X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 4 listopada 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w Baby Fancie kupiłam fotelik samochodowy jakies 4 lata temu - fajny sklep ale mysle ze te same rzeczy można na necie znaleźć ciut taniej... tam fakt dotkniesz, obejrzysz ...

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 4 listopada 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w kauflandzie promocja na większe rozmiary pampers premium, ale w Świdniku już nie ma :(

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 4 listopada 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I w Smyku promocja -30% tylko dzisiaj :) także na przecenione :)

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się słońca w 19 tc !!! :*:*:*:*:*. Nawet nie zauważyłam że tak ten tydzień zleciał prawie , jeszcze tyle dni do wizyty już chcę 11 Listopada , a co tam najlepiej niech będzie 12 :*:*:*:*.Samopoczucie dobre, apetyt nawet nawet wczoraj szczęście tak się kręciło ze trzy razy w żołądek mnie kopnęło , oj bolało na pęcherz mi chyba uciska bo nom stop , do łazienki chodzę siku , a pić aż tak dużo nie piję herbaty czy soków , choć słońce świeci to zimnoo jak nie wiem .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka pochwal się wózkiem, foto poproszę. Nie słyszałam o takim.
    Dotek ja nigdy nie byłam w Hrubieszowie, ale mojemu mężowi bardzo się podoba Wasze miasto.

    A co do ręczników ja zmieniam co drugie mycie, a kąpię Małą codziennie, więc 2 to dla mnie za mało. Dostałam fajny od teściowej z bambusem (spersonalizowany) ale był chyba drogi. Najgorszy z biedronki nawet nie chcę się z nim męczyć, nie chłonie, a jak prasuje śmierdzi plastikiem, nie polecam.

  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 4 listopada 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się ;-)W Środę bylam na połówkowym synuś waży 358 gram.Rozwija się prawidlowo.Za to ja mam ciagłe zapalenie pochwy i nadodatek od ostatniej wizyty szyjka skróciła mi sie 4 mm .Z 40 mm na 36 mm.Doktorek powiedzial że to nie dużo i by sie nie martwić.Przepisał silniejsze tabletki dop. i mam nadzieje ze przejdzie.
    Ja cały I trymestr wymiotowałam za to II rewelacja-brak mdłości,wymiotów.Mam nadzieje że juz tak zostanie do końca.
    Wszystkie tylko śledzicie promocje ;-) Ja tak na spokojnie.Łóżeczko zamierzam kupić po Nowym roku tak samo jak i wózek.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 4 listopada 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6ae386c1987c1834med.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2016, 12:05

    Magdziulla, hewa81, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 4 listopada 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.

    Marcela dzięki za info o adresach sklepów:)
    Agatka bardzo ładny Twój wózek.

    Magdziulla miło mi to czytać. Też lubię to miasto. Troche mało atrakcji ale spokojnie i bezpiecznie. Ale kto wie może za rok-dwa będziemy się przenosić do lublina bo mąż tam dostał prace. Jak się tam zaczepi na stałe to trzeba będzie myśleć o moim przeniesieniu zawodowym:)


    Agata to jak szyjka się skraca to lekarz zalecił więcej odpoczynku? Kawał dziecka już masz w brzuszku:)

    f08af289ff.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 4 listopada 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wyobraźcie sobie, że mam małego kotka! Chyba ktoś wyrzucił koło naszego domu. Mój mąż marzył o kotku, ale ja już nie chciałam, a teraz samo wyszło i jeśli nikt jej nie będzie szukał to zostanie.

    Przyszła moja kurtka i jest mega za duża :(

    start lipiec 2013
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 4 listopada 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja u corki obylam sie z 3 recznikami plus czwarty na basen, my kapiemy co 2dzien, aby jak goroca to codzien, z bambusem sa niestety drogie:( ja mam takie pieluszki i sa super szczegolnie na upaly, no nic zaryzykuje znowu w ciemno z tymi recznikami
    Ja czekam na promocje w zarze-cudenka tam maja, i w tkmax w plazie tez mozna fajne trafic, ale powiem szczerze ze poki dziecko nie nauczy sie dobrze chodzic i w miare czysto jesc to wystarczy kupic pare ladnych sztuk na wyjscia a reszta po domu i podworku zeby nie szkoda bylo wyrzucic

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 5 listopada 2016, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja siostra ma ręczniczki z BabyOno i jest zadowolona, tylko też nie przemyślała sprawy i kupiła za małe. Niedługo musi wymienić na 100x100. Ja też zamierzam je kupić + jeden z Home&you z Kubusiem puchatkiem. W TKMax są nieraz bardzo dobre jakościowo ręczniki.

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam z BabyOno trochę był droższy, ale jest dobrej jakości, lubimy go używać no i ładny:)

  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 5 listopada 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Gratuluję udanych wizyt :) Cieszę się, że wszystko w porządku :)
    My wczoraj odwiedziliśmy Bobo wózki i 1 wózek wpadł nam w oko...tylko mam dylemat, bo jest 2w1 i trzeba będzie dokupić fotelik... wcześniej chciałam kupić 3w1, żeby i fotelik był w komplecie, ale teraz się zastanawiam, czy to dobry wybór, bo takie foteliki nie mają atestów bezpieczeństwa, z drugiej strony wydać 1000zł na sam fotelik, gdzie dziecko za długo w nim nie pojeździ to też trochę przesada...
    Agatka fajny Twój wózeczek i widzę, że z fotelikiem w komplecie?
    Dotek a Ty jaki kupiłaś? 2w1 czy 3w1?

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 5 listopada 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Gratuluję dziewczyny udanych wizyt:)

    Orbitka mi lekarz założył karte dopiero jak zobaczył serduszko a to było ok 8 tc. Wcześniej się bał mnie badać sondą do usg.
    A man pytanie a gdzie zamierasz rodzic w zamosciu czy hrubieszowie ??lyblinie??

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka możesz kupić wózek z atestem i adaptery do wózka. Ja mam Maxi Cosi nie kosztuje 1000zł, a ma dobre miejsca w rankingach.

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 5 listopada 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka w hrubku będę rodzić. Mam tam swojwgo lekarza który zna moje problemy w wczesniejszymi nieudanymi ciążami.

    Migotka ja mam 2w1 i adaptery do fotelika chociaz nie planuje często używać fotelika zamiast gondoli bo to niedobre dla dziecka na dłuższą metę. A fotelik dostałam od siostry maxi cosi po siostrzenicy. Ale jakbym miała kupić to też bym kupiła osobny fotelik testowany w sytuacjach zderzenia bo to jest ważne. Zwykle foteliki z wózków 3w1 takich testów nie przechodziły. Taki fotelik typu maxi cosi itp to za 300 zł można kupić.

    f08af289ff.png
  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 5 listopada 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Hej.

    Agata to jak szyjka się skraca to lekarz zalecił więcej odpoczynku? Kawał dziecka już masz w brzuszku:)

    Lekarz nic nie mówił o odpoczywaniu czy lezeniu .Powiedział że to pewnie przez ciagle infekcje...Brzuch nie boli,nie twardnieje także poza skracajacą się szyjka żadnych złych objawow nie mam.

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 5 listopada 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek to ile zapłaciłaś za wózek 2 w 1 -duża różnica miedzy 2 a 3 w 1?

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 5 listopada 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1800 za babydesign dotty 2w1. W bobowózkach. Tam też można kupić fotelik. Nie wiem po ile byłby 3w1 i czy ta firma produkuje.

    f08af289ff.png
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 5 listopada 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wstępnie wybrałam już wózek :) upatrzyłam go na stronie internetowej sklepu mati (z ul.Łęczyńskiej)

    29p8bj6.jpg

    model to Tutek Timer Eco ;)
    tu jest zaprezentowana jeszcze spacerówka i fotelik https://www.youtube.com/watch?v=Ewrh_mglBcQ
    cena za 3w1 to 2099zł wiec wydaje mi sie,ze miesci sie w granicach rozsadku :)
    strasznie mi sie podoba kształt, desing, biały stelaż i ta szarosc, ktora za mną chodzi non stop :P niezaleznie od tego co mi w brzuszku fika bedzie pasował :) aa i podoba mi sie ,ze fotelik jest kolorem idealnie dopasowany pod wózeczek :)

    Co myslicie?

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
‹‹ 172 173 174 175 176 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ