X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • milagro Autorytet
    Postów: 537 515

    Wysłany: 24 października 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka przytulam mocno :* Ale moze jeszcze nic straconego dopoki nie ma okresu..
    Kochana znam doskonale ten ból po negatywnym teście, człowiek nie ma ochoty juz na nic i czuje ogromna niesprawiedliwość, ale potem znowu wraca do walki i u Was tez tak pewnie bedzie. Wierze, ze niedługo się Wam uda :)

    Szczesliwa ja tez zawsze po amorach mam stracha ze cos uszkodzimy przez przypadek :D Doskonale rozumiem Twój strach.

    Dziewczyny czy w Lublinie jest jakis dobry sklep z wózkami, zeby poogladac i sprawdzic jak na żywo wygladają? Bedziemy jutro u lekarza to moze bysmy przy okazji gdzies zalecieli.

    Tosiu czekamy na Ciebie :)
    hchys65g0858ajku.png
    30 tc - 1430g 34tc- 2182g
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 24 października 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W rampersie podobno jest dużo wózków

    milagro lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 24 października 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyn :)

    Milagro tak jak Monia pisze można pooglądać w rampersie oprócz tego sporo wózków jest w baby fancie i jeszcze mogę dodać, że asortyment trochę się różni w tych sklepach, także warto zajechać do jednego i do drugiego.

    milagro lubi tę wiadomość

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 24 października 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje dziweczyny za te miłe słowa;) jakos trzeba życ dalej....

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 24 października 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka doczekasz swojego Cudu!!
    co do sklepow to jeszcze Mati na łeczynskiej, w smyku tez sa ale mało

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 25 października 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    Kochane byłam dziś u gina wszystko z moją szyjką jest dobrze , szczelna i zamknięta na 4 spusty ;) mam brać magnez , porobić badania i być spokojna , maluszek ruszał się jak szalony niestety płci nie znam nadal a to zdjęcie maleństwa jak rączkami mnie dotka :*:*:*:*.https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8909ff4f0760.jpg

    ja bylam na USG wczoraj... troche przez moje czarne mysli ostatnimi czasy a troche z nadzieją, ze poznam płec :P
    uspokoilam sie co prawda,ze z dzidzią wszystko jest okej, ale niestety i ja płci nie znam :P eh
    na poczatku lekarz cos wspomnial,ze cos mu mignelo ale potem nie chcial mi powiedziec bo stwierdzil,ze pepowina zaslania i nie chce dawac niepewnych informacji :P nie dalam mu spokoju i powieedzial,ze wydawalo mu sie,ze chlopak ale teraz nie jest pewny i w zadna strone by sie nie sklanial :p eh... i jak ja mam miesiac jeszcze wytrzymac? :(

    wrjspv.jpg a to podobno dzióbek mojego malenstwa :P wg lekarza... jednak bardziej zadowolona bylam po zdj z prenatalnego...

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 25 października 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anjouiek czasem plec dopiero na polowkowych widac albo i pozniej, zaldmzy od ulozenia dziecka, sprzetu do usg i oka lekarza, takze cierpliwosci;) ja corke zobaczylam w 16tyg a synka w 13tyg ale moj dr slxnie z dobrego usg

    jakby ktos szukal fajnej lampki dla dziecka to polecam zazu, nam dzis przyszla nasza sowa i testujemy:)

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 25 października 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jesteście wreszcie :) tęskniłam :)
    U mnie kolejny dzień taki jak poprzednie, jutro zabieram siostrę do fryzjera i robie za niańkę :)
    Ja właśnie przeglądam gadżety do pokoiku m.in lampki więc chętnie sprawdzę. Którą Zazu macie?
    Mój mąż ma od wczoraj kłopoty z żołądkiem i trochę się boimy, że to przejdzie na nas, a najgorzej zniosła by to Julka :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2016, 20:24

    start lipiec 2013
  • milagro Autorytet
    Postów: 537 515

    Wysłany: 25 października 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej my dopiero niedawno wróciliśmy.
    Mieliśmy dziś polowkowe... wszystko dobrze, wszystkie parametry w normie, narządy na swoim miejscu. No i potwierdziło się ze dziewuszka :) Mała wstydnisia cały czas zaslaniala twarz rączkami, więc mamy prawie same zdjęcia nóżek :D A i wazy całe 365g;)

    Anjouek twój maluszek też na pewno niedługo się ujawni :)

    Monia ja też jutro będę robiła za nianie :) Będę się zajmowała 4miesięczna siostrzenica. Trzeba nabierać wprawy :D
    Monia mam nadzieję ze twoj mąż szybko wyzdrowieje ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2016, 21:00

    Anjouek lubi tę wiadomość

    Tosiu czekamy na Ciebie :)
    hchys65g0858ajku.png
    30 tc - 1430g 34tc- 2182g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane przepraszam że dopiero teraz z wami jestem net tak cho... mi działa że szkoda gadać a u nas wszystko dobrze , apetyt rośnie , maleństwo się rusza :*:*:*:* , kaszel trochę mnie męczy . Jutro już Środa jeszcze tyle dni do wizyty , tak bardzo chciałabym już 11 listopada , cały czas myślami jestem z wami. :*:*:*.

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 25 października 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro oglądaliście wózki?

    start lipiec 2013
  • milagro Autorytet
    Postów: 537 515

    Wysłany: 25 października 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia no właśnie nieudalo nam się. Późno wyszliśmy od lekarza a ze mamy do Lublina 1,5 godz drogi to już sobie wózki odposcilosmy. Może następnym razem się uda ;) A Wy macie już jakiś na oku?

    Tosiu czekamy na Ciebie :)
    hchys65g0858ajku.png
    30 tc - 1430g 34tc- 2182g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Świetne wieści po wizytach, aż miło poczytać.
    Anjoulek cierpliwości (przydaje się potem;)) ja bardzo późno płeć poznałam, bo moja wstydnisia była i prezentowała pupę tylko. W sumie do tej pory jak rozbieram ją do golaska pierwsze co "robi" to odruch Moro.

    Fajnie, że macie możliwość "testowania" na gotowych dzieciach. Karinka to było pierwsze dziecko jakie na ręce wzięłam, zupełnie zielona w tym temacie byłam.

    A wczoraj już słyszałam parę razy - a gu - uśmiechy rozdaje na prawo i lewo. Mniej płacze. Generalnie odkryłam przyczynę płaczu (dopiero) Niunia chce na ręce. Pozycja leżąca przeważnie parzy;)

    Jeszcze a propos zakupów mogę polecić dwa gadżety, które nam się sprawdzają. A kupiłam je niedawno, bo wcześniej były zbędne. Mata edukacyjna i karuzela.

    milagro, Anjouek lubią tę wiadomość

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 25 października 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nic konkretnego, wiem tylko, że będzie jakiś polski, bo mój mąż ma obsesję na tym punkcie ;)

    start lipiec 2013
  • milagro Autorytet
    Postów: 537 515

    Wysłany: 25 października 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówisz patriota w każdej kwestii :D Jest sporo polskich firm które mają solidne wózki. Będzie w czym wybierać ;)

    Tosiu czekamy na Ciebie :)
    hchys65g0858ajku.png
    30 tc - 1430g 34tc- 2182g
  • BaskaW Koleżanka
    Postów: 38 11

    Wysłany: 25 października 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Przywitam się i ja:) podczytuję Was już od jakiegoś czasu, ale postanowiłam, że zanim dołączę, przeczytam wszystkie posty:) uff, udało się! Powiem Wam, że to ciekawe doświadczenie- z jednej strony na początku w myślach tłumaczyłam Szczęśliwej, która oczekiwała na testowanie, źe nie musi się już martwić, bo się udało, z drugiej podczytywałem zmagania Maqduski, a wiedziałam już, jak zakończy się ta historia. Doświadczenie trudne tym bardziej, że w styczniu przeżyłam to samo... Teraz oczekuję na swoje Maleństwo, które na świat ma przyjść ok. 8 kwietnia (termin z om 23 marca, ale wiem, że owulacja była w 26 dc, więc termin mało prawdopodobny). Mam nadzieję, że mogę się jeszcze przyłączyć;)

    milagro, Monia85, Anjouek lubią tę wiadomość

    0d1ydqk3ox1rli0g.png
    34bwskjofqfl8l00.png
    Aniołek 8 tc. 27 styczeń 2016
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 26 października 2016, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Baśka, fajnie że napisałaś :) Gdzie prowadzisz ciążę? Który szpital wybrałaś?

    start lipiec 2013
  • BaskaW Koleżanka
    Postów: 38 11

    Wysłany: 26 października 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Ciążę prowadzę u dr Eulalii Saadi, ale to akurat długa historia. Ale muszę chyba coś zmienić, bo o ile na początku byłam zadowolona, o tyle teraz właśnie zdałam sobie sprawę, że jedyne badania z krwi i moczu miałam w 6 tyg.ciąży. Polecacie kogoś w luxmedzie kto będzie pamiętał o wypisywaniu skierowań i potrafi dobrze zrobić usg? Bo mam tam abonament z pracy. A rodzić zamierzam na al. Kraśnickiej i tu postawiłam na położną- wybieram się do szkoły rodzenia p. Lidii Ruty, już się zapisałam. Co do lekarza z Kraśnickiej to myślę, że przejdę się do femmedu na usg 3d do Wiktora i zobaczę, czy warto kontynuować leczenie u Niego, ale przy takich zmianach lekarzy i ich krążeniu po odddziałach, to stwierdziłam, że lepiej zapłacić za szkołę rodzenia. Moja siostra tam rodziła i była bardzo zadowolona, wystarczyło wspomnieć położnym o szkole rodzenia, a dobrze się nią zaopiekowałyby;)

    0d1ydqk3ox1rli0g.png
    34bwskjofqfl8l00.png
    Aniołek 8 tc. 27 styczeń 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Basia. Spokojnej ciąży. Co do tych badań to faktycznie za mało, ja miałam co msc standardowo.

    Byliśmy na szczepieniu zgadnijcie kto bardziej cierpiał ja czy dziecko?;) teraz obserwuję, naczytałam się o tych skutkach ubocznych. Ech trzymajcie kciuki, żeby Mała dobrze przeszła.

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 26 października 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Baśka :) witam. Szczęśliwej i bezproblemowej ciązy oraz miłęgo czasu z Nami :)

    Hejjj laski dawno mnie nie było ale miałam intensywny czassssss.... zmęczona jestem. Bardziej umysłowo bo takie miałam zajęcia.

    A dzisiaj odpoczęlam na dworze grabiąc liście na podwórku :) było słonecznie i stosunkowo ciepło.

    Kupiłam wutaminer pregna z DHA - szkoda mi na witaminy wydać 50-80 zł dla mnie to przegięcie. Wole jeść zdrowo. Te wita miner 23 zł 30 tab + 30 kaps. Myślę że się sprawdzą. W pierwszej ciązy jak byłam dziewczyny też brały drogie a ja falvit mama za 20 zł i wyniki miałam super i jak karmiłam tez brałam i mała miała rewelacyjną morfologię. Zobaczymy czy się sprawdzą.

    Moja szwagierka/kumpela lezy na kraśnickich na patologi bo ma leukocytoze ponad 20 tyś. Bierze antybiotyk. Leży od piątku i wyjdzie ok pon. Byłam u niej ciasno tam - 3 sale - ona 5 na dobitke i troche kicha że dzieci przed 12 r.ż nie mogą wchodzić. Ale nie narzeka więc opieka chyba dobra - chociaż jakaś położna czepialska jest. Ciąże prowadzi u młodego Wiktora i interesuje się nią. Także chyba wart polecania jak by któaś była zainteresowana. Wibieram się w weekend do niej znów. Bo wtedy będę miała z kim małą zostawić.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
‹‹ 161 162 163 164 165 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ