X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 23 listopada 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki. Wiecie jakie fajne grtisy dają w tej mojej szkole rodzenia. Zestaw połogowy to próbki wkładek laktacyjnych, próbki do higieny po porodzie, jakiś proszek czy coś wspomajaący laktacje, majtki siateczkowe, woda... a jeszcz efajniejszy zewstaw noworodkowy 2 butle 0+ jedna Lovi jedna campol, dwa smoczki lovi i campol, jakas masc na otarcia skóry, szczotka i grzebyczek do włosków, próbki jakieś różne...

    Jak się czujecie??

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 23 listopada 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja wczoraj miałam ciężki wieczór, bo musieliśmy uśpić kotka, którego niedawno przygarnęliśmy. Wątroba jej wysiadła. W weekend jedziemy do Wawy i mam w planach pojechać do ikei po różne drobiazgi. Od dzisiaj w Tesco -30% na f&f z kartą, może w piątek zajadę, bo będę u kosmetyczki.
    Też trochę dostałam gratisów w szkole rodzenia, m.in butelkę i smoczki, tylko że wcześniej kupiłam. Może komuś innemu się przyda.
    Za tydz wizyta i walczę żeby utrzymać tylko 1,5 kg na plusie :)

    start lipiec 2013
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 23 listopada 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. U mnie noce są straszne, nie mogę się ułożyć. Jak kładę się na lewym lub prawym boku to mały kopie bo mu niewygodnie. A jak kładę się na plecach to jemu wygodnie za to ja mam trudności z oddychaniem. Rogal mi bardzo pomaga bez niego to bym chyba spała na stojąco:)

    Monia biedny kiciulek ale najważniejsze że już się nie męczy. Moja siostra też od 3 dni biega do weterynarza ze swoją kotką bo jakąś ma jelitówkę. Wenflon w łapce ma i kroplówki podają i zastrzyki. Trochę już jepiej bo zaczyna jeść.

    Dzięki za info o promocji w tesco:) w piątek się wybiorę i znowu pewnie coś kupie:P

    Teraz mamy z mężem na tapecie zakup kamery żeby uwieczniać jak nasz dzidziuś się rozwija i jego najważniejsze momenty. Spory wydatek ale to na wiele lat. Za x lat chetnie się wraca do takich wspomnień. Ja mam nagranie z przyjęcia mojego komunijnego to jest tam uwiecxnionych sporo osób z rodziny które już umarły.

    Może na czarny piątek będą jakieś promocje:D

    Agatka super, przynajmniej butelkowe zakupy Ci odpadają bo dostałaś:)

    f08af289ff.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 23 listopada 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promocje będą jak najbardziej, nie interesowałam się elektroniką, ale wiem że w Tesco czarny piątek zaczął się już dzisiaj, zniżki na elektronikę też

    Dotek, Zuza1989 lubią tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 23 listopada 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co to jest czarny piątek pierwsze słysze??

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 23 listopada 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień promocji :) Ostatni piątek listopada

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 23 listopada 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yhyyyy dobrze wiedzieć :)

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 23 listopada 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie od wizyty lepiej bo nie martwie sie juz o tą szyjkę, w pracy ten tydzien mam luzniejszy, wczoraj maz skrecil corce sanki i tak jej siewspodobaly ze spac w nich chciala i do lozeczka nie dalo rady jej odlozyc, a potem w nocy wstala o 2.30 i gadac jej sie zachcialo takze niewyspana jestem:-/
    jutro mamy kinderbal u chrzesniaka meza i tak leci dzien za dniem

    Anjouek lubi tę wiadomość

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 23 listopada 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czarny piatek jakies sklepy dzieciece obchodza? smyk, hm, zara ktos cos wie?

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 23 listopada 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcela dobrze że jesteś spokojniejsza:) szkoda że narazie nie zanosi się na zimę, córcia miałaby radochę ze śniegu:)

    f08af289ff.png
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 23 listopada 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marcela29 wrote:
    U mnie od wizyty lepiej bo nie martwie sie juz o tą szyjkę, w pracy ten tydzien mam luzniejszy, wczoraj maz skrecil corce sanki i tak jej siewspodobaly ze spac w nich chciala i do lozeczka nie dalo rady jej odlozyc, a potem w nocy wstala o 2.30 i gadac jej sie zachcialo takze niewyspana jestem:-/
    jutro mamy kinderbal u chrzesniaka meza i tak leci dzien za dniem

    ojej, wspolczuje niewyspania ale zachowanie córki przeurocze :) w sumie tak mi to przypomnialo mnie z dziecinstwa, zawsze kazda nowa rzecz to chciałam z nią/ na niej spac :P eh... nowe zimowe buty wkladalam podekscytowana pod poduszke hihi i rodzice sie ze mnie do tej pory hihrają jak sobie cos kupie, pytając czy bede z tym dzis spac :P kiedys jak mialam z 6 lat to taki rozkladany plastikowy stoleczek schowalam pod poduszke :) ale to juz nie bylo wygodne i sie spac na nim nie dalo :D wiec skonczyl kolo lozka :P

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 24 listopada 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej w czwartek. Leze nic nie robie ale powoli chyba sie trzeba za cos brac. Zeby mi sie chcialo tak jak mi sie nie chce.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatko_46 Ja to najchętniej bym wcale , z łóżka nie wstawała , i nigdzie nie wychodziła ale niestety trzeba .

    Witam się i ja :*:*:*:*.

    Jeszcze trochę i wizyta już w tą Sobotę , ciekawi mnie , czy Ania będzie nadal Anią czy przemieni się w synka ;) . Samopoczucie jakieś takie nijakie , zimno mgła jak nie wiem , mąż jutro na 16.40 idzie do chirurga ciekawa jestem co mu powie . Zaraz, ryz mi się ugotuję a później sos słodko - kwaśny zrobię ;) .

    Zuza1989 lubi tę wiadomość

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 24 listopada 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) Ja miałam pracowity poranek, bo musiałam zrobić obiad zanim poszłam na paznokcie :) Teraz leniuchuję, a później szkoła rodzenia.

    start lipiec 2013
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 24 listopada 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Ja już czuję 8 miesiąc:( do 1 nie mogłam zasnąć, od 3 nie spałam a jak po śniadaniu o 8 się zdrzemnełam to mi się śniło że para mężczyzn o odmiennej orientacji chciała mi odebrać dziecko:/

    f08af289ff.png
  • maferka Ekspertka
    Postów: 191 120

    Wysłany: 24 listopada 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Wczoraj bylam w Tesco i kupilam kilka rzeczy dla mojej niuni w tym kombinezonik taki misiowy na wyjscie ze szpitala, wrocilam szczesliwa i pokazalam go tesciowej a ona oczywiscie mnie skrytykowala bo jej zdaniem dzieci ze szpitala zabiera sie w rozku. Tak mnie wkurzyla ze pol nocy spac nie moglam

    Zuza1989 lubi tę wiadomość

    l22nmg7y9ifd1d1g.png
  • IGA.G Autorytet
    Postów: 3251 2461

    Wysłany: 24 listopada 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej i nie dotarłam do tej szkoły rodzenia... ale dzwoniłam i spokojnie mogę się zapisać :) będę tam w poniedziałek, albo wtorek :)

    tb73vcqgi58cup9y.png
    zpbndf9hspql3zw5.png
  • Karola_kcr Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 24 listopada 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny. Dzisiaj znalazłam to forum i postanowiłam się przywitać.
    Jestem w 8 tygodniu pierwszej ciąży. I jestem jeszcze trochę zagubiona. Mam nadzieję, że dostanę od Was jakieś przydatne porady :)
    Na chwilę obecną potrzebuję dobrego lekarza przyjmującego w Lublinie na NFZ. Byłam już na pierwszej wizycie i USG, Pani Doktor jakoś mi nie przypadła do gustu. Mam mnóstwo pytań i wątpliwości a niestety na wizycie nie dowiedziałam się nic! :(

    Zuza1989 lubi tę wiadomość

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 24 listopada 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki zdecydowałam że zrobię USG 3/4D - i chyba najlepiej w LUCXMEDZIE tylko w który mają najlepszy sprzęt. Myślałam o Swatowskim, a może ktoś jeszcze jest w tym dobrym. A i faktycznie w luxmedzie kosztuje to 200 zł?? pytam bo 6 alt temu płaciłam 350zł.

    Karola_kcr witaj u Nas i czuj się jak u Siebie. Jesteś z Lublin? Na NFZ to cieżko - fakt ja chodzę ale po znajomości... także sama rozumiesz, ale na Staszica w rpzychodni przyjmuje Semczuk-Sikora i widzę że sporo babek do niej chodzi więc może jest spoko, nie wiem tak porponuje. Pytania i watpliwości możesz też zadaewać tutaj nie jesteśmy lekarzami ale każda z nas coś przeżyła i może Ci pomóc.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 24 listopada 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka w luxmedzie 200 zł i nagranie na pendrive dostaniesz. A sprzet podobno na koncertowej najlepszy. Ja byłam u dr Kondrackiej i byłam zadowolona.

    Monia85, Agatka_46 lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
‹‹ 187 188 189 190 191 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ