X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś powinna przyjść mi chusta, wybawienie dla moich rąk. Z Niunią nie da się inaczej.
    Monia córcia Twojej siostry też tak domaga się noszenia? Myślałam, że sama z tym jestem, ale wszyscy znajomi dzieciaci potwierdzają, że mają lub mieli tak samo.

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 2 listopada 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla ja tak nie miałam moja pięknie spała w wózku czy łożeczku czy sama leżała... ja mogłam wszytsko, posprzątać, ugotować wykąpać się posiedzieć na faceboooku - anioł nie dziecko. Ale teraz się na anioła nie szykuje i aż się bojeeeeee aaaaaa.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 2 listopada 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka to udanych łowów wózkowych. Jak ja kupowałam bd dotty to sprzedawca mówił że anex sport pięknie się sprzedaje;) trzymam kciuki za dobry wynik cukru.

    Monia masz już wózek? Na co padł wybór?

    Magdziulla mojej siostry córcia też wiecznie wisiała na rękach. A jej sąsiadka koło domu wszystko robiła a dziecko w wózku grzecznie czekało. Różne są dzieci, chusta w przypadku takiej przylepki to dobre rozwiązanie:)

    f08af289ff.png
  • milagro Autorytet
    Postów: 537 515

    Wysłany: 2 listopada 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej witam się po długim weekendzie :)

    Orbitka gratuluje przyrostu bety i trzyma kciuki za serduszko i piękne widoczki <3

    Ja dzis pojechałam na wizyte, a jak sprawdziłam karte ciazy to okazało sie ze mam jutro. Takze juz skleroza ciązowa sie zaczyna :D

    Migotka ja tez zycze udanych łowów wózkowych ;)

    Co do chusty to moja znajoma juz poltora roku swoja małą w niej nosi. Robi z nia wszystko sprzata, tanczy i chodzi po górach ;)TEz bym tak chciała. Fajna sprawa.

    Tosiu czekamy na Ciebie :)
    hchys65g0858ajku.png
    30 tc - 1430g 34tc- 2182g
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 2 listopada 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam.
    Cukier wyszedł mi bardzo dobrze, na czczo 71mg/dl, a po obciążeniu 87mg/dl. Nasza Julka ma wszystko czego zapragnie, czyli przytulanie bez ograniczeń :) Na początku pobytu u nas moja siostra cały czas z nią była, ale z nią nie chodziła tylko siedziała albo leżała. Od jakiegoś czasu Mała sama potrafi grzecznie leżeć pod mata edukacyjną, a teraz siedzi w huśtawce:) Bardzo podoba jej się odgłos chodzącego zegarka.
    Wózka jeszcze nie mam, nawet nie byliśmy żeby pooglądać. Przed chwilą koleżanka zaproponowała mi, że odda mi swoje łóżeczko. Zobaczymy jak stolarz wycenił takie jak chciałam.

    Milagro nie jesteś jedyna, słyszałam już o takich przypadkach sklerozy :)

    start lipiec 2013
  • Marzenie27 Ekspertka
    Postów: 242 126

    Wysłany: 2 listopada 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy można do Was dołączyć?:-) jestem z Lublina i od nie dawna wiem że zostane mamą:-)

    2nn3vfxm7v9y72dw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nadzieję, że moja Niunia wyrośnie z tego chociaż trochę. Mam nadzieję, że jak będzie się bardziej intersowała zabawkami, matą to trochę odpocznę. Ale nie narzekam, bo jest wspaniała nawet jak bym miała ją nosić rok:)
    A ile ma teraz Julka?

    Jest z niej teraz taka śmieszka, ciągle się cieszy i uśmiecha, no i przesłodko mówi - agu:):):)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2016, 21:03

    Anjouek, Wedmoczka, Szczęśliwa Mamusia, Dotek, hewa81, milagro lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro to jest "mózg ciążowy";)

    Dotek masz technicznie taki sam wózek jak ja, ponoć tylko stylistyką się różnią, będziesz zadowolna, jest baaardzo wygodny:)

    Monia świetny wynik, dobrze, że nie musisz się cukrzycą martwić. Nie wpadłabym na pomysł z robieniem łóżka. Ciekawe czy wyjdzie dużo drożej, a masz jakiś szczególny pomysł?

    Marzenie gratulacje, witaj na forum. Opowiedz coś o sobie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2016, 13:35

  • Marzenie27 Ekspertka
    Postów: 242 126

    Wysłany: 2 listopada 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm... Od czego by tu zacząć:-) udało się w 3 cyklu starań, a 2 z mierzeniem temperatury, zauważyłam spadek temp na dwa dni a potem jej ponowny skok i zaraz zrobiłam test, było ok 11 dpo ale wyszła bladziutka kreska:-) zaraz poleciałam na beta była 73, za 4 dni 615, a za kolejne 4 już 3700:-) w ostatni piątek przeżyłam też pierwsze chwile grozy bo pojawiło się u mnie bardzo małe plamienie, a raczej taki śluz podbarwiony krwią, no i od razu poszłam na wizytę, lekarz niestety nie miał możliwości zrobić usg, ale mnie zbadał i powiedział że nie widzi nic niepokojącego, na wszelki wypadek przypisał duphaston. Usg dopiero 14 listopada, plamienia nie ustają:-\ na razie siedzę w domu i dmucham na zimne. Czy może któraś z Was też miała takie plamienia?

    2nn3vfxm7v9y72dw.png
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 2 listopada 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Marzenie27 :) witaj wśród nas :) i gratuluje dobrej nowiny :)))

    Mam nadzieje, że wszystko bedzie u Ciebie dobrze, plamienia ustaną a juz za niecałe 2 tygodnie zobaczysz swoje malenstwo i pikające serdusio :)
    Ja niestety nie plamiłam więc nic nie doradzę.

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 2 listopada 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śliczną masz córeczke Magdziulla:) jejuu niech już będzie kwiecień, też chce już swojego maluszka miec przy sobie ;D

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 2 listopada 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Marzenie :) super gratulacje. U kogo zamierzasz prowadzic ciaze I gdzie rodzic? Magdziulla ona naprawde.Jest slodka :). Orbitka czekam na wiesci. Monia super ze krzywa oki :)

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatko_46 Nasza Gabrysia też taka była anioł nie dziecko , tak ładnie mi spała a Marysia , to ani w łóżeczku , ani w wózku nie chciała spać jedynie u nas w sypialni , i u mnie na rękach .

    Anjouek Ja też chcę juz Kwiecień co najmniej maj , aby już na spacery chodzić z maleństwem :*:*:*:*:*:*.

    Magdziulla Ale cudności malutkie :*:*:*:*:.


    Witam Cię bardzo serdecznie Marzenie27 :*:*:*:*. Co do plamień ja tak nie miałam , co ciąża to u każdej z nas jest inaczej tu na bbf jest taki watek Kwietnióweczki 2017 i tam jest jedna bardzo bliska mi koleżanka , i ona plamiła od początku ciąży tam brała leki itp itd , i nie wiadomo co do końca było powodem tych plamień ani krwiaka nie miała , ani stanu zapalnego itp itd i dziś już nie ma plamień , i jest w tym samym msc co ja :*:*:*:*.

    Ale pogoda nie chce się , z domu wyjść, juto mąż ma zabieg bardzo się boi , ja też się boję o niego, idę z nim biedy z bólu tam nie wytrzyma na żywca będą , go ciąć wszak będzie miał znieczulenie miejscowe , ale wszystko będzie widział, jak mu tam kroją przy ręku .A u nas wszystko dobrze apetyt nawet nawet , przeziębienie minęło jak ręką odjął , trochę dziś mnie głowa bolała , szczęście rusza się :*:*:* , jeszcze tylko nie całe 5 dni i wizyta :*:*:*:*:.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2016, 14:57

    Anjouek lubi tę wiadomość

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 2 listopada 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla Twój słodziak jest super. Do schrupania:) widać że ładnie rośnie i jest bystrym dzieckiem:) tak nasze wózki różnią się lekko materiałem ale konstrukcja ta sama.

    Marzenie witaj. Plamienia są dosyć powszechne. Dobrze że bierzesz duphaston. Dużo odpoczywaj i nie dźwigaj. Ja plamień nie miałam ale wiele dziewczyn ma. Trzymam kciuki za serduszko.

    f08af289ff.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 2 listopada 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie bo sama nie wiem. W pierwszej ciazy nie mialam skurczow przepowiadajacych. Of kilku dni pojawily mi.sie bole jak.miesiaczkowe do tego z krrgoslupa na dole a.dzisiaj ten.na wysokosci pepka ale krzyzowe. I teraz nie wiem czy to przepowiadajace czy more cos sie tam dzieje. Przepowiadajace to raczej.Nie bolesne takie jak trwadnienie brzucha...

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 2 listopada 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Marzenie, mam nadzieję, ze to plamienie to tylko jakiś straszak. Ja plamiłam, miałam krwiaka. Muszę Ci powiedzieć, że lekarza masz raczej niekompetentnego, bo po takim badaniu praktycznie nic nie można powiedzieć. Ja bym pojechała do szpitala. Masz luteinę albo duphaston?

    start lipiec 2013
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 2 listopada 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla śliczna córeczka, a jaka już duża!!! :)
    Agatka mnie też kilka razy złapał taki ból...na szczęście puściło...
    Brzuszek mi twardnieje cały czas...jak leżę - jest ok. Jak tylko wstanę to od razu robi się napięty...
    Witaj Marzenie27 rozgość się a na plamienia duphaston i luteina. Badałaś progesteron?

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatko_46 U was dopiero 26 tc to za wcześnie na takie bóle według mnie , ja takie bóle przepowiadające miałam dopiero koło 36 tc , może to tylko takie straszaki i macica ćwiczy każda ciąża jest inna , nie to że Cię chcę martwić , ja bym w razie czego do gin zadzwoniła , i powiedziała o tym.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2016, 16:14

  • Marzenie27 Ekspertka
    Postów: 242 126

    Wysłany: 2 listopada 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatko_46, na pierwszej wizycie bylam w luxmedzie u dr swatowskiego, koleżanki prowadziły u niego ciąże i go polecały więc też się do niego wybrałam. Podobno to dobry specjalista, ale szczerze mówiąc nie wiem. Niestety w luxmedzie zapisuje się albo na wizytę albo na usg i jak byłam ba wizycie to nie miał możliwości zrobienia usg. Co prawda byłam zapisana na poniedziałek (czyli na przedwczoraj) na usg ale po konsultacji powiedział, że to za wcześnie bo żeby ocenić rozwój ciąży musi widzieć zarodek i serce.
    Monia_85 dostałam duphaston 2 razy dziennie po 1 tabletce
    Migot_ka progesteronu nie badałam, plamienia mogą być z tym związane?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2016, 16:54

    2nn3vfxm7v9y72dw.png
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 2 listopada 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mózgu ciążowego i ja dziś doswiadczyłam... na szczescie sie wszystko dobrze skonczylo... ale siedze we łzach do tej pory,ze juz sie do niczego nie nadaje...
    w skrócie zostawiłam ziemniaki na tłuszczu i sobie poszlam do pokoju, zapomnialam o nich na amen...gdyby nie fakt,ze zachcialo mi sie pic to bym nawet nie wyszla z pokoju i nie wiem jak by sie cala historia skonczyla... wszystko sie zweglilo, cały dom zadymiony,ze ledwo co bylo widac... wietrzenia nie ma konca...jak tak dalej pojdzie to nastepnym razem puszcze dom z dymem ze sobą w srodku :(

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
‹‹ 169 170 171 172 173 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ