X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • Malutka92 Autorytet
    Postów: 1020 897

    Wysłany: 1 września 2016, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla w takim razie cisnij ich tam zeby podjęli jakas konkretna decyzję,ileż mozna tak trzymac w niepewnosci,to jest denerwujące,a ty sie martwisz o dzieciątko,oni sobie nic z tego nie robia.. Mam nadzieje,ze dzisiaj bedziesz miala juz jakies konkrety powiedziane,trzymam kciuki za was

    Dotek dzieki zajrze dzisiaj moze cos wynajde,bo zamowilam z aliexpress 2 fajne staniki tylko cos mi piersi jeszcze urosły,a oni to robia typowe rozmiary na chinki :-P

  • Malutka92 Autorytet
    Postów: 1020 897

    Wysłany: 1 września 2016, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    Hee to nieźle. Chyba pod koniec ciąży będę chodziła w pampersie:) ja myślałam że wody jak odchodzą to się po prostu sączą pomalutku że na wkładce można zobaczyć a nie że lecą nagle i nieoczekiwanie:(
    A z tymi wodami to roznie bywa,mi na IP (ostatnio jestem tam dosc częstym gościem ) ginki zawsze powtarzają,ze jakby sie pojawil jakis "wyciek płynu" to mam sie zglosic spowrotem do nich. Wody moga chlusnac na raz,a moga sie wlasnie i sączyć..

    Dotek lubi tę wiadomość

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 1 września 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część Dziewczyny :)
    Ja znowu w nocy nie spałam i odsypiałam rano, przyszło mi na myśl, że może nad ranem dziecko jest już głodne i to ono mnie budzi?

    Odpowiem za Mikkę, ma problemy z internetem, wciąż czeka na naprawę. Dzisiaj Karinka wraca do przedszkola :) Wyniki badań będą prawie w połowie września. Mikka dostała się na jakieś szkolenie, na którym jej zależało, a wyników konkursu jeszcze nie ma.
    Pozdrawia wszyskie panie i trzyma kciuki razem z Karinką za małą Karinkę :)

    Cześć Malutka :)

    Betty ja też byłam pewna, że już po wszystkim. Pytałam już kiedyś, czy orientujesz się czy w Świdniku pobierają komórki macierzyste?

    Magdziulla tzymam kciuki za dzisiaj :) Kiedy będzie Twój lekarz?

    Dotek lubi tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 1 września 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o biustonosze to koleżanka wszystko zamawiała tutaj:
    http://rafjolka.pl/pol_m_Ciaza-i-macierzynstwo_Biustonosze-do-karmienia-230.html
    A siostra kupiła w Triumphie, bo koniecznie chciała przymierzyć i stawiała na jakość żeby cycory nie obwisły :)

    start lipiec 2013
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 1 września 2016, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia osobiscie nie pytalam o te komórki ale na szkole rodzenia przedstawicielka z banku mówiła, ze kazdy szpital pobiera i jest wyposazony w podstawowy (czerwony) zestaw jakby ktos w ostatniej chwili podjął decyzje ze chce je pobrac. A jesli wczesniej podpiszesz umowe i bedziesz miala własny zestaw to tylko trzeba szpital uprzedzić ale kazda połozna wie jak to zrobic.

    Co do Świdnika to podobno ostatnio kręca tam nosem na przyjezdne spoza tego miasta. Oczywiscie mamy prawo rodzic gdzie chcemy ale wczoraj rozmawialam z połozna i własnie mi takie informacje przekazała. Troche kiepsko...Niemniej jesli u mnie nagle sie zacznie to tam pojade a jesli na indukcje to juz wybiore Staszica bo mam tam znajomych lekarzy i anastazjologa.

    Magdziulla dzis ten anastazjolog ma własnie duzyr a on najczesciej usypia do cc wiec jest szansa dla Ciebie ;) Potem dopiero we wtorek chyba bedzie. Tego drugiego nie znam.

    Dotek lubi tę wiadomość

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 1 września 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem pewna, że tam anestezjolog jest cały czas.
    Co do Świdnika po tym jak tam potraktowali moją sąsiadkę jest na ostatnim miejscu na mojej liście. Ja mam tam ciocię, jest pielęgniarką epidemiologiczną i jakby co to liczę, że tam się za mną wstawi. Moja sąsiadka nastawiała się na Staszica, tam miała lekarkę, ale w ostatniej chwili ktoś ją namówił na Świdnik, bo super warunki. Jej lekarka zakładała cesarkę, bo w ciąży miała cukrzycę , tarczycę, do tego tyłozgięcie. Jak tak teraz o tym myślę i jestem w temacie to to nie były przesłanki do cesarki, ale ona chyba też chciała. Jak położyła się w Świdniku to wszyscy mieli ją w d... Leżała tydzień aż zaczęła rodzić wieczorem. Do rana nikt do niej nie przyszedł tylko na nią krzyczeli, ze przeszkadza innym pacjentkom. Wypomina im, że od skurczy nie mogła chodzić, a oni kazali jej przejść na blok i jeszcze własną walizkę musiała ciągnąć. Do tego mała rodziła się z zadartą główką, wszystko trwało bardzo długo... Cała była porozrywana i co gorsze zszywali ją 3 razy, bo za pierwszy razem szwy się rozeszły, za drugim wycinali jej całą bliznę po szyciu i robili od nowa, a trzeci raz to poprawiała coś prywatnie. To szycie za drugim razem robił sam ordynator. Koszmar. Wiem że dużo zależy od indywidualnych cech organizmu i psychiki, ale ja się boję Świdnika i już.

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 1 września 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty mi jak.odeszly wody w ciazy to mialam.zalana cala podloge w lazience o wymiarach 2x2. I lało sie ze mnie bardzo... ze gabinet.mieli.caly.mokry... wszyscy byli w szoku ile tego... hej witam sie

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 1 września 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka przemyślałam sprawę i idę do tej szkoły co Ty, nie ma co płacić jak nie wiadomo czy będę tam rodzić. Mężowi nic nie powiem, tylko się zapiszę, najwyżej będę chodzić sama albo mu powiem, że to ta płatna :) Przeanalizowałam dojazd, obie są dla mnie daleko ale do tej nie muszę przejeżdżać przez miasto. Rozumiem, że zapisywałaś się do niej osobiście?

    start lipiec 2013
  • Wedmoczka Autorytet
    Postów: 1051 411

    Wysłany: 1 września 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    U mnie dziś nieco lepszy humor...bo wczoraj byłam strasznie załamana

    Tak coś tam działaliśmy a teraz czas oczekiwania :) by szybciej zleciało to dziś robimy wypad do Wilna na kilka dni :)

    Trzymajcie się ciepło i dbajcie o siebie :)

    Buziaki :*

    hewa81, Monia85 lubią tę wiadomość

    Ps. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.

    Laparoskopia 19.07.2016 - macica jednorożna, jajowód prawy drożny

    1 IUI 4.04....:(
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 1 września 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty to chyba mój szpital taki zacofany że nie pobierają komórek i zasłaniają się brakiem jakiejś umowy z bankiem. A z tego co czytałam to jak pacjentka chce pobrać km to z tego banku ktoś przyjeżdża i przygotowuje personel. No ale te informacje o moim szpitalu mam z przed 2 lat. Muszę zrobić aktualizację, na następnej wizycie zapytam doktorka.

    Wedmoczka to czekamy za 2 tygodnie na testowanie:) udanego wypoczynku i zwiedzania w Wilnie;)

    f08af289ff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wywołają. Jeszcze czekam na lekarza, mam nadzieję, że tym razem przyjdzie. Ale mowili cos o cewniku. Cholera czyli ten balonik, ktorego ja strasznie nie chcialam:/ pewnie spotka mnie wszystko co najgorsze balonik, oksytocyna, przebicie pecherza, a na final krwotok;(

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 1 września 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cewnik to też chyba do cc zakładają. Mogłaś zjeść śniadanie? Magdziulla trzymam kciuki z całej siły żebyś się długo nie męczyła.

    f08af289ff.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 1 września 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do cc zakładają pewnie po uśpieniu, przynajmniej tak tam jest przy laparo, że na żywca nie zakładają. Koleżanka miała ten balonik, nie wspomina tego jako coś strasznego, chyba nawet jej wypadł :)

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 1 września 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda idź pobiegaj jeszcze po schodach, może to coś pomoże :)

    start lipiec 2013
  • Malutka92 Autorytet
    Postów: 1020 897

    Wysłany: 1 września 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla moze to cewnik do CC? Trzymam kciuki za was :-* :-*

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 1 września 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy cc cewnik na zywca ze znieczuleniem maścią... ja tam mialam jak mialam cc na Staszica. Nie bylam wogole usypiana I lepiej. Znieczulenie w kreg. Madziulla trzymam kciuki I czekam na foto :). Monia tak trzeba sie osobiscie zapisac... pierwsze wrazenie SUPER. Moze sie spotkamy chociaz ja moge byc w grupie mam w kolejnej ciazy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2016, 10:32

    Monia85 lubi tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 1 września 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Chyba wywołają. Jeszcze czekam na lekarza, mam nadzieję, że tym razem przyjdzie. Ale mowili cos o cewniku. Cholera czyli ten balonik, ktorego ja strasznie nie chcialam:/ pewnie spotka mnie wszystko co najgorsze balonik, oksytocyna, przebicie pecherza, a na final krwotok;(
    Kolezanka rodzila na lubartowskiej, rano zalozyli jej balonik (miala zatrucie ciazowe i nadcisn) a po poludniu urodzila bez wielkich boli i stresow

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 1 września 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla nie bój sie tego cewnika-balonika-to nie jest nic bolesnego bo to nie jest ten cewnik zakładany do cewki moczowej przy cc. Ten balonik-cewnik Foleya (czy jakos tak) ma pomóc na rozwieranie i skracanie szyjki. Mój lekarz ze Staszica tez mi o nim wspominał. Chcą najwyraźniej zadziałac abys spróbowała siłami natury. Daj znac jak postepy bo byc moze mnie tez to czeka- bo Ty na Staszica lezysz nie?

    U mnie po ktg skurcze sie nie piszą ale przynajmniej szyjka sie troche skróciła i juz nie jest taka do tyłu jak była w poniedziałek. Młoda nie cofała główki przy dotyku połoznej wiec moze juz sie wstawiła w kanał.
    Jutro mąz mi załatwił u znajomego gina rano usg i ktg-akurat na jaczewskiego -ale skorzystam i zobacze czy mój Klocek nie wazy juz ze 4 kg.

    Wedmoczka niech sie kropek implantuje na wycieczce ;)

    Dotek dopytaj teraz w swoim szpitalu bo przez 2 lata duzo sie pozmieniało i mysle, ze juz teraz nie ma z tym problemu.

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 1 września 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia dzieje się coś?

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wygląda na to, że rodzę. Skurcze zaczęły się przed cewnikiem, a teraz już regularne. Nie wiem ile to potrwa, jak leżę tragedia jak chodzę nie jest źle. Nie wiem czy dziś czy jutro urodzę.

    Monia85, Dotek, hewa81, Kamilka lubią tę wiadomość

‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ