X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka_46 mialas wrzucic swoj plan pordu.Tylko ja wtedy wylądowałam w szpitalu i kompletnie zapomnialam o tym.Przeszłam wstecz na forum ale nie zauwazylam bys cos wrzucała .Jak możesz to pokarz co tam popisałaś ;-)

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka kciuki trzymamy <3! czekamy na wieści .. szybkiego porodu.

    Monia ja mam KTG mieć własnie od 2 lutego czyli 38tc. ale w szkole rodzenia jeśli chce mam od 35tc i nie wiem czy wcześniej nie pojade i nie zacznę robić tam. Mówił lek. na początku że bedziemy robić przeciwciała i chyba zleci je dopiero włąsnie tego 2 lutego tak jak i wymaz zrobi itp.... wpisał grupe krwi w karte ciazy ale poiwedxiał że i tak musimy zrobic wiec pewnie razem z tymi przeciwciałami.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migot_ka
    łaaaa :) trzymamy kciuki mocno !!!!! zycze Ci szybkiego i bezbolesnego rozpakowywania !

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka powodzenia. Na jaczewskiego trzeba miec grupe krwi z aktualnej ciazy z oznaczonymi przeciwciałami.

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki podpowiedzcie mi.Kupiłam do prania ciuszków dziecięcych płyny do prania i proszki z Lovela ale...nie mam płynu do płukania.Jakiego wy uzywacie ?Kupujecie z Lovela?-ja osobiscie nie znalazłam.

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka trzymam mocno kciuki za szybki sprawny poród:)

    Ostatnio dużo porodów. Na styczniówkach na wizazu też worek się rozwiązał i idą jedna za drugą. A zaraz ja:D

    Monia nie wiem na którą dostanę się do gina ale o 14.30 już tam będę. O ile będzie dzisiaj przyjmował bo w piątek i wczoraj go nie było ani w przychodni ani w gabinecie bo chorował. Więc spodziewam się u niego dzikiego tłumu w dniu dzisiejszym. Zawsze tak jest po nieobecności:)

    Szczęśliwa nic księdzu taki bunt nie da bo w każdej innej parafi można sobie dziecko ochrzcić:)

    Co do grupy krwi to ja mam też z panieńskim nazwiskiem i w październiku w szpitalu uznali mi na podstawie dowodu tożsamości. Nie robiłam drugi raz. Ale w większości placówek po zmianie nazwiska już się nie liczy.

    Monia może na ból brzucha magnez zwiększ sobie? Ja biorę 2xdziennie magne b6.

    Teraz posprzątałam, jazda na odkurzaczu, lot na mopie, tańce wygibańce po meblach ze ściereczką i coś mnie brzuch boli. Cięzko już z tym słodkim ciężarem.

    Agata ja mam płyn do płukania lovela kupiłam w kauflandzie jak była promocja. A drugi na zapas mam jakiś tescowy sensitive z dzidziusiem na opakowaniu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2017, 13:30

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, dziękujemy Pawełek rośnie jak na drożdżach. Dobijamy do 5kg. Pojawiaja sie coraz to nowe dolegliwości niemowlece - bole brzuszka, ciemieniucha, wysypka, ale dzielnie walczymy. Odnisnie loveli do plukania jest w Rossmannie. Sa tez tam teraz pampersy premium care za 37,99 za 80 szt, z tym ze razem z opakowaniem zmienily sie tez same pampersy. U nas nie stwarza to problemu, ale na grudniowkach dziewczyny nsrzekaja ze odparzaja pupe. My poki co przy nich zostajemy.

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia rozmiar 2. Zreszta chyba wszystkie sa tam w takiejcenie. Mozna zamowic online w Rossmannie.

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizyty nie było dr chory. W takim razie przyjmę księdza:)

    f08af289ff.png
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka powodzenia!!!!!!
    Ja nie uzywam plynu do plukania, sam plyn do prania plus odplamiaxz jak sa plamy lovella i podwojne plukanie antyalergiczne
    U mnie nadal gruntowne porzadki, dzis skonczylam kuchnie, w sb robimy male przemeblowanie w salonie to wtedy tez sprzatne, zostanie mi pokoj małej i przedpokoj na nast tydzien
    U nas ksiadz juz byl, bylam sama z corka i sie troche wkurzylam bo dał circe dwa cukierki a ona nie je slodyczy ale przeciez z reki dziecku nie wyrwe wiec zjadla, wkurza mnie jak ktos bez pytania daje dziecku cukierki:-\
    U nas co do chrztu byl problem bo na chrzestnych wybralismy przyjaciol (malzenstwo po slubie cywilnym) i nigdzie nie chcielis sie zgodzic, ale chrzestni zdecydowali sie na slub koscielny po 7 latach od cywilnego i dopuero mogli byc chrzestnymi u nas
    Co do ktg ja mialam dopiero od 38\39 tyg ciazy o tego czasu drnie kazal mi juz przychodzic do pryw gabinetu tylko na ip do szpitala w ktorym pracuje i tam 2 razy w tyg mialam ktg, badanie ginekologiczne i raz w tyg usg zeby jeszcze oceniac wage i ulozenie małej, a podczas porodu to ostatnie 4_5godz nin stop pod ktg

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jestesmy wierzacy.nieprkatykujacy wiec ksiedza nie wpuszcAmy. Slub koscielny mamy dzieci chrzczimy wierzyny w boga a nie w ksiedza :). Ja tez do prania nie zawsze uzywam plynu.do.plukania. torba spakowana w calosci. Ale dla mlej.brakuje.no przescieradla ( ppsciel kupie za 4-5 msc). I chyba tyle... Ja.Nie szaleje. Kupuje.niezbedne.minimum bo wiele rzeczy przy pierwszej.sie nie przydalo. Zawsze.mozna na bierzãco dokupic.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • klaudialub Znajoma
    Postów: 17 4

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migot_ka wrote:
    Hej laski trzymajcie kciuki jestem w szpitalu ;-) prawdopodobnie dzisiaj urodze ;-)
    3mam kciuki!

    m3sx3e3kck5q5ki7.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe jaktam Migotka;)

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka Kochana trzymam , mocno kciuki za szybki poród ;-) .

    Monia85 Niestety u nas nie chce dawać zaświadczeń w ogóle ich nie daje , aby dziecko ochrzcić w innej parafii bo kiedyś go się pytałam , z resztą już od lat do kurii ludzie na niego naszego proboszcza , skarżą i co z tego jak nic z tym nie robią B-) .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2017, 22:28

  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no czekamy na wiesci :) ciekaweeee jak tam u niej....

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • BaskaW Koleżanka
    Postów: 38 11

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka, powodzenia!!! Mam nadzieję, że już się cieszysz Maluszkiem:)

    Anjouek myślałam, że zapadłaś w sen zimowy bo nie było Cię nigdzie widać po świętach;)

    Dziewczyny, czy wiecie może jak w szpitalu lekarze liczą datę porodu? Wg usg, czy miesiączki? U mńie wg usg jutro skończy się 28 tydzień., a wg tm prawie 30. Chociaż Maluch bardzo urósł przez święta- w ubiegły czwartek ważył 1400g! Aż się zaczęłam zastanawiać, czy to nie za dużo:) ale chyba chce równać do terminu miesiączki:)
    A, no i w suwaczkach mam datę wg usg:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2017, 22:03

    0d1ydqk3ox1rli0g.png
    34bwskjofqfl8l00.png
    Aniołek 8 tc. 27 styczeń 2016
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie liczą wg miesiączki.czyli wychodzi 24.01. Wg usg moje dziecie zawsze było o ponad tydzień większe ale nie biorą tego pod uwagę.

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BasiuW Mój gin zawsze o ostatnią miesiączkę mnie się pyta , a ma w karcie ciąży jak wół napisane :-P , kiedy ostatnią miesiączkę miałam ;-) .

  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BaskaW wrote:
    Migotka, powodzenia!!! Mam nadzieję, że już się cieszysz Maluszkiem:)

    Anjouek myślałam, że zapadłaś w sen zimowy bo nie było Cię nigdzie widać po świętach;)

    Dziewczyny, czy wiecie może jak w szpitalu lekarze liczą datę porodu? Wg usg, czy miesiączki? U mńie wg usg jutro skończy się 28 tydzień., a wg tm prawie 30. Chociaż Maluch bardzo urósł przez święta- w ubiegły czwartek ważył 1400g! Aż się zaczęłam zastanawiać, czy to nie za dużo:) ale chyba chce równać do terminu miesiączki:)
    A, no i w suwaczkach mam datę wg usg:)


    Chciałabym żeby to był sen zimowy Basiu :)
    Nie było mnie bo miałam trochę zawirowań w życiu prywatnym...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2017, 16:45

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anjouek Kochana będzie dobrze :*:*:*:* , ja samotnie wychowywałam synka , załatwiłam alimenty z funduszu i ułożyłam sobie życie . Chcieć nie chcieć będziesz musiała z nim utrzymywać kontakt , może będzie chciał zobaczyć wasze dziecko powinniście usiąść i poważnie porozmawiać na ten temat , a kto wie może zmieni się jak zobaczy wasze szczęście .

    Przywitam się , moje drogie i ja :*:*:*:*.

    Boże jak zimno ubrałam się na cebulkę ale i tak nogi mi tak zmarzły ledwo do domu doszłam , dwa razy bym omal że się nie przewróciła , jak piasku nie rozsypali to nie ma nadal na chodnikach , a taka szklanka jak nie wiem B-) . Jeszcze jutro i pojutrze i koniec dwa tygodnie spokoju Marysia będzie mieć ferie zimowe, odpocznę sobie od tego chodzenia , bardzo się męczę potwornie w nogi mi trochę poszło , ciężko mi się chodzi jeszcze chodzę pod górkę i z górki dzień w dzień , ledwo żyję jak do domu przychodzę to jestem tak zmęczona że nie mam na nic sił . Ania strasznie się kręci, wypina :*:*:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2017, 11:28

    Anjouek lubi tę wiadomość

‹‹ 213 214 215 216 217 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ