X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam te warsztaty mamo to ja, bylam w pierwszej ciazy, fajne tematy, sporo probek, folderow, kuponow, w tym roku tez pewnie sie wybiore posluchac o nowych trendach w macierzynstwie:)

    Ja osobiscie chwale sobie ubranka z lidla lilipu, swietna jakosc, kolory sie nie spieraja, nie rozciagaja sie, mile w dotyku (mam glownie body, spodenki, rajstopki, bluzeczki) nie wiem jak te nowe bo nie kupowalam teraz, za to ze smyka z cool clua masakra 80% ubran zmechaconych i porozciaganych glownie w szerz, taj
    kze na moja drobna corke zalozone raz i do wyrzucenia, a pepco trzeba na sklad patrzec bo maja i sztuczne ubranka, takze moj faworyt to lilipu z lidla i hm, a i f&f z tesco tez ok

    Dotek lubi tę wiadomość

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcela to spotkamy się na warsztatach :)

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka no tragedia ta wizyta. Ja też bym do niego nie wróciła na Twoim miejscu. A Wy działajcie jak dzikuski, a potem będą plony:)

    Hewciu czyli ta Twoja cukrzyca już pewna? Ja myślałam, że wystarczy dieta, ale nie znam się na cukrzycy. Poza tym wszystko ok?

    Monia nie mam pojęcia co dalej. Ile jeszcze będę chodziła z tymi skurczami. Czy będą czekali do porodu czy coś zrobią, nie wiem jaka jest przyczyna, dlaczego wody nie schodzą. Nic nie wiem.

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Wedmoczka no tragedia ta wizyta. Ja też bym do niego nie wróciła na Twoim miejscu. A Wy działajcie jak dzikuski, a potem będą plony:)

    No Magdzia też mi podpadł jak Tobie..czyli nie był to przypadek...po prostu taki jest:(

    Problem sam się rozwiązał nie ma miejsc na usg do luxmedu w tym tygodniu więc olewam i czekamy co ma byc to będzie :)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka Powiem Ci, że pod względem zachowania zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, ale usg wykonał niedbale, a co gorsze jak okazało się błędnie. Ja na pewno do niego nie wrócę.
    A może lepiej, że olejecie, niech dzieje się co ms być.

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedmoczka dramat z tym lekatzem. Jak można mieć takie podejście jakby za kare pracował. Może warto pomyśleć o zmianie dra. A puki co działać ile sił:) i czekamy na testowanie.

    Hewa szczęście w nieszczęściu że wystarczy insulina na noc. Często po ciąży problem znika. A prof. L to konkret babka. Podobno trzyma w ryzach cały oddział:) tak słyszałam.

    f08af289ff.png
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Wedmoczka Powiem Ci, że pod względem zachowania zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, ale usg wykonał niedbale, a co gorsze jak okazało się błędnie. Ja na pewno do niego nie wrócę.
    A może lepiej, że olejecie, niech dzieje się co ms być.

    No właśnie niby zagadał jak tam zabieg i w ogóle...potem palnął głupotę że wcale nie jest prawdą że jak nie ma lewego jajowodu to owulka z lewego jajnika nic nie da...potem zmierzył wszystko na odwal...no i w opisie jest całkiem co innego niż gadał podczas badania :(((

    upewniłam się po raz kolejny że usg powinno się robić u jednego lekarza :)

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczynam łapać doła. Chcę do domu, do męża, kota;(
    albo chociaż wiedzieć jaki mają na mnie plan. Oby jutro na obchodzie coś powiedzieli konkretnego w końcu.
    męczy mnie ta sytuacja;(

  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Zaczynam łapać doła. Chcę do domu, do męża, kota;(
    albo chociaż wiedzieć jaki mają na mnie plan. Oby jutro na obchodzie coś powiedzieli konkretnego w końcu.
    męczy mnie ta sytuacja;(

    Kochana tulę wirtualnie <3 wytrzymałaś tyle...to zostało naprawdę nie dużo i już będziecie w domku...

    Spytaj jutro jaki mają na Ciebie plan bo niepewność źle na was wpływa

    Trzymam mocno za Was kciuki i życzę dobrej nocki :*

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla na pewno już masz dość. Tyle rozłąki i na dodatek jesteś w szpitalu a nie na wczasach all inclusive więc w tych warunkach jeszcze bardziej się dołujesz. Ale już niedługo i skończy się meka i wrócicie do domku :)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2016, 06:37

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam.
    Zostaję na pewno do piątku wtedy sprawdzą wody i będą decydować co dalej.
    Dzięki.wielkie za.wsparcie:*
    pewnie do piątku jeszcze będę wpadać w.dół, ale w.dzień.jest lepiej.
    Co u Was? Jakieś.nowości, testy, wizyty?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla Kochana wiem że pewnie Ci ciężko , ale pomyśl że już nie bawem będziesz tulić córeczkę jesteś na pewno w dobrych rękach :-D .

    I ja się z wami witam :-D .

    Apetyt dziś dopisuje , mdłości jak zawsze z rana wrażliwe piersi , mąż wczoraj mnie zdenerwował teraz na pewno do niego się nie odezwę :-| , nie będę się denerwować czy stresować przez jego głupi charakter :-| . Samopoczucie takie sobie zwroty głowy powróciły, dziś już chłodniej na dworzu .

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane. Magdziulla wpadanie w dol to.normalne ale jestesmy z toba. Wiadomo.w domu to w domu... tez w szpitalu mam kiepski humor. Kochana najwazniejsze zeby mala byla w jak.najlepszych rekach I zeby dla niej nie bylo zagrozenia. Ty chcesz do kota a juz od wczoraj z dwoma szlau dostaje... poznaja sie a mala uczymy do.kuwety. ta nasza roczna jak ja znalezlismy miala ok 3 msc I potrafila do.kuwety a ta uczyc trzeba. A taka ruchliwa ze szok. Wscika sie jak szalona. Szczesliwa dobrze ze cos jesz bo.mdlosci daja popalic. Ja dzisiaj wskoczylam w 17 tc. Skonczyl mi sie pakiet co.dzisiaj jest tam zaznaczone moze wiecie ? Milego dnia laseczki

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahoj,

    MAGDUŚ głowa do góry, wszystko co robisz to robisz z myślą o Karince. Wiem, że wygodniej, spokojniej leżeć w domu z mężem i kotem (ja też cholernie tesknilam za moim futerkiem), ale w szpitalu bezpieczniej. Jesteś pod dobrą opieką i w każdej chwili mogą zadziałać. Już naprawdę niewiele Ci zostało.

    No a ja wychodzę do domu (MAGDUŚ nie doluj się przez to jeszcze bardziej). Mam już wypis, zalecenia, teraz czekam na męża. Mam dużo odpoczywać no i kontrolować ten cukier, ale już teraz są opanowane, wiec mam nadzieje ze bede trzymać je w ryzach.

    Trzymajcie się Dziewczyny ciepło :)

    Agatka_46, Dotek lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatko_46 U mnie z tym jedzeniem to różnie bywa wczoraj prawie nic nie zjadłam , oprócz wafli ryżowych i bananów , nawet obiadu nie chciało mi się jeść , ale jakoś zjadłam dziś to taki mam apetyt że konia z kopytami bym zjadła .

    Tu chyba przez Payu czy jakoś tak wykupuje się abonament , w ustawieniach profilu masz tam wykup abonament , i jak kupisz to pisze do kiedy masz ważność :) .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2016, 11:34

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem jak sie wykupuje ale nie mam zamiaru. A w 17 tg cos jest zaznaczone I zastanawiam sie co :)

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim :)

    Magdziulla trzymaj się tam, oby czas do piątku szybko Ci zleciał, a może wcześniej się coś wydarzy i przed piątkiem przywitasz córcię na świecie :).

    Hewa fajnie, że dzisiaj wychodzisz, wiadomo w domu najlepiej :). Jak teraz już mam cukier opanowany to na pewno utrzymasz go w ryzach :).

    Agatka w 17 tygodniu jest albo o pierwszych ruchach dziecka albo że czas na ubrania ciążowe :).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2016, 12:14

    hewa81, Agatka_46, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka teraz nie mam abo, ale o ile dobrze pamiętam byloe.tam 16+0 czas na ubrania ciążowe, a następne.usg polowkowe.

    Ja teraz jestem pozytywnie nastawiona. Jedynie dumam do kogo.dotrzeć z tym spojeniem. Była.kiedyś.z.ginem.mowa.o rozejściu, ale.to dawno było. Boli.strasznie już jedna położna zasugerowała, że.może.się.rozchodzić. A dziś taka fajna pytała czy miałam.miednicę mierzoną, bo tak.jej to wygląda, mała brzuch duży. Żeby.mi nie.pękło.przy porodzie:/ na obchodzie ten prowadzący.zlał to.
    Koniec.moich żali, bo Was zameczę.

    Hewciu.bardzo cieszę.się, że.wychodzisz. Nie jestem.zawistna:) Labuj.teraz.i tak.nagimnastykujesz się z.tym cukrem i.dietą. A miałaś.usg ile ma Maleństwo?

    Agata ja jestem kociara nieprzeciętna, kocham kotki. Jak idziemy.do.znajomych.to mnie bardziej.zzwierzęta.interesują niż ludzie;)

    Wedmoczka działacie?;>
    Monia.co u Ciebie?

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAGDUŚ, tak miałam robione usg wczoraj, ogólnie maluszka jest wieksza o tydz porównując do terminu OM. Ale waży prawidłowo jak na ten czas - 1880 gr. Mam trochę więcej wód niż na ostatnim usg (ponad 3 tyg temu), ale w normie. Mówili mi ze ta zwiększona ilość może być przez cukrzycę. Za dwa tyg mam kontrolę u swojego dra. Może występie jeszcze kolejne usg.
    A Twoja maleńka ile teraz waży?
    Buziaki Dziewczyno :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2016, 12:29

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja dzisiaj byłam na zakupach po biustonosze, majtki ciążowe i rajstopy na wesele. Byłam z koleżanką i jej córeczka 3.5r. więc tak na szybko, wchodzilysmy tylko tam gdzie miałyśmy coś kupić. Chciałam kupić jeszcze kilka dłuższych bluzek, ale wszystko wydawało mi się za krótkie i chyba zamówię ciążowe z bon prix. Znowu się nie wyspałem, budzę się w nocy siku i zasypiam nad ranem. Z tego powodu też nie zrobiłam dzisiaj badań, spróbuję jutro.

    start lipiec 2013
‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ