X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla Kochana ale was tam męczą , kochana życzę , z całych sił szybkiego i bez bolesnego rozwiązania :) .

    Kochane no i zaczął się , ten czas gdzie nie będę tak was częściej odwiedzać postaram się , aż tak was nie zaniedbywać , dziś Marysia miała pierwszy dzień , w przedszkolu jaka dzielna dziewczynka była nie płakała wszędzie biegała bawiła się , nawet nie zapłakała jak się oddaliłam , potem do domu nie chciała iść tak dobrze się bawiła , jutro też przedszkole i muszę co na mieście załatwić :) ;) . Ogólnie dobrze się czuję , nie nam żadnych tfu tfu plamień , teraz szybciej czas mi minie do wizyty :) .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2016, 17:36

    Dotek lubi tę wiadomość

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 1 września 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia szybiego rozwiania ! Dasz rade ! Czekamy na info ze juz po I na zdjecie malenstwa. Jestesmy z Toba !

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 1 września 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia <3

    start lipiec 2013
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 1 września 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla trzymam kciuki. Dobrze, że mozesz chodzic bo nie w kazdym szpitalu pozwalają.

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 1 września 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAGDUŚ trzymaj się dzielnie, jesteśmy z Tobą <3 <3 <3

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 1 września 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje cukry całkiem niezłe, dziś na czczo wprawdzie przekroczenie o 1, ale wczoraj na wieczór troszkę mi insulina wypłynęła, wiec może to przez to. Ale w ciągu dnia super. Także cieszę się, tylko trochę nudzi mi sie to żarcie :( Muszę coś pokombinować i urozmaicić sobie.

    Monia85, Dotek lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 1 września 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MALUTKA, witaj na wątku lubelskim :) I powodzenia na cc, bo to już faktycznie chwila.
    Ja nie znam lubelskich szpitali, ale ostatnio leżałam na Jaczewskiego w zwiazku z cukrzyca, i jestem zadowolona.

    WEDMOCZKA bawcie się dobrze w Wilnie :)

    BETTY, i ja juz byłam przekonana ze Marcela jest już z Wami i dlatego Cię nie było widać. Oj nie spieszy jej się do rodziców .... Powodzenia, gdyby jednak postanowiła z zaskoczenia wyjść :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 1 września 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wieczorkiem. Siedze ba podworku I juz czuc.jesien, ludzie liscie pala. Lubie piekna I zlota jesien. Upieklam placka ze śliwkami. Cos czuje ze Madziulla to.dzisiaj urodzi. Czekam z niecieprliwosciä. Moje male rusza sie.od.godziny :) drugie male ale to.wieksze bawi sie z kolezanka... ale brudna... czarne stopy - bo na naszym podworku nie ma.szkiel a ja jestem.mega zwolenniczka chodzenia na boso.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuję za całe wsparcie:* chyba dziś nie urodzę. Chodzę cały dzień z cewnikiem, póki co nie wypadł, skurcze są ciągle, ale trochę się rozlazły co. 5 min. Ból naprawdę do zniesienia, więc nie wróżę rychłego końca. Dr mówi, że jak nie dziś to jutro urodzę. Chyba sprawa z wczoraj się wyjaśniła. Dziś mój gin ma dyżur i pewnie chciał mnie mieć pod okiem.
    oddelegowałam właśnie męża i położyłam się. Może coś pośpię.
    Betty tak na Staszica jestem.

    Pprzepraszam, że nie odpiszę na wszystkie tematy, postaram się nadrobić.

    Szczęśliwa Mamusia, Monia85, hewa81, Dotek, Kamilka, Malutka92, Betty Boop lubią tę wiadomość

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 1 września 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda jestes usprawiedliwiona! Dawaj czadu malenka :)

    hewa81, Magdziulla, Dotek lubią tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 1 września 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla a ten Twój lekarz będzie i jutro? Mam nadzieje że właściwie się Tobą zajmą i poród przebiegnie gładko.

    f08af289ff.png
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 1 września 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu kciuki!!
    Cały czas myślę o Tobie jak Ci tam idzie....
    Oby szybko poszło.
    Buziaki.

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 2 września 2016, 03:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia śpisz?

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 03:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie ma lekko:/ zabrali mnie z patologii na porodowke. Skurcze non stop po 120 w górę, rozwarcie na 2,5 palca. Ale po zdjęciu cewnika szyjka.wróciła a skurcze poszły pa pa:/ leżę na korytarzu od kilku godzin i słucham jak.dziewczyna się drze i ciągle błaga by się skończyło. Mój entuzjazm minął.teraz.jestem.przerażona. Ile to u mnie potrwa.

  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 2 września 2016, 04:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj, nikt nie mówił ze będzie łatwo. Szkoda, że musisz tego słuchać :( teraz już nie ma odwrotu...

    start lipiec 2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 04:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie to samo tej dziewczynie powtarzaja, ze porod tak wyglada. Och mam nadzieję, że dostanę znieczulenie.

  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 2 września 2016, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Madzia ile to kobieta musi wycierpieć żeby doczekać swojego cudu w postaci dziecka. A może już po wszystkim?

    f08af289ff.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 2 września 2016, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rana :)

    No i ja juz wchodząc na belly zastanawiałam się czy może już Karinka jest przy cyconie :)

    Niestety tak to jest, że niby każdy porod jest inny, ale kobieta swoje musi przejść, czy łatwiej czy trudniej, ale wycierpiec trzeba. No ale potem jaka nagroda czeka :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 2 września 2016, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla nadal mocno trzymam kciuki!

    Do mnie wczoraj wieczorem połozna pisała zebym zaciskała nogi do poniedziałku bo nie ma miejsc na porodówkach-no to nieźle. Ale przeciez gdzies trzeba urodzic ;) Ja za godzinke jade na jaczewskiego podejrzec Młodą i na ktg. Strasznie mnie biodra w nocy bolały, ciezko sie spi-mówie Wam dziewczyny-ostatni miesiac ciazy jest mega ciezki. Dopóki same tego nie odczujecie to sie nie przekonacie. Ja cała ciaze super sie czułam,ale teraz to juz deprechy mozna dostac od wszystkich dolegliwosci i oczekiwania. Ale trzeba zacisnąc zęby i przetrwać ;)

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 2 września 2016, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty nie ma miejsc na Staszica czy w Świdniku? Co to za położna? Chodzilas do niej do szkoły rodzenia?

    start lipiec 2013
‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ