X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    No nie masz innego wyjścia, musisz wlewać w siebie ile się da, to najlepszy sposób na wyplukanie tego badziewa. Ale chociaż coś trochę lepiej jest?
    Dużo siły :)


    Taaak, teraz czasami czuję lekki ucisk tylko, w szpitalu nie mogłam się ruszyć z bólu aż wymiotowałam, normalnie wyglądałam jak narkoman na głodzie... zimne poty, drgawki, wymioty... masakra. Teraz to jest luuz pryz tym co było :)

    Piję piję dziś juz ponad 3l :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Lubelanki.

    Ja chodziłam do Biłgoraja do liceum. :-)

    Tyle mi się udało doczytac.

    Może się wdrożę w forum ale na razie czasu brak. Muszę pozałatwiać ważne sprawy zawodowe już bo potem nie wiadomo jak będzie. Gin już mi kazał iść ma zwolnienie. Dla mnie za wcześnie, jeszcze czekam na serduszko.
    Wczorajsza beta 8354,5 mUl/ml, przyrost około 97%. Rokuje dobrze, zobaczymy jak będzie dalej.
    Plamię trochę ale z moją historią macicy to normalne podobno.

    No nic. Jutro trzecia beta.


    Co ja jeszcze chciałam.


    Pozdrawiam forumowiczki i każdą - pocieszm, gratuluję, wspieram, tulę*.

    *niepotrzebne skreślić.
    flircik.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 19:52

    hewa81, Kamilka lubią tę wiadomość

  • takaiga Koleżanka
    Postów: 51 56

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wiiitaj ;)
    Biłgoraj pozdrawia a skad jestes jesli mozna wiedziec :)

    odebralam wyniki, dzisiaj beta 228.9 :)

    III wizyta - 23 września
    w4sqyx8dme81ycma.png
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie pewnie zbyt czesto udzielac nie bede bo poki co pracuje, po powrodzie córcią sie zajmuje, do tego pies a M wraca po 18 i nikogo bliskiego do pomocy, ciezko jest i wole nie myslec jak to bedzie z dwójka...
    Na szczescie mdlosci i wymioty u mnie mija, czekam z niecierpliwoscia na prenatalne, ale najpierw urlop nad morzem bedzie;)
    3mam kciuki za udane wizyty, i ogolnie dobrego samopoczucia wszystkim

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu udało mi się nadrobić tyle żeście naskrobały :P.

    Witam nowe forumowiczki :)

    Agatka super, że na usg wszystko w porządku.

    Kamilka trzymam kciuki żebyś szybko do nas dołączyła.

    Makasa trzymam mocno kciuki, żeby jutro okazało się, że wszystko jest ok.

    Lady jak tak czytam ile się wycierpiałaś, to stwierdzam że ja miałam ogromne szczęście. Ja w 20 tygodniu urodziłam kamyczka, tylko że u mnie obyło się bez pobytu w szpitalu i bez większych boleści. Przez jeden dzień czułam delikatne kucie w cewce moczowej, a następnego dnia delikatnie pieczenie podczas oddawania moczu i w tym samym dniu mój kamyczek postanowił się wydostać na zewnątrz.

    Kawola jak tam usg?

    Szczęśliwa trzymam mocno kciuki, żeby test się nie mylił :)

    Dziewczyny o których zapomniałam mocno przepraszam, następnym razem się poprawię :P

    Szczęśliwa Mamusia, Kamilka lubią tę wiadomość

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny.
    Ja dziś miałam ciężki dzień. A jeszcze mąż mi w końcu wrócił:) A tu tyle się dzieje.

    Agatka gratuluję usg i dobrze wychowanej córci, skoro tak reaguje, a nie zazdrością to dobra dziewczynka z niej!

    Monia zupełnie nie martw się tętnem to zupełnie normalne!!! Też tak miałam.

    Szczęśliwa trzymam kciuki, żeby test się sprawdził.

    Witaj Kamilka, akurat Ty jesteś jak najbardziej mile widziana:) życzę Ci abyś się jak najszybciej od Nas zaraziła. Mi wirusy się kończą, ale prycham nimi na Ciebie;)

    Makasa trzymaj się, jesteśmy z Tobą. Mam nadzieję, że to po prostu złe dobrego początki.

    Dotek Hewcia ma rację, ja nie mogłam dopuszczać się do stanu głodu. Jak tylko byłam głodna robiło mi się nie dobrze. A jeszcze inna kwestia, która może Was spotkać to ból głowy z powodu braku wapnia. Dosłownie zaczynałam jeść jogurt i ból znikał. I to też normalne.

    Jej pewnie jeszcze coś miałam napisać, ale za dużo dziś piszecie;)

    Ja niestety musiałam przełożyć usg, mąż jutro nie może.

    W sobotę mamy wesele męża siostry dużo roboty, ale kupiłam kieckę na poprawniny, w którą się mieszcze i nie wyglądam jakbym miała zaraz pęknąć albo odlecieć jak balonik:)

    Szczęśliwa Mamusia, Dotek, Kamilka lubią tę wiadomość

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marcela29 wrote:
    Ja sie pewnie zbyt czesto udzielac nie bede bo poki co pracuje, po powrodzie córcią sie zajmuje, do tego pies a M wraca po 18 i nikogo bliskiego do pomocy, ciezko jest i wole nie myslec jak to bedzie z dwójka...
    Na szczescie mdlosci i wymioty u mnie mija, czekam z niecierpliwoscia na prenatalne, ale najpierw urlop nad morzem bedzie;)
    3mam kciuki za udane wizyty, i ogolnie dobrego samopoczucia wszystkim


    Zazdraszczam urlopu nad morzem. Dzisiaj moja rodzinka pojechała do łeby a ja musiałam zostać bo łożysko przoduje i dr nie pozwolił.

    Makasa kciuki za jutro.

    Dzisiaj dostałam dobrą wiadomość. Zadzwonili z dobrzańskiego że nasze kariotypy są prawidłowe. Jeden kamień z serca.

    Monia85, hewa81, Kamilka lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam :)

    Czy mogę dołączyć do Was? co prawda póki co nie jestem w ciąży ale tu tak miło i tyle pozytywnych wieści...no i wirusków:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 20:41

    viowieczka, Monia85, Magdziulla, hewa81, Kamilka, Dotek lubią tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Byc moze Kamilka i Mikka do nas dołączą, bo na rozowej chamstwo sie szerzy :)
    Hej jestem czytam :) Witam was wszystkie.POzwolcie ze czasem cos skrobne i moge sluzyc pomoca w razie czego bo juz jedno dziecie na ziemi mam ( drugie spoglada z Nieba) i mam nadzieje ze trzecie w koncu bedzie i urodzi sie zdrowe a ciaza bedzie bezproblmowa. Poki co nawt nie moge sie starac czekam na wizyte 23 sierpnia u reumatolog-zobaczymy. NARAZIE SIE NIE NAPALAM. Ps. KAMILKA ladny staz :) ja jestem ze swym mezem 13 lat ( w tym 6 w malzenstwie) a mam 29 lat... :) pozdrawiam was wszystkie

    Monia85, hewa81, Kamilka, Dotek lubią tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, fajnie ze jesteście :)
    Wedmoczka jak się czujesz? Będą blizny? Fajnie, że nas znalazłaś :)
    Mikka czekałam na Ciebie :) musi być dobrze. Dzidziuś będzie miał idealnie przygotowany "domek" :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 20:56

    mikka, Kamilka lubią tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a co możecie Powiedzieć na temat poradni przy szpitalu na Staszica? Aktualnie chodzę so luxmedu ale za samą wizytę płacić co miesiąc prawie 200zł to mi się nie uśmiecha. Czy można tam przyjść na wizytę i usg na fundusz? I czy długo się czeka na terminy? I jacy lekarze tam w ogóle przyjmują? Moja pani dr pracuje na Staszica ale w szpitalu i tak się zastanawiam czy nie dałoby rady tam do niej pójść chociaż raz na jakiś czas

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Cześć dziewczyny, fajnie ze jesteście :)
    Wedmoczka jak się czujesz? Będą blizny? Fajnie, że nas znalazłaś :)
    Mikka czekałam na Ciebie :) musi być dobrze. Dzidziuś będzie miał idealnie przygotowany "domek" :)

    Na razie robią się strupki i swędzi cały czas...zaczęłam walkę z nadciśnieniem no i czuje się jak bym miała za niskie a ono jest normalne tylko że już przyzwyczaiłam do działań przy wyższych wartościach...

    no w kwestii porad ict nie pomogę ale chętnie poczytam co tu omawiacie, bo wierzę że niedługo się przyda :)

    Bardzo mocno trzymam za każdą z Was i wasze maleństwa kciuki :*

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już po usg, z malutką wszystko dobrze, waży już całe 1615g, wody na poziomie 16cm ( jakoś dużo, zwykle miałam 8, do ilu jest norma? wiecie?), głowa na 97 centylu,nie wiem jak ja ją wypchnę :P. Fiknęła już na głowę ale ma tam też jedną wyprostowaną nogę, a drugą zgiętą normalnie, nic nie dała podejrzeć sobie buzi. Mój dr oczywiście znowu zdążył mnie wkurzyć, raz jest spoko raz beznadziejny. Kompletnie nic nie mówił, ani nie opisywał podczas usg, jak go zapytałam czy może zmierzyć szyjkę to się oburzył po co mi to i czego ja oczekuję na tym etapie, potem od niechcenia z łachą zmierzył. Pytałam też czy może spojrzeć na spojenie łonowe to stwierdził, że o tego są radiolodzy, a poza tym co mi to da że ktoś to zmierzy...

    DOTEK może to niezbyt rada względem wagi ale mi mocno w mdłościach i chęci jedzenia pomogły słodkie bułeczki(takie w paczce co są małe drożdżowe). Super, że kariotypy dobre wyszły :). Ac niestety nie mamy, ale nawet bardo nic nie widać na samochodzie. Jakiegoś pecha mamy do luxmedu na koncertowej, bo z kolei ostatnio stanęliśmy na parkingu na górze jako jedyny prawie samochód, wracamy za 20 min a bok przeorany, ktoś tak po prostu uciekł, niby są kamery i to zgłosiliśmy na policję, ale póki co cisza :/.

    WEDMOCZKA MIKKA witajcie! Mamy całe mnóstwo wirusków, bierzcie ile wlezie, fajnie że do nas zawitałyście ;).

    WEDMOCZKA a u kogo leczysz nadciśnienie? Ja miałam tak, że ciśnienie było wysokie , dostawałam leki które je normowały, a czułam się fatalnie. Polecam dr Lewandowską-Stanek, mocno mi pomogła :)

    TOMALWA jakby się nie dało chodzić do poradni, albo długo by trzeba było czekać to już w sumie lepiej wykupić pakiet medyczny jak płacić za każdą wizytę :). Płacisz sto parę zł, a masz i wizyty i usg itp


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 21:12

    mikka, Monia85, hewa81, makasa lubią tę wiadomość

    961lupjyvic92ect.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DOTEK super wieści z kariotypem :)

    MIKKA, WEDMOCZKA, jesli będziecie się dobrze czuć wśród brzuchatek to witajcie, wiruskow u nas dostatek, takze czestujcie się :)

    KAWOLA, i widzisz, trzeba było się stresować? Super ze z Alusia wszystko ok. Mówisz, ze odwróciła się na główkę...
    Jeśli chodzi o ilość wód to nie podpowiem :(

    mikka lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a może któraś chodziła do szkoły rodzenia na Jaczewskiego? Zapisałam się tam na kurs pod koniec września, ale jestem ciekawa Waszych opinii :) Z tego co doczytałam to chyba żądna z Was nie bierze tego szpitala pod uwagę, ale ja ze względu na lokalizację nie będę szukała niczego innego :) pozatym teraz po tej wizycie na patologii ciąży utwierdziłam się w swoich przekonaniach - personel naprawde super !

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się teraz trochę zachłysnęłam wolnością wypowiedzi :) tematy mniej ciążowe są wręcz wskazane, bo tu ześwirujemy od tej słodkości :) Do końca życia będę wspominać ten dreszczyk emocji w czasie starań :)
    Tomalwa do kogo chodzisz? Agatka chodzi tam do przychodni, wcześniej pisała ze nie czeka się długo. Ja z doświadczenia mogę powiedzieć, że praktycznie nie ma szans żeby się tam dodzwonić, najlepiej pójść.

    start lipiec 2013
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kawola wrote:

    WEDMOCZKA MIKKA witajcie! Mamy całe mnóstwo wirusków, bierzcie ile wlezie, fajnie że do nas zawitałyście ;).

    WEDMOCZKA a u kogo leczysz nadciśnienie? Ja miałam tak, że ciśnienie było wysokie , dostawałam leki które je normowały, a czułam się fatalnie. Polecam dr Lewandowską-Stanek, mocno mi pomogła :)

    No na wiruski to jestem zawsze chętna :)

    co do lekarza pierwszy raz byłam w luxmedzie u Sawickiej niby wszystko ok ale zapisała mi lek, którego nie wolno dawać kobietom w wieku rozrodczym nie stosującym antykoncepcji i za to ma u mnie minusa, bo powiedziałam jej na wstępie że staramy się...no ja właśnie tez jestem śpiąca i ledwo chodzę...a ta Lewandowska to gdzie przyjmuję? Luxmed?

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Highlander wrote:
    Dziewczyny a może któraś chodziła do szkoły rodzenia na Jaczewskiego? Zapisałam się tam na kurs pod koniec września, ale jestem ciekawa Waszych opinii :) Z tego co doczytałam to chyba żądna z Was nie bierze tego szpitala pod uwagę, ale ja ze względu na lokalizację nie będę szukała niczego innego :) pozatym teraz po tej wizycie na patologii ciąży utwierdziłam się w swoich przekonaniach - personel naprawde super !

    Ja mam lekarza z Jaczewskiego i będę chodzić tam do szkoły rodzenia na ten kurs co zaczyna się w sierpniu.

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomalwa nie bardzo sie orientuje jak to jest z ta przychodnia... Ja bylam tam 2 razy-po porodzie bo napisali mi w karcie ze zdjecie szwow i ja glupia polazlam a dr B. patrzy i mowi ze ja przeciez mam tylko 1 i to rozpuszczalny, ale tego mi nikt nie powiedzial :P a drugi raz bylam po # na kolejnym z serii usg ale to zalatwila mi moja pani dr-wtedy usg robil mi drSWatowski i widzialam za mna duzo ciezarnych w kolejce, wiec najlepiej spytaj swoja pani dr co i jak z ta przychodnia, ale pewnie jak to na NFZ ...szalu nie ma...

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takaiga wrote:
    macduska wiiitaj ;)
    Biłgoraj pozdrawia a skad jestes jesli mozna wiedziec :)

    odebralam wyniki, dzisiaj beta 228.9 :)

    Z małej miejscowości obok Biłgoraja.

    Gratuluję bety!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 21:34

    hewa81, takaiga lubią tę wiadomość

‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ