X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • agadana Autorytet
    Postów: 273 227

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 kupiłaś coletto carbon brązowy ten cały z Eco skóry? Z rudą rączką i pikowaną skórą przy gondoli? Strasznie mi się podoba ale mam dylemat pomiędzy nimi a jakąś szarością, tylko tak sobie myślę że w tym sezonie 90% wózków na ulicach będzie szarych :)

    17u9j44js2ebqhx8.png
    17u92n0a6d86m8j7.png
  • agadana Autorytet
    Postów: 273 227

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To pewnie eco jest jakąś inną wersją tego wózka... ale te pikowania ma na białej skórze? Zobacz tutaj przykładowy link z allegro tego o którym mówię: http://allegro.pl/showitem/description/6678426400.html
    A co do anexa to na początku wydawało mi się, że tylko ten i żaden inny ale w żadnym sklepie nie pojawił się wśród polecanych a pan w rampersie wręcz odradzał stanowczo i pokazał że tam coś jest nie tak ze spacerówką.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2017, 09:02

    17u9j44js2ebqhx8.png
    17u92n0a6d86m8j7.png
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny rozmirowka z h m mama jest zawyzona czy zmniejszona. Co sadzicie o sukienkach I bluzkach??

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam z hm co prawda tylko jeansy krotkie i dlugie ale jak dla mnie rozmiarowka normalna, biustonosz tez mialam jeden i nie polecam, bluzki, sukienek nie mam
    a tak ps to belly pokazuje mi 9mc ciazzy choc wg mnie jeszcze pare dni, ale tak czy tak na tym etapie maluch juz bezpiecznie moze pchac sie na swijt choc ma nakaz siedzenia w brzuchu bo nadal czekam na zamowienie z apteki

    Monia85 lubi tę wiadomość

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja własnie zamowiłam sukienke bo była na przecenie z 99 zł na 39 zł takze czekam cierpliwe:) termin mam na lipiec takze napewno sie przuda:)

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • Anjouek Autorytet
    Postów: 298 212

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zamowilam jeansy 38 i spadaja mi z dupki :( nogawki sobie troche na maszynie zwezilam ale w pasie nadal lekko luzno :( no ale i tak okazja bo zaplacilam 80 zł zamiast 140...

    cXUFp2.png

    461775lyax060s2m.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie moje drogie ;-) :-* .


    Weekend szybko nam minął , pogoda byla taka sobie zimno mróz nic tylko w domu siedzieć :-P . Ania się kreci czasami nie źle mnie potrafi kopnąć , czujemy się dobrze choć już zmęczenie wychodzi , zaczynam po mału organizować sobie co kupić do szpitala wolę wcześniej kupić , a później spakuje w Lutym torbę ewentualnie się w razie czego coś dokupi , ale wolę sprawdzić z 100 razy i się upewnić czy wszystko , bo raczej nie wiem czy będzie mi się chciało w 9 msc jeszcze chodzić i coś dokupować na ostatnią chwilę . Najgorsze jest to że mąż nie się kiedy będzie miał tą operację , mówię zadzwoń zapytaj się , a nie czekasz Bóg wie na co B-) ja mu mówię , a ten i tak zrobi po swojemu lepiej żeby tą operację już miał w Kwietniu ewentualnie na wakacje . Bo tak to co wypadnie w Marcu , a dzieci , nie mam z kim zostawić . Trochę się niepokoję , o nasz szpital wszystko kasują nie będę w nim rodzić, bo nawet porodówki nie mają , ale tam jest laboratorium i tam badania robię jak nie daj Boże zamknął szpital to gdzie ja badania zrobię to jedyne lab w moim mieście , już mam czarne myśli B-) strasznie sypie się ten szpital nie ma ortopedy , urologa , kardiologa , USG , komornik siedzi im na głowie i mają długi , a nawet RTG zamknęli niedawno bo nie ma lekarzy , i nowoczesnego sprzętu komputerowego , to cud że wogóle stoi ten szpital :-\ .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2017, 11:51

  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w lidlu od 02.02 ciuszki dla malucha i mamy, my uwielbiamy bodziaki z lidla, paczka z apteki mi doszla:)

    Monia85, hewa81, Dotek lubią tę wiadomość

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monna wrote:
    Ogromne gratulacje! W którym szpitalu rodziłaś? Możesz podzielić się doświadczeniami? ;)
    Mona ja nie miałam porodu w lublinie. Miałam planowane cc ze względu na duże dziecko. Znieczulenie 6cio godzinne wiec pionowanie bardzo szybko. Na pierwszą noc bez dziecka bo miałam cewnik i leżałam. Od drugiego dnia 5 rano jak wstałam dostałam dziecko i już ze mną mały został. Najgorsze w całej cc było dla mnie zakładanie cewnika. Dziś już nie czuję że miałam operacje. Chyba że kichnę z nienacka to zaboli;)

    Hej dziewczyny. Zaglądam i widzę że forum nadal tętni życiem;)
    Co do hm lubię dziecięce ubranka bo bawełna jest moim zdaniem dobrej jakości. Numeracja dosyć zawyżona, przynajmniej ja tak trafiłam ale zależy na jakim wyrobie.

    Szczęśliwa Mamusia, Monna lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 01:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do hm mama to ledwo weszłam w ciążowe dzinsy bo jak dla mnie mają strasznie wąskiw nogawki i biodra. A. Kurtka super się spisała. Jeszczr na koniec ciazya mialam luz

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm mama wg mnie raczej zawyższa. Kupiłam legginsy, wprawdzie na wyrost trochę bo zwykle noszę M a wzięłam L i mimo 8 miesiąca zwisaja mi strasznie. Innych rzeczy nie mam więc nie wiem.
    Myślałam że forum umrze po założeniu fb ale widzę są wierne osobniki ;)
    Z innych rzeczy: w marcu/lutym rodze a nie mam wózka, fotelika... W ogóle chyba połowy rzeczy...
    a w piątek przyszło mi pismo z pracy ze z kon em roku skończyłam zatrudnienie i że firma prosi żeby ZUS przejął wypłatek zasiłku. No i jestem w ciężkim szoku bo zapewmiano mnie ze umowa do dnia porodu przedłużona jest z automatu.. okazuje się że owszem ale umowa o pracę!! W związku z tym po porodzie jestem zdania na zasiłek, taki jak bezrobotne i studentki czyli 1000 zł... co stanowi jakieś 50% tego co dostawałabym gdyby firma przedłużył mi umowę o te 2-3 miesiące... załamana jestem... może macie jakieś doświadczenia, da się coś zrobić jeszcze??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Monia, na Ciebie zawsze można liczyć:* ehh.. no powiem Ci niewesolo... babka w zusie wogoke nie poinformowana, jej największy problem to że nie widzi mnie w systemie a wogoke to się nie należy i nie zawracam głowy.. zero woli pomocy, zero pokazania ew dróg rozwiązania problemu. Wściekła jestem na siebie ze posłucham "doradcow" zamiast bardzo dokładnie sprawdzić czy to najpewniej tak wygląda jak mówią.. no i sama jestem sobie winna. A inna sprawa że firmie re 2 miesiące nie robiły by żadnej różnicy ale po co iść na rękę? To duza korporacja, nawet by nie poczuli a ja przez 2 miesiące będę w plecy jakieś 10 tys i bardzo to odczuje... heh :( takie wiadomości przed samym rozwiązaniem... i weź tu się ciesz z ciąży...

  • gusi Znajoma
    Postów: 26 5

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć:) czytam forum już od jakiegoś czasu, ale nie udzielając się:) Postanowiłam jednak dołączyć. Termin porodu mam na 4 kwietnia. Zaczynam 31 tydzień.W brzuchu skacze sobie Ala:) czyli Alicja. Leczyłam się, a teraz prowadzę ciążę u p. Dr Baszak-Radomańskiej w Gabinetach TERPA na Pogodnej w Lublinie. Jestem zadowolona, chociaż wszystko prywatnie, ale mam zaufanie, poza tym ten lekarz zna mnie i moje przypadłości. Nadal nie wiem gdzie rodzić... chodzimy na szkołę rodzenia na Kiepury. Może po kursie coś mi się wyklaruje. No to koniec autoprezentacji:P Tak jak wspominałam forum czytam już długo. Dzięki temu zapisałam się na najbliższa edycję Bez piecznego Malucha na 10 lutego oraz zwróciłam uwagę na wózki Coletto.Wczoraj zamówiliśmy Florino Carbon Fc 04 czyli granatowy z miętową rączką. Może mało dziewczynkowy, ale podobał nam się i tyle:) poza tym liczymy, na drugiego bobasa i że jemu też posłuży. Początkowo byliśmy zdecydowani na AmelISA Pro, ale Florino wydał nam się porządniej wykonany. No i teraz właściwe pytanie: Monia naprawdę czeka się krócej w Rampersie niż te 6 tygodni?
    Jeszcze raz witam wszystkie Mamusie:)



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2017, 12:20

    Szczęśliwa Mamusia, agadana lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gusi Ja też mam termin na Kwiecień na 7 ;-) , a że jestem wielorodką , i każdy z moich trzech porodów SN zaczął się w domu i był przed terminem , mam takie przeczucie że jakoś w Marcu urodzę , a czy tak będzie to już od naszej tajemniczej Ani zależy ;-) . Witaj wśród nas :*:*:*.

    Witajcie moje drogie :*:*:*:*:*.


    Boże następnym razem męża pogonię aby sam poszedł i wypłatę wpłacił B-) , ledwo przyszłam do domu dzieci z ciocią zostały . Zimno , ślisko i do tego śnieg pada B-) , mrozy znow mają chwilowo wrócić też mi ocieplenie :-\ B-) . Mąż wczoraj na fasfooda mnie zabrał jakiś dobry ostatnio się stał tak z nienacka mnie zaskoczył chyba tak ciąża na niego wpływa :-P . Mówię wam jak Ania się jak wypina wczoraj to nie wiem co to było czy główka czy pupa :-P , pod ręką czułam coś twardego koło pępka , jak wypinała się to poczułam takie małe gulki pod ręką , chyba to nóżki albo rączki coś podejrzewam że chyba się przekręciła główką w dół , ale to są moje tylko przypuszczenia , 4 Lutego upragnione i wyczekiwane USG :*:*:*:* , ciekawa jestem jak tam się szczęście nasze ma :*:*:*:* .

  • gusi Znajoma
    Postów: 26 5

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też myśleliśmy o czerwonym. A naszego nie widzieliśmy na żywo, tylko próbniki. Dlatego kamień z serca, jeśli piszesz, że ładny na żywo:)Czerwony też nam się podobało. Jednak urzekło mnie to, że ta granatowa tkanina jest tłoczona. Jakbym wybierają tylko oczami to pewnie jakiś jasny, a potem tylko klęła pod nosem, że brudny, robaczek narobił itp itd. Musiałam dojrzeć do ciemnejszego. Mój mąż jak zwykle chciał ten brąz właśnie:) a ja ten classic w drobny wzorek z czerwonym. Granat to kompromis:) teraz w Rampersie nie mają coletto na ekspozycji. Te wózki oglądaliśmy w baby-fancie. W Rampersie trochę taniej:) Dzięki za szybką odpowiedź:)

  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Gusi, nawet nie wiedzialam ze na pogodnej są ginekolodzy, blisko bym miała, choć i tak zostałam juz u gin z pierwszej ciazy, slyszalam ze tam jakas dobra endokrynolog przyjmuje

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • gusi Znajoma
    Postów: 26 5

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak są Gabinety w tym długim bloku przy Krańcowej, ale adres Pogodna. Endokrynolog też tam przyjmuje. Jednak nie korzystałam z wizyt u tej pani doktor. Tylko w Terpie żadnych usług na NFZ niestety :( wszystkie moje koleżanki chodzą do tzw. SWata i mnie też namawiamy, ale zostałam przy swojej Pani dr. Z tego co czytałam to pan dr znalazł paru osobom za skórę.. ja i tak wykluczam Staszica do porodu. Nie lubię tłoku:)

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusi witamy nową koleżankę;) ja też chodziłam do terpy ale do endokrynologa i początkowo dobre wrażenie spowodowało później wielkie rozczarowanie.

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    I Ja się kochane , z Wami przywitam :*:*:*:*:*.

    Jeszcze jutro Piątek i od Poniedziałku znowu się zacznie chodzenie do przedszkola , już w następną Sobotę wizyta u gina i długo wyczekiwane USG :*:*:*:* , już tam Ani wczoraj nagadałam aby wreście się ujawniła , ile to tak można się ukrywać  , mówię wam jak się rozpycha malutka wczoraj to strasznie po żołądku mnie kopała na prawdę to bolało , czułam cały czas malutkie gulki pod ręką na prawdę podejrzewam na te 90% , że jak nic się przekręciła nogi jej czuję , aż pod piersiami w Piątek zaczniemy już 31 tc gonię męża , aby tylek ruszył i łóżko odświeżył chciałabym już położyć materacyk i stelaż przykręcić , oraz okryć folią mam tam jeszcze komplet poduszek do wózka , łóżeczka , kołderki kocyki , beciki , ręczniki przydało by się i to wyprać prześcieradła na materac również  . Jutro idę na targ z dziećmi jeszcze zobaczę jaka będzie pogoda , małym tak szybko noga rośnie muszę kapcie im kupić po domu , bo te co mają już są za małe rosną zbyt szybko dzieciaczki nasze . Kompletnie sie nie wyspałam nie wiem co w Anię wstąpiło całą nic się kręciła i kopała mnie , ja śpię tylko na plecach na jedym boku nie mogę spać gdyż kopie mnie zaraz , na drugim też nie mogę spać bo mam ten bok a raczej biodro chore , a plecy też mnie już bolą , nie wiem jak mam się już ułożyć , najlepiej to chyba na stojąco  :-P .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie moje drogie :*:*:*:*:*:*.

    Ale dziś słońce świeci , za to zimno i ślisko , poszłam na targ obkuiłam się dziś szybki obiad , kasza , pulpety , skwarki i ogórek korniszony :-P . Ale jestem na męża zła tylko zectak powiem w d**ę go kopnąć sam do tego doprowadził ze nasz pierwszy samochod jest w takim stanie jakim jest ( nie robił przeglądów , w remont nie wkładał pieniędzy ) , a teraz się dziwi że wszystko się w nim sypie :-\ B-) , wczoraj przyjechał z pracy i mówi że musi za ten drugi szybko się zabrać B-) , bo w tym pompa wody poszła a tamten stoi i kurz zbiera , bo czeka na remont silnika to niech dalej tak robi to z buta będzie 14 km do roboty szedł jak nie myśli , a sam wie że samochód nam potrzebny ech ręce opadają . My czujemy się dobrze Ania litości dla mnie nie ma , i jej kopniaczki strasznie bolą cieszę się , że taka aktywna jest , już drugą noc z rzędu nie spałam bo znów tańcowała cały brzuch mi chodził , mówię do niej , puszczam muzykę nawet operową i nic na nią nie działa , nawet jak mąż położy rękę to wszak uspokaja się , ale i tak kopie jak szalona :-) .

‹‹ 217 218 219 220 221 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ