X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 03:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To po leczeniu zrób koniecznie, grzybica nie jeszcze taka groźna na początku ciąży, ale bakterie bywają zabójcze i przez nie może się nie udać.

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia dobrze prawi. Musisz rozprawić się z grzybem, bo one psocą.

    Monia, aż taka odważna nie jestem, żeby.w.innych salach się zaprzyjaźniać, trochę aspołeczna jestem:)

    Wieczoram.ktg skurcz za.skurczem po 115-130% kurczę to nie jest bezpieczne.dla dziecka, a mam.wrażenie, że.nikt tego nie.bierze.w całość. Przecież to.wszystko przez.to wielowodzie. A jeden patrzy na to drugi na tamto. Znajoma położna znajomych powiedziała, że powinnam mieć cc już.zrobione.
    Jak Ty leżałaś Monia to była Pani prof na obchodzie? Bo teraz jest na urlopie i ten Kraczkowski.podejmuje.decyzje i mam wrażenie, że nikt nie jest z.tego zadowolony. Nawet personel.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla Kochana chyba będziesz musiała wziąść sprawy we własne ręce , powiedz im tak do słuchu w jakiej jesteś sytuacji może jakiś inny tam specjalista przyjmuje , co to za lekarze ja bym już ich tam z kosą goniła , niestety tak jest czasami że jak sama nie powiesz to nic nie zrobią , może pewnie czekają aż poród sam się rozwinie.

    Witam się i ja z miłościami i zawrotami głowy.

    Nie wiem jak ja Marysię do przedszkola zaprowadzę na 8 rano muszę ją zaprowadzić rozpoczęcie roku szkolnego mają później , nie mieli żadnych dni adaptacji , i nie wiem jak ona tam jutro usiedzi , wszystko co kupiłam od razu trzeba przynieść dziś muszę dokupić szczoteczkę kubek podpisać wszystko , samopoczucie dziś takie sobie , z rana już chłodem wieje zaledwie 9 stopni idzie chyba jesień .

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jak ja leżałam to zawsze rano była pani prof., oprócz weekendów. Ze mną na sali leżała pacjentka Kraczkowskiego, jako prowadzący był okej, ale mówiła, ze by go nie wybrała gdyby nie to, że to jej rodziną. Ona zgłosiła się z silnymi wymiotami, po jednym czopku i tabletce wszystko przeszło jak ręką odjął, a on jej nie chciał wypościć.
    Jakby ktoś szukał lekarza do prowadzenia ciąży to panią profesor też polecam, dbała o swoje pacjentki.

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko gdyby ona tyle nie kosztowała. 200 zł za wizytę to jednak sporo. Nie wiem ile za usg.
    ponoć teraz ona jest na górze, a tu on i tak co pół roku się wymieniają.

    Tu wypisuje jak leci. Wieczór wcześniej Kondracka mówi, że pacjentke trzeba tydzień obserwować, następnego dnia K nie ma a on tę pacjentke wypisuje. Tachykardia? Dać leki na uspokojenie, zrobić dobry zapis i wypisać. Itp, itd.

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    To po leczeniu zrób koniecznie, grzybica nie jeszcze taka groźna na początku ciąży, ale bakterie bywają zabójcze i przez nie może się nie udać.

    Zgadzam się w 100%. Lepiej zbadać i mieć jasną sytuację. Moją siostrę poczęstowali bakterią w szpitalu podczas zabiegu i miała zakaz starań dopuki nie wytłuklu tego draństwa. A chyba ze 3 antybiotyki poszły na to aż się wyjałowiła.

    Magdziulka a może trzeba iść do gabinetu na oddziale pogadać z drem niech zrobi cc? Próbowałaś się z meżem wybrać? Trudno że nie sn ale byłoby po wszystkim.

    f08af289ff.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest chyba we wszystkich szpitalach. Tydzień temu moja znajoma nie dostała się na Jaczewskiego chociaż podobno jej ciocia tam pracuje. Nie ma reguły, uda się, albo nie... Rodziła w Świdniku, a raczej miała cesarkę na zamówienie.
    Z tym wypisywaniem to też loteria. Mnie po poronieniu trzymali 6 dni, to bardzo długo, szczególnie, że nic się nie działo. To było przed świętami i myślę, że chcieli zablokować mną łóżko żeby im się nie trafiła jakaś problematyczna pacjentka przy której trzeba robić :)

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będą mnir dzis rozwiązywać tylko nie wiem jak! Boje sie.

    Monia85, Szczęśliwa Mamusia, hewa81 lubią tę wiadomość

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulka trzymam za Was kciuki. Niech poród albo cc przebiegnie szybko i zebyś szybko wróciła do formy.

    f08af289ff.png
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulka kciukam <3

    Jesteś dzielna na pewno dasz radę :*

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • viowieczka Autorytet
    Postów: 379 238

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia trzymaj się, wszystko będzie dobrze <3

    "Gdy świat sprawia, że wariujesz wrzuć na luz, lepiej się poczujesz"

    82dojw4z802clx8l.png


    QnVUp1.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    31.08 piękny dzień na urodziny :)

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla dostałaś rano śniadanie? Możesz pić wodę? Jak tak to pewnie jakoś będą wywoływać, jak nie to pewnie cesarka

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla Kochana ale super , no wreście coś się ruszyło , kochana kciukasy zaciskam z całych sił , już dziś będziesz tulić Karinkę :* :* .

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAGDUŚ słońce, jesteśmy z Tobą myślami, jasne ze masz stresa, to wielki dzień dla Ciebie, wielkie przeżycie,ale żadnej ciężarnej to niestety nie ominie, musimy przez to przejść. Wszystko będzie dobrze.
    No i w końcu zaczęło się dziać, nie leżysz w niepewności. Bardzo dobre wiadomości.
    Trzymaj się dzielnie Dziewczyno. Wspieram mocno.
    No i czekamy na następne informacje.
    <3 <3 <3

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dalej nie wiem co będzie. Jeju jak oni niezdecydowani są:/
    rozwarcie na ciasny palec i miał przyjść i powiedzieć co dalej i nie ma:/
    tak pomyślałam, że wywołanie bo mogłam.zjeść śniadanie, ale dziewczynie wczoraj też pozwolili a miała mieć na 70% cc. Cholera wie. Mam mega stres, bo.nie wiem co będzie. Ani lewatywy ani balonika nie zakładali.

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziu mocno trzymam kciuki za szczęśliwe i bezproblemowe rozwiązanie!!!!!
    Ściskam i pozdrawiam!!!!!

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6 godz przed narkozą nie wolno jeść i pić. Magdziulla trzymaj się :)
    Buziaki <3

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oszaleję tu zaraz, dalej nic nie wiem:/ nie wiem czy mąż ma brać wolne czy nie. Nie ma.kogo zapytać:/

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu trzymam.mocni kciuki. Pojdz moze do lekarskiego.I zaputaj.co planuja bo chces zeby byl z Toba maz. Moze sie cos dowiesz. Jestesmy z toba. W miare mozliwosci pisz co I jak

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ