X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla używacie przy katarze aspiratora podłączanego do odkurzacza? Chyba katarek się nazywa. Czy macie jakieś inne metody? Zdrówka dla Karinki.

    Agatka wysyłam zaproszenie na fb.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2017, 20:43

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek od wczoraj Katarek do odkurzacza, wcześniej zwykły aspirator. To pierwszy katar i tak planowałam, że jak Mała "podrośnie" to się przerzucimy. Jest super, pięknie oczyszcza. Ale nie używałabym go na noworodku.
    Poza tym sól fizjologiczna. Dużo na brzuszku, główka w łóżeczku wyżej i pod nosek maść majerankowa. Nawilżacz w pokoju. A dziś obowiązkowo spacer.
    Nie chcę zapeszać tfu tfu, ale świetnie sobie poradziliśmy i szybko zeszło, a było źle. Lało się, oczko łzawiło. Wczoraj w nocy nie spałam od 4.
    Pierwsze koty za płoty:)

    Agatka nie mogę wysłać Ci zaproszenia tylko wiadomość nie wiem czemu.

    Dotek lubi tę wiadomość

  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ciocie ;-)
    Nasza ksiezniczka przyszla na swiat wczoraj o 22.15. 3250g i 53cm do kochania! Jest cudowna!!! ;-);-) ;-)

    Wedmoczka, marcela29, hewa81, Dotek, Monia85, Szczęśliwa Mamusia, Magdziulla, lena82, Anjouek lubią tę wiadomość

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migot_ka wrote:
    Hej ciocie ;-)
    Nasza ksiezniczka przyszla na swiat wczoraj o 22.15. 3250g i 53cm do kochania! Jest cudowna!!! ;-);-) ;-)

    Migotka gratulacje! Niech rośnie zdrowa i szczęśliwa :*

    A Tobie szybkiego powrotu do formy :)

    No i czekamy na relację jak dojdziesz do siebie :*

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka gratuluje- zdrówka dla Was i dużo sił

    Po wizyciewu nas ok, mały waży 2,5kg (33+4), nadal chowa buziaka, siusiak nadal jest, oznak porodu brak, pozamykane wszystko takze zdaze z zakupami:)

    Kamilka, hewa81, Dotek, Szczęśliwa Mamusia, BaskaW lubią tę wiadomość

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MIGOTKA <3 <3 <3
    Trzymajcie się zdrowo <3
    Moc buziakow dla Panienki :* :* :*

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Same dobre wiesci na noc.

    Migotka gratuluję:) jak dojdziesz do siebie to napisz coś więcej o porodzie, jak było. Trzymajcie się i cieszcie sobą.

    Marcela bardzo dobre wieści z wizyty. Jeszcze trochę i też będziecie się tulić:)

    f08af289ff.png
  • BaskaW Koleżanka
    Postów: 38 11

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka- ogromne gratulacje! Buziaki dla dumnych Rodziców i Dzieciątka!

    Agatka- wysłałam Ci link na maila i zaproszenie na fejsie.

    Marcela- to już ładna bardzo ładna waga! Masz co dźwigać;)

    0d1ydqk3ox1rli0g.png
    34bwskjofqfl8l00.png
    Aniołek 8 tc. 27 styczeń 2016
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka gratulacje <3. Magdziulla to wyslij.jeszcze jedna wiadomosc.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migot_ka Kochana z całego serca , wam gratuluję :*:*:*:*. Witaj słoneczko na świecie :*:*:*:*.

    Witajcie moje drogie ;-) :-D .

    U was też taka pogoda , śnieg sypie jak nie wiem , na chodnikach pełno śniegu a pod śniegiem lód B-) , dobrze że tylko jeszcze jutro i spokoj przez dwa tygodnie , wiecie co no wkurzyłam się dziś i to nieźle , ja przyprowasziłam Marysię do przedszkola tam woła mnie jedna z wychowawczyń , i tak do mnie a wie Pani że idziemy dziś na Jasełka , ma Pani białą bluzkę , no chol*** mnie weźmie ja o niczym nie wiedziałam , nie dali mi żadnej informacji , a ta jeszcze z pretensjami do mnie no wiecie co to już przesada , rozumiem coś kupić na dzień tam Babci / Dziadka na Walentynki itp , ale żeby tak dzień w dzień coś wymyślać mają książki niech się uczą a nie , wiecie co już na prawdę to przedszkole mi wychodzi ale no cóż jest inne przedszkole , ale nie uśmiecha mi się o 5 rano wstawać i po 11.45 już wychodzić aby na 12.30 dojść . A my czujemy się dobrze Ania aktywna nie oszczędza mojego żołądka czy pęcherza , jeszczectyle do wizyty ciekawi mnie jak później będzie , mąż za głowę się łapie że z pieniędzmi popłyniemy , jak będzie chciał abym co 2 tygodnie przychodziła jak tak wyznaczy to trzeba jechać do Dęblina nie mamy tak daleko , teraz zleci ciąża a co dopiero po betach biegałam :-P ;-) .

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orbitka! Zaglądasz tu? Wysłałam Ci zaproszenie mam kilka pytań

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Agata_90 Ekspertka
    Postów: 181 106

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka_46 poszło na pocztę ;-)

    w4sqdqk30v3qwbxq.png
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez sypie, rano pojechalam do rodzicow to droga kiepska, córka została z niania a ja załatwilam i sprawe z przepisaniem umowy na komorke i l4 do pracy zawiozlam bo mi dr wystawil juz od pn to nie musze drugi raz jechac, ale jazda autem mi juz nie sluzy bo maly jak nie w zebrach i zoladku gmera to w pachwinach, takze umeczylam sie ta jazda:-/
    Szczesliwa ja teraz mialam wizyte po 3tyg i kolejna tez za 3, potem mysle ze po 2tyg i dalej to juz w szpitalu, zlecenia na gbs narazie mi nie dal dr.g moze nastepnym razem a jak nie to sama dopytam

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem przeziębiona... nie wiem gdzie coś zlapalam bo ostatnio przez mrozy nie wychodzilam z domu. Mąż ppiekije się Małym a ja w drugim pokoju dogorywam w łóżkiu dostarczajac co 3h sciagniete mleko.

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My sie tak karmimy od początku. Mały ma krotkie wiezadelko i nie umial się przystawic do piersi. Ciumkal po kilka godzin a waga leciala. Jak mu ściągnelam i dalam z butli jeszcze w szpitalu to normalnie inne dziecko. Wiem ze dlugo tak pewnie nie pociagne bo jednak laktator nie stymuluje tal laktacji jak dziecko ale poki jest mleczko to sciagamy

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze że laktator daje rade. Moja siostra kiedyś nie mogła kropelki wycisnąć laktatorem mimo posiadania pokarmu. Dużo zdrówka i żeby się niuniek nie zaraził:)

    f08af289ff.png
  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka gratulacje :*

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy się kochane w 29 tc !!!! :*:*:*:*:*.

    Ale to leci , a mąż do mnie wczoraj to kiedy rodzisz w końcu :-P w Marcu czy Kwietniu , a co ja jasnowidz jestem to już nie odemnie zależy tylko od Ani :*:*:* , czujemy się dobrze choć dziś rano wymiotowałam wczorajszą zupą B-) synek też źle się czuł , pewnie za tłusta była i zwróciłam już lepiej się czuję , malutka strasznie po żołądku mnie dziś kopie , kiedyś jadłam tą zupę , a był to barszcz ukraiński i nie wymiotowałam czasami tak jest że coś nam zaszkodzi B-) . Chyba dziś makaron do mleka ugotuję , jakoś zbrzydło mi jedzenie :-P .Wrzucam wam nasze zdjęcie :*:*:*.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7011de658ed0.jpg

  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co z tym fb?

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka wysłałam Ci drugą wiadomość.
    Lady zdrówka!
    Migotka gratulacje!
    Marcela konkret dzieć, niech czeka nq swój czas.

‹‹ 215 216 217 218 219 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ