X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 Mam identycznie , mój nawet mówi że dziecko imieniem skrzywdzę , że powinnam poważnie się zastanowić .Ja tak samo tłumaczę , że np co wolisz kolejną Zosię czy Hanię , on dodaje jedynie że przy Marysi był bardzo uległy , bo się uparłam przy tym imieniu , a teraz często słyszy się imię Maria czy Gabriela .

  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 22 listopada 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Mi tez się Ania bardzo podoba, ale mój mąż nie podziela mojego zdania. Teraz to co staromodne robi się oryginalne, mało będzie dziewczynek o tym imieniu. Ja określiłabym je jako klasyczne :)
    Monia u mnie w pracy w szkole i przedszkolu było sporo Aneczek - sama w swojej grupie przedszkonej miałam 2, na 8 dziewczynek...

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 22 listopada 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga G zawsze możesz tam zadzwonić i zapytać czy jak wypełnisz dokumenty 23 czy bedziesz mogla uczestniczyc zaraz w zajeciach czy musisz czekac na kolejny termin?!

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 22 listopada 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata_90 już podjade dzisiaj, mąż zerwie się z pracy i mnie podrzuci :) dzięki

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 22 listopada 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga G daj znac pozniej co załatwiłaś ;-)

    IGA.G lubi tę wiadomość

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 22 listopada 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja chodze na NFZ wiec mam aby 3 Usg chyba ze do 40tc nie.urodze to ostatnie w 40 tc. Cuz w 36teraz tak mi sie wydaje ale nie jestem pewna. Na pewno do 20 grudnia miec nie bede bo mnie nie skierowal w tym okresie. W szkole rodzenia normalnie w.butach ... zajecia tak od 16.30 do 19-20 w przypadku naszej grupy. Zalezy jak sie rozgadamy :)

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 22 listopada 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga a do ktoreh szkoly? Jesli twoja polozna to bede tam od 16.30;)

    IGA.G lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 22 listopada 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka_46 wrote:
    Iga a do ktoreh szkoly? Jesli twoja polozna to bede tam od 16.30;)
    tak na Kiepury :) ja będę pewnie bliżej 17. mąż pracuje dzisiaj do 17 i ma się zerwać godzinkę, bo z pracy ma dość daleko a jeszcze korki

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 22 listopada 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    Monia85 Mam identycznie , mój nawet mówi że dziecko imieniem skrzywdzę , że powinnam poważnie się zastanowić .Ja tak samo tłumaczę , że np co wolisz kolejną Zosię czy Hanię , on dodaje jedynie że przy Marysi był bardzo uległy , bo się uparłam przy tym imieniu , a teraz często słyszy się imię Maria czy Gabriela .

    Imię Ania jest krzywdzące dla dziecka?hehe a to heca :p to mnie rodzice skrzywdzili:p
    Ja wiem,ze nie każdemu się musi to samo podobac ale reakcja jakbyś chciała nazwać dziecko conajmniej Żuliana albo Dżesika xd

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 22 listopada 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anjouek wrote:
    Imię Ania jest krzywdzące dla dziecka?hehe a to heca :p to mnie rodzice skrzywdzili:p
    Ja wiem,ze nie każdemu się musi to samo podobac ale reakcja jakbyś chciała nazwać dziecko conajmniej Żuliana albo Dżesika xd
    hehe albo chłopca Żyraf :)

    Anjouek, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • milagro Autorytet
    Postów: 537 515

    Wysłany: 22 listopada 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania jak to określiła Monia to imię klasyczne i wcale nie krzywdzace. Mi tezxsie bardzo podoba :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Tosiu czekamy na Ciebie :)
    hchys65g0858ajku.png
    30 tc - 1430g 34tc- 2182g
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 22 listopada 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia z tego co zrozumialam lekarza to oeparol dostalam na puchniecie nog i zylaki bo mi w tej ciazy na jednej nodze wyszly:-/
    co do imienia to my kompletnie bez pomyslu, dla corki bylo ciezko bo nie chcialam zbyt dziwnego i zbyt popularnego, ja chcialam Anastazje a maz Nikole a droga kompromisu wyszla Laura, i teraz i corka Krasko i Kukulskiej tez ma takie imie i coraz popularniejsze sie robi, poza tym u nas ciezko bo mamy nazwisko takie jak imie kobiece wiec juz dla chlopca to masakra

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 22 listopada 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IGA.G wrote:
    hehe albo chłopca Żyraf :)
    Hahahaha xd pierwsze słyszę ale rozlozylas mnie tym na łopatki

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 22 listopada 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dla dziewczynki mam sporo pomysłów :p gorzej z chlopiecymi...
    Dla dziewczynki Róża,Rozalia,Nadia,Marcelina,Malwina,Lena,Łucja :)
    Ania mi się bardzo podoba nieskromnie powiem no ale byłaby Ania Junior więc odpada :p

    Przy chłopcu pustka... zobaczymy w poniedziałek czy się potwierdzi mój ''chyba chłopiec'' i ewentualnie wtedy się zacznę zastanawiać...No chyba,ze między nóżkami nic nie będzie dyndac to problem imion mam z głowy :)

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochane za wsparcie :*:*:*:*:* , nawet na złość mężowi powiedziałam , że on ma gucio do gadania , to ja będę rodzić a nie on i mam większość głosu ;) .

    Anjouek Malwina bardzo śliczne imię , Nadia też :) :* .

    Mi jeszcze podobają się takie imiona Madzia , Asia , Nadia , Amelia , Lilianna , Emilia , Martyna , Ewelina , Paulina . Mężowi podoba się najbardziej Magdalena i Zuzanna , rozważa Martynę , Wiktorię , Weronikę . Jakby okazało się że będziemy mieć synka to mam takie imiona : Sebastian , Jakub , Piotr , Karol , Dawid najbardziej podoba mi się Kubuś ewentualnie Sebastian , ale teraz jest wysyp Jakubów :) .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2016, 10:06

    Anjouek lubi tę wiadomość

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 22 listopada 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anjouek sama będziesz decydować o imieniu? Tatuś ma jakieś pomysły? Jakbym decydowała sama to nie miałabym problemu, ale razem to już gorzej...

    start lipiec 2013
  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 22 listopada 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my bezproblemu obydwoje jak narazie wybralismy dla synka imie Marcel :-)

    Anjouek, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 22 listopada 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Anjouek sama będziesz decydować o imieniu? Tatuś ma jakieś pomysły? Jakbym decydowała sama to nie miałabym problemu, ale razem to już gorzej...

    razem, ale co do dziewczecych nie ma zadnych zastrzeżen wiec tyle dobrze :D
    przy chlopcu gorzej bedzie sie nam dogadac, bo on chce po pradziadkach/dziadkach nazywac, fajny pomysl ale kurka, nie podobaja mi sie imiona zwyczajnie...i czuje jakby specjalnie odrzucał moje propozycje sfoszony :DDD eh :P koniec konców bedziemy sie musieli dogadac jednak :D ale bedzie ciezko jak sie siusiolek pokaze miedzy nogami :P

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2016, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w kwestii imion od razu zgodność (w przeciwieństwie do każde innej dziedziny zycia :P). oboje chcieliśmy chłopca i bylam go nawet pewna ale juz na trzech usg u trzech różnych lekarzy wiadomo ze dziewczynka zatem Lilka :)chłopiec miał być Szymek :) Ania to śliczne imię i gdybym nie szalała za Lilka i nie miała w bliskiej rodzinie to byłaby Ania. Choc mój mąż tez za tym imieniem akurat nie jest :) z chłopięcych sporo mi sie podoba (Jacek, Adam...). Kubuś nie nazwę nigdy w zyciu - cos w tym jest ze Kuba to rozróba. I ja i mąż mamy braci Jakubów i obaj najwięcej problemów sprawiali. I zawsze sie śmiejemy jak chłopiec rozrabia w miejscu publicznym "pewnie kuba" i za chwile "Kubaaa nie uciekaj /nie bierz tego/nie kop siostry" :P
    Dawno sie nie odzywałam wiec powiem wam jeszcze ze i ja czekam na szkole rodzenia i w końcu wybrałam Lidie bo z aktywnej mamy zero kontaktu poza tym i ja i dziecko książkowo sie czujemy i przechodzimy ciążę. Pozdrawiam Was Mamuśki :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane :*:*:*:*.

    Dziś mam kiepski dzień , Marysia zaspała płakała , nie chciała do przedszkola iść , lewą nogą wstała chyba , w przedszkolu podeszła do mnie i powiedziała że przeprasza kochana Ninia :*:*:*:*:*.Samopoczucie takie sobie dziś , apetytu spory dzis na obiad ugotuję ziemniaki do tego sos z pieczarek , i kotlety z piersi kurczaka plus ogórki korniszone . Wczoraj na męża się zezłościłam trochę , bo kolacji nie zjadł wcześniej wrócił z pracy o 16.30 bylam bardzo zadowolona ze wcześniej wrócił , ja kotlety zrobiłam mielone , cebulkę usmażyłam do kopytek , a ten ledwo połowę kotleta zjadł , ja staram się gotuję a ten nie docenia ech Ci mężczyźni :/ . Malutka cały czas po pęcherzu mnie kopie, wczoraj po żołądku jak mnie smyrała , taka malutka a jaka wiercipiętka ciekawa jestem jak dluga jest nasza Niunia jeszcze tylko jeden dzień i wizyta :*:*:*:*:*.

‹‹ 186 187 188 189 190 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ