X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 19 listopada 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    One teraz wszystkie podobne ;) ale też tak pomyslałam, tylko mój tańszy i nie trzeba tyle czekać :) Coletto Florina

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2016, 17:37

    start lipiec 2013
  • wariatka3 Autorytet
    Postów: 359 120

    Wysłany: 19 listopada 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anjouek wrote:
    ja planuje :) bo mam bliziutko, 3km z mojej wiochy a i opinie dobre slysze :) tylko do mojeego porodu jeszcze czasu sporo :)
    Faktycznie masz bliziutko, ja mam 13 km tak naprawdę ale tez daleko to niejest. Plany mam tam rodzic ciekawe jak będzie z miejscem bo slyszalam ze tam się tłumy zbierają . rodzilam tam w 2010 i 2013 moje córki i następne tez taśm bym chciała tym bardziej znając oddział i funkcjonowanie to mogło być ja i task krótko tam byłam bo 3 doba po porodzie a ja w domu byłam

    Jagódka- 08.2010
    Milenka- 03.2013
    Igorek - 12.2016
  • wariatka3 Autorytet
    Postów: 359 120

    Wysłany: 19 listopada 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migot_ka wrote:
    Raczej nie... Wczoraj dziewczyna zaczela rodzic w 34tc i zawiezli ja karetka do lublina... U nas nie ma oddzialu dla wczesniakow...
    Trzymajcie się jak najdłużej w dwupaku!! Nie martw się dziecko w trakcie 33 tygodnia juz jest duże i sobie spokojnie poradzi teraz są takie sprzęty ze pomogą w razie czego. 3mam kciuki aby ten czas jak najdłużej trwał i abyś urodziła jak najpóźniej możesz

    Jagódka- 08.2010
    Milenka- 03.2013
    Igorek - 12.2016
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 19 listopada 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego co czytalam to promocja na pbkm ma byc dla kobiet rodzacych do konca roku, ja niestety zadnych znizek nie mam wiec musze przeanalizowac oferty
    ja znalazlam dzis wozek na olx powystawowy wiec bez gwarancji ale za to 350zl tanszy, ale chce go jeszcze obejrzec na zywo i pomyslec czy na 100% zmieniac spacerowke, choc jak sprzedam moja to niewiele doloze
    orientuje sie ktos jak wyglada serwis wozkow joie? bo to ang firma i sie boje o ew naprawy
    moj cukier chyba ok 79-82-89

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 19 listopada 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Cześc Wedmoczka, fajnie że do nas zaglądasz, wiem że jesteś i wiem mniej więcej co u Ciebie z Clo więc już Cię nie ciągnę za język. No szczęście do lekarzy to Ty masz ;) A z ciąży pani doktor bardzo się cieszę, bo ona też miała problemy i się leczyła.


    Teraz żadnych leków tylko suplementy bo serducho a raczej ciśnienie daje mi popalić...ostatnio w poniedziałek zaliczyłam popołudnie na SOR bo pani dr zamiast wizyty na NFZ odesłała mnie na Izbę bo miałam chwilowy ból w klace piersiowej po 2h oczekiwania w kolejce...wrrr

    Tak pani dr mi opowiadała że długo starała się o pierwszą córkę i potem chwilkę trwało a zaszła w cyklu odpuszczonym :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2016, 21:58

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 19 listopada 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz wedomoczka to sa najlepsze dowody na sukces. :)

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 20 listopada 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcela na Bezpiecznym maluchu była przedstawicielka banku i można było z nią porozmawiać i zapisać się na rabat -1000zł, tylko trzeba było szybko podpisać umowę.

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 20 listopada 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia a co Ciekawego bylo na bezpiecznym.maluchu bo nie bylam a teraz sie zapisalam...

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 20 listopada 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to dla dziewczyn ktore same nie wiedza czy przechowywac krew pepowinowa. Do mnie to jednak przemowilo http://oczekujac.pl/2013/01/to-czego-zaden-bank-krwi-pepowinowej-wam-nie-powie.html

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 20 listopada 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka a Ty w końcu zamówiłaś ten wózek? W smyku są 4 kolory Twojego dostępne od ręki i w promocji

    http://www.smyk.com/search?q=adamex

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2016, 10:59

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 20 listopada 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najciekawsza była pierwsza pomoc chociaż dla mnie wszystko było przydatne, bo nie mam doświadczenia. Podobała mi się część o fotelikach, było o tym jak ubierać dziecko i przewozić w samochodzie i myślę, że nawet doświadczone mamy mogą być zaskoczone jak to powinno się robić i fajna była kąpiel niemowlaka. Dawali próbki Bephantenu w fajnej kosmetyczce :)

    Agatka_46 lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 20 listopada 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez sie wybieram na bezpiecznego malucha jak brzuch nie bedzie dokuczal to zobacze co tam oferuja, a ps da rade gdzies tam blisko zaparkowac auto?

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 20 listopada 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wjeżdża się na teren hotelu, tylko trzeba od Racławickich wjeżdżać, jadąc od ronda krwiodawców, bo od krakowskiego jest podwójna ciągła. Miejsc jest dużo.

    start lipiec 2013
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 20 listopada 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wariatka3 wrote:
    Faktycznie masz bliziutko, ja mam 13 km tak naprawdę ale tez daleko to niejest. Plany mam tam rodzic ciekawe jak będzie z miejscem bo slyszalam ze tam się tłumy zbierają . rodzilam tam w 2010 i 2013 moje córki i następne tez taśm bym chciała tym bardziej znając oddział i funkcjonowanie to mogło być ja i task krótko tam byłam bo 3 doba po porodzie a ja w domu byłam

    no ja chodze na NFZ do przychodni ginekologicznej, ktora podlega tam, moj lekarz tam pracuje wiec mam nadzieje,ze mnie nie odeślą nigdzie i że ktoryś z w/w faktow zadziala na korzysc w razie co.
    13 km to niedaleko tez :) a w ktora strone jesli mozna wiedziec? bardziej na Lublin czy moze w kierunku Piask bądź Mełgwi sobie pomieszkujesz :) ?
    szybko sie uwinelas w takim razie skoro 3 doby! mam nadzieje,ze i u mnie tak bedzie,zero komplikacji i szybko wyfrune ze szpitala :)

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 20 listopada 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też na Bezpiecznego Malucha sie zapisalam :) kurka to juz za 2,5 tygodnia :P zapomnialam :D musze sobie jakas przypominajke ustawic bo przegapie hihi :)
    mam nadzieje,ze bedzie fajnie :)

    a dlugo to trwa ? faktycznie tak jak na stronie jest napisane od 17 do 20.30 czy to rozne panele są w roznych godzinkach?:) nie wiem czy tyle wysiedze hehe :)

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 20 listopada 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trwa tyle co napisali, może nawet kilka minut dłużej. Na każdy temat mówią inne osoby, najdłużej jest o pierwszej pomocy. Przerwy były chyba 2, nie pamiętam dokładnie, bo mieszają mi się warsztaty. Nie opłaca się wychodzić wcześniej, bo na koniec losują fajne nagrody i jak kogoś już nie ma to przepada.

    Anjouek lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 20 listopada 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, co prawda długo sie nie udzielałam, ale postanowilam ze napiszę, bo tak glupio bez słowa zniknąć. Mam nadzieję, ze zrozumiecie, ale nie moge się tu udzielac, bo za dużo mnie to kosztuje smutku. U mnie jest sprawa taka, że nie wiadomo czy bedziemy mogli sie starac. Na razie nie mysle o tym i staram się zeby ze zdrowiem bylo ok. Ale wam wszystkim życze zdrowych ciąż i bezproblemowych porodów. Mam nadzieję, ze bede mogła się za jakis czas starac i się uda i moze wy tez w tym czasie zajdziecie w kolejne ciąze i pogadamy na forach :) Pozdrawiam WAs i wasze brzdące brzusiowe :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2016, 21:09

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 20 listopada 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka zycze Ci z calego serca zeby wszystko poszlo po Twojej musk I zebys w.niedlugim czasie zaszla I urodzila. Super ze sie odezwalas. Pamietamy o Tobie. A ja jutro mam wizyte ciekawe co powie na te moje bole I dzisiaj cos mi.caly dzien twardnial brzuch. Poznam tez wyniki.krzywej. ciekawr jak morfologia bo robilam z przeziebieniem w parze ale nie mialam wyjscia.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 20 listopada 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka mam nadzieje ze u Was wszystko sie ułoży, z doświadczenia wiem, że życie pisze zaskakujące scenariusze i potrafí pozytywnie zaskoczyć po chwilach smutku i zwatpieni

    Agatka 3mam kciuki za pomyslna wizyte, ja tez jutro wizytuje i tez jestem ciekawa co dr powie na te moje dolegliwosci, wizyte mam zaraz po pracy wiec szybko zleci
    niestety ktos kupil ta spacerowke z olx, za dlugo myslalam:-( ale sanki juz corka ma zamowione w prezencie od wujka, czekamy na śnieg:)

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 21 listopada 2016, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Mikka, trzymajcie się i jak będziecie mogli się starać i poczujesz się na siłach to wracaj do nas. Trzymam z całej siły kciuki za Ciebie i powiększenie Twojej rodzinki.

    f08af289ff.png
‹‹ 184 185 186 187 188 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ