X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • AnnaE. Autorytet
    Postów: 510 399

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to moze kiedyś były Aleje... nie wiem.. Aktualnie to jest Aleja Kraśnicka :)

    Nie mam pojęcia o czym wy mówicie mając na myśli pakiety.. Chyba powinnam się zainteresować :P

    Dziś w nocy miałam atak bóli miesiączkowych.. zastanawiam się ile to jeszcze potrwa :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2016, 13:07

    36 lat, euthyrox 100
    2017 - syn 💙
    2019 - syn 💙
    Lipiec 2023 - córka 💖🫢
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaE a co Twój lekarz na te bóle?

    Tomalwa może dziewczynka jak tak się wstydzi pokazać;)

    Ja mam usg 8.08 a wizyta 12.08.

  • AnnaE. Autorytet
    Postów: 510 399

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    AnnaE a co Twój lekarz na te bóle?

    Tomalwa może dziewczynka jak tak się wstydzi pokazać;)

    Ja mam usg 8.08 a wizyta 12.08.


    Mam takie ataki od początku ciąży, w poniedziałek byłam na USG... szyjka czysta, przydatki czyste, zero plamień.. wszystko książkowo. Wygląda na to że taka moja natura i po prostu dotkliwe rozciąganie macicy.

    Następne USG mam 26 sierpnia i będzie to już USG z badaniem przezierności karkowej itd.. jeśli wszystko będzie dobrze, rodzina się dowie o ciąży ;)

    36 lat, euthyrox 100
    2017 - syn 💙
    2019 - syn 💙
    Lipiec 2023 - córka 💖🫢
    preg.png
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój lekarz na bóle brzucha ala' okresowe w ciąży kazał mi brać nospę, i przed dłuższą podróżą samochodem też zalecał
    Co do usg to ja mam zawsze robione na każdej wizycie - zwykle co 4 tyg i w sumie się ciesze bo widze co z maluchem, póki co miałam już 2 usg i kolejne to juz prenatalne w 13+4, płci pewnie nie zobaczę bo córeczka pokazała się jakoś w 14-16tyg
    Co do porodu to ja wole na razie nie myśleć- rodziłam 14godzin:-/ (od momentu rozpoczęcia sączenia wód płodowych i pierwszych skurczy licząc, gdyby nie te bajery piłki, wanna, prysznic, gaz i obecnośc meża to bym chyba tam padła- zastanawiam się teraz mocno nad cesarką na życzenie....
    na Kraśnickich na szczęście jest opcja kangurowania u tatusia, ja po porodzie dostałam małą na chwilkę, a potem ja zszywali mi krocze i przenosili na łóżko to była cały czas z mężem;)

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAMILKA, jeśli jest taka Twoja decyzja żeby nas opuścić, to ja to szanuję, choć nie ukrywam, ze miło mi było Ciebie czytać i w ogóle ze byłaś TU wśród nas :) Także liczę na szybciutki powrót do nas już w dwupaku :) Tego Ci życzę i z całego serducha mocno kibicuję :)
    I przy okazji wszystkiego co najlepsze w związku ze zbliżającą się rocznica, niech przyniesie wiele szczęścia i spełnienia tego najważniejszego marzenia. Buziole :*

    Monia85, Kamilka lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja ubolewam nad tą niemożliwością kangurowania przez tatusia na Jaczewskiego gdybym nie uniknęła cc. Ale cóż ja mogę ... szary czlowieczek .....

    MAGDZIA, mi zawsze waga mniejsza wychodzi na wadze gabinetowej.
    Ja się bałam dużo przytyć, bo i tak miałam nadwagę ale na szczęście, jakoś tak sie fajnie udaje ze waga nieznacznie wieksza, a dzieciątko rosnie prawidłowo :)

    My mamy w piątek 5.08. echo serduszka.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • AnnaE. Autorytet
    Postów: 510 399

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama rodziła trójkę dzieci.. każde krócej o połowę czasu (12, 6 i 3 godz) także moze i Ty Marcela będziesz rodzić już tylko 7 ;) cesarka ma swoje wady i efekty uboczne.. Porozmawiaj o tym ze swoim lekarzem. Nigdzie nie pisze się o drugiej stronie medalu a warto się zapoznać. Zresztą cesarka na życzenie jest nielegalna.

    Ja sie jeszcze muszę dowiedzieć co nieco o porodzie na Kraśnickiej bo mam nadzieje rodzić wertykalnie lub tak jak bedzie mi wygodnie. Mam nadzieje, że bedzie to możliwe. Wertykalnie ponoć rodzi się najkrócej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2016, 13:59

    36 lat, euthyrox 100
    2017 - syn 💙
    2019 - syn 💙
    Lipiec 2023 - córka 💖🫢
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    AnnaE a co Twój lekarz na te bóle?

    Tomalwa może dziewczynka jak tak się wstydzi pokazać;)

    Ja mam usg 8.08 a wizyta 12.08.
    Tak mi się wydaje że będzie dziewczynka bo takie malutkie to dziecię ;-)

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszedł mój detektor, ale nic nie znalazłam i już się poddałam. Sprawdzę za kilka dni, a jeśli będzie dobrze na usg, a ja dalej nie będę mogła dać sobie z nim radę to wezmę go do lekarza :)

    start lipiec 2013
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 mi teraz w 22 tyg na izbie przyjęć dwie położne dwoma detektorami nie mogły znaleźć tętna, dopiero usg mi zrobili i pokazali ze wszystko ok. Jak codziennie przychodziła do Nas położna z detektorem to i w 30 tyg dziewczynom czasem nie mogła znaleźć więc spokojnie :)

    Dzidzia jest malutka i cały czas się przemieszcza więc też ciężko złapać ją w jednym miejscu.

    Monia85, hewa81, Dotek lubią tę wiadomość

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia tylko sie nie denerwuj. Dzidzius ma bardzo duzo miejsca wiec moze sie szybko przemieszczac. Moja kolezanka w zaawansowanej ciazy kiedy teoretycznie dzidzius ma malo miejsca na harce, pojechala z placzem na IP bo nie mogla znalezc tetna a okazlo sie ze maly tak sie przekrecil i wlazl gdzies pod zebra ze az robili usg bo tych im detektorem do Ktg tez nie mogli znalezc...

    Dotek lubi tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spoko, może jeszcze za wcześnie na detektor. Na opakowaniu nic nie ma, ale wszędzie piszą, że po 12 lub 14 tyg.

    start lipiec 2013
  • makasa Autorytet
    Postów: 604 563

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.

    Ja juz po wizycie.A więc sytuacja przedstawia sie nastepujaco.Jest nadzieja ale mała,mniejsza niż na poprzedniej wizycie bo pojawił się krwiak,który zwiastuje najprawdopodobniej poronienie;/Jest pęcherzyk,nie ma zarodka,doktor mówi ze prawidłowy jest przyrost Hcg.Zalecił mi luteine,biore juz duphaston,powtorzyc znowu bete za trzy dni,a za tydzien(jezeli nie pojawi sie krwawienie)powtorzyc Usg.Ale raczej chyba wątpi w to bo dał mi całą dokumentacje z opisem w razie krwawienia do szpitala z ta dokumentacja.Gdybym jednak dotrwała Usg za tydzien i znowu bedzie sam pecherzyk to wtedy skieruje mnie na lyzeczkowanie;/

    ug37uay334snzwle.png

    atdc9vvjfum5rj8f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Highlander wrote:
    Monia85 mi teraz w 22 tyg na izbie przyjęć dwie położne dwoma detektorami nie mogły znaleźć tętna, dopiero usg mi zrobili i pokazali ze wszystko ok. Jak codziennie przychodziła do Nas położna z detektorem to i w 30 tyg dziewczynom czasem nie mogła znaleźć więc spokojnie :)

    Dzidzia jest malutka i cały czas się przemieszcza więc też ciężko złapać ją w jednym miejscu.

    Ja w drugiej ciąży leżąc w szpitalu miałam taka sytuacje, że Polozna wcale nie mogła znaleźć tętna, w 32tc. Szukała z 15 minut. Przyszła oddziałowa i też nie znalazła...

    Po chwili dopiero gapneły się, że detektor był niewlączony.
    Co przeżyłam to moje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makasa <3

  • makasa Autorytet
    Postów: 604 563

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny polecam z całego serca doktora Wiktora,rewelacja,bardzo dokładny,delikatny a przede wszystkim duzo mowi i tlumaczy.Wiele sie od niego dowiedzialam.

    hewa81, Dotek, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    ug37uay334snzwle.png

    atdc9vvjfum5rj8f.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAKASA, trzymaj się dzielnie z <3 <3 <3
    Ja mocno wspieram i kibicuje <3

    makasa lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makasa jak jest krwiak to może zarodek jeszcze walczy... Bądź silna <3

    makasa lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zmieniłam termin usg na następną środę na 15.30 też do Kondrackiej, pojawiło się wolne miejsce. Zwolniłam termin 12. 08 godz 19.15 jakby ktoś chciał :)

    start lipiec 2013
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makasa trzymaj się. Tak bardzo bym chciała żeby Twoja sytuacja miała szczęśliwe zakończenie. Trzymam kciuki.

    makasa lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ