X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To na pewno sie znacie jak nie na czesc to z widzenia. Bilgoraj mniejszy jak Krasnik chyba :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • takaiga Koleżanka
    Postów: 51 56

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkam w Bilgoraju 5 lat bo przyszlam tu za mezem wiec nie kojarze wszystkuch z reszta wydaje mi sie ze nie da sie;)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    III wizyta - 23 września
    w4sqyx8dme81ycma.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka_46 wrote:
    To na pewno sie znacie jak nie na czesc to z widzenia. Bilgoraj mniejszy jak Krasnik chyba :)

    A no Biłgoraj trochę mniejszy jak Krasnik. A świat jest mały, to prawda, także kto wie, czy nie znamy sie osobiście, albo choc z widzenia :) Chociaż ja mam 35l, i jeśli TAKAIGA reprezentuje trochę młodsze środowisko, to moze byc różnie hehe

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • takaiga Koleżanka
    Postów: 51 56

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no to ja 26 lat wiec mysle ze sie nie znamy :)

    III wizyta - 23 września
    w4sqyx8dme81ycma.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takaiga wrote:
    A no to ja 26 lat wiec mysle ze sie nie znamy :)

    Co nie zmienia faktu, ze bardzo mi miło, ze jest nas już dwie z Biłgoraja :)
    A może i jeszcze jakaś bilgorajanka rodowita lub napływowa dołączy :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    Dotek Od razu mi , wyskoczył wynik ;) dziś robiłam .Bym poszła ale nie mam kiedy , jutro mnie nie będzie cały dzień w domu bo jedziemy na pogrzeb mojego kochanego wujka , potem na obiad wstąpiły, a za nim przyjedziemy to pewnie po 17 będziemy w domu , w czwartek kurier ma być więc muszę siedzieć w domu , a piątek też zalatany już poczekam na wizytę u gina :).


    hewa71 Zaraz wrzucę fotkę :).

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/63b2b3fa68b9.jpg
    Wow!
    Gratulacje!

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • takaiga Koleżanka
    Postów: 51 56

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Co nie zmienia faktu, ze bardzo mi miło, ze jest nas już dwie z Biłgoraja :)
    A może i jeszcze jakaś bilgorajanka rodowita lub napływowa dołączy :)
    Mi rowniez milo :) teraz bede mijac ciazowi i od razy myslec o moze hawa

    hewa81 lubi tę wiadomość

    III wizyta - 23 września
    w4sqyx8dme81ycma.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to teraz czekamy na testowanie Kamilki. Pewnie tak za 3 tygodnie? :)

    Kamilka, hewa81 lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    No to teraz czekamy na testowanie Kamilki. Pewnie tak za 3 tygodnie? :)
    Tak pewnie gdzieś wyjdzie ;)

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka wrote:
    Dziękuję serdecznie za miłe przyjęcie!! :) :) :)
    Odpowiadając na Wasze pytania...
    Dalej chodzę do prof Leszczynskiej. Mam dzwonić jak będzie test dodatni test ciążowy.
    Teraz jestem przed owulacją. Dziś 11 dc. Robię testy owulacyjne i spodziewam się ovu w piątek - akurat w naszą 16 rocznicę ślubu... ;)
    To chyba nie może się nie udać?
    Zresztą mi zachodzenie wychodziło za każdym razem szybciutko - w drugim cyklu. To nasz drugi cykl...
    Jestem chyba dobrze przygotowana. Drugi cykl biorę encorton. Mam zakupione zastrzyki clexane 60. Nic tylko zachodzić....

    No to KAMILKA owocnej owulki i przemiłej "pracy" nad tworzeniem nowego życia :) W rocznicę musi się udać.
    A 16 lat to kawał czasu :) Gratuluję :)
    Mi w tym roku minęło okrągłe 10 lat.

    Kamilka lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ciężko was dzisiaj nadrobić :) M ma wolne do środy i ciągle gdzieś latamy. Tak przeżywałam, że mała się mniej rusza a jeszcze wczoraj wieczorem stres doszedł, bo M tak parkował że przywalił z impetem tyłem samochodu w słupek, tak nami szarpnęło, brzuch cały podskoczył i zabolał, że wczoraj cały wieczór latałam do łazienki i sprawdzałam wkładkę czy nic się nie dzieje ;/. Ale za to dzisiaj mała skacze jak szalona, M się śmiał że może wcześniej się gdzieś zaklinowała i nie mogła kopać i "dzięki niemu" przez wstrząs się odklinowała i może hasać...

    Co do nocnych podróży do toalety to też latałam co chwile a jakoś od miesiąca mam tak, że rzadko się zdarza żebym w ogóle wstała raz , coś mi się poprzestawiało, za to jak łażę w dzień to wizyta w wc co chwile :P.
    Witam nowe dziewczyny i te znane z różowej strony ;)

    DOTEK a może za rzadko coś przekąszasz i stąd dalej te mdłości?
    LADY HIGHLANDER współczuję kolki, mam nadzieję że Cię już nie dopadnie, pij dużo!
    AGATKA 46 super że na usg wszystko dobrze :)
    MONIA85 nie martw się tętnem, do 180 jest spoko, potem trochę zwolni :). Usg mam o 19,15 :)
    SCZĘŚLIWA MAMUSIA tak myślałam, że jeszcze coś wyjdzie :) oby teraz beta wyszła ładna, trzymam kciuki :)
    KAMILKA oby przejście na fioletową stronę mocy przyniosło szczęście i liczę na to że za 3 tyg podzielisz się z nami dobrą nowiną ;)




    hewa81, Kamilka, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    961lupjyvic92ect.png
  • makasa Autorytet
    Postów: 604 563

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa mamusiu po cichu gratuluję i bardzo się cieszę:):)
    Agatka super ze wizyta udana:)
    Witam nowe mamusie z lubelskiego. Rzeczywiście ciężko nadrobić.
    Kamilka trzymam kciuki:)
    Ja przepisalam wizytę na jutro jednak bo nie wytrzymam tak długo być w niewiedzy.

    Kamilka, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    ug37uay334snzwle.png

    atdc9vvjfum5rj8f.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAWOLA, tak się właśnie zastanawiałam co Ty się nic nie odzywasz, już miałam napisać, ze olewasz nas czy co :P A tu usg dopiero wieczorem. POWODZENIA!
    Widzisz, a dziś to moja maleńka jakaś mało ruchliwa, prawie w ogole jej nie czuje.
    Ja ganiam w nocy do wc nie mniej jak 3x a czasem i więcej, ale co ciekawe, jak jestem w pracy to przez 5 godz mam spokój.

    LADY, i ja współczuję Ci tej kolki, wiem doskonale co to znaczy, bo przechodzilam dosc często swego czasu, no ale to nie było w czasie ciąży i jechałam non stop na ketonalu bo inaczej nie dało rady funkcjonować. Także tym bardziej w ciąży ciężka sprawa z tym cholerstwem bo chyba tylko nospe mogą podać. Też miałam wielkie obawy czy mnie nie złapie, ale póki co jest ok. Trzymaj się dzielnie i życzę Ci żeby Ci odpuscilo.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makasa dobrze wymyśliłaś, kibicujemy całym sercem <3

    hewa81, makasa lubią tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAKASA, dobrze ze udało Ci się wbić na jutro. Cały tydz czekania na wizyte to męczarnia w takiej sytuacji. Bardzo mocno trzymam kciuki za maleństwo. Wspieram jak tylko mogę <3
    O której masz wizytę, to szczególnie o tej porze zacisne kciukasy.

    makasa lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawola współczuję wczorajszych przeżyć, macie ac? Mój małż się raz w czasie jazdy zagapił i walił prosto na inny samochód ale ja się zaczęłam drzeć i w ostatniej chwili wyhamował. Ale też aż serce połknęłam.

    Może faktycznie za mało jem ale totalnie nie mam apetytu. Jak pomyślę o jedzeniu to mi się słabo robi.

    f08af289ff.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DOTEK współczuję tych mdłości, niby już powinno odpuścić a tu dalej męczy :( Mało jesz, ale nie przejmuj się, widocznie Twój organizm nie potrzebuje wiele, ważne ze maluszek prawidłowo rośnie. Widzisz, ja niby jem normalnie, nie przesadzam oczywiście (choć czasem zachcianke na czekoladę, czy big loda mam) ale też się nie glodze, a tu znow mam 0,5 kg mniej jak półtorej tyg temu. ... Ale mój dr mnie zawsze uspokaja, ze póki maluszka ma się dobrze i rośnie to ja się nie mam czym martwić.

    Dotek lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dawali mi nospę i papawerynę.. bo po paracetamolu podziękowałam bo nic nie pomógł ;/ piję piję aż mi bokami wychodzi :)

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Highlander wrote:
    Tak dawali mi nospę i papawerynę.. bo po paracetamolu podziękowałam bo nic nie pomógł ;/ piję piję aż mi bokami wychodzi :)

    No nie masz innego wyjścia, musisz wlewać w siebie ile się da, to najlepszy sposób na wyplukanie tego badziewa. Ale chociaż coś trochę lepiej jest?
    Dużo siły :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • makasa Autorytet
    Postów: 604 563

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    MAKASA, dobrze ze udało Ci się wbić na jutro. Cały tydz czekania na wizyte to męczarnia w takiej sytuacji. Bardzo mocno trzymam kciuki za maleństwo. Wspieram jak tylko mogę <3
    O której masz wizytę, to szczególnie o tej porze zacisne kciukasy.
    O 13

    ug37uay334snzwle.png

    atdc9vvjfum5rj8f.png
‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ