja z koleji bromergon odstawialam stopniowo,z ♡ czekalismy do konca pierwszego trym i pozwolenie lekarza, niby u nas bylo ok wszystko ale jakos sie balismy, moja kolezanka byla po inv i dostala krwawienia po ♡ ok 8-9tyg wyladowala na patologi z nakazem lezenia ok3tyg a niby lekarz im nie zakazal
    a co do tesco to faktycznie ok grudnia/stycznia warto poczekac na promocje
    moj brzuch juz sie nie miesci w zimowa kurtke:( chcialam dzis zalozyc bo mroz a tu lipa:-/

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 28 października 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Highlander wrote:
    Monia poczekaj na grudniowe wyprzedaze, ja w sierpniu kupilam tam rzeczy w miare przystepnych cenach. Ja jak co rokj wslcze z zatokami... niestety tylko domowe sposoby i ciezko idzie.
    I mnie dziś rano zatoki przywitaly ciepło :/ Już nie wiem nawet czemu, laze w czapce non stop więc nie miałam ich nawet jak zaziebic

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 28 października 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marcela29 wrote:
    ja z koleji bromergon odstawialam stopniowo,z ♡ czekalismy do konca pierwszego trym i pozwolenie lekarza, niby u nas bylo ok wszystko ale jakos sie balismy, moja kolezanka byla po inv i dostala krwawienia po ♡ ok 8-9tyg wyladowala na patologi z nakazem lezenia ok3tyg a niby lekarz im nie zakazal
    a co do tesco to faktycznie ok grudnia/stycznia warto poczekac na promocje
    moj brzuch juz sie nie miesci w zimowa kurtke:( chcialam dzis zalozyc bo mroz a tu lipa:-/

    Ja chyba szerszej na zimę nie będę sobie fundowac bo trochę jeszcze miejsca w swojej mam a póki co nic mi nie urosło :( już bym chciala zobaczyć brzuszek... weszłam w 17 tydzień a tu płasko nadaaaal...

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z wami wieczornie :*:*:*. Nareszcie mam net , nie w sposób was nadrobić ogromnie się wręcz raduję z waszych wizyt , i ze szczęść malutkich niech rosną i nas się trzymają :*:*:* . Do starających się wysyłam dużo sił , a do naszych mamuś lubelskich mocne uściski ;) :* Witam się kochane z wami , już w 18 tc ! :*:*:* no i za razem wkroczyliśmy w 5 msc normalnie nie wierzę , kaszel chyba sam z siebie ustępuje , mąż był u chirurga no wreszcie doczekał się terminu na operację :D trzy msc chodził i wychodzić nie mógł to będzie juz 3 Listopada ale szybko :) . A co u nas a wszystko dobrze , kruszynka zaczęła ruszać się na całego , te łaskotki już raczej są już bardziej wyczuwalne nawet , pod ręką czasami poczuje pod żebrami raz poczułam , nasze szczęście malutkie :*:*:*. Apetyt to różny , samopoczucie tak samo nie bawem 1 Listopad jeszcze trochę dni , i wizyta tak doczekać się nie mogę :*:*:*.

    Anjouek lubi tę wiadomość

‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ