X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko te prace powinny byc.w.nocy wrrrrr. Widze kilka postow ucielo!. Szczesliwa co tam na wizycie.... skreca mnie z ciekawosci. Dzien.dobry dziewczyny

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 Przepraszam że teraz piszę wczoraj byłam tak zmęczona że nie miałam czasu już na nic , ogólnie powiem tak do Pana A. Wróbla więcej nie pójdę strasznie tak na łapu capu mnie potraktował , nie jestem zadowolona z tej wizyty niestety ciąży brak powiedział jedynie że są to pozostałości po poronieniu, mam sobie betę zrobić, nic więcej nie powiedział, ja więcej do niego nie pójdę , spróbuję się do mojej Pani gin dobić może mi się uda , nie jestem zadowolona z tej wizyty , nie nastawiam się na tą ciążę, jak ma być to będzie jak nie to następny miesiąc będzie nasz , ale jak na razie w poniedziałek kierunek beta.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2016, 07:32

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi, ale przynajmniej wiesz na czym stoisz <3

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :)

    Może w końcu udało im się konserwację zakończyć i teraz będzie wszystko hulać już dobrze, chociaż część wczorajszych postów pouciekało.
    W kazdym bądź razie Dziewczyny dzięki za wsparcie i kciuki. Przydały się, nawet nie wiecie jak bardzo, super, ze jesteście, ze się wie, ze ktoś tam tak fajnie życzy <3 Buziaki dla Was :***

    Ale najpierw:

    SZCZESLIWA, przykro mi, ze wizyta przebiegła nie po Twojej myśli :( że dr okazał się nie trafiony i ze najpewniej to jednak nie ciąża :( Organizm musi wrócić do równowagi, a hormonki się wyrównać. Potrzebujesz jeszcze troche czasu na zaciazenie, ale mocno wierzę, ze już niebawem Ci się uda. Także trzymaj się dzielnie :) Ściskam mocno <3

    No a teraz ja. Kamień z serca mi spadł, bo na wczorajszym echo, dr nie zauważył żadnych nieprawidłowości z serduszkiem. Biło miarowo przez kilka pomiarów w różnych odstępach, budowę ma prawidłową, wiec te 4 tyg temu to było takie chwilowe zaburzenie. TakŻe uff :) Jechałam z dążeniem serca i pewnie przez to serduszko małej (kolejne potwierdzenie ze to ONA :) ) biło ciut szybciej niż zwykle bo 154/min a zazwyczaj 140, ale to nic. Mama się uspokoiło to i ona też hehe. Poza tym reszta pomiarów prawidłowa. Waży 1250g i jest już ułożona glówkowo, choć może się jeszcze przekrecać. Ogolnie, wymiary pokazy ja ze jest tydz starsza niż wynika to z @, także rośnie maleńka :)

    MONIA, dobrze pamiętam, ze dr Szymula ma Ci robić prenatalne I trym? Także po wczorajszym moim usg polecam go. Jest bardzo miły (mam trochę nadwagi i przepraszał mnie ze musi to wpisać w wynik usg heheh), spokojny, wszystko fajnie tłumaczy, choc czasem cos mamrotal pod nosem, ze zastanawialam sie czy jest ok, czy cos nie gra, to na moje pytania zawsze odpowiadał bez żadnego problemu.

    Życzę spokojnej soboty, nie przepracowujcie się :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2016, 08:23

    Szczęśliwa Mamusia, viowieczka lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogole to jak pogoda w Lbl i u pozostałych Pań?, bo u mnie dość duża zmiana. Wczorajszy upalny dzień i w sumie duchota w nocy dały popalić, a dziś rano budzę się a tu zachmurzone i zapowiada się deszcz i sporo mniejsza temp., pewnie z 10st. Ale to dobrze, trochę odetchnąć trzeba po takich upalach :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, ja mam dziś wesele w najbliższej rodzinie i ostatnio zajmuje nam to czas. Ale po poprawinach w poniedziałek wracam do Was.

    Szczęśliwa teraz musi Ci się wszystko unormować, daj sobie czas i trzymaj dzielnie!

    Hewciu zastanawiałam się jak to echo, ale przez te prace niewiadomo jak forum działa. Super, że wszystko ok, kamień z serca teraz tylko rośnijcie.

    hewa81, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogoda w Lublinie tez chłodna, ale to dobrze bo juz mialam dosc upalow, u nas dzis leniwa sobota

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Goslim79 Ekspertka
    Postów: 205 63

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla, chodzisz do szkoły rodzenia na jaczewskiego?
    Nie wiem czy dobrze pamiętam, czy to Ty, wczoraj pisałam i post zniknął. Jestem w 38 tyg. i dopiero zaczęłam pakować torbę.
    Do rzeczy: czy mówili już wam co trzeba do szpitala zabrać? Miałam cc 4 lata temu i już nic nie pamiętam. Chodzi mi o kosmetyki dla dziecka, trzeba mieć swoje? Kubek, sztućce, papier toal.?
    Będę wdzięczna za odpowiedź :)

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAGDZIA, bawcie się dobrze, gdyby maleńka Twoja była mniejsza to pewnie miała by miejsce żeby potańczyć z Tobą :D
    Do poniedziałku.

    LADY, no i ja juz miałam dość tego żaru z nieba, nie było czym oddychac, pot się po dup** lał i jeszcze te puchniecia nóg (przynajmniej w moim przypadku). Także dobrze, że zmiana pogody nastąpiła :) Choć na dziś jestem umówione na grilla, może deszcz nie pokrzyzuje planów.
    A tak mi sie przypomniało, ze robiłaś mocz. Te bakterie i leukocyty faktycznie mogą być po niewłaściwym pobraniu materiału i tego Ci życzę, ale niestety mogą też wynikać jeszcze z wypłukiwania piasku, który podrażnia śluzówkę i tkanki otaczające. Też niestety długo miałam nieprawidłowości w moczu przy wydostawaniu się złogów. Także dobrym pomysłem jest powtórzenie badania z jak największym zabezpieczeniem aby z dróg rodnych nic się do próbki nie przedostalo.
    Trzymam kciuki za dobry wynik :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2016, 08:55

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa bardzo dobrze że echo rozwiało wątpliwości i córcia ma zdrowe silne serduszko. Teraz jeszcze troche niech podrośnie zanim przyjdzie na świat.

    Szczęśliwa przykro mi z powodu tego co się dowiedziałaś i z powodu lekarza. Jednak organizm musi być gotowy na nową rewolujcję jaką niewątpliwie jest ciąża.

    U mnie też chłodniej ok 23 stopnie i niebo zaciągnięte więc może popadać.

    Magdziulla udanej imprezy. Znalazłaś sukienkę?

    hewa81 lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej wczoraj nie moglam nic podczytac bo wyskakiwaly mi tylko stare strony...
    Hewa- super ze z malutka wszystko dobrze teraz niech sobie rosnie jeszcze w brzusiu :)

    U nas tez chlodniej i to bardzo w porownaniu z wczoraj. Poszlam spac po 2 w nocy bo byli u nas znajomi , nic nie pilam a czuje sie jakbym miala kaca- ja musialam wstac bo corka nie da pospac ale moj ksiaze z Nowego Jorku chrapie nadal...i jaka tu sprawiedliwosc ? :)

    Milego dnia

    hewa81 lubi tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny.
    Mam pytanie.
    Ile jest czasu na zapłodnienie od momentu silnego bólu owulacyjnego?
    Bo miałam w czwartek taki długi ból od 12 do 14 może nawet dłużej a ♡ było dopiero w piątek wieczorem i tak się zastanawiam czy w ogóle jest szansa... jak myślicie?
    Przepraszam że wpadam tylko z pytaniem ale mimo wszystko liczę na Wasze doświadczone rady ;)

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wiem hewa, ale też martwię się że złapałam coś w szpitalu;/ dziś mąż zawiózł mocz na posiew, bo i tak w pon lekarz na wizycie by kazał zrobić więc będę do przodu kilka dni :)

    Goslim, ja do szkoły rodzenia dopiero będę szła ale jak leżałam teraz na Patologii to przybory typu kubek talerz sztućce papier niezbędnę. Co do artykułów dla dzieci niestety nie podpowiem :)

    Goslim79 lubi tę wiadomość

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka gdzieś mi się obiło o uszy że ból owulacyjny może wystąpić do 2 dni przed i do 2 dni po owulacji. A jak dodatkowo jest śluz to wtedy najlepiej działać. Chyba nawet któryś gin mi o tym mówił jak uparcie twierdziłam że boli pękanie graafa. Istna loteria ale trzymam kciuki żeby piątkowe przytulanki były idealnie trafione w czasie.

    hewa81, Kamilka lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DOTEK, ja tak z innej beczki.
    Pisałaś jakiś czas temu ze po wózek pojedziesz do Zamościa. Przypomnij mi proszę sklep. Czy to chodzi o Bobo Wózki? Dzięki :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAMILKA, Dotek ma rację, ból owulacyjne może być zarówno ok 2 dni przed jak i po pęknięcia pęcherzyka, także trzymam kciuki żeby piątkowe igraszki przyniosły zamierzony skutek :)
    Pozdrawiam i wpadaj do nas kiedy tylko chcesz, nawet z doskoku :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2016, 10:38

    Kamilka, Dotek lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Kochane jesteście!
    Kurcze bo tak pomyślałam że stracony ten cykl.....
    A warunki idealne były....
    No ale cóż pozostaje czekać.
    Miłego dnia i odpoczynku!!!

    Dotek lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja też mam dzisiaj imprezę rodzinna, właśnie wróciłam od fryzjera. Hewcia domyślam się, jak to badanie spędzalo Ci sen z powiek, ciesz się ze wszystko ok :) ja zrezygnowałam z Szymule bo ab ovo otwierają dopiero w poniedziałek i bałam się ze juz nie będzie miejsc na ten tydzień. A poza tym chciałam nawiązać jakiś kontakt z lekarzem z porodówce Staszica i dlatego wybrałam Kondracka.

    Kamilka tak jak napisały dziewczyny ten ból nie musi oznaczać dokładnego momentu owulacji, ale jeśli u Ciebie akurat tak było to komórka jajowa jest zdolna do zapłodnienia ok 24 godz. To jest czas mocno usredniony.

    Pogoda u mnie nie za ciekawa, już czuję jak mój tapir zniszczy deszcz.
    Mikka pada juz u Ciebie? bo ja dzisiaj tam się bawie:)

    hewa81, Kamilka lubią tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goslim co do rzeczy typowo porodowych to nie wiem, ale kubek, sztućce, papier to praktycznie wszędzie trzeba mieć. Papier nieraz jest, ale panie uzupełniają go o określonej porze dnia, a nie wg potrzeb, poza tym jest słabej jakości.

    Goslim79 lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Wreszcie naprawili ten bałagan z OF:)

    Hewcia bardzo się cieszę że z małą wszystko w porządku i możesz już odetchnąć z ulgą :)

    Kamilka trzymam kciuki za udane <3 :)

    U mnie 27dc ale obawiam się że przez zabieg i tabsy przed zabiegiem pomerdało się coś i jeszcze poczekam na @...byłam wczoraj ponownie u tej babki od ciśnienia...powiedziała w skrócie ujmując że mam "eksperymentować" z tymi lekami co mi dała...generalnie fajnie mi spadło i takie powinnam mieć ale jest w stanie uwierzyć że teraz czuję się źle bo zjechało o połowę w dół to ciśnienie...

    Życzę przyjemnej soboty :)

    hewa81, Kamilka lubią tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ