X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przy pustym jaju i biochemicznej nic się nie należy, w pozostałych przypadkach już tak.

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jatoszka wrote:
    ja poroniłam i nikt mi zadnego wyboru nie dawał :-( napisali co uważali za stosowne :-( i nic mi sie nie należało :-(
    Też miałaś puste jajo?

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarze mówili, że pacjentki często nie wiedzą z czym to się wszystko wiąże, a później wracają i proszą o zmianę rozpoznania, bo dowiadują się, że na jeży im się np odszkodowanie z tytułu urodzenia martwego dziecka. Najwięcej o tych procedurach wiedzą dziewczyny z różowej strony Zaczynamy znowu starania, niektóre przechodziły to kilkakrotnie. Należy się też zasiłek pogrzebowy, ale trzeba ustalić płeć i zarejestrować dziecko w USC.

    start lipiec 2013
  • makasa Autorytet
    Postów: 604 563

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzicie, dziękuję za cenne informacje. Bardzo mi się przydadzą. Wiem przynajmniej na co mam się szykować. Będę się odzywać. Lekarz powiedział żeby do szpitala zgłosić się w poniedziałek a przecież wtedy święto jest. Pójdę chyba we wtorek?

    ug37uay334snzwle.png

    atdc9vvjfum5rj8f.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla nich to bez różnicy, ktoś jest na dyżurze, laboratorium tez pracuje, bo zawsze są nagle przypadki. Chociaż możliwe, że lekarz się zagapil i nie wiedział ze to święto wypadnie. Może jak odstawiłaś juz progesteron to jakoś łatwiej to przejdziesz, ja brałam luteine do samego końca, bo się nie spodziewałam i pewnie wysoki progesteron trochę to wszystko trzymał.

    start lipiec 2013
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJKA był ktos w ab ovo po remoncie???? cossie zmieniło???

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, ja idę w następny czwartek. Ale nie mam zbyt wysokich oczekiwań, bo nie mają metrażu. W poniedziałek był problem żeby się dodzwonić, podejrzewam ze byli oblegani przez pacjentki. A Ty kiedy się wybierasz? Ten cykl juz się kończy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2016, 11:11

    start lipiec 2013
  • Orbitka Autorytet
    Postów: 285 126

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz sie skonczył ale chyba zrobie przerwe:) a czy ktos ma jakas opinie na temat iseminnacji u dr TW Z AB OVO??

    w4sqyx8db6pby0vm.png


  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady pink robiła u niej pierwszą, to chyba jakoś w weekend wypadło. Wszystko sprawnie, ale wiesz ze jak dotąd jej się nie udało. I znam jeszcze jedna osobę, tez miała u niej tylko pierwszą, a później pani doktor ją przekierowała, bo uznała ze ona chyba jej nie pomoże. Wydaje mi się ze ma rozsądne podejście, nie tylko kasa,kasa,kasa...

    start lipiec 2013
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry :)

    Makasa przykro mi :( bądź dzielna jesteśmy z Tobą <3

    Monia powiedz Tobie też po laparo spóźniał się okres? jeśli tak to o ile?

    zaspałam dziś do Olchy dopiero za tydzień pójdę akurat może M już zrobi badania :)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka na którą zaspałaś? Ja mialam @ chyba nawet 2 dni wczesniej. Może to tamten skrócony cykl tak namieszał? Jak Twój bark?

    start lipiec 2013
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Wedmoczka na którą zaspałaś? Ja mialam @ chyba nawet 2 dni wczesniej. Może to tamten skrócony cykl tak namieszał? Jak Twój bark?

    Na 10:00 miałam fatalna noc ciągle się budziłam na ranem jakoś udało się zasnąć no i o 9:45 otworzyłam oczy :) pewnie tak...jestem twarda czekam do pon i robię betę albo sikańca :)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzi się :) ja miałam pobudkę o 5 bo mój pies znowy uciekł od moich rodziców i przybiegł do nas. Strasznie mi ich żal, nie rozumieją dlaczego ja nie mogę się nimi zajmować :(

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 Rodzice na pewno w końcu zrozumieją, może z nimi Porozmawiaj częściej ich odwiedzaj ;) .

    Mnie dziś z rana obudziły mdłości już tak mam od trzech dni , nie miałam żadnych mdłości w moich poprzednich ciążach i teraz się przyplątały , nie to że wiecie przytulam się z WC tylko tak jakby mnie z rana mdli , dziś już myślałam że na prawdę pójdę do WC , jak widać po mnie każda ciąża jest inna :);) .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2016, 12:38

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psy nie rozumieją :) rodzice są bardzo pomocni, przyszli po niego, ja chciałam żeby został, mąz się zadeklarował, że będzie wychodził, ale je siłą zabrali.Jednego to chyba nawet nieśli, bo stawiał opór :)
    Mamuśka na mdłości pomaga witamina b6 i wspomniana wczoraj melisa, podobno.

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 Nasza sunia też często się urywa , ale ona jest groźna raz to omal listonosza nie pogryzła , mąż poszedł po rozum do głowy i zaczął jej kojec robić tak będzie lepiej już prawie wszystko jest skończone tylko termit położyć i będzie git :D .

    Jutro będę szla na betę to sobie kupię tą witaminę może pomoże , gdzieś kiedyś słyszałam że migdały są dobre na mdłości , może jednak lepiej gina się , przy okazji zapytam jak będę w następny Piątek na wizycie ;) .

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migdały podobno na zgagę, ale może też na mdłości.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migdały podobno na mdłości dobre. A mi lekarz polecał kropelki imbifem na łagodzenie mdłości ale nie kupiłam bo jakoś dałam rade bez.

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek Może i ja jakoś wytrzymam :) , nie jest aż tak strasznie , jakoś się przeżyje te poranne mdłości ;) :) .

    Kochane mam mały dylemat , otóż to jak wiecie idę do Pana gina A.Wróbla 19.08 tam zrobiłam betę jutro zrobię drugą, i tak uważam żebym jednak już u niego została , gdyż tak rano jak zacznie się szkoła a wizyty o różnych porach są Marysię do przedszkola , Gabrysię ze sobą też bo nie mam z kim ją zostawić , bardzo pod tym względem mi ten Pan gin odpowiada , gdyż późno przyjmuje i robi od razu USG , a nie jestem pewna czy moja Pani gin będzie chciała prowadzić tą ciążę, ona ma już 70 lat , ale jednak chyba zaufanie ważniejsze , no i nie wiem kogo wybrać za bardzo nie uśmiecha, mi się chodzić i do niego i do niej muszę konkretną decyzję podjąć .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2016, 14:52

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa-spolczuje mdlosci, ja w pierwszej ciazy bez problemow, w drugiej przez te 13 tyg nie rozstawalam sie z wc i to przez caly dzien...
    Agatka- to zazdroszcze bezproblemowego ubierania. U nas bylo ok bylo jej wszystko jedno czy bluzka jest jednolita czy z postacia az do tego roku. Teraz zalozy i " zwykly" t-shirt nie powiem, ale jak kupujemy buty albo kilka ubran to zawsze choc jedna rzecz musi byc z ulubiona postacia- no tak juz ma... :) Ps.jednego dnia musialam na szybciocha zmieniac jej getry na spodnice przed wyjsciem do przedszkola bo przyszla z wyrzutem ze dzis wtorek a we wtorki na jadalni widzi sie z jakims chlopcem no i mowi do mnie tak: "NO I TY chcesz mamuniu zeby on mnie widzial taka niedziewczynską?! Musze ladnie wygladac zeby mu sie podobac". Usmialam sie niemilosiernie no i chcial nie chcial, dalam jej kiecke :D

    Monia85, Szczęśliwa Mamusia, Dotek lubią tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ