X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najgorsze że tak trzymają w niepewnosci. Powinni informowac na bieząco przeciez jestes główną zainteresowaną. Trzymaj się dzielnie. Niedługo koniec męki. Jestesmy z Toba.

    f08af289ff.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nikogo nie ma na patologii to znaczy, że są zajęci na porodówce i wrócą po Ciebie jak będą mieli czas. Juz niedługo :)

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam dzisiaj takie uklicia.na.pewno w.macicy boto.na wysokosci ruchow.maluszka. nie sa bardzo silne ale mnie niepokoja

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już teraz ryczę jak bóbr. Mam tego dość;(:/ poszłam do lekarskiego, bo nawet nie wiedziałam czy mogę.obiad zjeść. Tam ich trzech młodych.rozwalonych. Pytam grzecznie, a on z taką agresją, że przecież mi wszystko wyjaśnił (a rano powiedział tylko,.że mam.jeść śniadanie) że co ja wymyślam itp nawet nie.zdążyłam się obronić drugi wstał, że on wszystkiemu zaświadcza, bo on był przy tym (nie było go) i ja.kłamie (jak.ja.tylko zapytalam co ze mną naprawdę grzecznie). Na.koniec.powiedział, że jestem na.jego sali, ale jestem pacjentka dr R.to.on.sie.nie wtraca i jego mam pytać. A potem z satysfakcją dodał, że.jego.już nie ma. Mam.się dowiadywac na obchodzie.
    nosz kur leżę tydzień, a na dobrą sprawę nikt mi nawet nie wyjaśnił co mi jest, jakie są opcje. Nic! Jednego dnia mnie wypisują, drugiego mam być do usg do zbicia wód, trzeciego dnia rozwiązują i odwołują bez poinformowania mnie.o tym:/ oszaleję:/

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze warto zadzwonic do swojegoprowadzacego - jak.dobrze kojarze masz z tego szpitala iprzedstawic.sytuacje I to jak zostalas potraktowaba. A jak.wyjdziesz.zloz na.nich skarge na tych konkretnych.

    Dotek lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziula 3mam kciuki za konkretna decyzje,swoja droga niezły bałagan w ty szpitalu:-/ co to za szpital bo nifoczytalam?
    U mnie tak bylo ze to dr u ktorego ciaze prowadze decyduje co i jak i nawet jak nie mial dyzuro to przekazal mnie w rece kolegi i mialam super opieke i na porodowce i na noworodkach, a takie podwazanie zdania jednego dr przez drugiego to niepowazne jest:-/
    Przed cc nie pozwalaja jesc, u mnie jak byly skurcze a rozwarci brak to trzymali mnie na glodzie od kolacji przez cała noc, aby kroplowki z glukozy dawali:-/

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla Kochana ja to bym taką skargę nasmarowała i wręcz się wydarła , że niech ruszą te swoje zasr *** dup *** i coś zrobią tu liczy się życie małego człowieka , a nie plotki i ploteczki , ja to bym już na własne życzenie wypisała się , i gdzie indziej poszła jak tak leżeć będziesz, a oni od czasu do czasu zajrzą nawet się nie zapytają co i jak , to po co tacy lekarze , już w Garwolinie miałabyś lepiej tam od razu na miejscu jest anestezjolog itp.

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjj Magdziulla... Bidulko... Nic się nie martw, już jesteś blisko. Nie ma co się na nich skarżyć, bo oni się tam wszyscy razem trzymają. Ale do doktorka zadzwonić możesz i powiedzieć, że się martwisz i to co wcześniej pisałaś, że chcecie to jakoś zaplanować... Chciałabyś cesarkę?
    Zmarwiłaś mnie tym jak zostałaś potraktowana. Ciekawe który to taki mądry? Obstawiam że jednym z nich mógł być Piesiewicz.

    Mikka i Karinka przesyłają Wam pozdrowienia :) Trzymają kciuki :)

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz to mnie już bardzo zmartwiłyście... Co będzie ze mną jak mój doktor tam nie pracuje? Kto o mnie zadecyduje? Muszę to wszystko jeszcze raz przemyśleć.

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia wlasnie ja nie mam pamieci do nazwisk, ale jak bede miala jeszcze raz ich etykietki to zapamietam dobrze, oj dobrze.
    Fakt gdyby nie R.nie.powtorzyli.by usg i wypisali w.pon. Podejrzewam, ze dzis tez chcial.dobrze, bo wyszło w badaniu, ze rozwarcie na bardzo ciasny.palec. Moze on ma.jakis plan, ale nie wiem.jaki. Szkoda, ze nie przyszedl. Może miał ten dupek przekazac.a tego nir zrobil. Ale z.tego co widze tez po.innych.pacjentkach warto.mieć.dr. Jedną codziennie wypisuje, a jej.lekarka odwoluje.to.

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapytam mojego czy ma tam jakiegoś zaufanego kumpla :)
    U mnie znowu ketony w moczu, znowu będzie afera, że nie jem... a ja jem bardzo dużo, za każdym razem jak mąż wchodzi do domu to komentuje, że znowu jem, albo wszystko wyjadłam ;)

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia niestety ketony to może być też cukrzyca. Jak glukoza Ci wyszła? Ja w pierwszym badaniu miałam.ketony, potem zaczełam jeść kolacje i na następnym już było.zero.

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cukier miałam w normie, ale robiłam tylko na początku. Ja już je raz miałam dwa badania temu, wtedy miałam mdłości i z jedzeniem różnie bywało. A teraz to już nie wiem.

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla I co nadal cisza ?

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcela na kiedy masz termin? Bo widziałam na Twoim suwaczku, że jesteś w 104 dniu ciąży, to dokładnie tyle samo co ja. OM 20.05, termin na 24.02

    start lipiec 2013
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka może na te ukłucia nospe weź ipolez sobie. Mnie czasami też coś zakłuje to idę polezeć jak jest czas. Co prawda nospe tylko raz brałam w ciąży bo mnie mocno brzuch bolał po weselu. A tak to leżenie pomaga.

    f08af289ff.png
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No teoche sfolgowalo Dotek ale za to cisnienie musi byc niskie bo mi leb pek a nie chce brac paracetamolu. Chyba musze sie polozyc spac ale musze na m poczekac bo.obiad.robie. od 3 dni mam zgage ale nie taka ze pali a taka jak by to.nazwac kwaśna.... jak by refluks. Oby.nie zamienila sie na piekaca bo jak mam juz.miec wole ta co mam. Nie jest to fajne ale lepsze. I patrzcie.mdlosci.mialam tak od 14-15 godz , mdlosci przeszly I od tych samych godzin ta zgaga/refluks... jak by nie zaleznie od tego co zjem :/. Dotek a.co tam I ciebie. Wyznaczone masz.juz polowkowe ( jesli ominelam ta info przeraszam nie zawsze uda sie wszystko przeczytaca). Madziulla myslimy o.tobie. Hewa jak.w.domu ?

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety bede z wami znow jako starajaca sie :-( jesli mnie nie wygonicie :-( wczoraj mialam zabieg-znow ten 30 sierpnia :-(

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jatoszka jestesmy z Toba I badz z nami caly czas!

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jatoszka Kochana jesteśmy z Tobą, tulę mocno <3

    start lipiec 2013
‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ