X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te ubranka to na prezent, ja jeszcze nie mam odwagi kupować dla siebie :) Po następnej wizycie lub usg połówkowym dopiero.

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa ogolnie to on jezdzi wkolo.domu bo w Mpk - kiedys jezdzil cala europe potem anglie z ludzmi, potem krasnik lublin. A teraz wkolo komina. Jak ma wolne to czesem pojedzie na turystyke. Takze ogolnie to w domu jest codziennie. Monia2015 u nas w krasniku ten szmateks taki duzy I fajny.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W lublinie na diamentowej jest duży lumpek i w sobote jest nowy towar. Ludzie przed otwarciem przepychają się pod drzwiami. Kiedyś tam pojechałam to padłam jak to zobaczyłam :)

    A koło pedagogiki umcs na narutowicza jest ciuchland w którym jest bardzo dużo ciuszków i to nowych. Kupiłam chrześnicy pełno bodziaków, pajaców rajstopek i bucików. Buciki nówki z primarka za 10-15 zł. Nawet super turkusowy kombinezon na zimę dwuczęściowy jej trafiłam jak miała dwa latka tj. Kurtka i spodnie ogrodniczki supet ciepłe ortalionowe. Polecam.

    monia2015 lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuszą te zakupy ubranek, ale ja doradzam nie przesadzac szczegolnie z tymi 56-62, bo i maluch rosnie szybko i od znajomych duzo prezentow, ja kupilam nowych kilka sztuk i w ciuchu na wronskiej na wyprzedazy po 1zl ze dwie reklamowki, a potem chyba 4-5 workow od sasiadki dostalam, tonelam w ciuchach i oddalam czesc do domu samotnej matki, po córce zostawiłam tylko jeden karton 56-62 i jeden 68-74, teraz mamy 80-86 i tych ubranek juz trzeba wiecej bo mała sie ciagle brudzi i zmieniamy 2-3 razy dziennie
    Jak nam sie juz płeć potwierdzi to zrobie segregacje ciuchow bo juz nie mam gdzie trzymac i ubran i zabawek

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobiety!
    Monia a myślałam, że Twoje ubranka:)
    a z posiewem to dlaczego miałoby nie mieć sensu?

    Jatoszka moja teraz już nie mała Mała też na początku była w plecy. Na pewno nadrobi!

    Betty na pewno urodziła, bo już parę dni się nie odzywa. Może przyjdzie się pochwalić jeszcze.

    Kamilka pogoda Ci się faktycznie udała. Mam nadzieję, że itp odpoczniecie, zresetujecie się i przyjdą nowe siły.

    Hewcia przykro mi, że cukrzyca się potwierdziła. No ale szukajmy dobrych stron, wyjdzie Ci to na zdrowie, będziesz się dobrze odezwała i ciążę skończywszy jako laska:)
    Jest tu aktywnie działający wątek cukrzycowy, na pewno dziewczyny Ci pomogą.
    A dlaczego tak długo chcą Cię trzymać?

    Agatka mój tata jest kierowcą zawodowym, z tym,że wyjeżdża na długo kilka tygodni i współczuję, bo ciężko jest. Tzn. u moich rodziców ok, bo już swoje lata mają, ale dla młodych małżeństw, ciężko.

    Ja leżę dalej. Nic się nie zmienia. Rano na ktg ledwo skurcze, ale teraz czuję całkiem nieźle, ale bez ktg.
    Chciałabym wiedzieć czy będą trzymali mnie do porodu czy wypiszą jeśli się nic nie rozwinie.

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej hej. Jest 9 a ja mam juz caly dom wysprzatany I obiad tzn pierogi ruskie mniammm. Teraz czekamy na M ma byc za max 2 h. Magdziulla ciekawe ciekawe czy cie puszcza czy trzymac bedzie hmmm. Moj maz tez.kiedys wyjezdzal.na.dlugo na szczescie sie to zmienilo... a razem jestesmy juz 13 lattt.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka a kiedy zaczynasz szkołę?

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :). Dziś się wizytuje tak po 12 lub dalej postaram się, was poinformować do Dęblina mamy 14 km za nim tam dojedziemy, to trochę się zejdzie dzieci udało się nam z bratową zostawić do ślubu sporo czasu to przyjedzie i z nimi zostanie kto wie ile u tego lekarza mi się zejdzie :) .Dziś obudziły mnie tylko mdłości zawroty głowy takie delikatnie są, samopoczucie to różne.

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wizytę. Czekamy na relacje jak będziesz miała czas:)

    f08af289ff.png
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udanej wizyty,
    U nas dzis rewolucja w mieszkaniu bo zamieniay pokoj dziecinny z sypialnia nasza, balagan ze szok:-/

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja po wizycie :) , maleństwo ma 15 mm i jak to gin ujął jest pik pik , badania mam wzorowe , nastepna wizyta dopiero za miesiąc wstawiam focię naszej kruszynki ;) :* .

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/eabc295173d4.jpg

    Wedmoczka, Monia85, Dotek, viowieczka, Kamilka, hewa81, Agatka_46, marcela29, Kasiula09, Magdziulla lubią tę wiadomość

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Agatka a kiedy zaczynasz szkołę?
    Po 21 tc - mam.dostac maila z pierwszym terminem.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Szczesliwa superrrr! Piekne malenstwo.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.

    Magdziulla jak się trzymasz? Nie rodzisz jeszcze? Nie wypisują?
    Mam pytanko, u kogo robiłaś usg z nagraniem i w którym luxmedzie?

    Hewcia jak cukry? Kiedy do domu?

    Szczęśliwa śliczny dzieciulek. Niech rośnie dalej i następnym razem pomacha rączkami na usg:)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ale tu dzisiaj cisza. Magdziulla, hewa, betty jakie wiesci u Was?monia jak sie czujesz, szczesliwa jak po weselu. Cala reszta jak tam ?

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie leniwa niedziela :) Zostałam wczoraj obdarowana bez mojej wiedzy ogromną siatą śliwek (pewnie ponad 5 kg tego jest) i się właśnie zastanawiam co z tym zrobić... najłatwiej byłoby dżem ale jest tak gorąco że na samą myśl gotowania tego robi mi się słabo ;/

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaraz jadę na imprezkę urodzinową do dzieci. Wczoraj byłam u siostry, jejku jaka ta dzidzia maleńka, byłam przerażona ze mi wypadnie. Jutro będę pisać, po tym maratonie towarzyskim musze odpocząć :)
    Jak zobaczyłam małą i moich rodziców przy niej to znowy poczułam zazdrość, jakoś mi źle tam było, jakbym dalej nie mogła zajść w ciążę...

    start lipiec 2013
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady jak sliwki nie pryskane to polecam musy dla maluszka ze śliwek usuwasz tylko pestki, zesmażasz ze skorka przez ok 2-3 dni po godzince aż sie rozciapią (podlewasz wodą) potem przecierasz, i pasteryzujesz,super alternatwa dla kupnych słoikow, ja w zeszlym roku zrobilam ok 50sloikow roznych musow i poszly jako dodatek do płatkow jaglanych, ryzowych, owsianych, czy do kaszek lub same, mała uwielbia

    hewa81, Dotek lubią tę wiadomość

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcela robisz bez cukru?

    start lipiec 2013
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia to uczucie zazdrości pewnie w nas będzie dopuki nie pojawią się nasze dzieci na świecie. Mam to samo.

    hewa81 lubi tę wiadomość

    f08af289ff.png
‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ