X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem jestem. W domku cudownie uczymy sie cuagle siebie i ciężko mi znaleźć czas na cos innego. Magdziulla widze ze u was tez torbielki wyszły w usg? Na początku strasznie to przezywalam ale jak poczytalam to sporo dzieci je ma. U mas z kp ciezko, Maly ma za krótkie wiezadelko i nie umie zlapac piersi. W szpitalu mialam konsystencje doradcy laktacyknego i na razie sciagam i karmie z butelki. Czasem podam mm jak mi mojego zabraknie. W szpitalu wisial na piersi po 3-4h i nie przybieral na wadze. W końcu jak odciagnelam i mu dalam to 90 ml zjadl az mu sie uszy trzesly. I dziecko od razu spokojniejsze. Lece bo moj prezes sie zbudzil.

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady jak bedziesz miała chwilkę między karmieniami;-) to napisz jak wyglada poród ,opieka na Jaczewskiego.O ile dobrze pamietam to rodziłaś tam prawda?

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewcia Maja to slodziak straszny :). Mnie coś pobiera czuje sie jak by mnie czolg przejechal... jeszcze tego mi trzeba. Caly dzien leze aby sniadanie,obiad, kolacja na mojej glowie. Dobrze ze moge psa przed dom wypuscic I nie isc na spacer.spalam już dwa razy po 10minut.

    hewa81 lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja troszke dzis milcze bo mam duzo do zrobienia na uczelnie, na szczescie to juz ostatnie 3 dni będą i troszke wolnego... uff :)

    ja we wtorek ide do tego nowego lekarza, bo moj odszedl z pracy calkiem, nie pamietam czy juz Wam o tym pisalam - wybaczcie jesli tak, skleroza... mam nadzieje,ze bedzie spoko gość...

    Magdziula dziekuje :) ! nawet o tym myślalam, tylko jeszcze doszlifuje troche swoje umiejetnosci szycia zeby poszerzyć oferte hihi :D

    ja jak zwykle na swietam mam zaplanowane multum wszystkiego :/ lubie roznorodnosc :( moze po prostu w mniejszych porcjach tym razem zeby bylo i roznie ale zeby sie nie pomarnowalo nic... eh...

    Migotka super ten kocyk :) widzialam podobne w tk maxxie ale ja wlasnie tez juz mam sporo bo 4 :D i sie boje,ze do porodu bede miec ich 10 :D haha

    Hewa śliczna ta Twoja panienka ;) no i dziekuje :) ja wpadlam w jakis trans szycia i tylko mysle codziennie co nowego by tu wymodzić :) teraz w planie poduszki, ciuszki... moze potem jakies akcesoria do łóżeczka :)

    vioweczka dziękuje bardzo :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak rodzilam na jaczewskiego. Trakt porodiwy dla mnie super, trafiłam na dwie zmiany poloznych, obief super, lekarze tez ok. Mialam zzo, anastezjolog fajnie potrafila rozladowac atmosfere. Trzymaja sie planu porodu, informuja o wszystkim. Ja niestety nie mialam możliwości miec kontaktu skora do skory bo Maly zostal zabrany na noworodki ale inne dziewczyny mialy bite 2h. Cdn

    Zuza1989 lubi tę wiadomość

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady dziekuje za info.Nam tak ciagle troche odradzaja tam porod i dlatego ciekawa bardzo hestem jak to wyglada w praktyce :-)

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady a dlaczego nie podetną więzadełka?
    A o torbielach każdy tak mówi, dr mówiła, że co druga osoba z Nas może mieć, a nawet o tym nie wiemy. Póki co nie przeżywam w styczniu sprawdzimy.

    Hewcia Maja jest słodka i jaka już duża! Jaki rozmiar nosi? A że córeczka tatusia norma,u Nas to samo;)


    Wedmoczka przykro mi. Wiem, że mimo, że nie życzy się źle to tak żal jak ktoś się nie stara nawet, a zachodzi bez problemu.
    A jak Twoje serce? Do kogo w końcu chodzisz Krwasik przyjmuje jeszcze?

    hewa81 lubi tę wiadomość

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:

    Wedmoczka przykro mi. Wiem, że mimo, że nie życzy się źle to tak żal jak ktoś się nie stara nawet, a zachodzi bez problemu.
    A jak Twoje serce? Do kogo w końcu chodzisz Krwasik przyjmuje jeszcze?

    Ja im życzę szczęścia i jak najlepiej ale potraktowałam to jako dobry znak od Boga...:)

    Ciśnienie skacze jak szalone...do tego atmosfera w miejscu gdzie mieszkam ostatnio nie pomaga...:((u Karwasik byłam wtedy raz i nie wiem czy dalej jest...M musi powtórzyć badania i dopiero wtedy można sie umawiać...

    nie wiem mnie ostatnio naprawdę nic się nie chcę może po nowym roku odzyskam witalność...teraz oby Święta przeżyć bez awantur :((

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja po weekendzie. M pojechał i wróci w piątek. W tym roku święta z moimi rodzicami bo boję się już jechać 140 km do teściów poza tym coraz gorzej się czuję. Chodzę jak pokraka bo boli krzyż i mam duszności. Następne ktg w wigilię o 10, mam nadzieję że nie dostanę od razu biletu na oddział:D

    Wedmoczka fajnie że się odezwałaś. Co teraz planujecie ze staraniami? Jak zdrowie? Dobrze Cie rozumiem z tymi chrzcinami... Ja zostałam poproszona dwukrotnie w jednym roku i też nie odmówiłam ale przykro mi było ze innym tak łatwo było a ja nie mogę donosic ciąży. To jest całkiem naturalne uczucie przy długotrwałych staraniach. Mam nadzieję że nowy rok przyniesie nowe szanse i nareszcie pomyślność.

    Hewcia śliczka ta Twoja córunia. I jaka pyza fajna się robi.

    Agatka gratuluję obrony. Super że masz to już za sobą.

    Lady właśnie też pomyślałam o więzadełku. Podobno podcięcie pomaga.


    hewa81 lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 18 grudnia 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Marcela ja szykuję podobnie, piekę 2 ciasta i może jeszcze wafle zrobię. Kiedy idziesz na L4?
    Pracuje do konca roku, potem jeszcze 2tyg urlopu to dostane pare groszy dofinansowania z funduszu socj z pracy, ja poza praca na etat mam tez zarejestrowana na siebie firme ktora prowadzi moj M i to jest nasze glowne zrodlo utrzymania i jak ide na l4 to albo musze kogos zatrudnic w firmie albo zawiesic dzialalnosc i zadna z opcji mi sie nie oplaca wiec jak nie musze to nie korzystam z l4 ale juź sil brak wiec od stycznia trzeba

    strasznie zaluje ze nie umiem szyc, niby w sklepach wybor jest ale jednak te ubranka i akcesoria szyte recznie to cuda, w tym tyg Laura powinna dostac spoznionego mikolaja tzn ten namiot tipi co zamawialam wlasnie szyty
    Hewa piekna córeczka, u nas tez coronia tatunia, oczko w glowie tym bardziej jak juz podrosla, bo na poczatku to wiadomo ze mama i cyc to dla dziecka nr 1
    dzis sukces-choinka ubrana, poki co Laura jej nie zniszczyla, czesc zakupow zrobiona, prezent dla corki zamowiony tylko ze czas dostawy do smyka to 22-27.12 ale mam nadzieje ze dojdzie przed wigilia

    hewa81 lubi tę wiadomość

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy sie skonsultować z neuropsychologiem lub laryngologiem. Ogolnie zauwazyla to doradca laktacyjny i chce dopytac jeszcze pediatre w srode na patronazu.

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na poloznictwie bylam 9 dni. Jest wyrazny podzial na oddział noworodkow i poloznic. Noworodki rewelacja, polozne i lekarze. Przez ta infekcje zostaliśmy dluzej i pani dr stwierdziła ze nas dokładnie przebada. Mielismy usg glowki, brzuszka, echo serca. Polozne cudowne, z ogromna cierpliwościa podchodza do dzieci. Pomimo tego ze mowi sie ze nie brac ubranek beta itp, ja mialam wszystko swojr i juz pierwszego dnia polozne zalecaly seojr ciuszki bo szpitalne uczulaja. Pampersy i chusteczki sa choc ja mialambkilka swoich zeby w nocy nie biegac jak zabraknie. Pofobnie z podkladami dla nas. Polozne opiekujace sie nami juz troche gorzej.. ozieble jak za prl.. ale mi bylo wszystko jedno bo ogolnie wszystko wokół dziecka sie krecilo. Ja ogolnie polecam. Jak macie konkretnie pytania piszcie

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja po weekendzie ;-) :-D .

    Wiecie moje drogie , że jeszcze nie całe 3 dni i Święta nie wierzę , że ten czas tak szybko mija jak nie wiem w Czwartek bierzemy się za robotę czyli lepienie pierogów , uszek , barszcz czerwony itp itd na stoimy się przy tych garach B-) na drugi dzień świąt wybieramy się do mojej babci i siostry wcześniej pojedziemy na cmentarz chce się pomodlić za duszę wujka , mamusi i innych najbliższych . Ania jak się kręci , wczoraj to strasznie się wypinała , maleństwo kochane :*:*:*:*:* . Mnie od trzech dni kość ogonowa boli , ani wstać ani usiąść B-) , na szczęście już powoli przechodzi bo tak to żyć się nie da .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2016, 11:03

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa wg moich wyliczen to 5 dni. Witam sie z rana. Cos w nocy spac nie moglam. Nie czuje klimatu swiat. Na szczescir przygotowywac nic nie musze bo wigilia u rodzicow itesciow. 1 dzieb u rodzicow drugi u tesciow I po swietach.sniegu jak na lekarstwo a na swieta pewnie nawet gram nie zostanie. Jutro wizyta... snilo mi sie ze bylam na niej ale nie bylo.mojego gina I jakas inna mnie przyjela I jednym z badan byly zadania z trescia z matematyki I pociecie mojej reki zyletka. Man teraz masakryczne sny np. Porwanie logistic ktorym jade lub morderstwo znajomej poprzez wsadzebie jej w usta deski do prasowania. Starchy isc spac.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatko _ 46 A może ja , to jutra nie liczę ;-) . Co do Świąt ja też tego klimatu nie czuję , człowiek na stoi się, na gotuje , przesiedzi w domu pojedziedzie sie do rodziny itp itd , i co z tych Świąt dzieci to dzieci , ale ja jako osoba dorosła , już tak tych Świąt nie odczuwam .

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja akurat na tych zajeciach nie bylam a I czasu nie mialam zeby zapoznac sieb z materialami ze szkoly r. Ja jutro mam zamiar ppdpytac lek.Na belly w kalendarzu jest masaż krocza od 33+0. Wiesiolek mam aby jeszcze liscie malin poszukac musze. Ja masaż mam zamiar wykon. Oliwa.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O a ja nie robię masażu krocza. Jakoś olałam temat. Mam nadzieję że nie pożałuję na porodówce:/

    f08af289ff.png
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jednak miałam dziś usg prenatalne, wszystko ok:) synek nadal synkiem ale rosnie na malego sumo 30+1 i waga 1918g dr sie pytal czym malucha karmie, termin z usg o 2tyg do przodu niz z OM

    Dotek, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie moje drogie :*:*:*:*:.

    Głowa coś mnie dziś boli , straszna mgła jest na dworzu , namoczyłam wczoraj kapustę i teraz się gotuje , na małym ogniu jutro wszelkie mięso ugotuję . Ja czekam dziś na kuriera B-) o ile dziś wogóle będzie B-) , jak to mnie wkurza nie wiadomo o której będzie itp itd do 12.20 jestem w domu to też nie takie pewne czy dzis będzie jak paczka nawet nie odebrana przez kuriera , ale wczoraj Ania strachu mi narobiła prawie pół dnia się nie ruszała , nawet jak ją delikatnie smyrałam , słodkie i zimne też nic nie dało już myślałam że do szpitala pojedziemy , na szczęście zaczęła się ruszać , serce aż miałam w gardle dziś nadrabia zaległości i od rana tańcuje :-D .
    U mojej drugiej siostry jakiś wysyp ciąż , jej dwie koleżanki z pracy w ciąży jedna termina na Lipiec , druga na Czerwiec pochwaliła się mi również , że dziewczyna brata jej męża też w ciąży i termin ma na Sierpień :-D .

  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam dzis u neurologa, sugeruje mi cc, kolejna wizyta za 1,5mc i pewnie da mi zasw, do tego moze dojsc kwestia duzego dziecka- strach mnie oblecial bo nigdy nie mialam zadnej operacji, boje sie znieczulenia i ogolnie ciecia, z drugiej strony nie chce ryzykowac komplikacjami przy sn bo juz z corka nie bylo wesolo:-/

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
‹‹ 202 203 204 205 206 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ