X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam krwawiace dziasla oraz epizod z krwawieniem z nosa, ale wg lekarza to normalne..chyba ze to sa jakies mega krwotoki i krwawienie z dziasel tovwtedy chyba trzeba to skonsultowac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2016, 22:30

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotku ja nie miałam, ale wiem, że to normalne. Dziąsła miekkną, moja znajoma mówi, że jedno dziecko jeden ząb mniej. U mnie akurat było odwrotnie, bo mi ósemka zaczęła rosnąć;)

    Mikka och nie chciałabym tu leżeć do 39tc, już za mężem tęsknię. Zasnęłam na trochę, ale mnie obudzili na mierzenie tętna. Idę próbować dalej spać.

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla spokojnie mi chodzilo ze wrocisz do domu i za 2 tyg mala bryknie na ten swiat :) ps.oj ja tez tesknilam za mezem i corka jak bylam w szpitalu a lqcznie ponad tydz spedzilam w ub. roku... I nawet plakalam do sluchawki, bo ja nie umiem spac bez niego i tak mi bylo ciezko... Takze wiem co mozesz czuc, ale najwazniejsze zeby wszystko bylo ok.

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za info. He nie chciałabym stracić zęba zwłaszcza że dziąsło krwawi koło jedynki. Muszę kupić dodatkowo jakiś płyn do smarowania dziąsła ewentualnie szałwia.

    Magdziulla już niedługo będziecie razem w 3. Masz miłe towarzystwo na sali? Czas trochę szybciej płynie jak jest z kim pogadać.

    Miłej nocki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2016, 23:06

    f08af289ff.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Ja jak bywam w luxmedzie to też tak obserwuję pacjentki;)

    Dziewczyny miałyście/macie w ciąży problem z krwawieniem dziąseł? Bardzo dbam o zęby ale tak od jakiegoś czasu widzę że podkrwawiają...
    Tak, z dziąseł i z nosa, ale już przeszło.

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej z rana :)

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Czy wiecie, że w szpitalu nie trzeba nastawiać budzika?;)

    Mikka doskonale rozumiem, my z mężem to takie do znudzenia papużki nierozłączki, aż się niedobrze robi;);)

    Dotek, ale idź na przegląd koniecznie, bo w ciąży lubią się różne rzeczy dziać z zębami, a to dla dziecka niedobre.

    U mnie na sali zmienia się skład jak na karuzeli. Przy jednym.łóżku jest 3osoba.odkad jestem!

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.

    Oj tak w szpitalu lepiej się wcześnie kłaść spać bo rano to piguły robią szum. Mierzenie temp., leki zabiegi obchody...

    Magdziulla ja mam fioła na punkcie zębów i lęk przed ich utratą więc latam do dentystki systematycznie. W czerwcu byłam na przeglądzie i 1 zęba musiałam wyleczyć a reszta zdrowa. Zmieniłam paste i lepiej z dziasłem :)

    Miłego dnia dziewczyny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2016, 07:52

    f08af289ff.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka trzymam kciuki za dzisiejsze podglądanie :)

    Wedmoczka lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:)

    Madzia, Hewa kciuki za krotki pobyt w szpitalu :)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no właśnie... Hewcia... przyjęli Cię?

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla jak po obchodzie?
    Dżasta jak się czujesz, dawno się nie odzywałaś. Masz jakieś objawy?

    start lipiec 2013
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    A no właśnie... Hewcia... przyjęli Cię?

    Znając życie na Jaczewskiego to trochę może potrwać zanim będzie na oddziale :(

    Ja ostatnio zostałam zawołana dopiero o 11.30...a łóżko dostałam po 13:00...

    oby Hewcie szybciej przyjęli :)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się z wami witam ;-) .Byłam z rana na badaniach , wyniki już dziś będą myślałam że dopiero jutro no nic zrobiłam dziś i mam z głowy, jutro już Piątek i w Sobotę wizyta już doczekać się nie mogę , ślub i wesele mamy o 16.30 nie o 17.00 , trochę mi zawroty głowy mijają i dobrze na razie nie chwalę bo jutro może być inaczej mdłości mam i wrażliwe piersi dziś na targu widziałam tyle pięknych i ślicznych ciuszków skarpeteczki boziu jakie to wszystko śliczne ;-) :-* i jak tu nic nie kupić ;-) .

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Na oddziale jestem m.w. od 9.30 ale czekam na łóżko :( Mam nadzieję że nie potrwa to długo. Miałam ktg, skurczy nie było. Szyjka twarda zamknięta. Badała mnie studentka. Dziś już oczywiście nic mi robić nie będą, dopiero od jutra. I mam nadzieję że w pon wrócę do domu. A to tak długo ...

    Magdzia, trzymajcie się. Ja z mężem to też takie papuzki nierozlaczki i ciężko mi tu będzie bez niego. A przecież codziennie nie będzie przyjeżdżał 80 km w jedną stronę :(

    Wedmoczka, powodzenia :)

    Spokojnego dnia!

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahoj :)

    no to jestem po monicie...endo- 8mm; w prawym dwa pęcherzyki 9 i 13 mm...
    wg niego owu mam mieć za 3 doby :)


    na pytanie czy przychodzić na kolejny monit stwierdził że nie ma takiej potrzeby ( i tu ma kolejnego minusa...i raczej od kolejnego cyklu idę do kogoś innego:)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam po urlopie nad morzem, było fajnie choć młoda miewała swoje humory i chwilami trudno było wypocząć, mam nadzieje że u Was wszystko dobrze
    Ja wczoraj miałam prenatalne i kamień z serca wszystko ok, co do płci lekarz powiedział chyba, wiec czekamy do nast wizyty, u nas wkoklo wkoncu juz wszyscy bliscy i znajomi poinformowani o ciazy bo brzuszek mam juz dosc widoczny
    Troche mnie przeziebienie bierze i mam pic wapno, plus domowe specyfiki, mam nadzieje źe minie

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka wrote:
    Ahoj :)

    no to jestem po monicie...endo- 8mm; w prawym dwa pęcherzyki 9 i 13 mm...
    wg niego owu mam mieć za 3 doby :)


    na pytanie czy przychodzić na kolejny monit stwierdził że nie ma takiej potrzeby ( i tu ma kolejnego minusa...i raczej od kolejnego cyklu idę do kogoś innego:)
    Bardzo ładnie, owu jak na zamówienie :) Teraz tylko działać, a później czekać. Ja nigdy nie sprawdzałam czy już po, ale jak byłam tak kilka dni przed to szłam jeszcze raz. A może jakiś zastrzyk do tego? Nie ma co tracić takiej szansy, bo owulka z prawej jest na wagę złota.
    EDIT: i endo bardzo ładne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2016, 13:05

    Wedmoczka lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcela chyba kto tam mieszka?
    Ja też juz zaczynam informować i okazuje się, że to wcale nie jest aż taka tajemnica. Wiadomość żyła swoim życiem, a wszystko zaczęło się od tego, że ktoś mnie widział w luxmedzie z samego rana, jeszcze w lipcu na bad krwi, powiedział znajomemu a ten się domyślił... Mój mąż nie zaprzeczył, ale liczyłam na większą dyskrecję, bo żona tego kolegi też pierwszą ciążę poroniła i nie było wiadomo jak to będzie.
    U mnie też brzuszek widać :)

    start lipiec 2013
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Bardzo ładnie, owu jak na zamówienie :) Teraz tylko działać, a później czekać. Ja nigdy nie sprawdzałam czy już po, ale jak byłam tak kilka dni przed to szłam jeszcze raz. A może jakiś zastrzyk do tego? Nie ma co tracić takiej szansy, bo owulka z prawej jest na wagę złota.

    spytałam czy coś wspomagamy...też powiedział że nie trzeba tylko działać od poniedziałku i tyle...

    zapisałam sie prewencyjnie do Palacza na pon na usg ( co prawda nie mam skierowania ale dorejestruję się i wystawi) chce wiedzieć na czym stoję...

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ