X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego tygodnia wszystkim :)

    Monia85 lubi tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki!
    Ja wróciłam i jestem wypoczęta i od rana w pracy :)
    Madziu z tymi lekarzami to nie da się żyć....
    Trzymam kciuki żeby usg było dobre i do domku :)
    Miłego dnia!!!

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aktualizacja - zostaję. Dzięki mojemu dr zrobili usg i wody dalej wysoko skurcze ponad 100.

    Wedmoczka powodzenia na wizycie, daj znać, bo czytam cały czas:)

    Agatka nie odbieraj. Po co ich uczyć. Ty teraz wypoczywaj i zajmuj.się sobą i dzieckiem.

    Co tam dziewczyny u Was? Upolowałyście ubranka w.Lidlu?:)

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Moje dziecko.urodzone w swiatowy dzien kota to.maniaczka kotow I ma szczescie do znajdowania malych.kotkow. mamy w domu juz roczna znajde I dzisiaj znalazlysmy kociczke 2-3 msc... ale chce jej zostawiac dwa koty I pies to.troszke za duzo szukam.jej domu. Iczywiscie dopuki nie znajdzie zostanie u nas. Ehhh

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak na złość w weekend wszędzie jeździłam z mężem i mogłam pójść do Lidla, ale wyobrażam sobie co tam się działo :) U mnie dzisiaj mega gorąco, nie do wytrzymania. Byłam na zakupach i w domu z zamiarem odebrania psów, rodzice akurat jedli obiad więc mięso było ważniejsze ode mnie i zostały jeszcze :)
    Magdziulla miałam pisać, że nie ma tego złego... i jakbyś wyszła to pewnie zdążyłabyś tylko zrobić pranie i poszłabyś z powrotem. Ale już nieaktualne :)

    start lipiec 2013
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż był w sobotę o 9 w Lidlu i już nic nie było z małych rozmiarów... w ogóle mówił że niezły pierdzilnik tam był z tymi ubrankami, wszystko porozwalane, rozparowane ;/ masakra

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2016, 14:05

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://dzidziusiowo.pl/niemowlak/wyprawka-dla-noworodka/2535-rampers-pajacyk-kaftanik-co-kupic-i-jak-rozroznic-ubranka-poradnik-poczatkujacego-rodzica

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wątku lutowym przeczytałam, że ubranka z Lidla są słabej jakości, robią się szorstkie po praniu i rozciągają się. Także nic nie straciłyśmy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2016, 15:11

    start lipiec 2013
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim.

    Magdziulla dobrze że Cie jeszcze zostawili w szpitalu. Jednak pod opieką lekarza to lepiej.

    Agatka u mnie też tak było na początlu l4 że telefony dzwoniły ale z czasem sięcprzyzwyczają że Cie nie ma. A to zwolnienie to już do końca?

    Monia byłam w lidlu i oglądałam te rzeczy i jeżeli chodzi o pościel dziecięcą to była szorstka i cienka. Raczej nie kupiłabym takiej. A ubranka nie powaliły mnie wyglądem i materiałem. Już lepsze można w pepco kupić:) a najlepiej wybrać się do lumpka, tam można naprawde trafić nowe rzeczy i bardzo dobrej jakości. Ja obkupiłam chrześnice pajacami sukieneczkami dresikami że wszyscy zawsze podziwiali jak ładnie dziecko ubrane:)

    Rajstopki były fajne grube ocieplane więc idealne na zimę ale coś z numeracją było nie halo. Niby mały rozmiar a długie jak na 2 lata.

    Wedmoczka jaktam wizyta i usg?

    Ja się zapisałam na usg 3/4d z nagraniem do dr Kondrackiej, nie wiem czy dobry wybór ale opinie ma ok.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2016, 18:12

    f08af289ff.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek tez uwazam ze w lumpeksach najlepsze ciuszki. Zaluje ze primarka u nas nie ma. Co do l4 jak.nadal bede miala bole kregoslupa to tak ( bo mnie boli przy siedzeniu a pracuje przed kompem w pozycji pollezacej juz.mniej )

    Dotek lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do niej chodzę i Magdziulla też :)

    start lipiec 2013
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Ja do niej chodzę i Magdziulla też :)

    I jak? Dobrze usg wykonuje? Boje się że u mnie będzie narzekać że mam sporo tłuszczyku na brzuchu i to utrudni widoczność.

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek nie pożałujesz Kondrackiej jest najlepsza w usg. Widzę, że tu w szpitalu ona w usg ma duże poważanie. To ona mi dziś wody korygowała.

    Znowu numery u mnie:/, skurcze miałam bardzo częste, położna mnie podpięła pod ktg no.i byly co ok 4 minuty. Przyszedł lekarz, dziwi się, bada rozwarcia zero, szyjka wysoko. Kilka razy dopytywał czy to na pewno pierwsza ciąża. Nie wie dlaczego tak. Ech;/

    Dobrze, że nie kazałam mężowi kupować tych ciuszków w Lidlu.

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam zadowolona, rozmawiała ze mną cały czas, tłumaczyła tak jak na wizycie. Poznałam ją w szpitalu, po łyżeczkowaniu poświęciła mi sporo czasu na rozmowę i tym co dalej... no i fakt, że w szpitalu nie widzieli krwiaka, a ona znalazła go bez problemu. Co do widoczności to nie wiem, ale jakby co to wydaje mi, że ma wyczucie i krzyczeć nie będzie ;) usg trwało bardzo długo, sprawdziła wszystko.

    Dotek lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla nie znam się na postępach akcji porodowej, ale jak tak dalej pójdzie to cesarke?
    Są jakieś wolne miejsca na salach?

    start lipiec 2013
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za informację co do dr. Ciekawe dlaczego takie skurcze się pokazują skoro akcja nie rozwija się w kierunku porodu. Nie pozostaje chyba nic innego tylko czekać i robić ktg. Jeszcze troszeczke cierpliwości i będziecie razem. Może będzie piękna jesień to i ze spacerów skorzystacie:)

    U mnie po upalnym dniu właśnie zanosi się na burze.

    f08af289ff.png
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem i ja już po usg...no i powiem Wam że ręce mi opadają :((((

    Zrobione byle jak na odwal się :((

    opisane tak samo byle jak bo pomylił jajniki :(

    wg niego dziś miałam w prawym pęcherzyk 16 mm( po tym jak powiedziałam że w czwartek miał 13mm) mówi to po ostatecznych negocjacjach niech będzie 19mm w opisie walneli to że niby w lewym tej wielkości pęcherzyk...o endo nie zapytałam a w opisie mam 6 mm jak w czwartek miałam 8mm ...wg niego mam przyjść za 2 dni ale już mi się nie chcę po takim traktowaniu :(((

    Owu pewnie będzie dziś bo tak mi jajniki nawalają że ledwo chodzę i siedzę :((

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Robaczki :)

    AGATKA, ja niestety też tak mam w pracy jak jestem na urlopie czy teraz na l4, ciągle telefony, jakby człowiek był niezastąpiony....

    MAGDZIULLA, dobrze, że nie puścili Cię do domu, zawsze na miejscu można w każdej chwili zadziałać. Ja jestem anty szpitalowi i pewnie większość z Was ale w takich sytuacjach to wiadomo, tą wrogość do szpitali odkłada się na bok. Dla maleństwa trzeba się poświęcić.

    DOTEK, ja też mam sporo warstwy buforowej na brzuchu i też mialam obawy przed usg. Nie martw się, myślę, że jak dr jest w porządku to aż nadto to nie skomentuje. Ja robiłam obydwa prenatalne i 3d/4d u Krzyżanowskiego i oczywiście mówił ze jest ciut gorszy podgląd prze tluszczyk, ale nie po chamsku. A w sumie to prawda, wiec nie ma się co krepowac.

    Ja patrzyłam na te ciuszki z Lidla, ale ze mam mnóstwo po siostrzenicy to nawet się nie zastanawiałam nad kupnem. Ale kupie coś tak od siebie, coś co mnie zauroczy na Maxa.

    A ja prawdopodobnie wrócę jutro do domu. Prof. Leszczyńska mi obiecała dziś na obchodzie (ona jest tu szefową na oddziale).
    Po posiłkach cukier w normie, po wczorajszej insulinie rano na czczo też, także po co mnie będą trzymać. Cieszę się niezmiernie :)

    Buziole Kochane, fajnie, że mamy taka super grupę wsparcia, dla mnie to świetna sprawa, że jesteście, że można się pożalić, poradzić ... że jest zainteresowanie drugą osobą. Dzięki <3 <3 <3

    Monia85, Szczęśliwa Mamusia, Dotek lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewcia dzisiaj na czczo było ok po tym jak wczoraj dostałaś insulinę? Czy tylko dieta i regularne posiłki?

    start lipiec 2013
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety MONIA, trzeba było podać insulinę wczoraj na noc bo w pt, sb, i n, z rana cukier byl powyzej normy. A dzis juz po wczorajszych 4j insuliny byl dobry. Ale wychodzi na to ze bede brala ta insuline tylko na noc tak żeby rano było ok. Dieta dziala w ciagu dnia. A moze z czasem ruszy i na czczo będzie ok i insulina nie będzie potrzebna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2016, 20:03

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ