X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia od poniedziałku mam mocne skurcze przepowiadające i boli mnie spojenie łonowe-chyba sie rozchodzi. Własnie dzwonila moja połozna ze szkoły rodzenia z którą bede rodzila i jutro rano ide do niej na badanie-zobaczymy czy cos sie rozwija i zrobi ktg. Po południu zapisalam sie jeszcze na usg bo ostatnie mialam w 30 tyg i postanowilam sprawdzic w jakim stanie jest łozysko. A akurat zwolniło sie miejsce do Krzyzanowskiego to skorzystam.
    Bardzo licze na poród weekendowy ;)

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki :)

    Betty Boop lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty Boop Kochana Ty to już na finiszu prawie jesteś ;) , życzę szybkiego i bez bolesnego porodu :) .

    Mnie od rana mdłości męczą , piersi mam wrażliwe , plecy mnie bolą jutro już wizyta , mam tyle pytań do tego gina mojego , zapisałam sobie całą litanię :) ;). Mam na 18 .00 ale po 18.30 mąż mnie zawiezie co mam znów godzinę stać i czekać , powinni w więcej krzeseł zainwestować bo nie ma gdzie usiąść , dwa duże fotele i zaledwie 4 krzesła na 40 pacjentek .

    Betty Boop lubi tę wiadomość

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Piękne Panie :)

    BETTY, nawet myślałam dziś o Tobie, czy jeszcze w dwupaku jesteś.
    Trzymaj się dzielnie, życzę szybkiego i jak najmniej bólowego rozwiązania :)
    I zdrowia dla Marcelinki i mamusi <3

    SZCZESLIWA, współczuję mdłości, ale musisz przez to przejść. Chociaż mnie męczyły od ok 6 - 7 tyg i raptem przez 2 tyg, ale też przez to przeszłam. A ponoć im większe i dłuższe tym lepiej :)

    MAGDZIA, przechodzić kamice to masakra :( podczas ataków kolki, nie wiadomo co ze soba zrobić, bo nie daje leżeć, chodzić, siedzieć :( Najwiekszemu wrogowi tego nie życzę. Jedyny + (o ile w ogole można mówić o jakiś pozytywach) to ponoć to, ze jak się przeżyje ataki kolki to poród to ponoć pikuś. ....

    LADY, szkoda meczu siatkarzy jak cholera, uwielbiam siatkówkę i po przegranym meczu było mi strasznie smutno, ale cóż ... tak to w sporcie bywa, raz się wygrywa, raz przegrywa :( Jakieś pocieszenie w wygranym ćwierćfinale w ręczną.

    Życzę Wam brzuchatki obecne i przyszłe spokojnego dnia :)

    Betty Boop lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 Jakoś przeżyje te mdłości jeszcze parę tygodni i mam nadzieję że przejdą , choć moja siostra cioteczna przez całą ciążę miała mdłości , ale u każdej z nas jest inaczej pocieszam się tym że może w końcu kiedyś ustąpią ;-) . Już nawet wolę te mdłości , niż te zawroty głowy ;-) .

    hewa81 lubi tę wiadomość

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WEDMOCZKA, powodzenia na wizycie :)

    MONIA, a Ty też dziś masz usg, dobrze pamiętam?
    Jeśli się nie mylę, to trzymam kciuki, żeby to cholerstwo się wchłonęło, albo chociaż zmniejszyło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2016, 10:26

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Jakoś muszę się zebrać i nadrobić wczorajsze wpisy ale to pewnie wieczorem...

    znów mam zawroty głowy od tych leków na ciśnienie (tak myślę) na 12 mam iść na skaling ale nie wiem czy dam rady :(

    a wieczorem wizyta u gina może od jutra zacznę CLO albo jakiś inny program/pomysł będzie na mnie miał :)

    Spokojnego dnia wszystkim :)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, dzisiaj o 14.45 wizyta :)

    start lipiec 2013
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Tak, dzisiaj o 14.45 wizyta :)

    Monia trzymam kciuki za dobre wieści

    Monia85, Monia85 lubią tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 Trzymam kciukasy moja droga :-D :-D :-D ;-) .

    Monia85, Monia85 lubią tę wiadomość

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.

    Betty ale Ci fajnie że już niedługo będziesz tuliła maluszka w ramionach. Mam nadzieję, że poród przebiegnie szybko i bezboleśnie:) zgadzam się z Tobą że poducha w kształcie litery I jest bardziej funkcjonalna i spełnia swoje zadanie. Ja co prawda mam C i jest całkiem niezła ale za duża i jest nam ciasno w łóżku:)

    Monia trzymam kciuki za wizytę:)

    Wedmoczka dobrze że możesz dalej planować starania. Trzymam kciuki żeby teraz szybko udało się zajść w ciąże.

    Ja już każdej nocy gorzej śpię. Dzisiaj to prawie całą noc spędziłam z otwartymi oczami. To chyba przez stres przed jutrzejszą wizytą. Mój dr wraca po 2 tygodniowym urlopie pewnie będzie tłum. Trzeba sobie namiot rozścielić u niego pod gabinetem i koczować:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2016, 11:18

    Wedmoczka, Monia85 lubią tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nowa86 Przyjaciółka
    Postów: 110 21

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja dziś porobiłam badania i przy okazji mając w pakiecie znowu zrobiłem betę wyniki 1031,06 to chyba dobrze nie ? Tzn mam 1.227 norma 2.32 dla kobiet w ciąży co sądzicie ?

  • nowa86 Przyjaciółka
    Postów: 110 21

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PH moczu podświetla się na czerwono bo wyszło 8 a norma niby do 7 co to może oznaczać ?

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tsh ok, a coś jeszcze jest nie tak w moczu? Jaką masz dietę? Owoce i nabiał? Ja dla odmiany ostatnio miałam ph 5 i też się martwię.

    start lipiec 2013
  • nowa86 Przyjaciółka
    Postów: 110 21

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Tsh ok, a coś jeszcze jest nie tak w moczu? Jaką masz dietę? Owoce i nabiał? Ja dla odmiany ostatnio miałam ph 5 i też się martwię.
    Nie wszystkie inne parametry prawidłowe to podwyzszone pH może świadczyć chyba o infekcji nie ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa86 Piękna beta :D , co do moczu to ja miałam zawsze wzorowe wyniki , raz się zdarzyło że musiałam brać żurawit . A kiedy masz wizytę , najlepiej to z gin skonsultować.

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa może kup sobie tantum rose w saszetkach i się tym podlewaj tak z tydzień. Może pomóc na ph. Ładna beta, to pierwsze badanie czy kontrolne po 48 godzinach?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2016, 11:30

    f08af289ff.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa86 wrote:
    Nie wszystkie inne parametry prawidłowe to podwyzszone pH może świadczyć chyba o infekcji nie ?
    Jak nie ma bakterii lub innych dziwnych rzeczy typu szczawiany, fosforany to raczej "wina" diety. Jesz mięso?

    start lipiec 2013
  • nowa86 Przyjaciółka
    Postów: 110 21

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dietę hmmm jem dużo nabiału to fakt owoce tez się staram, ja w maju jak wylądowałam w szpitalu wtedy co tak mnie meczyLO Ty Monia pewnie pamiętasz to już wtedy wyszło coś nie tak dostałam leki ale chyba nie pomogło .

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciąży też coś tam można brać, ale sama nic nie kombinuj. Poczekaj, samo ph to nic takiego. A po tych lekach nie badałaś ponownie?

    start lipiec 2013
‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ