X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa- a dawaj te wiruski ciazowe ile sie da- moze w koncu zadzialaja :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka sprawdzałaś z której strony owu w tym cyklu?

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie byłam dzisiaj na wizycie i zapomniałam zapytać a przez telefon nie chce się o to pytać więc przepadlo :-/. Chodzę do dr Dymanowskiej-Dyjak (jestem zadowolona z pani dr jbc). Kurcze do Lbn mam 30 km i trochę mi nie pasuje jechać specjalnie żeby się zapisać. Będę ich bombardowac telefonami w takim razie może się uda a jeśli nie to jak się wykupuje ten pakiet normalnie przez internet?

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Highlander wrote:
    Dziewczyny a może któraś chodziła do szkoły rodzenia na Jaczewskiego? Zapisałam się tam na kurs pod koniec września, ale jestem ciekawa Waszych opinii :) Z tego co doczytałam to chyba żądna z Was nie bierze tego szpitala pod uwagę, ale ja ze względu na lokalizację nie będę szukała niczego innego :) pozatym teraz po tej wizycie na patologii ciąży utwierdziłam się w swoich przekonaniach - personel naprawde super !
    Uff dobrze ze to piszesz bo ja mam dr z Jaczewskiego i sila rzeczy jesli sie uda to tez bede tam rodzic. Co do szkoly rodzenia nie pomoge bo nie chodzilam wydawalo mi sie ze im mniej wiem tym lepiej i na porodowce poszlo sprawnie-wystarczylo dobrze sluchac poloznej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 21:41

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • takaiga Koleżanka
    Postów: 51 56

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Z małej miejscowości obok Biłgoraja.

    Gratuluję bety!
    Ja tez nie jestem rodowita bilgorajanka tylko z okolic :) do Bilgoraja za synowa przyszlam

    macduska lubi tę wiadomość

    III wizyta - 23 września
    w4sqyx8dme81ycma.png
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Wedmoczka sprawdzałaś z której strony owu w tym cyklu?

    No nie bo zabieg miałam w 10dc a teraz czekam na @ po zabiegu dziś 23 dc już chcę @ i ruszać ze staraniami

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawola tak wcześniej pisałam, że gin Ci nie zmierzy spojenia. Ponoć trzeba na usg do ortopedy. Ale wiesz co może chwilkę zaczekaj. Ja męczyłam się okrutnie, chodziłam ja kwoka, do łazienki to po ścianie szłam i minęło. I jak czytam sporo dziewczyn na wrześniowym wątku miało tak samo. Może i u Ciebie tak będzie.

    Co do pakietów to poradzę Wam, żeby załatwić to w pracy. Filozofia wielka nie jest, bo wystarczy żeby były 3 chętne osoby w firmie i zgoda pracodawcy i możecie mieć pakiet na firmę, taniej. Ja mam od wielu lat i to jest meeega wygoda i oszczędność. Choć w kwestii nfz jestem przez to upośledzona. Jak byście były zainteresowane to mam kogoś od tego tylko dajcie mi znać na priv.

    Fajnie, że dziewczyny z różowej jesteście. Mam nadzieję, że będziemy fajnie koegzystować razem. Piszcie o każdym etapie starań, przy testach będziemy wszystkie gorąco kibicowały i przy takiej ilości wirusów nie mam opcji, żebyście się nie pozarażały. Także dużo Wam testów nie zostało;);)

    Kamilka, hewa81, mikka lubią tę wiadomość

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomalwa wrote:
    Właśnie byłam dzisiaj na wizycie i zapomniałam zapytać a przez telefon nie chce się o to pytać więc przepadlo :-/. Chodzę do dr Dymanowskiej-Dyjak (jestem zadowolona z pani dr jbc). Kurcze do Lbn mam 30 km i trochę mi nie pasuje jechać specjalnie żeby się zapisać. Będę ich bombardowac telefonami w takim razie może się uda a jeśli nie to jak się wykupuje ten pakiet normalnie przez internet?

    ja kupiłam dawno temu za pomocą tej strony https://www.zdrowiedirect.pl/

    tam sa różne firmy i możesz sobie porównać

    Monia85 lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomalwa wrote:
    Właśnie byłam dzisiaj na wizycie i zapomniałam zapytać a przez telefon nie chce się o to pytać więc przepadlo :-/. Chodzę do dr Dymanowskiej-Dyjak (jestem zadowolona z pani dr jbc). Kurcze do Lbn mam 30 km i trochę mi nie pasuje jechać specjalnie żeby się zapisać. Będę ich bombardowac telefonami w takim razie może się uda a jeśli nie to jak się wykupuje ten pakiet normalnie przez internet?
    Sprawdź we wcześniejszych postach czy to nie ona robiła dzisiaj Agatce usg w przychodni, bo tak mi się wydaje. Próbuj dzwonić, rano jest zawsze dużo ludzi i wtedy na pewno nie odbiorą.

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z pakietami uważajcie na okres karencji

    start lipiec 2013
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Z pakietami uważajcie na okres karencji

    U mnie w Axie chyba nie ma :) z tego co wiem Hewa też wykupiła jak już zaszła i nie musiała czekać :)

    Monia85, hewa81 lubią tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe, ja przeglądał jakaś jedna ofertę to była karencja 4 mce. Wedmoczka ile płacisz?
    Hewcia a Ty co wybrałas?

    hewa81 lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziiula prowadzę własną działalność więc niestety nie mogę liczyć na taki firmowy pakiet :-/.
    Monia85 faktycznie moja dr jej robiła to znaczy że w przychodni przyjmuje czyli jest nadzieja teraz tylko żeby udało się dodzwonić.
    A pakiety zaraz sobie obczaje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak macie firmówki na pewno nie ma. Plus można wykupić ubezpieczenie i zgarnąć kasę za urodzenie dziecka:)

    Dziś w Luxmedzie było miejsce do tej Dyjak, kurczę mogłam męża zaciągnać, a tak idziemy dopiero za tydzień do Palacza.

    Monia czysto u Ciebie?

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Możliwe, ja przeglądał jakaś jedna ofertę to była karencja 4 mce. Wedmoczka ile płacisz?
    Hewcia a Ty co wybrałas?

    Ja mam Axa Vitality wariant B teraz nie wiem ile jest ale mam od lat stalą kwotę 107,60
    tu mozesz poczytać sobie :)

    https://axa.pl/ubezpieczenie-zycie-i-zdrowie/ubezpiecznie-zdrowotne-vitalite/#_

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomwala, a nie wiem czy nie można też do tych 3 wyliczyć członków rodziny. Coś mi świta, ale nie wiem. Jak chcesz to jutro zapytam.

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym z AXA mozna mieć pakiet rodzinny coś koło 250 zł i korzysta cała rodzina razem mężem i dziećmi...tez korzystne bo ile sie lata z małymi do lekarza

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Możliwe, ja przeglądał jakaś jedna ofertę to była karencja 4 mce. Wedmoczka ile płacisz?
    Hewcia a Ty co wybrałas?

    Axa pakiet B :) Kupiłam prywatnie.
    I zgadza się, wykupiłam jak już byłam w ciazy. Tylko zaczyna obowiązywać w zależności kiedy sie umowę podpisze, jeśli do 6 dnia miesiąca to od połowy tego samego miesiąca, a jak do 20 to od 1 dnia następnego. Przynajmniej tak bylo jak kupowałam.
    Normalnie miesięcznie wychodzi coś ok 108 zl A jak wykupi się od razu na dłuższy okres to wychodzi taniej.
    Polecam :)

    Wedmoczka lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co 2 lata temu byliśmy na weselu u takich znajomych męża rodziny. Młodzi ludzie, później córka im się urodziła, a dziś się dowiedziałam, że on dostał zawału i zmarł. Nagle, taki młody. Cholera nie wyobrażam sobie tego, jak dalej żyć po takiej tragedii.

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Wiecie co 2 lata temu byliśmy na weselu u takich znajomych męża rodziny. Młodzi ludzie, później córka im się urodziła, a dziś się dowiedziałam, że on dostał zawału i zmarł. Nagle, taki młody. Cholera nie wyobrażam sobie tego, jak dalej żyć po takiej tragedii.

    Straszne :(

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ