X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 16 listopada 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka 46 ja tez stosuję wode morska do nosa-na pewnoe nie pomaga tak jak inne krople gdybysmy w ciazy nie byly i mogły stosowac ale troche ulgi jednak przynosi. Ja robie tez inhalacje -woda z solą.

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :*:*:*:*.

    Ale pogoda leje , zimno , nic się nie chce robić jeszcze trochę i USG połówkowe ciekawi mnie czy Anią będzie nadal Anią czy Kubusiem ;) . Samopoczucie takie sobie glowa coś mnie boli, chyba to przez ta pogodę jutro już Czwartek , Piątek i kolejny tydzień za nami :) .Niunia od samego rana buszuje w brzusiu, wstaje z mężem a ze mną idzie spać , zastanawiam sie jak to bedzie jak się urodzi , już w brzusiu ćwiczy charakter :) .

  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 16 listopada 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla, ja wychodzę z założenia że wszystko jest dla ludzi ale w określonych ilościach. Raz na jakiś czas, jeżeli naprawde już nic innego nie zadziała, ja osobiście bym zastosowała, ale na pewno nie często, bo Mały w końcu się przyzwyczai że nie musi się sam wysilać tylko mu pomożemy :)

    Ja posprzątałam mieszkanie, pierwszy raz od nie pamiętam kiedy :) Odkąd jestem w ciąży to mąż przejął tą czynność, ale stwierdziłam że teraz już muszę trochę ruchu zażywać :)

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 16 listopada 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogoda rzeczywiscie kiepska- u mnie deszcz ze śniegiem i szaro i ponuro.
    Ja od rana mam werwę do pracy.Sprzatam ,gotuje pranie robię aw między czasie buszuję po intenecie szukajac poscieli do łóżeczka.

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 16 listopada 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa ja też do usg połówkowego zastanawiałam się czy płeć jaką poznałam w 13 tyg nadal będzie taka sama.Od samego poczatku byl syn i tak też zostało.Mój maluch w końcu zaczął się ruszać w brzuszku.Juz sie martwilam że coś nie tak,ale wczoraj tak szalał ;-)

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 16 listopada 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na katar mi kiedys gin zalecil nasivin soft na noc, a poza tym kupilam sobie irigasin (saszetki z sola plus aplikator do plukania) dawal ulge, aplikator zostawilam bo wystarcz dokupic zwyly roztwor soli i dalej mozna uzywac, do tego masc majerankowa po nos lub cos jak vick czy aromactiw
    na bioderka warto zapisac sie tuz po urodzeniu, jak tylko dokumenty dotra do przychodni to pediatra odrazu wystawia
    rurki windi tez mamy, uzylam raz w syt kryzysowej, małej odrazu ulzyl
    co do srod p/goracz polecam kupic i syropek i czopki bo np jak dziecko sporo ulewa to syropek moze tez ulac i nie wiadomo ile sie wchlonelo, u nas raz bylo zap ucha i mala wymiotowala wiec trzeba bylo czopki

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 16 listopada 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Highlander mam nadzieje,ze Cie nie wkurze hihi ale mam w takim razie pytanie :) jak to jest z magnezem rozpuszczalnym? wiem,ze przyswajalność gorsza itp itd i w ogóle zawartość magnezu mała... ale nie o tym... ostatnio spotkałam sie z opinią tu na forum na kwietniówkach,ze nie mozna takiego w ciąży stosować i że niby to owa osóbka skonsultowała z farmacetuką i ona jej to powiedziała... a ja na moim magnezie ze zdrovitu Magnez+ wit.B6 mam napisane nawet że zaleca sie własnie w ciąży... czy taki preparat bylby sprzedawany w aptece z taką informacją nadrukowana jesli stosowanie go byloby niewskazane w ciazy? bo troche dla mnie to dziwne... jak to jest? mozesz cos powiedziec?

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 16 listopada 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogolnie nie przepadam za suplementami diety bo tak naprawdę nikt nie bada ich składu. Zeby wprowadzic na rynek suplement wystarczy zgłosić taka chęć do sanepidu i można sobie produkować chocby w domu. A magnezy rozpuszczalne to raczej suplementy właśnie. Ja zawsze ciezarnym polecalam magznezy leki i sama taki biore - magne b6,maglek, aspargin itp. W lekach kazda partia wyprodukowana musi byc przebadana pod kątem skladu i czystości wiec mam tu większe zaufanie. Jak macie jakies pytania to piszcie jak bede umiala to odp

    Monia85 lubi tę wiadomość

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 16 listopada 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój dr też poleca magne b6 :)

    Poza tym te rozpuszczalne suplementy są nasłodzone.

    f08af289ff.png
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 17 listopada 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore magvitb6 z zaleceń lekarza no ale ostatnio mi się skończył i poprosiłam mamę żeby mi w aptece wychodząc z pracy kupiła i jej się nazwy pokićkały...i nie znalazłam w Internecie żadnej wzmianki o tym,ze kategorycznie się zabrania :(

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • maferka Ekspertka
    Postów: 191 120

    Wysłany: 17 listopada 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, niedawno znalazłam Wasz wątek i jeszcze nie zdążyłam całego przeczytać, ale mam do Was pytanie. Jutro wybieram się do Lublina i chciałabym pooglądać wózki a nie mam pojęcia gdzie warto pójść, może znacie jakieś fajne sklepy.

    l22nmg7y9ifd1d1g.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 17 listopada 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Maferka :) Wózki możesz pooglądać w sklepie Rampers, Baby fant, Mati i Smyk. Nie wiem jak to wygląda w praktyce, ale większość producentów deklaruje, ze własnie tam można je zobaczyć. Ja wybieram się w sobotę. Też jestem lutówką :)

    start lipiec 2013
  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 17 listopada 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj maferka ;-) dziewczyny polecaja w lublinie sklep mati oraz babyfant.ja jeszcze osobiście nie byłam ale również w najbliższym czasie zamierzam zajrzeć;-)

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 17 listopada 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcela witaj. Ja tez Lutowka. Wozko tam gdzie Monia pisala. Ja już po glukozie gladko poszlo ...

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 17 listopada 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super :) Agatka kiedy kończysz szkołę rodzenia?

    start lipiec 2013
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 17 listopada 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To będzie wysyp lutówek:) ciekawe czy któraś z Was urodzi na walentynki :)

    Monia85 lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 17 listopada 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkole rodzenia.koncze z koncem listopada..

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja moje drogie :D . Ale pogoda jak pod psem wczoraj lało cały dzień dziś też , Marysię do przedszkola zaprowadziłam , ale tam mało dzieci chyba z 6 ich było . Ugotowałam już wywar , wraz z nim ziemniaki pokrojone w kostkę warzywa , później wrzucę kaszę jęczmienną i obiad gotowy :) . Mój mąż mnie wczoraj zdenerwował zamiast kolację zrobić, a raczej dokonczyc to nie w tel siedzi i patrzy , akurat siostra dzwoniła tam porozmawiałam z nią ja idę myślałam że dokończył kanapki a tu sama rób :) , chciałam no wiecie poprzytulać się, a ten nie rusz nie dotykaj nawet buzi nie chciał dać i poszedł spać , ta będzie coś chciał to ja będę nie dostępna :).

  • maferka Ekspertka
    Postów: 191 120

    Wysłany: 17 listopada 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź, muszę na jutro mieć gotowy plan do których sklepów pojedziemy żeby mąż nie mówił że znowu wszystko na jego głowie. Poza tym gin zabronił mi dużo chodzić wiec to będzie szybki objazd sklepów i do domku leżć

    l22nmg7y9ifd1d1g.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 17 listopada 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maferka do kogo chodzisz I gdzie zamierzasz rodzic? No I co tam u ciebie w brzuchu siedzi?

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
‹‹ 181 182 183 184 185 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ