X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • makasa Autorytet
    Postów: 604 563

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy,co ma być to będzie,dziękuję wam dziewczyny za wsparcie,naprawde wiele mi dajecie.

    ug37uay334snzwle.png

    atdc9vvjfum5rj8f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makasa trzymaj się! Współczuję tej niepewności! Trzymam kciuki za Ciebie!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja beta od poniedziałku przerosła 76% 14776,9 mUI/ml.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makasa Kochana Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze :* .
    Powtorzę pytanie z rana orjętujecie się w jakim szpitalu w Lublinie przyjmuje Pan gin Andrzej Wróbel , tak pomyślałam że , jak dotrwam do porodu to bym wolała już urodzić tam gdzie mój gin , Garwolin też biorę pod uwagę , ale po poronieniu nie chce tam rodzić , na razie takie są moje zamiary :) .

    Jestem już z wami pogrzeb wujka przesunął się na 10 i był do 12 potem pojechaliśmy na obiad po 14 wyjechaliśmy i prawie na 16.00 byliśmy w domu , strasznie płakałam na wujka pogrzebie , wiem że już mu lepiej .. że nie cierpi , miałam jutro iść na betę kochane na prawdę , się nie wyrobię muszę cały dzień siedzieć bo kurier ma być , a w Piątek już wizyta ja kochane na spokojnie podchodzę do tej ciąży co ma być to będzie , ciesze się tym pięknym stanem , ale też i w snach się modlę aby to , życie co się rozwija było z nami do samego porodu :).

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    On pracuje na Jaczewskiego

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka a Ty co dzisiaj porabiasz? Działacie coś w nowym domku?

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 Dziękuję za odpowiedź , a ten szpital to dobry jest muszę opinię przeczytać :) ;) , może któraś tam będzie z was rodzić , albo już tam rodziła;).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny co tam u Was?
    Ja pozałatwiałam sprawy na mieście, nawet udało mi się zmobilizować do posprzątania. No i zgrzeszyłam przed chwilą. Zrobiłam sobie placki ziemniaczane,za karę wyszły mi jakieś bez smaku. W sumie staram się nie solić teraz.

    No patrzę na pranie do prasowania, a ono na mnie. Chyba muszę ulegnąć;)

    A co u Was?

    Dla wyprawkowych w tesco promo na chusteczki nawilżanie białe pampersa.

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie powiedziałam mężowi, że w piątek jadę do kosmetyczki, a on na to ze nie ma mowy, bo mi nie wierzy i pewnie jadę na usg :) Miałam taki plan, ale jak dzisiaj weszłam na stronę luxmedu to nie ma już miejsc na ten tydzień do nikogo :)

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla Ja kiedyś też , robiłam placki ziemniaczane i wyszły mi za słone ;) .

    Ogólnie to Mi dzisiaj szybko minął dzień, jutro cały dzień w domu spędzę ciekawe o które ten kurier będzie tak czy siak cały dzień muszę siedzieć i czekać , a w Piątek wizyta najpierw z mężem do chirurga , a potem kierunek miasto sporo musimy po kupować :) . I tak zlecą dni postaram się wam dać znać jak po wizycie będę , mam na 17.30 , a wiadomo o której wejdę raz miałam na 18.20 , a weszłam dopiero po 19 a to wtedy do Pani Ewy Pakuły chodziłam :) .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2016, 19:41

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Mikka a Ty co dzisiaj porabiasz? Działacie coś w nowym domku?
    a no dzialamy non stop i powiem szczerze ze chcialabym juz zamieszkac u siebie a mam wrazenie ze to wszystko sie jakos wlecze... Ps. Jak juz sie wprowadzimy to zapraszam na kawe, albo moze lepiej sok/wode bo to w ciazy chyba lepsze :)

    Monia85, hewa81 lubią tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór :)

    Dziś mnie mało fatalnie się czuję chyba jednak źle dobrała mi leki ta kardiolog...jestem cały dzień senna i czuję się jak pijana :(

    Pochwalę się my dziś z M mamy małe święto 3 rocznica ślubu kościelnego :)

    Magdziulla, Monia85, hewa81 lubią tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka- w takim razie Wszystkiego co najlepsze z okazji rocznicy. Ja jutro ide do poradni rehabilitacyjnej z moim wynikiem rtg kregoslupa zobczymy co prof. na to...ale jakies masaze to by sie przydaly bo czasem to ten kregoslup daje sie we znaki...

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka wrote:
    Wedmoczka- w takim razie Wszystkiego co najlepsze z okazji rocznicy. Ja jutro ide do poradni rehabilitacyjnej z moim wynikiem rtg kregoslupa zobczymy co prof. na to...ale jakies masaze to by sie przydaly bo czasem to ten kregoslup daje sie we znaki...

    Dziękujemy :) Mikka powodzenia w tej poradni ja już od roku nie mogę doprowadzić kręgosłup do porządku :( a terminy na masaże są bardzo odległe :(

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:)

    Mikka powodzenia na wizycie. Fajnie by było jakby Cie na jakieś masaże skierowali. Ja odkąd pamiętam zawsze miałam problem z dużym bólem krzyża 3 dni przed okresem. Nie raz utrudniało mi wstawanie, siadanie, chodzenie. A u Ciebie to po ciąży się zrobiło?

    f08af289ff.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 03:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka wrote:
    Dziękujemy :) Mikka powodzenia w tej poradni ja już od roku nie mogę doprowadzić kręgosłup do porządku :( a terminy na masaże są bardzo odległe :(
    Wedmoczka a nie masz rehabilitacji w ubezpieczeniu? W ośrodkach rehabilitacyjnych blisko mnie czeka się krótko, może ok 2 tyg, Siedliszcze, Fajsławice, Rybczewice

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2016, 03:25

    Aasienkaa lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 03:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę spać. ..

    start lipiec 2013
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 05:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WEDMOCZKA, to i ja się dołączam do życzeń, wprawdzie już po rocznicy, ale życzę Wam cudnych kolejnych takich rocznic, spełnienia tych najważniejszych marzeń i zdrówka :)

    MIKKA, powodzenia w poradni. U mnie tez są takie olbrzymie kolejki ze szok. Raz to byłam zmuszona pójść prywatnie na serię zabiegów, bo już nie dałam rady czekać.

    WEDMOCZKA, właśnie, my mamy w axa jakiś pakiet dot zabiegów rehabilitacyjnych. Widziałam, także i Ty sobie popatrz.

    MONIA, ja też w nocy spać nie mogę. Wieczorem szybciej padam, a w nocy kukam :( Dziś niby ok, noc przespana, ale za to rano od 4 się tłuke :( Porażka, bo potem cały dzień taki wypluty. ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2016, 05:45

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robię to samo, wcześnie zasypiam i po 3 wstaje. Ale nas szczęście dzisiaj spotkała :) Rano zapukał do nas kominiarz, ktoś go zamówił do inspekcji przed odbiorem i pomylił domy, bo koło nas same nowe. A my akurat wczoraj rozmawialiśmy z naszym kierownikiem budowy, że jeszcze od kominiarza potrzebne kwity :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny witam sie z rana... :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ