X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGATKA, bardzo się cieszę ze badanie wyszło super, a reakcja córci świetna - KOCHANA :) Ja mam 8-letnią siostrzenice, ktora zawsze jak mnie widzi (śr 2x w tyg) to zawsze sie przytuli, pogada do brzuszka i w ogole bardzo sie cieszy z mojego szczescia, pewnie dlatego, ze sama rodzenstwa nie ma.

    KAMILKA, witaj na fiolecie, niech bedzie dla ciebie szczesliwszy jak róż :) opowiadaj jak to teraz się sprawa u Ciebie kształtuje :)

    MONIA, tętno mojego bąbla w 8tc było 168, w 12tc 158, teraz w późniejszym okresie jest w granicach 140, także było wyższe, ale spadało. I U Twojego też się unormuje. Kiedyś chyba czytałam, ze za normalne uznaj się do 180 chyba, a ze Tobie dr nic na ten te mam nie mówił to znaczy ze jest ok. Także nie martw się bo znów Ci ciśnienie skoczy, a po co.

    TAKAIGA, witam Biłgoraj :) Mam sentyment do tego miasta :) napisz coś o sobie :) To pierwsze dzieciątko, czy masz juz pociechę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 14:06

    Kamilka lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARCELA29, I ciebie witam serdecznie :) Laura - piękne imię córci :) A dla tego maluszka co mieszka u Ciebie w brzuszku to już ew imię wybraliście?

    Ale fajnie, ze jest nas tak dużo. Zawsze to większe doświadczenia, pomoc i porady :) Super :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawola o ktorej usg?

    start lipiec 2013
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa mamusia widziałam na kwietniówkach Twój test. To z dzisiaj? Ładna druga kreska, po ilu minutach pokazał się wynik? Teraz pora zrobić bete;)

    Kamilka witamy, zobacz koleżanka powyżej weszła, zaszła :) Wierzę że i Tobie się uda i córcia będzie miała rodzeństwo:) Co teraz działacie? Starania pełną parą czy jeszcze czekacie? Chodzisz dalej do prof. LG?

    Cześć Marcela, cuda się zdarzają u mnie też nie zanosiło się na ciążę a tu nagle wielkie zaskoczenie. Tylko ciekawe czy na następnej wizycie nie rozczaruję się. Dla mnie ciąża to nie jest radosny czas oczekiwania tylko droga przez mękę, psychicznie mnie wykańcza czekanie od wizyty do wizyty.

    Kamilka, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No SZCZĘŚLIWA, pochwal się, skoro tu DOTEK nam takiego newsa pisze.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję serdecznie za miłe przyjęcie!! :) :) :)
    Odpowiadając na Wasze pytania...
    Dalej chodzę do prof Leszczynskiej. Mam dzwonić jak będzie test dodatni test ciążowy.
    Teraz jestem przed owulacją. Dziś 11 dc. Robię testy owulacyjne i spodziewam się ovu w piątek - akurat w naszą 16 rocznicę ślubu... ;)
    To chyba nie może się nie udać?
    Zresztą mi zachodzenie wychodziło za każdym razem szybciutko - w drugim cyklu. To nasz drugi cykl...
    Jestem chyba dobrze przygotowana. Drugi cykl biorę encorton. Mam zakupione zastrzyki clexane 60. Nic tylko zachodzić....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 14:20

    Dotek, Monia85, hewa81, viowieczka lubią tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka Ty juz po urlopie? 16 lat to szmat czasu :)

    Kamilka lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Kamilka Ty juz po urlopie? 16 lat to szmat czasu :)
    Przed urlopem :) od połowy sierpnia urlop.
    Tak kawał czasu razem...
    bo ja stara jestem... 38 lat.
    Macduska rok starsza :) witaj prawie-rówieśniczko :)

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek Od razu mi , wyskoczył wynik ;) dziś robiłam .Bym poszła ale nie mam kiedy , jutro mnie nie będzie cały dzień w domu bo jedziemy na pogrzeb mojego kochanego wujka , potem na obiad wstąpiły, a za nim przyjedziemy to pewnie po 17 będziemy w domu , w czwartek kurier ma być więc muszę siedzieć w domu , a piątek też zalatany już poczekam na wizytę u gina :).


    hewa71 Zaraz wrzucę fotkę :).

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/63b2b3fa68b9.jpg

    Dotek, hewa81, jatoszka, Kamilka, makasa, Kasiula09 lubią tę wiadomość

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to widzę że wszystkie warunki sprzyjają, nic tylko uraczyć małża dobrą kolacją winkiem i do dzieła:) 16 lat to ładny staż małżeński:)

    Szczęśliwa ja też z takim bladziochem zaczęłam. Wszystko będzie dobrze.
    Współczuje z powodu wujka.

    Puki co znikam idę robić pizze mężusiowi na obiad:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 14:38

    hewa81, Szczęśliwa Mamusia, Kamilka lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    Dotek Od razu mi , wyskoczył wynik ;) dziś robiłam .Bym poszła ale nie mam kiedy , jutro mnie nie będzie cały dzień w domu bo jedziemy na pogrzeb mojego kochanego wujka , potem na obiad wstąpiły, a za nim przyjedziemy to pewnie po 17 będziemy w domu , w czwartek kurier ma być więc muszę siedzieć w domu , a piątek też zalatany już poczekam na wizytę u gina :).


    hewa71 Zaraz wrzucę fotkę :).

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/63b2b3fa68b9.jpg
    gratulacje :-)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe lubelanki ;), szczęśliwa wow. Widocznie na bete bylo jeszcze za wczesnie. Wspolczuje z powodu wujka.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochane że z wami tu jestem :* .Ja przy Marysi też miałam bledziocha ;) .

    Agatko_46 Pewnie tak :) , ja to uwierzę chyba dopiero jak gin potwierdzi ciążę :);).

  • takaiga Koleżanka
    Postów: 51 56

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa
    sentymen mozna wiedziec dlaczego? :) a Ty skad jestes?
    mam jedna córeczkę, w czerwcu skonczyla 2 latka rodzilam na Kraśnickich, jest z nami dzieki klinice ovum w Lublinie i doktorowi Wdowiakowi, mialam inseminacje za drugim razem sie udala tak samo w obecnej ciazy bylo, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze :)
    o pierwsza ciaze staralismy sie ponad 2 lata, w tym czasie mialam 5 lekarzy az trafilam do dr Wdowiaka i po 3 miesiacach byla ciaza. teraz tez po niecalych 2 miesiacach :)

    III wizyta - 23 września
    w4sqyx8dme81ycma.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takaigaaby pogratulowac. Ja nie mialam problemow z zajsciem i nie bardzo wiem co to dla Was oznacza ale nie mniej jednak ciesze sie bardzo ze sie Wam udaje :)

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusiu,
    Po ciuchy gratuluję, a tak w pełni to pogratuluje po pozytywnej becie lub potwierdzeniu przez dr. Bo wiem niestety, ze takie testy potrafią wprowadzać w błąd, zarówno dodatnie jak i ujemne. Co nie zmienia faktu, ze mocno trzymam kciuki, żeby rozwijało się w Tobie nowe życie <3

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 W Piątek będę na wizycie u Pana gina A. Wróbla powiem mu co i jak spojrzy gdzie trzeba i zobaczymy co powie ;) tak jak już tu pisałam ja to gin uwierzę , jak rzeczywiście ciąża będzie ;).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 15:48

    hewa81 lubi tę wiadomość

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TAKAIGA,
    Mam sentyment do Biłgoraja, bo ... sama w nim mieszkam hehehe.
    Tym razem staraliśmy się z mężem prawie rok, poprzednim razem (poronienie) udało się za 3cim podejściem.
    Moim lekarzem jest P. Dziduch z Ab Ovo i tez braliśmy pod uwagę inseminacje - udało się naturalnie.
    Pozdrawiam rodaczke :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jeszcze wrócę do łóżeczek. Wiecie co, dziś znalazłam na necie, łóżeczko turystyczne z regulacją podstawy (2 poziomy) za cene nawet ok 180 zł i muszę się takim przyjrzeć. Wprawdzie te materace są takie sobie, ale materac zawsze można kupić dodatkowy. Bo taki to sie nawet przyda dla starszego dziecka jako kojec. Wprawdzie mam łóżeczko drewniane z odzysku, ale to turystyczne mnie zaciekawiło.

    http://babyonline.pl/alexis-lozeczko-turystyczne-dino,katalog-produktow-produkt,445,51,r19.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 16:00

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • takaiga Koleżanka
    Postów: 51 56

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    TAKAIGA,
    Mam sentyment do Biłgoraja, bo ... sama w nim mieszkam hehehe.
    Tym razem staraliśmy się z mężem prawie rok, poprzednim razem (poronienie) udało się za 3cim podejściem.
    Moim lekarzem jest P. Dziduch z Ab Ovo i tez braliśmy pod uwagę inseminacje - udało się naturalnie.
    Pozdrawiam rodaczke :)
    Nie no nie wierze! :) jaki ten swiat malyy...

    hewa81 lubi tę wiadomość

    III wizyta - 23 września
    w4sqyx8dme81ycma.png
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ