X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Hewa super, że z serduszkiem wszystko w porządku :).

    Kamilka trzymam kciuki żeby piątek okazał się tym szczęśliwym dniem :).

    Wszystkim dziewczynom, które dzisiaj imprezują życzę udanej zabawy :).

    Spokojnej, pełnej wytchnienia od upałów soboty dziewczynki :)

    hewa81, Wedmoczka, Kamilka lubią tę wiadomość

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewcia tak to bobowózki. Na stronie obczajam sobie modele a jeszcze pojade obejrzec na zywo tak gdzies na jesieni:)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie, że dziewczyna, która zrobiła takie zamieszanie na różowej stronie usunęła konto? To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że to było konto fikcyjne, myślę że tego posta napisała któraś z dziewczyn, która już z nami pisała :/

    Dotek, Kamilka, hewa81 lubią tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    wiecie, że dziewczyna, która zrobiła takie zamieszanie na różowej stronie usunęła konto? To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że to było konto fikcyjne, myślę że tego posta napisała któraś z dziewczyn, która już z nami pisała :/

    Od razu tak pomyślałam, nie chciała powiedzieć wprost więc założyła konto dla jednego wpisu...szkoda gadać :(

    Monia85, Kamilka, hewa81 lubią tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie dziś dowiedziałam, ze moja mlodsza o 3 lata siostrzyczka jest w 10 tyg pierwszej ciąży:) Termin ma na marzec.
    Odkąd ja sie zaczęłam starać i zobaczyłam ze to nie jest takie proste, to tłukłam jej do głowy żeby nie czekała tyle co ja, bo potem się nagle może okazać ze coś stoi na drodze. Ona choruje na Hashimoto i jakoś miała duże wahania tsh przez dłuższy czas. Ale jak sobie unormowała, to bach ..... I za pierwszym razem jej się udało.
    Ciekawe jak się jej potoczy ten czas ciążowy bo ona mieszka w UK.
    Ale się cieszę :) różnica między naszymi dzieciaczkami to bedzie tylko 5 m-cy.

    viowieczka, Monia85, Dotek, Kamilka, macduska lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    A ja sie dziś dowiedziałam, ze moja mlodsza o 3 lata siostrzyczka jest w 10 tyg pierwszej ciąży:) Termin ma na marzec.
    Odkąd ja sie zaczęłam starać i zobaczyłam ze to nie jest takie proste, to tłukłam jej do głowy żeby nie czekała tyle co ja, bo potem się nagle może okazać ze coś stoi na drodze. Ona choruje na Hashimoto i jakoś miała duże wahania tsh przez dłuższy czas. Ale jak sobie unormowała, to bach ..... I za pierwszym razem jej się udało.
    Ciekawe jak się jej potoczy ten czas ciążowy bo ona mieszka w UK.
    Ale się cieszę :) różnica między naszymi dzieciaczkami to bedzie tylko 5 m-cy.

    Hewcia to super wieści :) trzymamy kciuki by wszystko u niej było dobrze bo tam chyba jest całkiem inaczej z opieką nad kobietami w ciąży

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2016, 12:54

    hewa81 lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzisz Hewa to bardzo fajnie. Ja się ostatnio dowiedziałam, że moja najlepsza koleżanka ze studiów jest w 14 tygodniu i też się bardzo cieszę, bo między naszymi maluchami będzie mała różnica wieku. Ale zołza jedna nic się nie przyznała, że będą sie starać :P.

    hewa81 lubi tę wiadomość

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:

    Pogoda u mnie nie za ciekawa, już czuję jak mój tapir zniszczy deszcz.
    Mikka pada juz u Ciebie? bo ja dzisiaj tam się bawie:)
    Jest chlodno ale poki co nie pada takze fryz moze zostac w nienaruszonym stanie :D

    Monia85 lubi tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goslim79 Kochana do szpitala zabierz tak torbę a w torbie tak jak napisałaś sztućce , pieniądze dowod osobisty , ładowarkę , telefon, z trzy wody nie gazowane do picia lub 4 weź , podpaski poporodowe 10 sztuk , podkłady na łóżko takie są prześcieradla chyba są z firmy Semini czy jakoś tak , kubek , papier toaletowy , żel pod prysznic i mydło oraz żel do stef intymnych po porodzie i w czasie połogu , ręczniki dwa , szlafrok , kapcie jedne tak do szpitala drugie pod prysznic , szczotkę do włosów , szampon , laktator, wkładki laktacyjne , majtki takie siatkowane one w aptece 7 sztuk w jednym opakowaniu , pampersy , chusteczki dla dziecka, becik, rękawiczki nie drapki mogą i być nawet skarpetki na rączki , aby się maleństw nie podrapało , kocyk , pieluchy tetrowe z 10 weź , Bepahten na oparzenia , smoczek , czapeczki niemowlęce gdzieś tak z 6 w tym jedną taka cieplejszą , wszystkie wiązane , na wyjście jak bedzie ciepło to , taką cieńszą możesz spokojnie założyć , z 6 bodziaków z krótkim i długim rękawem zapinanych w kroku , śpiochy pajacyki z 6 , półbody takie spodenki zakładane z 6 , kaftaniki z 6 , bluzeczki też z 6 , a na wyjście zależy od pogody jak upał to wystarczy jak założysz body z krótkim rękawem , i na to pajacyk i czapeczka , w nosidełko i do samochodu , jak taka chłodna w razue czego weź parę welurowych pajacyków , z 6 lepiej mieć niż nie mieć , a i krem Bambino do twarzy dla dziecka , i wszyskie dokumenty skompletuj pod koniec porodu , wszystkie ostatnie badania , grupę krwi , czy jesteś ubezpieczona , wszystkie USG , tam jeszcze Ci powiedzą jakie badania masz zrobić , i pamiętaj o skierowaniu do wybranego szpitala przez gin prowadzącego ;).

    hewa81 lubi tę wiadomość

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju ale długi spis rzeczy. Ja z tego wszystkiego mam tylko niedrapki które mi przysłali z allegro do jakiegos zamowienia.

    Hewa fajnie że siostra się wystarała. Teraz tez wiem że nie warto było odwlekać.

    hewa81 lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny.
    Pisze tutaj pomimo ze w ciąży nie jestem i nie zapowiada sie aby byla przez najblizszy cZas.
    Powiedzcie mi ile tabletek i przez ile dni wciskać luteine aby @ przyszla?moje cykle z reguły trwaja 26-28 dni ..dzis 32 i cisza i nie zapowiada sie aby przyszla. Ten cykl w ogóle byl dziwny, zero bólu piersi, zero pms no nic.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2016, 14:02

    Dotek lubi tę wiadomość

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Dreams*86 wrote:
    Hej Dziewczyny.
    Pisze tutaj pomimo ze w ciąży nie jestem i nie zapowiada sie aby byla przez najblizszy cZas.
    Powiedzcie mi ile tabletek i przez ile dni wciskać luteine aby @ przyszla?moje cykle z reguły trwaja 26-28 dni ..dzis 32 i cisza i nie zapowiada sie aby przyszla. Ten cykl w ogóle byl dziwny, zero bólu piersi, zero pms no nic.

    Witaj :) ja też nie jestem ale mi P. przepisywał 3x1 na okres 10 dni...tylko nie skorzystałam bo inne rozwiązanie przed zabiegiem wybrali

    *Dreams*86 lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek jest tego co nie jakbyśmy na wakacje się wybierały nie do szpitala , a i jeszcze w razie w możecie kupić takie letnie polarowe pajacyki na wyjście jak na prawdę będzie chłodno , jak na zimę to wiadomo że już trzeba kombinezon zimowy kupić :) ;). Jak jeszcze coś mi się przypomni to napiszę :) :) . Ten krem Bambino jest kremem ochronnym , do buzi dziecka , jest też mydełko i oliwka z tej samej firmy , a i laktator elektryczny lub ręczny też kupcie i weźcie , kupcie też z dwa mleka mm są takie w Biedronce Bebiko, i butelki ze smoczkami , nigdy nie wiadomo jak to wyjdzie z tym karmieniem :) .Ps. Czasem tak jest że w szpitalu a to już zależy w którym , mają mm i butelki i sami dokarmiają , ale jednak mieć dla pewności swoje .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2016, 14:12

    Dotek, hewa81 lubią tę wiadomość

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Dreams*86 wrote:
    Hej Dziewczyny.
    Pisze tutaj pomimo ze w ciąży nie jestem i nie zapowiada sie aby byla przez najblizszy cZas.
    Powiedzcie mi ile tabletek i przez ile dni wciskać luteine aby @ przyszla?moje cykle z reguły trwaja 26-28 dni ..dzis 32 i cisza i nie zapowiada sie aby przyszla. Ten cykl w ogóle byl dziwny, zero bólu piersi, zero pms no nic.

    Mi jak prof. P kazał brać duphaston to do okresu i mówił że jak ma @ przyjśc to przyjdzie:) i w międzyczasie robić testy z 12-14 dpo. Także wychodziło mi branie z 10-12 dni dupka. Pisałaś do mnie na pw? Bo przez te problemy z ovufriendem nic nie mam na skrzynce.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2016, 14:59

    *Dreams*86, hewa81 lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Help...od rana mam okropny ból stawu barkowego (lewa strona) maść przeciwbólowa z Ziaji i apap extra nie pomogły co mogę jeszcze zrobić?? Każdy ruch wywołuje ból szyją,ręką...na 18:00 muszę być sprawna...ktoś??? cos???

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi pomagały na różnego przewiania i bóle plastry rozgrzewające. Ale ostatnio po weselu też mi się coś zrobiło bo z upału przechodziłam pod klime i na drugi dzień ból stawu barkowego i całej reki że mało nie zwariowałam. Ale przeszło bez leków po 2 dniach.

    f08af289ff.png
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to nie wiem czy nie uszkodzenie...lubię spać na wyciągniętej ręce pod poduchą...nie wiem czy nie przeciążyłam go w jakiś sposób bo od rana taki ból :(

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Mi jak prof. P kazał brać duphaston to do okresu i mówił że jak ma @ przyjśc to przyjdzie:) i w międzyczasie robić testy z 12-14 dpo. Także wychodziło mi branie z 10-12 dni dupka. Pisałaś do mnie na pw? Bo przez te problemy z ovufriendem nic nie mam na skrzynce.

    Wywalilo mi Ciebie z przyjaciółek. Wyslalam drugi raz.

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka wrote:
    U mnie to nie wiem czy nie uszkodzenie...lubię spać na wyciągniętej ręce pod poduchą...nie wiem czy nie przeciążyłam go w jakiś sposób bo od rana taki ból :(

    Haha ja tak samo zawsze spie. Inaczej nie ma spania ale czasami aż ręka drętwieje:D

    f08af289ff.png
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Haha ja tak samo zawsze spie. Inaczej nie ma spania ale czasami aż ręka drętwieje:D
    To tak jak ja...ale nigdy nie miałam takiego bólu :( klucz do drzwi wstawiłam ale juz przekręcić nie dałam rady...każdy ruch powoduje taki ból że łzy lecą :(

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ