X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady a jak Twoje dolegliwości?

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatko_46 Ogólnie wesele super , ale kiepsko się bawiłam mało jedzenia , kiepska obsługa państwo młodzi pięknie wyglądali , pogoda była bardzo słoneczna długo też nie siedzieliśmy , małe już marudziły , chciały już spać pojechaliśmy jakoś po 21 do domu.

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki :)
    Ja w końcu ległam na szptalnym łóżeczku. Byla u mnie rodzinka.

    No więc u mnie cukry niby z tendencją spadkową, ale na czczo ponad normę, wiec po dzisiejszej porannej wizycie niestety mam dostać na noc insulinę :(
    Zobaczymy jaki wynik będzie rano.
    Jakoś nie boję się samej insuliny, bo przecież to lek, ale samo kłucie jakoś mnie przeraża.
    No a jutro mam znów pogadanke z diabetologiem, no i będę może wiedziała kiedy do domu. Mam nadzieje ze jakoś może w środę.
    Powiem Wam szczerze, że czas mi nawet szybko leci, bo wszystko kręci się wokół 7 posiłków!!! (w tym 3 kolacje, ostatni posiłek po 22) śr co 2,5 godz., czterech pomiarach cukru, porannego ktg, ok 6 mierzen tętna i trzech liczeniach ruchow po godz. W międzyczasie spacery po posiłkach od 1 końca oddziału do drugiego ;)
    Najgorszy jest upał, mamy salę akurat od południa i grzeje jak cholera - jedyna po tej stronie.

    Dziewczyny trzymajcie się cieplutko :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa81 wrote:
    Hej Dziewczynki :)
    Ja w końcu ległam na szptalnym łóżeczku. Byla u mnie rodzinka.

    No więc u mnie cukry niby z tendencją spadkową, ale na czczo ponad normę, wiec po dzisiejszej porannej wizycie niestety mam dostać na noc insulinę :(
    Zobaczymy jaki wynik będzie rano.
    Jakoś nie boję się samej insuliny, bo przecież to lek, ale samo kłucie jakoś mnie przeraża.
    No a jutro mam znów pogadanke z diabetologiem, no i będę może wiedziała kiedy do domu. Mam nadzieje ze jakoś może w środę.
    Powiem Wam szczerze, że czas mi nawet szybko leci, bo wszystko kręci się wokół 7 posiłków!!! (w tym 3 kolacje, ostatni posiłek po 22) śr co 2,5 godz., czterech pomiarach cukru, porannego ktg, ok 6 mierzen tętna i trzech liczeniach ruchow po godz. W międzyczasie spacery po posiłkach od 1 końca oddziału do drugiego ;)
    Najgorszy jest upał, mamy salę akurat od południa i grzeje jak cholera - jedyna po tej stronie.

    Dziewczyny trzymajcie się cieplutko :)
    Dziewczyny na sali pewnie zazdroszczą Ci tylu posiłków :)

    start lipiec 2013
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Lady a jak Twoje dolegliwości?


    Monia, w piątek lekko pobolewały mnie plecy ale porządnie przepłukałam nereczki i jest ok. Zrobiłam w sb rano analize moczu i wszystko ok, wiec może to taka po prostu moja uroda.

    Marcela, śliwki nie pryskane, wczoraj rano zrywane na wsi więc ekologiczne :) Tak właśnie myślałam żeby takie ala konfitury z nich zrobić. Mama mi mówiła że jak przez kilka dni będę podgotowywać to nie trzeba cukru bo same się zesłodzą :)

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Dziewczyny na sali pewnie zazdroszczą Ci tylu posiłków :)

    Muszę skrupulatnie przestrzegać godzin posiłków no i niestety muszę część żarcia kupować na własny rachunek, ale nie jest źle.
    Ale Dziewczyny też tu dokupuja bo wiadomo jakie jest żywienie w szpitalu, ale w sumie smakowo jest w miarę ok.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewcia jutro ma być deszczowo a od wtorku lekkie ochłodzenie. Zobaczymy. Dobrze że jesteś pod opieką diabetologa, na pewno wie co robi. Najważniejsze żeby dzidziusiowi było dobrze w brzuszku bo za słodka mama to chyba nie są idealne warunki. Pewnie po ciąży cukier wróci do normy:)

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dalej nie rodzę, skurcze są, ale poza tym od czwartku mnie nie badali. Wersja z "obserwujemy" zmieniła się na "czekamy" mmyślę, że jutro będzie przełom i czegoś się dowiem.
    ciężko mi się pisze z telefonu i ciągle.mi bateria pada.
    Szczerze to wolałabym chyba zostać do końca, żeby mieć pewne.miejsce na.porodowce. U Nas jedzenie i warunki ok.

  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Marcela robisz bez cukru?
    Bez cukru robiłam sliwki, morele, gruszki, jabłka- nic sie nie popsuło, ja jestem anty cukrowa i slodyczowa u dzieci, moja córka do tej pory nie jadła slodyczy, nawet kaszek smakowych nie daje, takie moje "zboczenie"

    Monia85 lubi tę wiadomość

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może któraś będzie zainteresowana :

    https://www.facebook.com/events/820032098098891/

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :),

    Spokojnego dnia :).
    A ja wynalazłam jeszcze takie warsztaty http://babyonline.pl/mamo-to-ja-warsztaty.html jakby któraś była zainteresowana :)

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam piękne Panie :)
    Jak tam na froncie szpitalnym? Kto dzisiaj wychodzi do domu?
    Wedmoczka widzę, że już cos się dzieje :) Działacie? o której usg?
    Szczęśliwa bardzo się cieszę z twojego szczęścia :) Nie wiem czy dała bym radę czekać miesiąc do kolejnego usg, ale jak zacznie się szkoła to szybko Ci zleci.
    Kamilka wróciłaś już z urlopu?
    Ja w tym roku nie robię żadnych przetworów, bo my nie przepadamy. Mam jeszcze zapasy sprzed dwóch lat :) W zimie używam tylko rzeczy do sałatek, dżemów nie jadamy, bo nie lubimy na słodko. Ale w przyszłym roku skorzystam z Waszych przepisów, zrobię coś dla Bobasa :)
    Agatka co maż powiedział na brzuszek po powrocie? Rośnie w oczach?
    Dżasta odezwij się! jak się czujesz? Co słychać?

    Szczęśliwa Mamusia, Kamilka lubią tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane i ja się witam ;).

    Ja już od 4 rano nie śpię , mdłości teraz wcześniej mnie budzą, samopoczucie różne moj gin załorzył mi w tą Sobotę kartę ciąży , dał skierowanie na badania i kolejna wizyta 17.09.2016 o godzinie 10.00 rano :) badania zrobię sobie w Piątek na dzień przed wizytą :) , pytałam się Pana A.Wróbla czy prowadzi ciążę na NFZ niestety nie tylko prywatnie , a w Lublinie to on robi zabiegi i operacje , do Dęblina nie mam tak daleko tam z 14 km , raz na miesiąc pojechać w Sobotę :) to żaden problem :) .

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    14 km to blisko, ja do ab ovo mam 40km :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapisałam się :)

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniu85 To super :) , a na kiedy się zapisałaś :) .

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7.10 godz 17-20.30 w Lublinie w hotelu Victoria

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki. Kurde jestem na l4 a z roboty po 6 tel dziennie... bo nie wiedza tego tamtego... jak ja tego nie lubie. Monia nic nie mowil na brzuch bo mu zdjeciea wysylalam. Ogolnie kto wie to wodzi inni nie widza bo ja zawsze mialam brzuszek.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och, ale wkurzyłam:/ na obchodzie prowadzący do mnie z pytaniem dlaczego usg miałam w piątek usg skoro miało być w dziś. Yyy a skąd miałam.wiedzieć no i jak przyszedł do mnie.lekarz to miałam.pogonić?:/ zresztą wtedy było 22afi.
    no i do wypisu.
    całe szczęście mam tu lekarza i mówię, że tamten powiedział, że te wody trzeba skontrolować, bo się dziecko mogło inaczej ułożyć. I chyba mi cichaczem powtórzy badanie. Jak będzie ok to wypis. A moje skurcze mimo, że wysokie nie powoduja rozwarcia. Chociaż sprawdzane to było w czwartek.

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Witam piękne Panie :)
    Wedmoczka widzę, że już cos się dzieje :) Działacie? o której usg?

    Działamy, działamy :P

    USG dziś o 17:00 ale nie mam skierowania więc nie dostałam kodu trzeba im będzie powiedzieć by dopisali na wizytę do niego :)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ