X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 20 października 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej co tu taka cisza. Wlasnie wstalam. Musze sie wziac za cos do roboty. Wczoraj robilam badania a jutro wizyta. Mala szleje w brzuchu.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 20 października 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Właśnie miałam to samo napisać że cisza jak makiem zasiał. Ja dalej w szpitalu dzisiaj ostatni zastrzyk na płucka i chyba jutro do domu (mam taką nadzieję).

    Dopiero jak się leży w szpitalu to widać ile jest staraczek i ciężarnych z problemami:/

    Jak nasze świeże mamusie? Zaprawione w bojach?

    f08af289ff.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 20 października 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja dzisiaj byłam w Lbn, a Auchan jest promocja na pampers premium wszystkie rozmiary, ale chyba tylko do dzisiaj po 39zł i w Super pharme na rozm 2 i 3 i chusteczki Pampers.
    Koło domu mam pełno robotników, poprawiają ogrzewanie i robią ogrodzenie. Zmieniłam dzisiaj opony. Jutro usg :) Po ostatnich wydarzeniach mam trochę stresa... Dostałam kupon rabatowy do Smyka na -50% i w sobotę planuje coś dokupić, bo jak posegregowałam te ubranka to jednak nie jest tego tak dużo i trochę mam na 68.

    No właśnie świeże mamusie, jak tam u Was? Czy macie jakieś uwagi co do przygotowanej wyprawki? Czegoś brakowało?

    Agatka robiłaś już krzywą cukrową? Ja zamierzam zrobić w następny czwartek, bo już mi lekarz zlecił.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2016, 14:04

    start lipiec 2013
  • milagro Autorytet
    Postów: 537 515

    Wysłany: 20 października 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane ;)

    Agatka i Monia to mocne kciuki za Wasze jutrzejsze wizyty :) To połówkowe będą? Czy jesteście już po?

    Ja mam połówkowe we wtorek i też juz mam lekkiego stresa.

    Tosiu czekamy na Ciebie :)
    hchys65g0858ajku.png
    30 tc - 1430g 34tc- 2182g
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 20 października 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, u mnie jutro połówkowe :) I jeszcze Marcela jutro :)

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Dotku dobrze, że wracasz, nie ma jak w domu. U Nas wczoraj i dziś goście.

    Monia uwag pewnie sporo, musiała byś o jakieś konkrety zapytać. Ale już wcześniej miałam Wam pisać, że żałuję, że kupiłam ręczniki 80, mogłam same 100 kupić, bo 80 są prawie za małe.

    Gdybym nie była to powodzenia na połówkowym jutro. Na pewno będzie wszystko dobrze!

  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 20 października 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Za wizytujące trzymam mocno kciuki :).

    My niedawno wróciliśmy ze spaceru. Tak mi się dziecko dotleniło, że nie chciało jeść i teraz smacznie sobie śpi. Co poza tym u nas. Troszkę walczymy z jedzeniem. Julka najchętniej przesypiałaby cały dzień, więc do jedzenia musimy ją budzić, co nie zawsze się udaje niestety. Choć z dnia na dzień jest coraz lepiej :). Na początku miała też problemy żeby się przyssać i niewiele zjadała z piersi, z tym też całe szczęście nastąpiła poprawa, chociaż i tak musimy ją dokarmiać z butelki (a i tak kiepsko przybiera na wadze), całe szczęście moim mlekiem. Jutro przychodzi do nas położna to zobaczymy ile mała przybrała od wtorku.

    Monia co do wyprawki to mi brakuje prawie wszystkiego :P, ale to wynika z tego, że praktycznie wszystko co mam jest na Julkę za duże :P, nie przewidziałam tego że dziecko urodzi się mając 49 cm. A tak serio to brakuje mi skarpetek, nie wiedziałam że pod śpiochy i pajace dobrze jest założyć dziecku skarpetki.

    Hewa jak tam u Ciebie? Wypuścili Was już ze szpitala?

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 20 października 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już mialam polowkowe 2 tyg temu. No gin krzywa cukrowa I drugi raz tokso zleci jutro wiec pewnie zrobie za niecaly miesiac przed wizyta. Dziewczyny powodzenia na polowkowych :). Ja nie mam zamiaru kupowac pampersow od razu dada przy malej bylaw bardziej zadowolona z dada. Tak samo chusteczki rossmanowskie sa najzdrowsze I nie maja tej chemii I aby jej bede uzywala. Dziewczyny ktore.maja lub beda miec dziewczynki odradzam sudocrem ... podobno po czestym uzywaniu moje zaczac zrastac sie pochwa I przyszlosci.moga miec problemy.ginekologiczne. Ja wogole nie uzywalam , moja nie miala odparzen bo przy kazdej zmianie pieluchy uzywalam linomag MASC.

    jatoszka lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 20 października 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja siostrzenica była smarowana sudocremem i nic jej nie jest. A skąd takie info że szkodliwy? Linomag zielony też dobry:)

    f08af289ff.png
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 20 października 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do pieluszek to my do 3 uzywalismy na noc pampers premium ze wzg na siateczke, od 4juz jej nie ma wiec w nocy mamy pieluchńajtki pampers bo sie nie zsuwaja i latwo ubrac, w dzien 1 i 2 pampersy zielone a od 3 dada (1 i 2 z dady nam nie podeszly) ale teraz dostalam te nowe dady 1 i 2 biale i wygladaja fajnie wiec sprobujemy te
    krem u nas sie sprawdzil viola z wit f18 jako jedyny wyleczyl odparzenie, sporadycznie bepanthen
    Monia kciuki za jutro, ja dopiero wieczorem mam wizyte

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 20 października 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chusteczek tylko do rak i poza domem uzzalismy a tak to waciki i woda przegotowana, chusteczki tez z rosmana lub dada, odradzam jonhsona uczula wiele dzieci

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linomag potwierdzam używamy, pupa śliczna żadnych odparzeń, sudocream nie był nigdy potrzebny. Chusteczki Babydream extrasensitve dobry skład i nie są,,,zimne. Serio chusteczki pampera są tak nasączone, że trzeba je porządnie ogrzać w dłoniach przed użyciem.
    Generalnie kosmetyki Johnsona mają fatalne składy ja unikam, nawet dostałam pakę w prezencie to używam sama, dziecku nie dam.
    Pampersy różne testowałam i wygrywa babydream fun &fit i też pampersy białe ok. Byłam bardzo nastawiona na Dadę, ale zawiodły na całej linii, jako jedyne 3 razy przeciekły!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viowieczka a napewno dobrze przystawiasz Małą? Skąd wiesz, że mało przebiera? Może tylko tak się wydaje, że mało je. Jeśli serio to musisz ją budzić, rozbieranie nie pomaga?

  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 20 października 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że mało przybiera bo jak odwiedziła mnie położna to przyszła z wagą. Rozbieranie czasem pomaga czasem nie, czasem po przewinięciu od razu zasypia. Raczej dobrze ją przystawiam, zresztą z reguły dojada jeszcze z butelki, więc głodna nie jest, a jak jest głodna to się drze. Jak na swój wiek zjada dosyć mało, tylko że nikt nie bierze pod uwagę tego, że ona jest wcześniakiem, powinna jeszcze siedzieć w brzuchu i trudniej jest jej dostosować się do panujących warunków.

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane przepraszam że dopiero teraz jestem od rana nie mogłam się dostać na bbf :/ , u nas wszystko dobrze ząb mnie nie boli co najważniejsze jutro na 19.30 idę do mojego gina aby wygonił z mojej głowy te czarne myśli , boję się kochane dosłownie o wszystko , maleństwo się rusza jestem wręcz szczęśliwa , ale i tak się martwię o to szczęście . Jak będę mieć dostęp to postaram się odezwać moje drogie :*:*:*.

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 21 października 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka może dowiesz się czy chłopiec czy dziewczynka :) Powodzenia :)

    start lipiec 2013
  • milagro Autorytet
    Postów: 537 515

    Wysłany: 21 października 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Ale mi się dziś pospalo :D

    Chyba sporo dziś wizytujacych, więc mocn kciuki zaciśnięte i czekamy na info.
    Ja wczoraj miałam super dzień - pierwszy raz poczułam pod reka i zobaczylam kopniaczki mojej kruszynki. Cudowne uczucie :)

    Monia85 lubi tę wiadomość

    Tosiu czekamy na Ciebie :)
    hchys65g0858ajku.png
    30 tc - 1430g 34tc- 2182g
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 21 października 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro gratuluję. Niesamowite uczucie:)

    Dołączam się do kciuków za wizytujące i czekamy na relacje:)

    milagro lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 21 października 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej witam sie. Ja juz po spadla mi sporo morfoligia I mam brac jakies dobre witaminy dla kobiet w ciazy z zelazem... co polecacie dobrego.I stosunkowo nie drogiego.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 21 października 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę tardyferon (żelazo). A witaminy elevit pronatal ale dlatego że nie mają jodu bo biorę go osobno. Dla Ciebie to może femibion?

    f08af289ff.png
‹‹ 157 158 159 160 161 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ