X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 21 października 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurde... będzie ciężko ;) bardzo prawdopodobne że 56 nie założy wcale.

    Dotek lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 21 października 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Monia to masz termin równo miesiąc po mnie. Kawał dzieciątka już masz:)

    f08af289ff.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 21 października 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja z USG mam na 8 lutego a z OM na 17 Lutego także monia jest szansa spotkać się na porodówce o ile nie zmieniłas szpitala w którym chcesz rodzić - bo ja nie.

    Dotek lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 21 października 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zmieniłam zdania, jeśli tylko mnie przyjmą.
    Widziałam buziaka w 3d, dalej brzydki :) przy następnym usg zrobimy 3d.

    start lipiec 2013
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 21 października 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie dziewczyny chcecie rodzić? Bo chyba przeoczyłam :D

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 21 października 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stashit :P hahahahah

    Monia85 lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia kawał chłopa już:) jeśli byłaś u Kondrackiej to małe szanse na pomyłkę, z tego co zauważyłam na porodówce zwykle "trafiała".

    Monia85 lubi tę wiadomość

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 21 października 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek jak Twoje wyniki? Jak krzywa cukrowa?

    Marcela jak tam?

    Dotek lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 21 października 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas tez ok, wszystko ksiazkowo, mały waży 485g, lozysko na przedniej scianie stad slabe ruchy
    Agatka polecam feminovit- ok 18zl za 30tab zamawiam internetowo w aptece doz z odbiorem osobistym, wyniki mam iealne, poza moczem
    ubranka polecam z lidla, tesco f&f, h&m, ze smyka to zalezy jak sie trafi na jakosc, w komisie krasnal na rozanej maja fajne nowe body, spodenki, pizamki polskich firm po ok 10-15zl
    ja odkupuje sporo lub w lumpku, nowe buty to juz koszt 200zl wiec ciuchy sobie daruje, choc jak fajna promocja jest to korzystam i kupuje nowe, dzis kupowalam prezent kolezance w zarze- cudne tam sa ciuszki, ale ceny

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 21 października 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do rodzaju ubranek to kazda mama musi do siebie dopasowac, u nas szly body, spodenki, polspiochy, pajce, kopletnie nie podeszly nam spiochy, kawtany, koszulki z krotkim rekawem, ńja corka jest "chlodnolubna" wiec bluzy, rajstopki tez nie mialy wziecia, na poczatek polecam kupic rozmiary 56-68 choc i 2-3szt 50 bo mimo ze moja Laura miala 56cm to rozmiar 50 prasowal idealnie a 56 plywala

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 22 października 2016, 04:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcela wg OM dziełu nas 2 dni, a jednak Twój mały jest znacznie drobniejszy :) wybraliście juz imię?

    Znowu nie mogę spać, a dzisiaj idziemy na wesele :/

    Teraz ćwiczę ubieranie na siostrzenicy, ona najczęściej chodzi w pajacach, raz założyła rajstopki i sukieneczkę, ale to był niewypał, bo rajstopki dłużej się zakłada, a w sukience niewygodnie było ubrać w kombinezon na dwór.

    Mamuśka jak po wizycie?

    start lipiec 2013
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 22 października 2016, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia moje wyniki wyszły wzorowe. Anemii nie mam, cukier bardzo dobry nie jestem słodka. Ciśnienie też ok także nie ma się czego przyczepić. Dzisiaj wychodzę do domu po wizycie nareszcie:)

    Co do ciuszków to ja stawiam na body i jakieś gatki, pajace. A na wiosnę pójdą w ruch dresiki pod które można body założyć. Na lato koszulka i spodenki. A jak mały bedzie gorącym chłopakiem to rampersy będą w użyciu bo wygodne jak pajac a dziecko może sobie firgać bosymi nóżkami:)


    Śliczne są sukienie dla dziewczynek ale faktycznie chyba i takiemu dziecku niezawygodnie w rajstopach i falbankach.

    Udanej zabawy na weselu:)

    f08af289ff.png
  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 22 października 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, po usg wasze maluchy rosną jak na drożdżach :) ja miałam usg u Wiktora, Swatowskiego i Kondrackiej i każdy mówił, że mała będzie wielka a wcale taka wielka nie była także czasem nie ma co się tak nastawiać :). Ja do wyprawki kupiłam rozmiar 56 i 62 i wszystko było za wielkie (urodziła się z 52 cm) ma 3 tyg i dopiero niektóre 56 są prawie dobre. Ja najbardziej lubię ubranka z hm, bo są dobre jakościowo i pasują na "chudsze" dzieci. Kupowałam wszystkiego po 6, a teraz najwygodniej mi używać na noc pajaca rozpinanego na obie nogi i przez całą długość - ze smyka mam rozpinane na całą długość na jedną nogę i tylko się wkurzamy obie na zmienianie pieluchy. Z kolei w dzień nam najwygodniej body z długim rękawem też rozpinane na całej długości (z hm) i do tego spodnie i skarpetki, mam i półśpiochy ale małej co chwile nogi uciekają z tych nogawek i się tylko wkurza. Mam kaftaniki ale w zasadzie dopiero raz użyłam, częściej po prostu opatulam małą kocykiem :). Co do reszty wyprawki to tetry i flaneli nigdy za wiele, idzie nam to na potęgę , tetra bo mała mocno ulewa, a flanelka zawsze kładziemy po spód na kanapę czy do kokonu. Ręczniki też polecam od razu kupować te duże. Jakiś laktator warto mieć w zapasie, myśle że zawsze się przyda, zwracajcie uwagę na jego budowę , fajnie jak ma taką dużą nakładkę na pierś, będzie wam wygodniej na początku jak nie ma wprawy. A No i warto zakupić nakładki ochronne na sutki, większość dziewczyn w pewnym momencie ma poranione, w szpitalu co druga dziewczyna nie zakupiła sobie i mąż potem musiał latać i kupować :). Co do pampków to my używamy pampers premium care i nic nie przecieka ani nie uczula, w szpitalu używałam też Happy (1 są mniejsze jak 1 pampersa) uczulenia nie było ale jakoś zjeżdżały. Pupę wycieram różowo białymi chusteczkami z rossmana lub bawełnianymi chusteczkami tami zmoczonymi w przegotowanej wodzie i kilkoma kropkami emolientu. Pupę smaruje bepanthenem, albo posypuje pudrem z rossmana i nie ma żadnych pieluszkowych problemów .

    U nas zaczęły się kołki do tego mam małą złośnice także jest ciekawie :)

    961lupjyvic92ect.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane byłam wczoraj na wizycie na NFZ u mojego gina nie zrobił mi USG ma bardzo stary sprzęt trochę go zaniepokoiło moje bóle podbrzusza nie mam ich często od czasu do czasu, nie mam plamień ani nic z tych rzeczy , mam dziś być do niego na 10.50 do jego specjalistycznego gabinetu mam przyjechać do Dęblina , badał mnie gin nie stwierdził nic nie pokojącego jednak woli zobaczyć czy wszystko jest dobrze.

  • magic1 Autorytet
    Postów: 265 333

    Wysłany: 22 października 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawola, fajnie że dzielisz sie swoja nowa zdobytą wiedzą :-) ja pokupowałąm głownie bodziaki i pajace, glownie z lumpka, i pare perelek w postaci kombinezonow po pare zlotych a są jak nowe :-)
    a co u mnie, zaliczylam pierwsze KTG, ale zero skurczów, wiec malej chyba sie nie spieszy :-/
    a co do witamin to ja sie przerzucilam po femibionie na doppel hertz premium mama, maja najwieksza zawartosc dha i kosztuja ok 30 zl.

    4c3tugpjetqoi3k1.png
  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 22 października 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawola bardzo przydatne informacje-bynajmniej dla mnie -dla poczatkującej matki ;-)
    Wszystkie widzę kupujecie w tych samych sklepach ciuszki wiec zaczne i ja tam powoli zagladac.

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane byłam dziś u gina wszystko z moją szyjką jest dobrze , szczelna i zamknięta na 4 spusty ;) mam brać magnez , porobić badania i być spokojna , maluszek ruszał się jak szalony niestety płci nie znam nadal a to zdjęcie maleństwa jak rączkami mnie dotka :*:*:*:*.https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8909ff4f0760.jpg

  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 22 października 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczeta:) myslicie ze 12 dpo można juz testwac???

    czy czekac do terminu @????

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 22 października 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to bym już nie wytrzymała i testowala. Ale mój prof zawsze kazał po 14 dniach.

    Orbitka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 22 października 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Ja to bym już nie wytrzymała i testowala. Ale mój prof zawsze kazał po 14 dniach.
    dzieki za rade:) moze jakos wytrzymam chociaz do poniedziałku:)

    w4sqyx8db6pby0vm.png


‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ