X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • nowa86 Przyjaciółka
    Postów: 110 21

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Witaj u Nas:) szczęśliwej ciązy!
    kliknij na Nasz i będziesz mogła swój zrobić, a potem wstawiasz link w ustawieniach, zakładka społeczność:)
    Dzięki:) na razie nie będe robić jeszcze , zrobie dopiero jak zobaczę na usg zarodek bo na razie to nawet pęcherzyka nie widać.

  • nowa86 Przyjaciółka
    Postów: 110 21

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    Witaj nowa86 wśród nas :) :D. Gratuluję z całego serca , rośnijcie zdrowo :* .
    Dziękuje;*

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makasa trzymaj się kochana <3, najważniejsze że masz to już za sobą i na pewno niedługo do nas dołączysz.

    Monia ja tutaj kupiłam spodnie ciążowe: http://moromu-sklep.pl/

    Dżasta witaj na fiolcie :). Super, że Ci się udało :). Robiłaś betę czy tylko testa?

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • nowa86 Przyjaciółka
    Postów: 110 21

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    viowieczka wrote:
    Makasa trzymaj się kochana <3, najważniejsze że masz to już za sobą i na pewno niedługo do nas dołączysz.

    Monia ja tutaj kupiłam spodnie ciążowe: http://moromu-sklep.pl/

    Dżasta witaj na fiolcie :). Super, że Ci się udało :). Robiłaś betę czy tylko testa?
    Robiłam test 4 dni przed @ i była blada kreska i potem bete w sumie juz 3x żeby sprawdzić przyrost.

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie fajne ceny :) a jak jakość i rozmiar? Zamówiłaś taki jak zwykle?

    start lipiec 2013
  • nowa86 Przyjaciółka
    Postów: 110 21

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Próbuję sobie wyobrazić co czujesz, bo też nie tak dawno beta była pozytywna, a widzisz, jeszcze 2 miesiące i będę miała małą księżniczkę :)
    Samopoczucie w miare ok, chociaż coraz ciężej, gnaty bolą, zgaga męczy niemiłosiernie, do tego cukier mi skoczył, ale rozpiera mnie taka radość, ze te wszystkie dolegliwości ciążowe zostają na boku.
    Jeszcze raz Ci gratuluję i życzę spokojnej ciazy i jak najmniej dolegliwości.
    A Ty jak się czujesz? Już mdłości dopadły?
    OO bedzie dziewczynka to super!!!!!!! czas leci kochana ja pamiętam jak dziś Twoja rekacjei zaskoczenie jak odebrałaś wyniki bety wydaje się , że to było tak niedawno a tu 2 miechy zostały i będzie bobo;) ja póki co nie mam objawów szczególnych od czasu doczasu brzuch mnie zaboli i piersi tak minimalnie, a mdłości jakoś nie póki co:)

    hewa81 lubi tę wiadomość

  • nowa86 Przyjaciółka
    Postów: 110 21

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uciekam dziewczynki do kina na Złe mamuśki:D MIŁEGO WIECZORKU;*:*

    hewa81 lubi tę wiadomość

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego wieczoru :) tez planuje obejrzeć, ale najwyraźniej w domu :/

    start lipiec 2013
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Jakie fajne ceny :) a jak jakość i rozmiar? Zamówiłaś taki jak zwykle?

    Z jakości jestem zadowolona :), a jeśli chodzi o rozmiar to sprawdziłam z tabelą rozmiarów (tak mniej więcej) czy pokryje się z rozmiarem sprzed ciąży i pokryło się :). I rzeczywiście sprawdziło się, a teraz spodnie i spódnica rosną razem ze mną :)

    Dżasta milutkiego wieczoru :).

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Nowa witamy na fiolecie. Życzę spokojnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania. Rośnij z nami ciążówkami i staraczkami:)

    f08af289ff.png
  • kawola Ekspertka
    Postów: 219 110

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo dziewczyny :)

    DŻASTA ale ekstra :)! Gratulacje , spokojnej ciąży :). Ale się cieszę <3

    MONIA i u mnie wyszły szczawiany, ale wystarczyło więcej pić i się wypłukały :). W hm też są proste spodnie ciążowe, w Plazie można przymierzyć, tak nosze 38 a tam musiałam z wejścia brać 40, zresztą teraz to się już nawet w nie nie mieszczę :/. Ale niestety ogólnie drogie są te serie dla mam, ja dopasowywałam
    po prostu większe rozmiary w zwykłych sklepach :)

    WEDMOCZKA niech małpiszon szybko przychodzi , potem szybko odchodzi i możecie dalej działać, mam nadzieję że już ostatni raz na kolejne 9 miesięcy :)

    MAKASA dobrze, że masz to już za sobą, teraz odpocznij i zregeneruj siły :)

    Co do poduchy to ja mam C z motherhood i niby jest spoko, ale wygodniej by było na poduszce w kształcie U. Teraz jak się zanurzę w tej C i opieram się o nią plecami to musze jeszcze coś pod brzuch podkładać bo mnie ciągnie.

    961lupjyvic92ect.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAKASA, <3
    Dobrze, ze masz już za sobą te najcięższe dni, teraz życzę Ci dużo spokoju, trzymaj się dziewczyno dzielnie i wracaj do starań, kiedy tylko poczujesz, ze już pora. Pozdrawiam Cię <3

    MAGDZIA, dobrze, ze tam wczoraj na ktg nic niedobrego nie wyszło. Mała Cię po prostu w konia zrobiła. Ja tez dotychczas nie czuje żadnych skurczy, chyba ze tak jak Ty nie potrafię odróżnić, czy to skurcz czy co innego.

    Ja w moczu też mam zawsze dodatkowo wyszczególnione składniki mineralne,zazwyczaj szczawiany, a ostatnio zmiana na moczany. Niestety miałam kiedyś przejścia z kamica nerkową i czy teraz czy przed ciążą, mam w moczu te dodatkowe gratisy ;) Po prostu piasek się wypłukuje. Trzeba jak najwięcej pić i nie dopuścić do odkładania się złogów.

    A ja oglądam siatkówkę, kibicuje Polakom, a razem ze mną moja córcia :) Ale się wierci i chyba denerwuje, bo niestety nasi przegrywają :( Kto wie czy nie zostanie kibicką jak mamusia.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi skurczami to czasem bywa roznie. Ja pojechalam w 39tc na ktg leze sobie wszystko ok a polozna do mnie czy nic mnie nie boli, ja na to ze nie, a ona ze pisza mi sie bardzo regularne i silne skurcze :D no i zostawili mnie juz w szpitalu na patologii a dopiero 3 dni pozniej urodzilam i to tez dopiero po podaniu oksytocyny...

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka na każde ktg jeździła z walizką do szpitala :) była strasznie przejęta po tym jak jej siostra poszła na rutynowe ktg bez objawów, a tam jej powiedzieli ze juz praktycznie rodzi i została bez rzeczy osobistych. Na Lubartowskiej przebrali ją w koszulę, która ledwo tyłek zakrywała :)

    start lipiec 2013
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Hewa widzę że nie tylko ja kibic siatkarski.. szkoda że przegraliśmy :( mój synek też szalał chyba z moich emocji :)

    hewa81 lubi tę wiadomość

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję Wam tych problemów z kamieniami. Nigdy nie miałam.
    Mikka tak to ja bym nie chciała jak Ty miałaś. No i bardzo bym chciała uniknąć oksytocyny.

  • makasa Autorytet
    Postów: 604 563

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym razem się nie udało i jest nam niezmiernie przykro. Nie da się opisać co przeżyliśmy przez ostatni czas. Bardzo pomogło mi wsparcie męża i myśl że czeka na mnie w domu już córeczka. Ale wiem ze będzie nam jeszcze dane ponownie przeżyć narodziny dzidziusia.

    Nie wiem tak naprawdę ile musimy czekać, podpytywalam pielęgniarki to mówiły ze pół roku. Za tydzień idę na kontrolę to zapytam lekarza.

    Sam pobyt w szpitalu był naprawdę hym przyjemny (jak w ogóle można nazwać tak pobyt w takiej sytuacji).lekarze i pielęgniarki bardzo mili . wyrozumiali, wspierali mnie na każdym kroku. Byłam na sali dwu osobowej ale leżałam sama.zero styczności z ciezarnymi. Naprawdę czułam się dobrze.nie było problemu aby mąż mógł ze mną siedzieć do późnych godzin wieczornych. Jedyne na co można by narzekać to jedzenie.

    Dowiedziałam się że mam najwspanialszego męża na świecie. Jestem mu bardzo wdzięczna bo wiele mi pomógł. Wiedziałam już i wcześniej ale ta sytuacja jeszcze bardziej pokazała mi to ze mogę na niego liczyć w każdej sytuacji i ze jest to człowiek z którym chcę się zestarzec.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2016, 21:31

    Magdziulla, Dotek, hewa81, Monia85, Szczęśliwa Mamusia, mikka, Betty Boop lubią tę wiadomość

    ug37uay334snzwle.png

    atdc9vvjfum5rj8f.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makasa ja po takiej sytuacji miałam nakazane odczekać 3 cykle. Myśle że to rozsądny czas. Super że masz wsparcie w meżu, na pewno duzo Ci to pomogło.

    hewa81 lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny, ja ze swojego doswiadczenia moge doradzic takie rzeczy ;)
    -poduszka do spania dla mnie niezbedna ale ja mam w kształcie litery I kupiona na allegro za 50 zł. Inne litery zajmuja duzo miejsca w łózku-zalezy co komu pasuje. Dla mnie ta jest idealna i nie wyobrazam sobie spania bez niej.

    Ciuchy ciazowe-ja kupilam tylko spodnie w HM-czarne elastyczne rurki w rozmiarze takim jaki normalnie nosze 38-sprawdziły sie cała ciaze. na co dzien w dresach pomykałam. Bluzki na mnie pasowały moje ale ja lubie styl oversize wiec brzuch sie ładnie mieści. na stonie HM czesto robia promocje i mozna ciuchy taniej upolowac-najlepiej si do newslettera zapisac.

    Szkoła rodzenia- ja chodze do Aktywnej Mamy-jestem mega zadowolona. Połozne ktore prowadza zajecia nie sa zrzeszone ze szpitalami ale sa tez 2 inne, ktore robia badania i jedna pracuje w Świdniku a druga na Kraśnickich. Generalnie mówią bardzo obiektywnie o tym jak sie rodzi w poszczególnych szpitalach. Szkoły rodzenia przyszpitalne opowiadaja o porodach takich jakie sa praktykowane w danym szpitalu. Przy pisaniu planu porodu kazda byla pytana gdzie rodzi i połozna mówila czego mozesz realnie oczekiwac a co na pewno nie bedzie spełnione. Po porodzie robia super patronarze. Ja osobiscie polecam. Zaczelam w 24 tyg ale jak ktos zacznie później to dopasowuja do grup aby wszystkie zajecia zaliczyc.

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty jak się czujesz? Dzieje się coś?

    start lipiec 2013
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ