X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 2 listopada 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenie czasami jak jest za mało progesteronu to są plamienia. Może być to też związane z okresem okołomenstruacyjnym. Miesiączka się nie pojawiła za to plamienie wystąpiło w jej miejsce. Duphaston powinien pomóc.

    Anjouek no to ciekawa przygoda z tym mózgiem ciążowym. Mi jeszcze się coś takiego nie przytrafiło, ale czasami gadam głupoty i zapominam np po co otworzyłam lodówkę albo że miałam powiesić pranie :D

    Agatka mi się zdarzają skurcze od czasu do czasu ale rzadko. Raz na dzień lub co kilka dni. Nagle brzuch twardnieje i czuję takie "rżnięcia" jak na biegunke a po kilku sekundach wszystki mija jak ręką odjął. I dzieje się zwykle to w momencie aktywności dziecka. Pytałam o to lekarza to mówił że to normalne. Ale jak Cie Twoje bóle niepokoją powiedz lekarzowi na wizycie.

    Od jutra w biedronce będą kocyki świecące w ciemności. Chyba się udam kupić syniowi bo takie większe są a te co mam w domu to 100 na 100.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2016, 19:02

    Anjouek lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 2 listopada 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które były na BEZPIECZNYM MALUCHU... powiecie mi cos o tej akcji oraz czy warto sie wybrac? widzę, że jeszcze 8ego grudnia tego roku beda w Lublinie warsztaty i tak sie zastanawiam czy moze by nie pojsc :)

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 2 listopada 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewentualnie jakie jeszcze akcje będa/byly organizowane w Lublinie? to sobie cos poszperam i bede sledzic na biezaco :)

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 2 listopada 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto! Nawet bardzo!, chętnie chodziła bym każdego roku, o ile rozszerzyliby pierwsza pomoc o starsze dzieci. byłam jeszcze na mamo to ja, tez było fajnie, ale bezpieczny maluch lepszy.

    Anjouek lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 2 listopada 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skoro tak mówisz to sie zapisze chyba :D bo po nowym roku jak już będe ledwo toczącą sie kulą to moge nie miec sily haha :D

    a moze są tu jeszcze jakies przyszłe mamuski, które jeszcze nie były i chetnie sie wybiorą tego 8 grudnia? :D w kupie zawsze razniej :> no i fajnie byloby kogos poznac :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2016, 21:38

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 2 listopada 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anjouek wrote:
    skoro tak mówisz to sie zapisze chyba :D bo po nowym roku jak już będe ledwo toczącą sie kulą to moge nie miec sily haha :D

    a moze są tu jeszcze jakies przyszłe mamuski, które jeszcze nie były i chetnie sie wybiorą tego 8 grudnia? :D w kupie zawsze razniej :> no i fajnie byloby kogos poznac :)
    Ja sie wybiore jak sie dotocze bo czuje sie taka ociezala jak z corka w 9mc a tu 6 dopiero
    A mi od paru dni wrocily wieczorne mdlosci i wymioty, ciekawe co jeszcze mnie czeka, zlosliwy ten moj synek:-/

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 3 listopada 2016, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :)

    Jakiej firmy laktator polecacie?

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    dzień dobry :)

    Jakiej firmy laktator polecacie?
    Canpol Easy Start elektryczny. Znajdziesz dużo opinii na jego temat i potwierdzam sprawdza się w 100%.

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 3 listopada 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej witam sie. Magdziulla a jaki koszt tego laktatora ?co u was bo u mnie nic nowego...

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 3 listopada 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam Canpol Easy start. W porównaniu z innymi elektrycznymi jest jednym z tańszych. Można dostać za ok 150 zł. A opinie ma dobre.

    f08af289ff.png
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 3 listopada 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marcela29 wrote:
    Ja sie wybiore jak sie dotocze bo czuje sie taka ociezala jak z corka w 9mc a tu 6 dopiero
    A mi od paru dni wrocily wieczorne mdlosci i wymioty, ciekawe co jeszcze mnie czeka, zlosliwy ten moj synek:-/

    Biedna :/ mnie to tak jednego dnia męczą,dwa tygodnie nie a potem znów sobie przypominają o mnie te mdłości i jak na złość dziś właśnie :p
    Ale na szczęście tylko na mdlosciach się dziś skończyło choc czułam się fatalnie... musiałam się udać na morfologie więc głodówka z rana to i nie byłoby czym... hihi :)

    a teraz wcinam croissanta w autobusie w drodze na uczelnie...do 18 dziś mam zajęcia :( zamieni się któraś? Chętnie kogoś wyrecze w lezeniu w łóżeczku <prosi>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2016, 08:45

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 3 listopada 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcela ja też wymiotuję w 2 trym, szczególnie po owocach. W pierwszym nic takiego się nie działo.
    Też wstępnie wybrałam Canpol, ale myślałam o ręcznym, bo nie zamierzam zbyt często używać. Jakby coś się zmieniło to najwyżej wtedy kupię lepszy.

    Orbitka jak po wizycie? Milczenie jak zwykle jest niepokojące...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2016, 08:54

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka_46 wrote:
    Hej witam sie. Magdziulla a jaki koszt tego laktatora ?co u was bo u mnie nic nowego...
    Jego ceny się zmieniają jakoś dziwnie ja kupiłam za ok 160zl. Ale tak jak Dotek mówi widziałam za 150zł, ale się spóźniłam.

  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 3 listopada 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam na wizycie wszystko dobrze narazie widać taką kropecze. Teraz dopiero za dwa tyg mam się pojawić u pani dr. Progesteronmam dobry ale dostałam luteine 2razy dzienie i dupfaston też 2razy dziennie..Właśnie nie wiem co robić czy nadal jeździć do tw czy znaleść sobie lekarza który pracuje w szpitalu.zaufalam tej pani dr i najchętniej bym jej nie zmieniała ale nie pracuje w żadnym szpitalu w którym można rodzić .
    A słyszałam że jak ma się swojego lekarza w szpitalu to lepsza opieka. I taki mam dylemacik...a kiedy zakładają kartę ciąży ??

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 3 listopada 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana niekoniecznie jak masz lek ze szputala jest lepiej bo po 1 mozesz wyladowac w innym po drugie lekarz.More cie ze tak brzydko powiem olac. Super ze ok. Karte zakladaja ok 8 tc

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka Mi kartę ciąży gin założył w 8 tc , mam taką znajomą gdzie , jej lekarz juz w 4 tc założył kartę ciąży.

    Ale naskrobałyście nie w sposób was nadrobić , zimnoo jest strasznie wieje pada , mąż był u chirurga niestety mąż trafił na kompletnego dup***nie lekarza , zabiegu nie miał jego chirurg kazał mu przyjść za dwa tygodnie teraz nie może bonjedzue sobie na botoks , ta jasne a za dwa tygodnie pójdzie usuwać sobie zmarszczki niech się pier**** znaleźliśmy innego chirurga trzabyło do niego od razu iść, a kto to go wiedział że tak będzie .A u nas wszystko dobrze kruszynka się rusza, apetyt dobry, samopoczucie takie sobie chyba to przez ta pogodę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2016, 10:57

  • Marzenie27 Ekspertka
    Postów: 242 126

    Wysłany: 3 listopada 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka, ja byłam w 5 tyg na pierwszej wizycie i od razu lekarz mi założył kartę ciąży.

    2nn3vfxm7v9y72dw.png
  • milagro Autorytet
    Postów: 537 515

    Wysłany: 3 listopada 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka gratuluje udanej wizyty :) Ja do tej pory mam zdjęcie tej kropeczki w ramce. A karte ciązy miałam załozoną ok. 8 tyg.

    Dziewczyny wspolczuje Wam mdłości w drugim trymestrze, dla mnie to była zmora pierwszego. Mam nadzieje, ze szybko wam przejdzie ;)

    Tosiu czekamy na Ciebie :)
    hchys65g0858ajku.png
    30 tc - 1430g 34tc- 2182g
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 3 listopada 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka mój doktor założył karte jak zrobiłam pierwsze badania ciążowe. Ja mam lekarza, który pracuje na innym oddziale, też miałam ten dylemat jednak zostałam. Kawola i Magdziulla miały lekarza z oddziału, a jednak opieka była nie za bardzo...

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 3 listopada 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem po wizycie, oczywiście wszystko ok, doktor też widzi że to chłopak więc już nie liczę na niespodzianki. A mój cukier jest tak dobry, że aż za niski i mam nosić przy sobie cukierki ;) Co najważniejsze nie przytyłam :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
‹‹ 170 171 172 173 174 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ