X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 24 listopada 2016, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    ja sie przyszlam przywitac na szybko :) dzis zaczelam 21 tydzien :) juz poloweczka minela ;) ale sie ciesze... 4 dni do wizyty :) takze czekam do poniedziałku i o 9.30 wchodze <3
    zapisalam sie wlasniie na koncertową do swatowskiego na USG 3d/4d :) licze na jakies ladne foteczki maluszka i oczywiscie na poznanie płci :))

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 25 listopada 2016, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anjouek nie ma szans na ładne zdjęcia, bo dziecko jest za małe i za chude. Usg 3D robi się ok 28 tyg

    Zuza1989 lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2016, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Anjouek nie ma szans na ładne zdjęcia, bo dziecko jest za małe i za chude. Usg 3D robi się ok 28 tyg
    Zgadza sie Aniu stracisz tylko kasę. Zrobiłam to samo w 16 tygodniu i w prawdzie plec poznałam ale pan doktor juz podczas zwykłego stwierdził ze nic z tego nie będzie to dziecko jest za malutkie a w dodatku "wygina śmiało ciało". Włączył to 3d na moją prośbę ale faktycznie nic nie zobaczyłam. Połówkowe usg jest bardzo ważne ale w 3d bym nie inwestowała. Tego samego jak nie więcej dowiedziałam sie na połówkowym na nfz. Sam lekarz powiedział ze na 3d zapraszając dzidziuś będzie większy, wtedy na pewno będzie dużo fajniejszy. efekt

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2016, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maferka wrote:
    Hej. Wczoraj bylam w Tesco i kupilam kilka rzeczy dla mojej niuni w tym kombinezonik taki misiowy na wyjscie ze szpitala, wrocilam szczesliwa i pokazalam go tesciowej a ona oczywiscie mnie skrytykowala bo jej zdaniem dzieci ze szpitala zabiera sie w rozku. Tak mnie wkurzyla ze pol nocy spac nie moglam
    Spoko maferka, standard. Mam to samo tylko nie z teściowa a mama.co nie zrobię ona wie lepiej. Dostałam 3 kartony ubranek od siostry, bardzo sie ucieszyłam ale tylko dopóki ich nie przejrzałam. Wiedziałam ze ona Malo kupowała bo miała po dzieciach cioci (obecnie 6 i 4 lata no i jej 2)ale myślałam że je troche przebrała. Uprane i owszem ale niektóre tak sprane ze aż niemal w dotyku. No i powiedziałam mamie ze zakup nowych raczej mnie jednak Ne ominie, wybrałam co mogłam ale uzupełnić muszę. To sie zdenerwowała ze "nie bądź głupi dziecko szybko rośnie a i tak mu wszystko jedno".. A u nas pierwsze dziecko wiec wiadomo ;) takze widzisz, zawsze ktos humor zepsuje ;)

    maferka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anjouek To już według mnie zależy od sprzętu , bystrego oka lekarza , a szczególnie od tego jak maleństwo się ułoży , moja siostra robiła USG w 3D i 4D i wszystko było ładnie widać .

    Kochana widzę że idziemy równo , u Nas dziś zaczął się 22 tc :*:*:*:*:* , i 52% ciąży za nami :*:*:*:*.

    Ale dziś u mnie piękny dzień , słoneczko tak cudnie świeci tylko że zimno jutro kochane wizyta o 9 rano pewnie po 10.00 wejdę a za nim bedziemy w domu to będzie 11/12 godz, plus USG połówkowe ciekawa jestem jak długa jest Ania , może podejrzę bardziej uważnie płeć , bo wcześniej na USG widziałam trzy kropki , żadnych warg sromowych nie zauważyłam ;) . Samopoczucie dobre , malutka od rana już się rusza wstaje razem z mężem i robi mi pobudki :*:*:*.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2016, 10:12

    Anjouek lubi tę wiadomość

  • maferka Ekspertka
    Postów: 191 120

    Wysłany: 25 listopada 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama na szczescie mnie wspiera, wszystko jej sie podoba i sama kupuje ubranka a ze to jej pierwsza wnuczka to powiedziala ze zaplaci za wozek ☺
    A Co do usg 3d to ja mialam robione w 21 tyg i mam bardzo ladne zdjecia

    Szczęśliwa Mamusia, Anjouek lubią tę wiadomość

    l22nmg7y9ifd1d1g.png
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 25 listopada 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :)
    Jeśli chodzi o kombinezony to i ja mam z tym problem, bo nigdzie nie mogę dostać ciepłego kombinezonu zimowego i w dodatku dla dziewczynki. Wszędzie są te misiowe, ale w nich malutkiej będzie zimno... wydaje mi się, że to bardziej na jesień...to samo z czapką...nigdzie nie ma takich malutkich ciepłych czapeczek...może macie jakieś namiary? Najlepiej sklep internetowy, bo ja leżąca niestety...;/

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 25 listopada 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka nie bedzie dziecku w.misiowym zimno. Ja urodzilam w Lutym corke miala misiowy I w.wozku przykryta byla tylko.kocykiem I bylo.jej cieplo. Dodam ze po tyg wyszlismy na godzinny.spacer przy temp -5. Pamietajcie jak jest -10 I mniej nie wychodzcie z.maluszkami na dwor bo oszkszela nie sa chronione.I dziecko wdychajac to mrozne powietrze moze papacy.nawet zapalenie pluc.

    migot_ka lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 25 listopada 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka_46 wrote:
    Migotka nie bedzie dziecku w.misiowym zimno. Ja urodzilam w Lutym corke miala misiowy I w.wozku przykryta byla tylko.kocykiem I bylo.jej cieplo. Dodam ze po tyg wyszlismy na godzinny.spacer przy temp -5. Pamietajcie jak jest -10 I mniej nie wychodzcie z.maluszkami na dwor bo oszkszela nie sa chronione.I dziecko wdychajac to mrozne powietrze moze papacy.nawet zapalenie pluc.
    Kurcze...mam dylemat...bo i do lekarza czasem trzeba będzie wyjść...a jednak boje się, że będzie jej zimno...a taki ortalionowy to jednak trochę cieplejszy...sama nie wiem...nie mam doświadczenia :)

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 25 listopada 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trudno dziewczyny, strace najwyzej swoje pieniadze :P
    u mnie na kwietniowym wątku na BB już w 12 tygodniu pare dziewczyn robiło sobie 3d i jakoś mają cudo fotki więc to nie reguła, ze kazdemu wczesniej wychodzą brzydkie i niewyrazne :)
    zresztą ja jestem takim niewiernym Tomaszem :P nie uwierze póki nie zobacze na wlasne oczy ;D wiec to juz postanownione :D

    maferka a gdzie robilas ? :)))

    Szczęśliwa Mamusia no pisz koniecznie po wizycie czy zadne zmiany miedzy nogami nie zaszły :P hehe :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 25 listopada 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anjouek ja robiłam w 24 tyg. i też nic nie było widać :) Najlepiej w 28 :)

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 25 listopada 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te fotki są wyraźne, tylko dziecko jest brzydkie :D Jak pan doktor uzna, że to nie ma sensu to prawdopodonie dostaniesz jakąś karteczkę i luxmed zrobi zwrot kasy.

    Migotka ja tez mam przygotowany misiowy kombinezon i do tego mam taki cienki pikowany do fotelika, jakby było bardzo zimno to założę jeden na drugi. Na bezpiecznym maluchu mówili żeby do fotelika ubierać dziecko maksymalnie w polarowy kombinezon, nie wolno zakładać puchowych, bo wtedy pasy źle trzymają i to niebezpieczne dla dziecka.

    migot_ka lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 25 listopada 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj promocja w h&m -20% i w super pharm Pampers premium + chusteczki za 40 zł.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2016, 11:55

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka A na allegro patrzyłaś lub na OLX ja na OLX kupiłam , jest bardzo cieplutki jak na początek Kwietnia , chyba się nada jakby co kupię coś mniej ocieplonego , siostra moja rodziła rok temu w Kwietniu ale to pod koniec było , a u nas koniec Marca / początek Kwietnia bardziej taki realny , ja nie terminowa więc pomiędzy 37/38 tc na pewno urodzę :D.

    Anjouek Na pewno wam dać znać , niemam zaufania co do tych USG :p .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2016, 12:30

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 25 listopada 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady H turlasz się jeszcze? Co słychać?

    start lipiec 2013
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 25 listopada 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Dzisiaj promocja w h&m -20% i w super pharm Pampers premium + chusteczki za 40 zł.
    Macie jeszcze namiary na sklepy dziecięce co mają Black Friday? :)
    Ja właśnie zamówiłam wózek :) Znalazłam jeden jedyny sklep w Polsce, co mieli ten kolor, co chciałam od ręki :)

    Monia85 lubi tę wiadomość

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 25 listopada 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.showroom.pl/
    Tutaj zmówiłam dzisiaj ihippo, coś takiego jak szumiś+niania. Dostałam jeszcze -20 zł zniżki za zapisanie się do newslettera i można te promocje łączyć.
    W c&a -20%

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2016, 12:17

    migot_ka, BaskaW lubią tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 25 listopada 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Lady H turlasz się jeszcze? Co słychać?

    Oj Monia turlam się ostatkiem sił :) Chyba Mały się nasłuchał że na niego wczesniej czekamy i postanowił zrobić psikusa i dotrwać do terminu ;/ mam tylko nadzieję że nie przetrzyma nas po terminie bo moja psychika chyba siądzie....

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 25 listopada 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bidulko :( Próbowałas jakichś domowych sposobów? Bieganie po schodach, seks, drażnienie sutków, olej rycynowy?


    http://smalldesign.pl/ kocyki wyglądaja obiecująco, ale ja już wcześniej kupiłam puffi

    start lipiec 2013
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 25 listopada 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W smyku jest 50% na drugą rzecz (ubrania i buty):)

    I szumiś z crysensorem za 164zł

    A i dostawa za 0zł przy płatnosci online;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2016, 12:42

    Monia85, migot_ka lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
‹‹ 188 189 190 191 192 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ