X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 31 października 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa spory masz ten brzuszek ja mam mniejszy. A ja nadal.niezdecydowana na wozek tzn ja bym kupila ale m nie chce skretnych kolek bo on widzi jak sie.kobiety z tym.morduja. A teraz ciezko jest kupic fajny wozek na nie skretnych kolach. Do tego chce uzywany bo na wozek mam ograniczone srodi finansowe

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatko _46 Ja ostatnio widziałam dwie Panie które miały wózki ze skrętnymi kółkami , i nie wyglądało na to aby się mordowały :) , pełno osób teraz takie kupuje , wiadomo że o gustach się nie dyskutuje ;) , każdy kupuje taki jaki mu odpowiada , ja w poprzednich wózkach nie miałam skrętnych kół i się męczyłam , ciężko mi było prowadzić takie wózki .

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 31 października 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez uwazam ze.dobrze sie prowadzi ze skretnymi a zreszta mozna je zablokowac zeby nie skrecaly ale moj maz jest uparty ehhhhhhhhh.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 31 października 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka tak jak napisała Szczęśliwa też czytałam o tych robakach. Podobno polecane są materace z pianki poliuretanowej i lateksu. Najlepiej średniotwardy bo za twardy to też źle. Ja kupiłam lateksowy hevea i chyba będzie dobry. Twardość ok i miły w dotyku.A dokładnie to taki mam

    http://allegro.pl/materac-hevea-baby-120x60-medica-lateksowy-i6031881345.html

    A wózek mamy babydesign dotty siwy kolor.

    Szczęśliwa fajny brzusio. Właśnie dotarło do mnie że nie mam ani jednego zdjęcia w ciaży. Muszę nadrobić zanim urodze:)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 31 października 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek to widze ze my podobnie - materac hevea lateksowy, wózek baby design husky :)

    Dotek lubi tę wiadomość

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek Dziękuję kochana ;) :*:*:* . Cykaj zdjęcia póki możesz , ciąża minie nie wiadomo kiedy ;) .

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 31 października 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja siostra ma wózek ze skrętnymi kołami i jest bardzo zadowolona, u niej te koła można zablokować, a nie wiem jak w innych modelach.

    start lipiec 2013
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 31 października 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady też myślałam nad huskym ale bardzo chciałam siwy wózek a huskyego nie było. Ale fajne te bdesigny takie duże karety;)

    f08af289ff.png
  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 31 października 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady,Dotek a gdzie kupiłyscie swoje wózki? W sklepie stacjonarnym czy przez internet zamawiałyście.Wydają się na zdjęciach bardzo fajne.

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziecko mi zasnęło pewnie na chwilę, więc n8e wiem ile zdążę napisać.
    Jak mogę polecić/doradzić. Materac pianka lateks ja mam dodatkowo z kokosem. Na pewno nie wzięłabym gryki. A co wózków to tak jak Monia pisze - ja mam skrętne z możliwością blokowania, z której szczerze powiedziawszy nie korzystam, bo skrętne koła są super wygodne. No i ja też mam BabyDesign tylko Lupo. Jestem bardzo zadowolona.

    Hewciu zdrówka dla Was, na pewno szybko pokonacie żółtego dziada. A co do karmienia nie martw się. Wszystko ma donre i złe strony. Mm wcale nie jest zle. Ja też teraz daję na noc. Najważniejsza jest miłość jaką Maję otaczacie.

    Migotka oszczędzaj się!

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 31 października 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata ja kupiłam w sklepie bobowózki w zamościu, ale że mieliśmy zajęty bagażnik to wózek wysłali nam kurierem bez dodatkowych kosztów. I wysępiłam gratis adaptery do fotelika maxi cosi bo dostaniemy w spadku. A ten sklep ma też sprzedaż wysyłkową www.bobowozki.com.pl

    f08af289ff.png
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 31 października 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata_90 - ja kupiłam w sklepie Mati na Łęczyńskiej - ogólnie to jest sklep internetowy ale kilka modeli mają na stanie, więc zadzwoniłam i akurat był husky, wiec podjechałam obejrzeć o od razu się zdecydowałam. Od razu kupiliśmy też tam fotelik z bazą (bardzo fajny Pan tam pracuje, wszystko Nam zaprezentował w wózku i w foteliku, wszystkie funkcie itp. nawet zamontował Nam w Naszym samochodzie bazę żebyśmy mieli pewność że wszystko jest ok).

    Ja po wizycie - wszystko ok, GBS pobrany, szyjka się troszkę skróciła i zmiękła, ale podobno to normalne już na tym etapie :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 31 października 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uuu, już blisko :)

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 31 października 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady ty planujesz rodzic Krasnickie czy Jaczewskiego?? Jesteś w tym samym tyg co moja szwagierka... ona bedzie rodzic na krasnickich. Teraz juz lezy 10 dzien na patologii bo ma leukocytoze ponad 20 tyś ikiepsko schodzi po antybiotyku

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 31 października 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na Jaczewskiego :) Ano blisko, blisko, jakoś powoli dopiero zaczyna to do mnie docierać że w sumie za 2 tyg może się Mały urodzić... chyba zaczynam się stresować...

    Ja też mam podwyższone leukocyty ale "tylko" do 12 tys i podobno w ciąży pod koniec bardzo często rosną. Poza tym ostatnio mam problemy z zatokami więc i jakaś infekcja może tam się mała rozwijać...

    Jutro chyba zamówię brakujące rzeczy żeby mieć wolną głowę :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 31 października 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie tez nie wyobrazam wozka bez skretnych kol, blokowalam je tylko na tzw kocich lbach i czasem na zjazdach na schodach, wozek polecam z duza gondola bo u nas np mała długo nie siadala i jezdzila w niej do ok9 mc, widzalam takie wozki gdzie dziecko owiniete kocem/spiworkiem sie ruszyc nie moglo, polecam tez polskie firmy z gwarancja door to door ze wzg na szybkie naprawy
    Ja juz 4 raz od zeszlego tyg mam twardnienia brzucha i uczucie napierania, jak poleze troche to jest ok, mam nadzieje ze z szyjka ok:-/ wizyta za 3ty
    Agatka jak chcesz uzywany to dokladnidm obejrzyj i przetestuj bo znajomi kupili taki rok po roku i juz 500wydali na naprawe,

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 31 października 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam ze te szpitalne porodowki, patologie w lbn to 100lat za murzynami, w sb bylam w szp w lecznej z tym ze na ortopedi i warunki luksus, sale dwu os, nowoczesne lozka, lazienki w salach, czysto i pachnaco

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 1 listopada 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczęta :)

    MONIA ja leżę razem z Mają jako matka karmiąca chociaz jakos nie wyobrazam sobie, zeby zostawic w szpitalu 2,5 tyg niemowlę, ale jest też konieczna obecność kogoś bo trzeba pilnować, żeby dzieciątko podczas naświetlnen nie ściągnęło sobie okularkow, chroniących oczka.
    A wygląda to tak

    e94c5c89579e2de1med.jpg

    Przepraszam, że przedstawiam Wam Majke w takich okolicznościach, postaram się wrzucić ładniejsza fotkę następnym razem.

    AGATKA, leżymy w szpitalu powiatowym w Janowie Lub. Ty wiesz gszie to jest bo Krasnik nie daleko. U mnie w Biłgoraju niestety nie mieli właściwych lamp do naswietlen. A jakoś tym razem chciałam szpital jak nnajbliżej domu.

    LADY już końcówka, trzymam kciuki, bo to już ten etap, zże coś może się zacząć dziać, choć oczywiście, niech kawaler jeszcze się chwile wstrzyma, bo każdy dzień jest na wagę złota.

    No a my chyba jutro wychodzimy. Na szczęście po badaniach wyszło ze konfliktu nie mamy, żyjemy w zgodzie z Majeczka heheh Badali pod tym kątem (ew występowanie przeciwciał) i moja krew i Mai. Poza tym bilirubina znacznie spadła :) Jutro ma mieć jeszcze księżniczka robione usg brzuszka.
    Więc prawdopodobnie wyszło na to ze ta zoltaczka wróciła przez słabszy organizm mej rybki. Ona urodziła się mała, niedojadala, może ja miałam mniej pokarmu, a ona nie miala siły ciągnąc. W domu też jadła za mało - za słaby miała przyrost wagi. No i pewnie to wszystko złożyło się na powrót żółtego dziada jak to MAGDZIA określiła. A może jeszcze wpływ miało to cukrzyca ciążowa - wzrasta w takiej sytuacji (choc nie musi) ryzyko dłuższej zoltaczki.
    No i muszę Wam powiedzieć, że taki mały prowincjonalna szpital, ale jestem zadowolona gl z opieki lekarskiej. Lekarze przychodzą,interesują się na maxa stanem pacjenta, zaraz po otrzymaniu wyników badań informują co i jak. I są dość sympatyczni, choć to akurat nie jest aż tak istotne. Fakt, że warunki szpitalne byle jakie (szpital nie był remontowany chyba ze 100 lat), ale ... nie bede się czepiać, ważne ze skutecznie leczą.

    Pozdrawiam Was, cieszcie się stanem ciazowym, odpoczywajcie dużo, bo potem bedziecie padac na twarz. Ja jestem zmęczona na maxa.

    Buziaki :***

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 1 listopada 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia trzymajcie sie cieplutko :-*
    Dotek fajna bryka :-) dzieki za link do materaca przyda sie na pewno :-)
    Dziewczyny mam pytanie-irientujecie sie gdzie przyjmuje dr Szymula oprocz Luxmedu? W abovo juz niestety nie... Przeszukalam caly internet i nic nie znalazlam...

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka_46 Kochana moja daleka kuzynka też na Kraśnickiego będzie rodzić , już tam dwa razy rodziła , ona rodzi na początek Marca a ja w, Kwietniu ;) , moja kuzynka tam pracuje jako położna .

    Ewcia Kochana jakie cudności malutkie :*:*:*:*. Trzymajcie tam się cieplutko i niech te naświetlania pomogą :*:*:*:*:*, mi synka też tak naświetlali tydzień z nim w szpitalu leżałam.

    Witam sue moje drogie :*:*:*.

    Jak na 1 Listopada jest dziś bardzo ładnie choć zimnooo jak nie wiem , mąż z rana pojechał sam na cmentarz zapalił znicze położył wiązanki , dziś raczej siedzimy domu gdzie tu iść jsk taka pogoda . Jutro już synek do szkoły Marysia do przedszkola a w Czwartek mąż ma wolne idzie na zabieg będzie miał , usuwany ten guz nie nowotworowy , jest to Gagalion ma przy dłoni ten guz. Ja w Czwartek na zebranie z rodzicami idę do synka w szkole i o kolejny tydzień minie ;) .

‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ