X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 5 listopada 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo ładny ale szybko się "zaszura" bo jasny:) ja to jestem praktyczna i postawiłam na ciemne kolory:D ale ogólnie to bardzo ładnyi kolor też super.

    Anjouek lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 5 listopada 2016, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie bedzie troche czyszczenia trudno :D tak za mna te kolorki chodzą,ze nie odpuszcze :D ale pocieszam się tym,ze jest z ekoskórki a nie takiego ''zwykłego'' materiału :P wiec troche mi to ułatwi sprawe :D

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 6 listopada 2016, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek sprawdzałaś czy ten fotelik pasuje do kanapy w Waszym aucie?

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia my się baliśmy o to, bo Nas w Rampersie facet przestraszył i oczywiście zalecał zakup bazy. Bo faktycznie w Naszym samochodzi są wyjątkowo krótkie pasy i jak on przymierzał to niby za krótkie. Później jeszcze raz przymierzyliśmy w Baby Fancie i okazało się, że ok. Fakt jest n cisno i troszkę trzeba się wcelować, żeby zapiąć, ale cały czas tak robimy i nie ma problemu. Bazom na pas nie ufam, a izofixa nie mamy.

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 6 listopada 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi chodzi bardziej o kształt kanapy. I chyba ten sam facet mnie przestraszył ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2016, 08:46

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do zakupu wózka to każdy musi przez to przejść. Chyba, że ktoś ma podejście na luzie - wchodzę do sklepu i biorę to co mi się podoba. Ja oczywiście musiałam wszystko sprawdzić z każdej strony, przebadać, pomacać, przeczytałam internet i im więcej wiedziałam tym większy mętlik w głowie.
    Wózek trzeba dopasować pod miejsce zamieszkania. Jak w domu to 1większy wybór, bo mniej interesuje waga, sposób wypinania. Dla mnie to był priorytet(4p) o wiele fajnych wózków przez to skreśliłam. Poza tym podstawa wg mnie to pompowane koła, no i wspomniane już skrętne. W spacerówce ponoć dobrze, żeby się na płasko lub prawie płasko rozkładała. W gondoli to podnoszenie raczej zbędne. Fajnie jak jest regulacja wysokości rączki (mówi to kurdupel;)).

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 6 listopada 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia jeszcze nie sprawdzałam czy fotelik pasuje bo jeszcze nie zabierałam od siostry. Leży na strychu. W grudniu będą przymiarki:)


    Od 7.11 w biedronce będzie lovela 1.8 kg za 12.99 proszek:) i mleczko do prania też w tej cenie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2016, 09:17

    f08af289ff.png
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 6 listopada 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Nie wiedzialam zw te wozki sa az tak drogie :)

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • milagro Autorytet
    Postów: 537 515

    Wysłany: 6 listopada 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już też kilka wózków obejrzałam. Stawiam głównie na pompowane koła i amortyzację dobrą. I tak tez zastanawiam się czy nie kupić samej gondoli ze stelazem, a potem dokupić spacerowke. Większość moich znajomych nie korzystała z tych spacerowej 2w1 i zaraz kupowały coś lzejszego. Sama już nie wiem ;)

    Tosiu czekamy na Ciebie :)
    hchys65g0858ajku.png
    30 tc - 1430g 34tc- 2182g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro powiem Ci, że trochę żałuję, że tak nie zrobiłam. Tyle, że mam ograniczone miejsce.

  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 6 listopada 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wozeczek ładny ale zastanawia mnie czy ekoskora nie nagrzewa sie w lecie bo ogolnie gondola i tak zabudowana i czy nie paruje pod folia w razie deszczu, ja postawilam tez na szarosci ale material i srebrny stelaz, choc zaluje ze bialego nie wzielam bo slicznie wyglad
    X doswiadczenia powiem ze jednak wozek 2w1 lepszy bo mimo ze teraz mam spacerowke praktycznie rozkladana na plaska to jakos nie widze w niej 6-8mc dziecka ktore ma tam wygodnie spac, obracac czy byc dobrze osloniete od deszczu, slonca itp poza tym malo jest spacerowek z opcja przod/tyl a jak sa to mi nie podeszly, my jezdzilismy w 2w1 do 14mc akurat na wiosne sie przesiadlysmy

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 6 listopada 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś sie zakochalam ponownie ;D tym razem w Anex sport i w expanderze :P takze razem z tutkiem mam juz 3 do sprawdzenia :) mysle,ze ktorys moze mi podpasuje na zywo :)

    wmas5s.jpg
    a1lc3l.jpg

    co do regulowanej wyskosci rączki to ja akurat problemu chyba nie bede miala, z moim 175 cm raczej do najnizszych nie naleze ale jak ogladam to wiekszosc wózków ma ten bajer :P

    a z ta ekoskóra nagrzewająca sie na sloncu to faktycznie musze sie zastanowic, w pierwszej chwili nie wpadlam na to... dzieki :) !

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 6 listopada 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anjouek podobają mi się wózki w podobnym stylu :) Tej ekoskóry też nie przemyślałam, zobaczymy. Ja dodatkowo bym chciała żeby była możliwość zamontowania miejsca do stania dla większego dziecka, kiedy w wózku jest mniejsze :)

    start lipiec 2013
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 6 listopada 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Anjouek podobają mi się wózki w podobnym stylu :) Tej ekoskóry też nie przemyślałam, zobaczymy. Ja dodatkowo bym chciała żeby była możliwość zamontowania miejsca do stania dla większego dziecka, kiedy w wózku jest mniejsze :)

    a to masz juz jakies pociechy? przeoczyłam cos? :P czy tak przyszłosciowo myslisz o kolejnym dzidziolku :)?

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 6 listopada 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anjouek mi też się podobają ale szkoda mi kasy na nie - jak moja pierwsza córa się urodziła zapłaciliśmy 1600 za nowy wózek, pojezdziła rok i sprzedaliśmy za 500 - tracą strasznie na wartości a nie służą nie wiadomo ile.

    A Monia może dla kolejnego potem chce trzymać - bo Julka ( siostrzenica) to chyba za mała jeszcze będzie :)

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 7 listopada 2016, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anjouek mialam okazję jeździć anexem sportem i bardzo fajnie się prowadzi. Też rozważałam zakup ale nie było koloru dla mnie czyli siwego ale ciemniejszego:)

    Anjouek lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane :*:*:*:*. Kruszynka mnie ostatnio nie oszczędza , od czasu do czasu mam małe kucia w pochwie nie mam plamień , w żołądek to przeważnie zawsze mnie dotknie a nie jest to przyjemne , wczoraj to jakiegoś szalu szczęście dostało cieszę że tak sie rusza, ale mój żołądek chyba najbardziej na tym ucierpi . Apetyt nawet nawet jutro na badania i do dentystki niech zrobi mi tą trójkę , bo aż wstyd tak do rodziny pojechać . Samopoczucie dobre choć jakas senna jestem , chyba to przez tą pogodę . Jeszcze 4 dni i wizyta :*:*:*:*:*:*:*: , oczywiście dam wam znać co i jak . W tą Środę mąż idzie do innego chirurga , oby ten był o wiele lepszy od tego co poprzednio mąż chodził .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2016, 10:55

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 7 listopada 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co tak cicho? Co słychać?
    Moja siostra już wyjechała i dzisiaj mam dzień lenistwa :) Jutro wyruszam do miasta na drobne zakupy, może doczekam się Pampersów w Kauflandzie :)

    Mamuska czy w poprzednich ciążach też miałaś taki wydatny brzuszek?

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 Raczej nie przy drugiej , i trzeciej ciąży nie mialam dużego , choć każdy mi mówił że mam dość spory ;) . Przy synku miałam dosyć spory brzuszek , teraz jak na 5 msc wydaje mi się mały i zaczynam tym się martwić , jak się położę to widać tylko takie malutkie zaokrąglenie jak wstanę to mam duży , nie wiem może przesadzam , mąż mi mówi że wyglądam jak na 8 msc , mam taką koleżankę z innego wątku jest to jej trzecia ciąża , i jak na FB widzę jej brzuszek , a ma rodzić już w Grudniu to oczą nie dowierzam bardzo malutki ma brzuszek :) .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2016, 17:15

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 7 listopada 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jej jutro juz zaczynam 27 tc kurcze za tydz 3trym. Ale leci. Nadal spie w nocy na brzuchu ale jak stoje to jest wydatny. Jakas zmeczona jestem. Pogoda jaka jest kazdy widzi. Koncze prace dyplowa I musze dzisiaj zarwac nocke jak ja tego nie lubie ale w.dzien zawsze cos do zrobienia I dziecko :)

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
‹‹ 173 174 175 176 177 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ