X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 17 listopada 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muferka życzę udanych poszukiwań :) Z moich obserwacji wynika, że w necie te wózki są troszkę tańsze, tylko nie wiem jak później z reklamacjami.

    Dziewczyny czym przykrywa się takie malutkie dziecko? Na bezpiecznym maluchu mówili żeby nie przykrywać kołdra lub luźnym kocem, bo może się zadusić. Jak śpią Wasze maluchy?

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 17 listopada 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na poczatku spiworek ... dopiero jak dziecko bedzie sie milo bardziej ogarnac czyli ewe zrzucic z buzi to koc czy koldra. No I bez poduszki jak.najduzej ... zdrowo. Przyszedl mi wozek jestem mega zadowolona. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2016, 15:18

    Monia85, Dotek lubią tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 17 listopada 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co sadxicie o poduszcze klin dla dzieci ??

    lena82 lubi tę wiadomość

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 17 listopada 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupię, na wszelki wypadek, ale nie będę używała jeśli nie będzie potrzeby. Ogólnie malutkie dziecko powinno spać i jeździć w wózku na płasko, chyba że mu się ulewa lub ma jakieś kłopoty z oddychaniem, np katar.
    Na razie nie kupuję zwykłej poduszki, kołdry i ochraniacza na łóżeczko.

    Orbitka zapisz się na warsztaty bezpieczny maluch jeśli są jeszcze miejsca ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2016, 16:29

    start lipiec 2013
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 17 listopada 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja siostrzenica na początku spała w rożku a jak przestała się mieścić to pod lekką kołderką. Żeby się nie ulewało pod 2 nogi łóżeczka podłożone były kliny:)

    f08af289ff.png
  • maferka Ekspertka
    Postów: 191 120

    Wysłany: 17 listopada 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka_46 wrote:
    Maferka do kogo chodzisz I gdzie zamierzasz rodzic? No I co tam u ciebie w brzuchu siedzi?
    Ja chodzę do dr Kotarskiego, a rodzić będę u siebie w Parczewie, do Lublina mam trochę za daleko. A u mnie w brzuszku mieszka Helenka

    hewa81, Dotek, Szczęśliwa Mamusia, Anjouek, jatoszka lubią tę wiadomość

    l22nmg7y9ifd1d1g.png
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 17 listopada 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do wozka lub do fotelika jak maluch wyrorgnie z wkladki polecam tzw motylki, my mamy takie https://www.lamillou.com/shop/anti-shake-pillow-angels-wings-2
    na laczeniu sa plaskie a glowka nie lata na boki jak maluch zasnie i sie jedzie po dolkach
    do spania w lozeczku do tej pory nie mamy poduszki, najpierw byly rozki, poten spiworki takie na ramiaczkach, ok 2rz przejdziemy na jakis kocyk
    a jak mała ma katar to pod dwie nogi lozeczka ksiazki podkladamy

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamiast klina ja mam pod nóżki łóżeczka podłożone deseczki. Na początku spała w śpiworku, potem pod kocykiem, ale ciągle rozkopywała, a teraz kołderka, ale tak zabezpieczona, że nie ma opcji żeby się nakryła. I mam wrażenie, że najlepiej jej pod tą kołderką. Śpiworki się u Nas nie sprawdziły, ale spróbujemy jak będzie cieplej.

    Witaj Maferka.

  • wariatka3 Autorytet
    Postów: 359 120

    Wysłany: 17 listopada 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się u was!! Mieszkam niedaleko Lubina czasem was czytalam i w końcu się odwazylam przywitać. My juz mamy 33tyg i u mnie w brzucaczu siedzi mały Wojtek / córki jak narazie wybrały/. Na ostatnim USG mamy 2kg i rośniemy terminujemy się 3.01.17 :-)

    Mam pytanie czy którąś z was planuje rodzic w Świdniku??

    Szczęśliwa Mamusia, Anjouek lubią tę wiadomość

    Jagódka- 08.2010
    Milenka- 03.2013
    Igorek - 12.2016
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 18 listopada 2016, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wariatka ja sie tam wybieram jak by mnie ma Staszica nie przyjeli. Slyszalam mega duO dobrych.opinii o swidniku.

    wariatka3 lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamiast klina ja mam pod nóżki łóżeczka podłożone deseczki. Na początku spała w rożku, potem pod kocykiem, ale ciągle rozkopywała, a teraz kołderka, ale tak zabezpieczona, że nie ma opcji żeby się nakryła. I mam wrażenie, że najlepiej jej pod tą kołderką. Śpiworki się u Nas nie sprawdziły, ale spróbujemy jak będzie cieplej.

    Witaj Maferka.

    Dotek lubi tę wiadomość

  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 18 listopada 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to skoro takie maleństwo w rożku śpi na początku to rożek czymś przykrywacie?
    Nie kupujece narazie na sam pczatek wogole pościeli?

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 18 listopada 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planuję kłaść spać w woombi, ewentualnie przykrywać kocykiem ( tak robi moja siostra) lub w tym woombi pakować do rożka (?) jeśli będzie bardzo zimno.
    Dobry patent z tymi podkładkami pod łóżko, nie ma co kupować rzeczy, które niewiadomo czy się przydadzą. Pościeli na razie nie kupuję.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2016, 10:53

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka Gratuluję cudu , pod serduszkiem spóźnione ale szczere :*:*:*:*:*.Na kiedy masz termin porodu kochana :*:*:*:*:*:*.

    Agata_90 Ja to przykrywałam kocykiem ewentualnie , jak była zima to kołderką ale do zimy małe już wyrosły z becika i spały bez niego . Pościel miałam od samego początku :) .


    Coś głowa mnie boli , a u nas już 21 tc!!! :*:*:*:* i polowa ciąża przeminęła teraz nic tylko odliczać czas do 6 Stycznia 2017 r wtedy wkroczymy w III trymestr ciąży :*:*:*:* :D . Moja trzecia siostra w następnym roku wychodzi , za mąż będzie to we Wrześniu już za suknią chodzi ona taka drobniutka a szczupła . Sapomoczucie w miarę , apetyt to wilczy mam. Jak te dni szybko mijają nie liczac weekendu juz w następną Sobotę wizyta :*:*:*.Tak ciekawi mnie jak długa jest Ania , i czy rzeczywiście będzie Anią , czy synkiem ;) . Mąż będzie jednak chodził do tego drugiego chirurga , był w Środę u takiego Pana po 60 który wogóle nie znał się na rzeczy , skierował męża do Puław do swojego gabinetu prywatnego , ale mąż woli iść do bardziej doświadczonego lekarza , ten drugi chirurg przynajmniej mężowi mówi w prost co i jak :) :D .

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 18 listopada 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady H w dwupaku jesteś?

    start lipiec 2013
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 18 listopada 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak :) Czekamy... Postanowiliśmy skręcić dziś łóżeczko (mąż miał skręcić jak będę w szpitalu), bo może Mały czeka na swoje miejsce w domu i dlatego nie chce wyjść :D

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 18 listopada 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skończyłaś zajęcia w szkole rodzenia?

    start lipiec 2013
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 18 listopada 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wczoraj były ostatnie zajęcia :) Więc jesteśmy już teoretycznie gotowi :D

    Monia85, Dotek lubią tę wiadomość

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 18 listopada 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muferka jak poszukiwania wózka?

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 18 listopada 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej hej. Mi te skurcze ( bole jak na miesiaczke) ustaly uff. Wizyte mam w poniedzialek to my o tym I tak wspomne. Wozek juz mam w domu I jestem bardzo zadowolona ... zadbany jak nowka. Super I za dobra kase. Monia jak samopoczucie ? Lady H to czekamy na akcje porodowa :)

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
‹‹ 182 183 184 185 186 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ