X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kawola Masz dużo racji ;-) mi siostry mówią żebym zadzwoniła do niego i mu powiedziała , że nie przyjdziemy, do ślubu dwa tygodnie i według mnie to nie wypada oni już tam kasę dali ,bo to od osoby i chcieć nie chcieć trzeba iść jak już potwierdziłam że przyjdziemy .

    marcela29 Oby jak najszybciej Ci te mdłości przeszły :-) , moja siostra cioteczna do końca ciąży się z tym męczyła .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w poprzednią sobotę byłam na weselu do końca, a następnego dnia wstałam na poprawiny. I tańczyłam:) może bez szaleństw, ale jednak. Z tym, że to wesele w najbliższej rodzinie.

  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARCELA tak o tego mi chodzi, wiem że przyjmuje w innych miejscach ale o luxmed konkretnie mi chodziło, bo chciałam się załapać na abonament ;)

    SZCZĘŚLIWA jak dwa tygodnie to pewnie dopiero potwierdzają ostateczną liczbę gości, też ogólnie uważam że późno nie wypada odmawiać, ale różne sytuacje się ludziom przytrafiają , to nie jest tak że Ci się nie chce iść przecież, tylko bardziej wystąpiła sytuacja losowa :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    961lupjyvic92ect.png
  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ogólnie to nie widzę nic złego w pójściu na wesele nawet i w 39 tygodniu ciąży, tu bardziej patrzę na sytuacje jak ktoś z góry wie że nawet nie potańczy :)

    961lupjyvic92ect.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka nie martw się tym, zazwyczaj w lokalach podaje się ostateczną liczbę osób w tygodniu przed ślubem, my podawaliśmy w środę. No ale może zależy od lokalu. My też mamy wesele 17/18.09, ale po tym jak mnie mój mąż wku..wił na ostatniej imprezie podjęłam decyzje, że nie idziemy, a przynajmniej ja, o ostatnie wydarzenia sprawiły, że on chyba też nie chce iść. A tydzień później mamy Mazury, i tu jeszcze się waham, ale jak nic się do tego czasu nie wydarzy to pojadę. Tam będę siedziała w domku. Tylko muszę szpitale obczaić w okolicy.
    Dziewczyny macie jakiś pomysł na depilację bikini? Zawsze chodziłam do kosmetyczki na wosk, w I trym doktor nie pozwolił, ale liczyłam, że po tej wizycie już będę mogła, a teraz to nie ma szans. Kremy to pewnie straszna chemia?

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kawola Dziękuję za radę :-D ;-) , ja już na prawdę nie wiem co myśleć mąż mówi , że idziemy że wyjścia nie ma , mi tak teraz głupio aby tak przez telefon mówić że jednak nie przyjdziemy , nie byłam jeszcze na weselu i ślubie chciałabym abyśmy gdzieś się wyrwali , na prawdę nie wiem z jednej strony chce iść z drugiej nie .

  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MONIA sama kombinowałam co tu robić z okolicami bikini i szukałam kremów, ale to chemia mocno więc odpuściłam. Zostało golenie, ale teraz to już na czuja muszę to robić bo nic nie widzę, potem M sprawdza czy jest Ok :P. Mam po takim goleniu mocne podrażnienie, ale smaruje i pomaga :)

    961lupjyvic92ect.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia chyba żyleta pozostaje. Powiem Ci, że teraz to jest komediodramat z lusterkiem w roli głównej. Moja znajoma nazywa to lustrzycą;) Niektórzy zatrudniają mężów w roli ogrodnika, ale ja mam opór wolę poradzić sobie sama. A przed kolejną ciążą idę na laser!!!

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie, ja to sobie nie wyobrażam... żeby teraz jakoś przetrwać, a później, jak się wszystko uspokoi i będzie brzuch to będę chodzić. Tylko czy wytrzymam po takiej długiej przerwie?

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam kremu do depilacji, przed użyciem przewertowalam neta czy można używać, wszędzie pisali ze można więc tym się ratuje, nie wyobrażam sobie maszynką ;-/

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomalwa wrote:
    Ja używam kremu do depilacji, przed użyciem przewertowalam neta czy można używać, wszędzie pisali ze można więc tym się ratuje, nie wyobrażam sobie maszynką ;-/
    Jakiej firmy?

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje słońca oto moja druga beta 2833,41 pierwsza to 1090,20

    Monia85, Wedmoczka, hewa81, kawola, Dotek, marcela29, Magdziulla, Kasiula09, Betty Boop lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia - Eveline różowy do depilacji pach, rak i okolic bikini

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SZCZĘŚLIWA, piękny wynik :) Będzie dobrze!

    KAWOLA, a czym smarujesz te podrażnienia po goleniu? Czymś specjalnym?
    Niestety, ciężarówki to mają problem ze strefa bikini :(
    Ja miałam już dawno zainwestować w depilator świetlny (np lumea), ale jakoś zawsze kasy brakowało, bo to koszt rzędu min 1000 zl. A mąż przy mojej propozycji kupna to się tylko śmiał, ze nie mam na co kasy wydawać. I teraz żałuję ....

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEWA medidermem https://www.doz.pl/apteka/p62135-Mediderm_krem_100_g
    powiem jak w reklamie, ten krem odmienił moje życie :P, serio nic mi nie pomagało na podrażnienia na skórze. Ja to w ogóle, mam problemy ze skórą po goleniu. Nogi muszę golić na olejek, żadne pianki czy kremy nie podchodzą. A golę wszystko na olejek isany http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,12346,isana-dusch-ol-olejek-pod-prysznic.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2016, 16:49

    hewa81 lubi tę wiadomość

    961lupjyvic92ect.png
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa ja mam ten sprzęcik i bardzo sobie chwalę, niestety w ciąży nieprzydatny, a wielka szkoda.... Wydatek owszem spory, ale jak ktoś walczy z nadmiernym owłosieniem to jest wart swojej ceny.

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    viowieczka wrote:
    Hewa ja mam ten sprzęcik i bardzo sobie chwalę, niestety w ciąży nieprzydatny, a wielka szkoda.... Wydatek owszem spory, ale jak ktoś walczy z nadmiernym owłosieniem to jest wart swojej ceny.

    O widzisz, ja sie niestety nie uparłam przed ciążą, to teraz się męczę z maszynką :(
    Ale po ciąży ... nie ma bata .... muszę kupić i już, tym bardziej, ze ja jestem ciemną brunetką, a dla takich ta lumea jest najlepsza.
    Dzięki za opinię :)
    A powiedz mi jeszcze, odczuć bólowych nie ma prawda?

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Karola :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim.

    Szczęśliwa mamusia gratuluję bety, przyrost prawidłowy. A co do lekarza to chyba też poszłabym jednak do młodszego mimo wszystko:)


    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uzywam do bikini nakładki golącej z depilatora i jest ok, nogi mam na szczescie z glowy po depilacji laserowej, pachy tez zaczelam laserowo ale musialam przerwac ze wzg na ciaze, a bikini to bym chyba zrobila laserowo pod warunkiem ze mnie uspia, nie jest to delikatnie mowiac przyjemny zabieg:-\

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ