X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak czytam Wasze wiadomości to, aż mi się tęskni do tego stanu. To naprawdę wyjątkowy stan:) mam nadzieję, że będzie mi dane jeszcze to poczuć.

    Co do No spy to też tak słyszałam i myślę, że bardzo prawdopodobne, że niedługo oficjalnie mogą wyjść badania, które potwierdzą, że może szkodzić używana w nadmiarze. Ale wiadomo czasami trzeba. Ja nie brałam ani razu, ale też wielkich bóli nie miałam.

    Z seksem chyba też czekaliśmy do prenatalnych. Tak coś mi świta tj to podobne do mnie;)

    Zaspamować Was moim Cukierkiem?:)

  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 28 października 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka gratuluje :) super, że się udało , trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze ;)

    Co do nospy to i ja słyszałam, że obniża napięcie mięśniowe, głównie w aparacie mowy u dzieci. A dodatkowo czasem wpływa na skracanie szyjki macicy, więc przy bólach podbrzusza czy skurczach lepiej przyjmować po prostu większe dawki magnezu.

    U nas karmienie piersią padło :( mam infekcje i zastój pokarmu, boli jak cholera, a do tego małej chyba nie służy moje mleczko, zupełnie inne dziecko gdy karmie piersią, a gdy mm :/. W dodatku prawdopodobnie mała ma refluksa i nietolerancję laktozy. Usiłuje powstrzymać laktację naturalnie, ale pewnie bez leków się nie obędzie.. niektóre z was przed ciążą przyjmowały bromergon który stosuje się też do zatrzymania laktacji, jak z samopoczuciem po tym leku, faktycznie jest tak źle?

    Magdziulla dawaj cukiereczka :D jak wejdę na kompa to też coś podeśle :). Faktycznie mi też brakuje ciąży, pomimo tego że na koniec już tak narzekałam :)

    961lupjyvic92ect.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 29 października 2016, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia pokaż Cukiereczka :)

    start lipiec 2013
  • milagro Autorytet
    Postów: 537 515

    Wysłany: 29 października 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawola nie martw się problemy z laktacja ma wiele kobiet i czasami mm to jedyne wyjście i dla dziecka i dla mamy ;)
    Ja bardzo bym chciała karmić piersią ale wiem że nie jest tak pięknie ;)

    Ja brałam bromergon.I samopoczucie po nim jest kiepskie dlatego każdy lekarz zalecał mi brac go na noc żeby przespać objawy nieporzadane. Jak wstawalam to czasem jeszcze mnie mulilo ale potem sie przyzwyczailam. No i zaczyna się go brać stopniowo od ćwiartki tabletki.

    Tak wogole to witam się w sobotę rano ;)
    Mam dziś wesele a jest tak zimno ze spod kołdry niechce mi się wyjść.

    Tosiu czekamy na Ciebie :)
    hchys65g0858ajku.png
    30 tc - 1430g 34tc- 2182g
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 29 października 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobił betę :)czekam niecierpliwie na wynik.

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 29 października 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekam i ja :)

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka zaciskam kciuki i mam dobre przeczucia!

    Kawola a rozmawiałaś z kimś na ten temat doradcą, położną? Jaka to infekcja? Może można coś jeszcze zrobić. Może przyzczyna jest gdzie indziej, łatwo o błędną diagnozę w tym zakresie.
    Czekam z niecierpliwością na foto!!!

    Milagro udanej imprezy!

    A to mój Cukierek zdjęcie z wczoraj total pink i drugie trochę starsze ćwiczymy biceps:)
    W ogóle śmieszka się z niej zrobiła:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2016, 18:14

    Anjouek, Monia85, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 29 października 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka kciuki za druga bete.czekam z niecierpliwoscia. Magdziulla Karinka cukiereczek. Jest slodka.Kawola czekamy na fotki Ali :). Monia a jak twoje male szaleje ? Jak Twoj brzuch bo moj maly jak.na 6 msc. monia jescze 3 msc I wow juz.niedlugo nasze male beda z.nami.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 29 października 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla ale jest śliczna:)


    Pierwszy beta :176.46 prog33.74
    Druga:362,04 prog :38.60

    Chyba jak narazie dobrze :)

    Agatka_46, Monia85, Magdziulla, Kamilka, Anjouek, Wedmoczka, magic1, Szczęśliwa Mamusia, dodinka, milagro, marcela29, hewa81, Agata_90 lubią tę wiadomość

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 29 października 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka bardzo dobre wieści :) Gratuluję :)

    Magdziulla, Karinka jest przesłodka :) i duża i silna :)

    Agatka, szaleje to za dużo powiedziane, czasami go czuję chociaż jak w ciągu dnia mówię siostrze jak często go czuję, a nieraz nawet ona widzi to jej zdaniem jest bardzo ruchliwy. Nie wiem, ja chyba miałam jakieś inne wyobrażenie odczuwania ruchów dziecka. Standardowo wieczory są jego ulubioną pora na hopsanie :) Mój brzuszek jest stosunkowo mały, trudno uwierzyć, że to tylko 3 miesiące zostało :)

    Marcela masz jakiś pomysł skąd wziąć kurtkę odpowiednią na zimę?

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 29 października 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka super. Monia imie wybrane?

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 29 października 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antek :)

    start lipiec 2013
  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 29 października 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka gratulacje

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 29 października 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazie nie dziękuję .mój mąż tak się cieszy i chciałby się wszystkim chwalić..Ale oczywiście zabronilam mu. Właśnie a wy kiedy powiedzialyscie ??

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 29 października 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dość długo zwlekałam, właściwie powiedziałam jak zaczęłam krwawic i pojechałam do szpitala, a tego dnia mieliśmy chrzciny w rodzinie i nie mogłam wychodzić z psami. Ale nie wytrzymałam do końca I trymestru ;)

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 29 października 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciąży były oficjalne ogłoszenia przy obiedzie, a później była lipa...

    start lipiec 2013
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 29 października 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    W pierwszej ciąży były oficjalne ogłoszenia przy obiedzie, a później była lipa...
    Właśnie też boję się chwalić jak jeszcze nic nie wiadomo ,wolę nie zapeszac..tak myślę że dopiero na święta powiemy...bo później jak coś się stanie to weź to odkrec i tłumacz wszystkim...

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 29 października 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet jakby coś się stało to przed bliskimi nie trzeba ukrywać, przynajmniej ja bym nie ukrywała, ale rozczarowanie jest ogromne kiedy widzisz jak wszyscy się ucieszyli, zaczęli snuć plany a tu jednak nic z tego. Poza tym takie wieści szybko się rozchodzą.

    start lipiec 2013
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 29 października 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obitka świetne wieści, my o pierwszej ciazy powiedzielismy w 9tyg jak juz bylam po wizycie serduszkowej, tylko moj brat wiedzial odrazu, o drugiej po pierwszym trymestrze, ale w pracy mam do czynienia ze szkodliwymi czynnikami to mowilam odrazu zeby kolezanki przejely niektore moje obowiazki
    Ja kurtki zimowej nie kupuje, tak jak poprzednio przechodze w tej co znalazlam w szafie mamy, szkoda mi kasy na typowo ciazowe ciuchy bo po kupnie auta krucho z kasa i wole odlozyc to na wyprawke, bo mimo ze mamy duzo po corce to musimy cos dokupic i tym razem raczej zdecydujemy sie na krew pepowinowa

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 29 października 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za stanem ciazy nie tesknilam nigdy, oczywiscie cieszyly mnie kopniaki i rosnacy maluszek, ale towarzyszace temu zmiany w organizmie tj rosnacy brzuch, piersi, obrzeki, ogolna ocierzalosc, potem to dochodzenie do siebie to juz nie, dziekuje Bogu ze moge drugi raz byc w ciazy bo zawsze marzylismy o dwojce, ale jak juz urodze to bede szczesliwa ze ciaze (przynajmniej te planowane )mam juz za soba
    Jedynie za czym tesknie to za tuleniem noworodka i za wszystkimi pierwszymi razami dziecka, cudnie jest patrzec jak dziecko sie rozwija, moglabym to odtwarzac ciagle, z pierwszego roku mamy album ze zdj z podzialem na kazdy mc corki, fajnie sie oglada

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2016, 20:01

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
‹‹ 165 166 167 168 169 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ