X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podwyższone PH niekoniecznie musi swiadczyć już o infekcji - ale im wyższe ph tym większe ryzyko rozwoju bakterii, dlatego warto zakwaszać mocz - np suszona żurawina, albo sok żurawinowy na pewno nie zaszkodzą - pomimo swojego zawodu preferuje zawsze naturalne metody :) sama właśnie sącze wodę z sokiem żurawinowym :)

    A to było badanie z porannego moczu? Ważne jest aby pobrać mocz po 4 h od ostatniego siusiania aby był odpowiednio zagęszczony, bo w rozwodnionym też wyjdzie podwyższone Ph.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2016, 11:40

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • nowa86 Przyjaciółka
    Postów: 110 21

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    nowa86 Piękna beta :D , co do moczu to ja miałam zawsze wzorowe wyniki , raz się zdarzyło że musiałam brać żurawit . A kiedy masz wizytę , najlepiej to z gin skonsultować.
    6 WRZEŚNIA IDĘ, WYCZYTAŁAM ZE TAKIE PH MOŻE BYĆ SPOWODOWANE mała ilością płynów i to by się zgadzało bo mało pije musze zacząć

  • nowa86 Przyjaciółka
    Postów: 110 21

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Highlander wrote:
    Podwyższone PH niekoniecznie musi swiadczyć już o infekcji - ale im wyższe ph tym większe ryzyko rozwoju bakterii, dlatego warto zakwaszać mocz - np suszona żurawina, albo sok żurawinowy na pewno nie zaszkodzą - pomimo swojego zawodu preferuje zawsze naturalne metody :) sama właśnie sącze wodę z sokiem żurawinowym :)

    A to było badanie z porannego moczu? Ważne jest aby pobrać mocz po 4 h od ostatniego siusiania aby był odpowiednio zagęszczony, bo w rozwodnionym też wyjdzie
    Dzięki za wskazówki w takim razie pędze dziś do sklepu po sok :) a bAdamie było z porannego moczu i chyba mogło nie być tych 4 godz tak coś ni się wydaje

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a ja mam ph 5, wyszły mi w szczawiany w moczu i to też podobno przez to ze mało piję :) z tego wniosek ze woda jest dobra na wszystko :)
    Jaka jest pogoda w Lbn? Bluzka z krótkim czy długim rękawem?

    start lipiec 2013
  • nowa86 Przyjaciółka
    Postów: 110 21

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Nowa może kup sobie tantum rose w saszetkach i się tym podlewaj tak z tydzień. Może pomóc na ph. Ładna beta, to pierwsze badanie czy kontrolne po 48 godzinach?
    Dzięki :) to już moja chyba 4 beta ale już więcej nie robie ostatnia była we wtorek i było 313.

  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    No a ja mam ph 5, wyszły mi w szczawiany w moczu i to też podobno przez to ze mało piję :) z tego wniosek ze woda jest dobra na wszystko :)
    Jaka jest pogoda w Lbn? Bluzka z krótkim czy długim rękawem?

    Ja własnie bylam w piekarni i bylam w krótkim rekawie ale mnie na tym etapie jest non stop gorąco wiec moze nie jestem obiektywna ;)

    Co do moczu to w całej ciazy nie mialam problemów. raz mi wyszły bakterie ale dlatego, ze nie chciało mi sie pobrac tak jak doktorek kazał (czyli załozyc tampon aby nic nie wleciało). Powtórzylam badanie tak jak nalezy i było supcio. kazdy dzien zaczynam od wody z sokiem cytryny-polecam.

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • nowa86 Przyjaciółka
    Postów: 110 21

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    No a ja mam ph 5, wyszły mi w szczawiany w moczu i to też podobno przez to ze mało piję :) z tego wniosek ze woda jest dobra na wszystko :)
    Jaka jest pogoda w Lbn? Bluzka z krótkim czy długim rękawem?
    MONIA jest bardzo ciepło krótki rękaw :)

  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja też mało piłam i wmawiałam sobie że taka moja uroda, że więcej nie potrzebuje i skończyło się kolką nerkową - więc pijcie proszę minimum 1,5/2l WODY! nie kawy, herbaty czy słodkich napojów bo one jeszcze bardziej odwadniają. Woda, ewentualnie z jakimś naturalnym niesłodzonym sokiem.

    Naprawdę największemu wrogowi nie życzę takiego bólu jaki przeszłam więc uczcie się na moich błędach :)

    Pogoda - słońce z chmurkami, ja bym wzieła krótki rękaw i jakiś sweterek na plecy, który zawsze można zdjąć :)

    nowa86 lubi tę wiadomość

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • nowa86 Przyjaciółka
    Postów: 110 21

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Jak nie ma bakterii lub innych dziwnych rzeczy typu szczawiany, fosforany to raczej "wina" diety. Jesz mięso?
    Miesa bardzo bardzo mało jem ,a jedli juz to drób głównie

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla zainteresowanych dr Wiktor zrezygnował ze współpracy z Luxmed :(

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Dzwonili i do mnie odwoływać usg, teraz nie wiem do kogo tu iść :/

    961lupjyvic92ect.png
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kawola wrote:
    Hej :)
    Dzwonili i do mnie odwoływać usg, teraz nie wiem do kogo tu iść :/

    No ja teraz też mam problem...nie wiem z kim związać się na dłużej i by robił dobre usg i nie było problemów z wizytami :(

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WEDMOCZKA Słabo bo Wiktor był najlepszy od monitoringu, jak komuś kasy nie szkoda to może jeszcze chodzić do femmedu do niego. Nikt inny mi tu nie przychodzi do głowy, może reszta coś podpowie w tej kwestii?

    Ja sie chyba teraz zapisze prywatnie na usg do tej Kondrackiej

    961lupjyvic92ect.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ze ona nie przyjmuje z ubezpieczenia, tylko za kasę

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka a może dr Szymula? On pracuje w ab ovo i mój dr go polecał.

    start lipiec 2013
  • nowa86 Przyjaciółka
    Postów: 110 21

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a orientujecie się ile kosztuje wizyta w femmedzie i czy obejmuje też usg?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia trzymam kciuki za wizytę, oby było jak u mnie, czyli na kolejnym usg zero śladu po krwiaku.

    Kurczę niedługo do tego Luxmedu nie będzie do kogo chodzić na abonament:/
    A na Kondracką nie szkoda mi kasy. Chociaż przeszła na płatne jak już byłam w 2 trymestrze.

    Lady ja nie potrafię pić dużo wody, w ogóle dużo płynów. Nie raz próbowałam, ale jakaś ograniczona jestem:)

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Wedmoczka a może dr Szymula? On pracuje w ab ovo i mój dr go polecał.

    Dla przypomnienia, ja robiłam echo serduszka u Szymuli i mój dr też to polecał. On z Jaczewskiego jest.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szymula juz nie pracuje w ab ovo, może przeniósł się tam gdzie była Hewcia. W luxmedzie widziałam duzi nowych nazwisk i to z tytułem profesora.

    start lipiec 2013
  • makasa Autorytet
    Postów: 604 563

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa 86 ja chodzę teraz do femmed do Wiktora właśnie bo mój Blazukiewicz był na urlopie i za raz za badanie z usg płaciłam 150 i raz za samo usg tez 150.to chyba taka cena za wizytę z usg. W następnym tygodniu znów idę do niego na kontrolę.

    ug37uay334snzwle.png

    atdc9vvjfum5rj8f.png
‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ