X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAGDZIULLA <3 <3 <3
    A spałaś chociaż w nocy, czy zupełnie byłaś "rozwalona"?
    Trzymajcie się tam Dziewczyny dzielnie.
    Dobrze, ze teraz nie smutasz się az nadto, będzie dobrze :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu Dopiero co doczytałam , kochana trzymam mocno kciuki za was :* .

    Z rana mdłości , zawroty głowy powróciły , piersi ociężałe , plecy bolące powróciły jutro kierunek badania , po badaniach lecę na targ dzieci do szkoły opkupić ;) po drodze na badania kupię sobie coś do zjedzenia ;) .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewcia no oczywiście, że nie mogłam spać, 1,5h się udało. Może dziś się wyśpię.
    Jestem pozytywnie zaskoczona szpitalem, personel póki co tfu tfu bardzo miły. Tylko dalej.nic nie wiem. Pod ktg miałam skurcze, ale nie wiem jakiej mocy.
    Humor dopisuje.

    Betty a Ty jeszcze się nie wypakowujesz? Pewnie denerwują Cię.takie pytania:)

    Szczęśliwa chyba dużo mam przy.kolejnych ciążach ma takie przejścia. Mam nadzieję, że.szybko Ci minie.

  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla zaciskam kciuki!!! Trzymaj się !!!

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migot_ka wrote:
    Magdziulla zaciskam kciuki!!! Trzymaj się !!!
    hej, co słychać? :)

    start lipiec 2013
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    hej, co słychać? :)
    Monia zapracowana jestem, dlatego rzadko tu ostatnio zaglądam...miałam niezły maraton w pracy, ale to jeszcze nie koniec... nie wiem kiedy ja będę odpoczywać :)
    Ciągle czekam na połówkowe i już mnie powoli skręca, ale już nie długo...
    Na 3D/4D się nie zapisałam, bo ciągle brak terminów, nie ma miejsc i wyświetlała się info, że od czwartku nowy grafik się pojawi, a jak wchodziłam w czwartek, to już info, że nie ma miejsc... wyluzowałam i czekam na swoje USG... :)
    A po za tym nic ciekawego...czekam ciągle na ruchy... być może już są tylko nie wiem że to TO :)
    31.08 mam wizytę i się dowiem co i jak :)

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oszczędzaj się trochę, nie wiem jak, ale próbuj. Podziwiam za cierpliwość :) Do kogo idziesz na usg? Widać trochę brzuszek? Ja niby też wyluzowałam, ale teraz po historii Madzi chyba znowu będę biegać na usg co chwilę :)
    Dzisiaj wyszłam trochę na dwór, zmachałam się jakbym po górach chodziła i chyba muszę częściej wychodzić, bo od świeżego powietrza i słońca kręci mi się w głowie.
    Magdziulla na mnie też personel zrobił dobre wrażenie :) Jest już jakaś decyzja?

    start lipiec 2013
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Aaa Ty napisałaś przytyłam a miało być przytulam? :-D

    Kiedyś też zabiorę nad morze dzieciulka.
    Haha ale Ty czujnie czytasz!
    Było faktycznie przytyłam. Ale zaraz poprawiam na przytulam bo chodziło mi o przytulnie.
    Madziu Ty na Staszica jesteś? Bo tak mi to umknęło.
    Migotka kiedy maraton skończysz i idziesz na wolne?
    Monia Ty też odpoczywaj!!

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka, ja dwa tygodnie w tyle i też nie czuję ruchów. Niby coś czasami mi się wydaje ale nie wiem czy to to. Jeszcze trochę to obie poczujemy jak dziecko włoży nam nogę pod żebra albo zrobi sobie z pęcherza trampoline:)

    Kamilka dlatego Ci odpisałam że może to przed @ czujesz że przytyłaś. Jaki to może galimatias wyjść przez 1 słowo.

    Kamilka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka tak na Staszica leżę. No i na razie nic nie wiem. Też nie dopytuję się, czekam cierpliwie, bo i tak nie wierzę, że mnie wypuszczą. Możliwe, że już z Małą.

    Mikka nie szalej tam:) a ruchy niedługo poczujesz, może nawet już czujesz, a nie wiesz o tym.

    Jeśli dobrze pamiętam to ja poczułam ok19-20tc ale bez spektaklurnych akcji;)

    Monia, a Ty się mną nie kieruj, ponoć wielowodzie to 1,5% wyczerpałam limit, Tobie i Twojemu Maleństwu nic nie będzie.

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi już nawet nie o wielowodzie chodzi, tylko o to że po raz kolejny okazuje się, że po lekarzach trzeba sprawdzać!

    start lipiec 2013
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Kamilka tak na Staszica leżę. No i na razie nic nie wiem. Też nie dopytuję się, czekam cierpliwie, bo i tak nie wierzę, że mnie wypuszczą. Możliwe, że już z Małą.

    Mikka nie szalej tam:) a ruchy niedługo poczujesz, może nawet już czujesz, a nie wiesz o tym.

    Jeśli dobrze pamiętam to ja poczułam ok19-20tc ale bez spektaklurnych akcji;)

    Monia, a Ty się mną nie kieruj, ponoć wielowodzie to 1,5% wyczerpałam limit, Tobie i Twojemu Maleństwu nic nie będzie.
    Magdziulla ja bez neta i dopiero doczytalam. Wspieram cie myslami , wiem ze to tak sie latwo mowi ale bedzie dobrze. Ps.a lekarz to nie wiem jak on tak mogl sie pomylic.. Ps.tak czytam i czytam ale to o tych ruchach to pewnie do Dotek :)

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Czy Wam też zniknęły zakładki Moje tematy itp?
    Mikka ta kość czy jakaś inna cześć raczej nie zniknęła tylko chyba zawsze jej nie było? Jeśli się potwierdzi to przynajmniej będziesz znała przyczynę różnych dolegliwości. Głowa do góry <3
    No wlasnie bedac mala dziewczynka leczylam kilka lat zatoki i nikt mi nie powiedzial ze mam niewyksztalcona malzowine prawa... Dalam plyte z obrazem z MR glowy innemu lekarzowi i stwierdzila ze tej prawej prawie nie ma a lewa jest przerosnieta... Jutro mam miec jeszze przed TK konsultacje i zdecyduje co zrobic, bo kurde kolejne promieniowanie...w grudniu mialam TK po upadku, niedawno mialam RTG... A moja kolezanka ktora jest pielegniarka powiedziala ze powinni mi zapisywac jaka wiazka promieni mi dali, bo jakos to sie sumuje i przy staraniach o dziecko jest wazne...Nosz k**wa mac...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2016, 18:10

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka chyba do Migotki bo obie jesteście Mi... A Migotka jest w 20 tc i ruchów nie czuje. Ja jeszcze daje sobie 2 tygodnie a pozniej sraczka czego nie ma ruchów.

    No to nieciekawie że tak Cie naświetlają. To jeszcze jak teraz zrobią Ci TK to nic się może złego nie zadzieje jeżeli chodzi o starania ale oby już więcej nic nie trzeba było robić.

    mikka lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och Mikka bardzo Cię przepraszam to do Migotki miało być, piszę z tel i takie klopsy.
    a co do Twoich prześwietleń to faktycznie ma znaczenie, ale w to nie "oczyszcza" się po jakimś czasie?

    Monia co do sprawdzania niestety prawda, ale jeśli chodzisz do Kondrackiej to chyba nie masz o co się martwić, ciężko o bardziej skrupulatną, tu też dużo dziewczyn ją chwali.

    Ja miałam badanie ginekologiczne i usg. Wód tyle samo, szyjka trzyma się mocno i wysoko, lekarz ddużo mówił, ale nie na temat. Coś powiedział,.że jeszcze zs wcześnie chyba miał na myśli rozwiązanie ciąży, ale nie wiem. Gorzej, że skurcze na ktg,.nawet do 115% ale nie widział albo po prostu nic na to nie.mówił.
    Na pewno zostaje tu.

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla trzymajcie sie tam z Karinka. Najgorsze to czekanie i niewiedza co dalej, przynajmiej ja tak mialam jak bylam w szpitalu istatnio...
    Ps. Nie masz za co przepraszac,a moze akurat "wykraczesz" mi zajscie w ciaze i poczucie ruchow :) ooo mogloby tak byc :)

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka myślę, że na pewno tak będzie, mam dar prorokowania:)

    mikka, Dotek lubią tę wiadomość

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla trzymam kciuki. Wsio bedzie ok a Karinka bedzie zadowoloną I sliczna dziewczynka jak przyjdzie jej czas. Super ze z opieki zadowolona jestes :) mikka no zrob porzadek ze zdrowiem bo aby patrzec jako twoich ruchach rozmawiac bedziemy. Ja w 1 ciazy poczulam w 20tc I to delikatne a teraz w 14 tc I takie ktorych.nie.da sie pomylic z kiszkami :)

    mikka lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziula ale chyba jakby co-tfu tfu no to chyba nie ma paniki, no bo mala przeciez juz duza i silna. Takze trzymam kciuki zeby bylo dobrze i dla ciebie i dla niej. Ps.ja swoja Karine urodzilam w 39 tc wiec moze i twoja jeszcze poczeka :)
    Ps.wiecie co, az sie sama z siebie smieje...Za kazdym razem jak jestem w luxmedzie tak jak dzis i czekam przed labolatorium i patrze po ludziach to zastanawiam sie czy moze ktoras z was siedzi przed lab. I tak patrze, patrze i rozkminiam..:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2016, 21:57

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak bywam w luxmedzie to też tak obserwuję pacjentki;)

    Dziewczyny miałyście/macie w ciąży problem z krwawieniem dziąseł? Bardzo dbam o zęby ale tak od jakiegoś czasu widzę że podkrwawiają...

    f08af289ff.png
‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ