X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    jakis niechciej mnie dopadl, mialam w weekend posegregowac ubranka rozmiarami, zamowienie w aptece zlozyc i zakupy w baby fant i rosmanie zrobic i nadal w czarnym lesie jestem, z corka juz miala wszystko na tip top o tej porze:-/ jakis kop w dupe by mi sie przydal bo to juz poczatek 34tyg!!

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nadzieje ze po środowej wizycie u gin uswiadomie sobie ze to juz tuz tuz i czas dopiac wszystko na ostatni guzik, bo inaczej bedziemy z synkiem zdani na zdolnosci organizacyjne meza i nie dosc ze za zakupy przeplaci bo on na ceny nie paurzy to jeszcze synowi ubranka corki naszykuje a ja zamiast podkładow poporodowych dostane pieluchy Laury:-/
    ps ile czeka sie na wynik cytomegali? bo nie pamietam i nie wiem czy do srody zdaza bo bylam w lab w ubiegla srode

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spakowalam prawie.torbe.brakuje kilku drobiazgow ale.uzupelnie.Na tygodniu.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Torby spakowane - zaczyna się robić poważnie:)

  • lena82 Przyjaciółka
    Postów: 141 37

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za rady.
    Dostalam od Was kopniaka do działania. ..
    Działacie dla mnie motywująco i dodajecie nadzieji patrząc na Wasze "suwaczki"
    Dzieki

    Trzymam kciuki za Was i szczesliwe narodziny Waszych dzieciaczków

    P.s. od czasu do czasu zglosze sie do Was na konsultację ;)

    Pozdrawiam i zycze milego i owocnego nadchodzacego tygodnia.



  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kilka sztuk.rozpakuje sie lada chwila :P Magdziulla a co u Was? Hewcia a u Was?

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się :)
    lena82 w razie czego pisz śmiało - chętnie pomożemy :) Same niedawno przez to przechodziłyśmy... ale jak widać po suwaczkach - CUDA się zdarzają, dlatego WARTO walczyć :)
    Ja miałam dziś USG i KTG - wszystko w porządku...tzn. nie do końca, bo nie ma ani 1 skurczu - linia prosta - jakby od linijki odrysowana... :)
    W związku z tym we wtorek idę do szpitala i już zostaję do porodu, bo tak to chyba nigdy nie ruszy... :) Czyli w następnym tyg. dojdzie do dłuuuuugo wyczekiwanego spotkania - już nie mogę się doczekać!!! :) Nawet stres minął :)
    ---
    ps. na cytomegalię czekałam 1 dzień

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2017, 21:21

    BaskaW, Dotek lubią tę wiadomość

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 02:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka to widzę że podobna sytuacja jak u mnie. Na każdym ktg marzę o skurczu ale nic się nie rysuje. Już chciałabym mieć to za sobą i tulić synka. Z każdym dniem bardziej się boję że przenoszę. Rano znowu ktg...


    Lena nie wierzę w to, że komuś kto się wytrwale stara nie przytrafi się cud macierzyństwa. Każda staraczka zostanie nagrodzona swoim kochanym szczęściem. Jedne z nas starały się krócej, drugie dłużej z różnymi nieprzyjemnymi perypetiami po drodze. Teraz czekamy ns efekty Twoich starań i Ci kibicujemy:)

    Szczęśliwa Mamusia, lena82 lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcela nie przejmuj się:) ja też umknęłam w martwym punkcie bo czekam na wypłatę- święta nas finansowo poskładaly. Na szczęście wypłata jutro to zrobię zakupy ubraniowe i ta resztę kosmetyków. No i wyprawkę szpitalna dla mnie dokończę;) bo jak tak dalej pójdzie to będę w pizdzamie domowej rodzic :P Szykuje się też do sesji ciazowe plenerowej - to już w czwartek! Gromadze rekwizyty ;)
    Zerwała się tak rano bo zaraz lecę na badania, trzeba zrobić dziś bo w czwartek wizyta.
    Mój mąż jedzie w ostatnim tygodniu stycznia na narty ale coś mu od wczoraj mama nadawała i zaczął się wahać bo "to nie odpowiedzialne" ale ja wolę żeby jechał bo wierzę, że nic mi nie będzie (poza tym i tak chodzi do pracy wiec równie dobrze mógłby by tam akurat. To okropny pasjonat gór i aktywnego wypoczynku i jak go znam teraz nie pojedzie a potem będzie rok marudzil że nigdzie teraz się nie ruszy. Bardziej będzie mi potrzebny przy dziecku niż teraz a przynajmniej pojedzie z bratem i szwagierka.
    Ostatnio organizm mi się przestawić i od świąt zasypiam dopiero ok 1 w nocy... a później przed 9 nie ma że mną kontaktu :P próbowałam wcześniej się budzić ale jak się nie musi to wiadomo jak jest- dziś wyjątkowo... może mi się uda jeszcze "naprostowac" ;)
    Wycxailam stronę z pampersami (chyba) tanimi, jak zamówię i przetestuje to wam polecę lub nie ;) na początku będę używać tych złoto białych z pampers a. Aa i muszę wam powiedzieć że jestem zaskoczona że w mojej szkole rodzenia nie rozdają póki co żadnych znizek ani próbek. Rozmawiałam że znajoma, rodzi na Staszica i chodzi do jakiejś szkoły na nfz to nie dość że ma 12 spotkań (u nas 8) to nadoszalała masę próbek i gadżetów- u nas póki co cisza... no nic, w sumie to nie najważniejsze ale potestowalabym ;)
    Monia - zamówiłam ten kocyk który ostatnio linkowanie- czekam z niecierpliwością ax przyjdzie. W sumie to miałam do tej pory tylko jeden i to raczej spory więc przyda się;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatko_46 To już coraz , bliżej moja droga ;-) .

    Lena Popieram Dotek kochana trzymam , mocno kciuki za owocne staranka :*:*:*.

    Monia85 Ja mam podobnie bym mogła jeść i jeść, raz to o północy wstałam , i bułkę z wędliną i ogórkiem zjadłam :-P .

    Przywitam się i ja ;-) .

    Już czuć że idzie odwilż bo już dziś tak nie mrozi , ale ślisko nie ma jak iść B-) :-P ale jeszcze jutro Środa , Czwartek i Piątek i spokój przez dwa tygodnie :-P . Mąż w pracy , ja leżę z ciepłą herbatką z kanapkani i ciasteczkami pod kołdrą :-P. Widać Marysi coś wczoraj zaszkodziło bo raz mi tylko zwymiotowała raz mówiła że boli ją brzuszek , potem że nie boli , a dziś się pytam bolał Cię brzuszek i ona tak , ech i weź się domyśl :-P najważniejsze że jej przeszło , jutro ma Jasełka znów w przedszkolu a to dla babci i dziadka ja przyjdę z Gabrysią . Czujemy się tak sobie trochę katar mam i już tak nie kicham za to gardlo mnie boli i od czasu do czasu mam kaszel , Ania od rana się kręci wczoraj mąż rękę przyłożył , i tak mówię czujesz coś , a on a no kręci się a co ma robić :-D ;-) . Wczoraj mi siostra powiedziała ze dziewczyna brata jej męża straciła maleństwo :-( , taka młoda 20 lat a taki cios był to 8 tc . Dziewczynki zdrowieją co najważniejsze , ja się kuruję , mąż zrobił syrop z cebuli może jemu wyjdze lepszy niż mi :-P .

  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia ten kocyk co teraz jest w promocji to takie grubszy?Nada sie na wyjscie ze szpitala zeby przykryć w nosidelku maleństwo?

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie sukces ktupilam jedna rzecz z listy wyprawkowej:) lezaczek do kapieli:) chcialam jeszcze platki kosmet dla dzieci i w 3sklepach puste pvlki:-/ wczoraj byl chrzestny malej to razem z M poprzestawiali meble w pokoju corki i wkoncu pokoj gotowy tak zeby i ona miala miejsce do zabawy i snu i kacik z przewijakiem dla małego i łozko dla babci jak dojedzie nam pomoc na 2-3tyg

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam:)

    Dzisiaj miałam ktg i okazało się że mój gin wziął na dzisiaj zwolnienie. Więc inny oceniał. Na poród się jeszcze nie zanosi ale położna zasugerowała zrobienie usg bo tętno zawsze znajduje tak wysoko jak przy ułożeniu pośladkowym. Także nie będę czekać do piątku tylko pójdę jutro do dra. Zrobimy usg sprawdzimy, zważymy i będę spokojniejsza. Poza tym tsh skoczyło w ciągu miesiąca z 2 na 5.05. Jestem w szoku.

    Monia u mnie wyprawka niby skończona ale jak oglądam te linki, które wstawiacie i czytam posty to ciągle się zastanawiam czy mi czegoś nie brakuje:)

    f08af289ff.png
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia kupiłam frote na takim metalowym druciku, ala hamak, u nas kapiele należą od początku do męża a on taki chciał, probowal bez ale ciezko mu było jak glowy mała nie trzymała, ja kąpie sporadycznie:) taki lezaczek kosztuje ok10zl
    a tych gadzetow rzeczywiscie mnustwo, zbankrutowac mozna:-/ najlepiej kupiak niezbedne minimum a potem juz na spokojnie dokupic to co rzeczywiscie brak

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Mamuśki :)

    promocja dla tych co szykują wyprawkę od czwartku w Tesco:

    http://gazetki.tesco.pl/pobierz/gazetki/46/46-oferta-tygodnia/hm/gazetka.pdf

    Monia85, Dotek lubią tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 02:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej nie spie bo maz mi nad uchem dycha ( chory) musze wstaw o 6 zeby do zarejestrowac do lekarza bo takie oblezenie. Masakra. No I witam sie w 9msc. Ale ten czas leci. Pamietam Monia jak.niesmialo.do nas dolaczalas bo balas sie ze roznie sie moze zakonczyc a tu prosze zaraz ty wskoczysz w 9msc.

    Szczęśliwa Mamusia, agadana, Dotek lubią tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to już coraz bliżej:) Monia kiedy zaczynasz chodzić na ktg?u mnie to było od 35 tc:)

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 Co do księdza po kolędzie , u nas nie był , a byłam cały dzień w domu z resztą nasz szanowny proboszcz , tak sobie wymyślił w ubiegłym roku , że pary ze związków cywilnych , na tzw kocią łapę i w wolnych związkach , mają do końca 2016 roku zawrzeć ślub koscielny , bo inaczej nie będzie kolęd i nie będzie dzieci chrzcić z tych związków i co On tym osiągnie , nie ma prawa zmuszać kogokolwiek do zawarcia ślubu kościelnego .

    Witajcie moje drogie :*:*:*:*:* .

    Ale zimnooo , ja chcę już lato i upały byle nie ten mróz i lód B-) . Kurczę powiem wam że to przedszkome gdzie Marysię zaprowadzam już mnie wku*** B-) , że tak powiem widzą że lód śnieg i że jestem w 7 msc , to nie wymyślają coś ciągle , dziś np Marysia ma Jasełka nic nie robi nie śpiewa , nie mówi wierszyka itp itd , tylko aniołka gra i jedna najpierw mówi , aby przyjść dziś z inną rozmawiałam to powiedziała że nie koniecznie i z takim tekstem do mnie czy ciasto mam B-) , no cholera mnie wzięła , a co ja sklep spożywczy jestem że ciągle mam coś im przynosić , z resztą tam będą inni dziadkowie i babcie i na pewno będzie dużo jedzenia , ja już im mówiłam i tłumaczyłam jak widać nic do nich nie dociera :-\ , czasami myślę czy Marysię nie przepisać do innego przedszkola tam takich rzeczy nie wymyślają ciągle , ale jest małe jedno ale niestety bym musiała już o 5 rano wstawać i o 12.30 odebrać tu na 8 przyprowadzam i do 13.30 jest Marysia , no nic już tu chodzi to i drugą tu też zapiszę . My czujemy się troszkę lepiej jedynie katar mam , też dziś idę do dentystki , jeszcze z dwa razy będę musiala iść z jedną jedynką muszę zrobić porządek i kamień usunąć z zębów . Ania od rana mnie kopie , wczoraj to szału dostała czkawkę najpierw miała , potem w żołądek parę razy mnie kopnęła , i w pęcherz boże jak to bolało nie ma litości dla mnie kruszynka . Dziewczynki i synek zdrowi , mąż trochę katar ma wczoraj w końcu narobiłam gołąbków cały garnek mi wyszedł :-P , tak do ziemniaków i sosu pomidorowego :-P , sporo mi zostało , dziś to nasmażę racuchów ;-) :-P .

  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski trzymajcie kciuki jestem w szpitalu ;-) prawdopodobnie dzisiaj urodze ;-)

    Agata_90, Monia85, Anjouek, Dotek, klaudialub, Szczęśliwa Mamusia, hewa81, Magdziulla lubią tę wiadomość

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka czekamy na na bejbusia ;-) Szybkiego i bezbolesnego porodu ;-)

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
‹‹ 212 213 214 215 216 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ