X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!
    Śpijcie póki możecie, bo później Wam pęcherz nie da;)

    Wedmoczka wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy, obyś o następnej zapomniała przez nawał pieluch;);)

    Monia to łap kominiarza, nie tylko za guzik, kolejne papiery z głowy. Na jakim etapie jesteście?

    hewa81, Wedmoczka lubią tę wiadomość

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Hej Dziewczyny!
    Śpijcie póki możecie, bo później Wam pęcherz nie da;)

    Wedmoczka wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy, obyś o następnej zapomniała przez nawał pieluch;);)

    Monia to łap kominiarza, nie tylko za guzik, kolejne papiery z głowy. Na jakim etapie jesteście?
    Mieszkamy, tylko odbioru nie mamy, trochę mebli na górze brakuje, kostki i ogrodzenie :)

    start lipiec 2013
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Wedmoczka wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:)

    Mikka powodzenia na wizycie. Fajnie by było jakby Cie na jakieś masaże skierowali. Ja odkąd pamiętam zawsze miałam problem z dużym bólem krzyża 3 dni przed okresem. Nie raz utrudniało mi wstawanie, siadanie, chodzenie. A u Ciebie to po ciąży się zrobiło?
    Tak bo w ciazy przytylam mega duzo i jednak te nadprogramowe 28 kg zrobilo swoje i tak ciagle bylo mi nie po drodze do ortopedy albo bpor.rehabilit. az w koncu moja rodzinna bo obejrzeniu wynikow rtg kazala mi isc bez gadania... Milego dnia dziewczyny :) ps.MOnia-taki to urok ciazy, idzie sie wczesnie spac bo oczy sie same zamykaja a potem pol nocy kreci z miejsca na miejsce...

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia-wez wyslij tego kominiarza od razu do mnie bo u nas tez musi zrobic odbior :D

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia nieważne kiedy i co robicie już swoje, powoli i się urządzicie.
    My kupiliśmy mieszkanie, a też wieeele rzeczy brakuje. Mebli mamy kilka, ale robimy wszystko bez kredytu tzn. wystarczy nam, że mamy kredyt na samo mieszkanie, resztę powoli sobie zrobimy. Teściowej trochę brakuje dużego stołu z krzesłami, bo tak mogłabym obiady rodzinne kupić, ale jakoś dziwnie mi się z tym nie śpieszy;);)

  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam !
    ja miałam wczoraj wizyte i wszytsko jest ok :-) następna miałabyć 16 sierpnia ale planujemy wyjazd więc będzie 23 , ale mam zamiar wybrać się jeszcze do mojej ginekolog 11 sierpnia-może już coś bedzie widać :-)
    planujemy urlop ale wczoraj ginekolog nam odradza i nie wiem co robić -wszystko zaplanowane zaliczka zapłacona -Zakopane nie daleko ale to jednak podróż :-)
    i mam pytanie-mam wesele brata i chciałam zrobić balejaż-myslicie ze można -zapomniałam zapytać lekarza :-)

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jatoszka ja też miałam zaplanowany wyjazd nad morze i chyba nic z tego nie wyjdzie :-/ Trochę się boję jechać tyle samochodem a jak by nie daj Boże coś się tam zadziało to wtedy taki kawał od domu :-/ tylko że u mnie od początku jest zagrożenie, już dwa miechy siedzę w domu na zwolnieniu

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jatoszka wrote:
    Witam !
    ja miałam wczoraj wizyte i wszytsko jest ok :-) następna miałabyć 16 sierpnia ale planujemy wyjazd więc będzie 23 , ale mam zamiar wybrać się jeszcze do mojej ginekolog 11 sierpnia-może już coś bedzie widać :-)
    planujemy urlop ale wczoraj ginekolog nam odradza i nie wiem co robić -wszystko zaplanowane zaliczka zapłacona -Zakopane nie daleko ale to jednak podróż :-)
    i mam pytanie-mam wesele brata i chciałam zrobić balejaż-myslicie ze można -zapomniałam zapytać lekarza :-)
    Moja fryzjerka mówi, że farba dziecku nie przeszkadza, ewentualnie zapach mamusi. Ale... hormony lubią płatac figle i raz jej się zdarzyło, że jedno pasemko rozjaśniło się bardzie, na biało, po prostu się spaliło. Ja tez się wybieram przed weselem. Tylko o tym jednym przypadku słyszałam, a każdy reaguje inaczej. Ciesze się ze jest dobrze :) byłaś u B?

    start lipiec 2013
  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak u B a na 11 zapisałam się do S :-) on twardo chcę mi nadal widzieć u siebie-mam trochę czasu żeby pomyśleć :-)
    ja też czytałam ze balejaż jest najlzejszy z zabiegów na włosach bo własciwie nie ma kontaktu ze skórą :-)

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomalwa wrote:
    jatoszka ja też miałam zaplanowany wyjazd nad morze i chyba nic z tego nie wyjdzie :-/ Trochę się boję jechać tyle samochodem a jak by nie daj Boże coś się tam zadziało to wtedy taki kawał od domu :-/ tylko że u mnie od początku jest zagrożenie, już dwa miechy siedzę w domu na zwolnieniu
    nad morze też bym na pewno nie pojechała bo to kawał drogi ode mnie ale do Zakopanego jakieś 4 h jazdy :-) u mnie zagrożenia nie ma ale poronienie za mną i trzeba dmuchać na zimne :-)

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane :)

    To ja odsypiam za was wszystkie i ciągle mi mało :)

    Dzięki za życzenia :) U nas fajnie rozłożone w czasie następna 5 cywilnego jest pod koniec stycznia i mam zamiar jej nie świętować :)

    Kiedyś sprawdzałam na pewno w pakiecie nie ma masaży...a reszta nawet na NFZ jak chodziłam nie za bardzo pomogła

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka Witam Cię wśród nas moja droga :D , skąd jesteś ?.

    My we wrześniu będziemy świętować , 3 rocznicę naszego ślubu cywilnego ;) .

    Ale u mnie paskudna pogoda , mrzy jakoś jutro już wizyta juz doczekać się nie mogę , będziecie się śmiać maz moj powiedział ze jestem jakaś super płodna :D :D :D , a ja mu na to a Ty to co

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeśli ciąża nie jest zagrożona to po tym 12 tc nie wiem dlaczego miałoby się zakazywać podróży. Ja w 4/5 msc byłam w górach.

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    Wedmoczka Witam Cię wśród nas moja droga :D , skąd jesteś ?.


    Można powiedzieć że z Lublina bo mieszkam tu od 2002 roku :)

    Trzymam kciuki za Twoją wizytę :)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Ja przez to że dużo muszę pić to też cały czas wstaję w nocy. My pomimo "zaawansowania" ciąży też zrezygnowaliśmy z wyjazdów w tym roku. Jakoś bym się bała. Teraz po tej kolce nerkowej wogólę boję się z Lublina ruszyć ;/ więc teraz siedzę w domu, piję wodę i płuczę nerki :) A w pon wizyta :)

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się wybieram w ostatni weekend września na mazury :)

    start lipiec 2013
  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Dziewczyny jeśli ciąża nie jest zagrożona to po tym 12 tc nie wiem dlaczego miałoby się zakazywać podróży. Ja w 4/5 msc byłam w górach.
    a u mnie będzie jakiś 7 -8 tydzień :-)
    słyszeliście o tej promocji kolportera i juraparku w bałtowie ? ja już kupiłam i bilety drukuje :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2016, 10:20

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do tych w drugiej i kolejnej ciąży... 13 tc- czy można czuć ruchy? Maskara to moja 2 ciąża w pierwszej ruchy poczułam 17 -18 tc.. teraz raz na jakis czas czuje w miejscu gdzie jest dziecko ( wiem gdzie jest po USG) ale tylko wtedy jak by się dziecko przekręciło - nie są to kiszki bo kiszki inaczej mi grają... ale sama w to nie wierze że można ruchy czuć tak wcześnie - tym bardziej że mam trochę tłuszczu na brzuchu... co o tym myślicie ? jest to takie uczucie jak w pierwszej ciązy..... masakra zwariowałam!

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatko_46 Z tymi ruchami to różnie bywa , raz wczesniej czuć raz później , ja sądzę że jak późno przy pierwszej ciąży czułaś ruchy to powinnaś jakoś wcześniej odczuć , czasami jest też tak że czuje się dokładnie , ruchy jak przy pierwszej ciąży lub później , ja przy pierwszej ciąży miałam między 16 a 17 tc ciąży , przy drugiej ciąży to 17/18 , a przy trzeciej to już w 12 tc czułam najpierw takie łaskotki , potem były motylki , i już następnie takie mocniejsze kopnaki , jak co kolwiek poczułaś to na pewno maleństwo ;) :* .

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 5 sierpnia 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jakiś bałagan się zrobił na ovu. Szczęśliwa jak po wizycie?

    start lipiec 2013
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ