X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 2 września 2016, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BETTY,
    Więc zaciskaj giry, zakorkuj się jakoś heheh
    A tak poważnie, to faktycznie słabo, przecież przez 3 dni to się mogą różne rzeczy zdarzyć. Zatem trzymam kciuki żeby Marcelka do poniedziałku wytrzymała.
    Daj znac co tam jak tam po wizycie na Jaczewskiego.

    Mnie biodra też bolą, szczególnie prawe :( I spojenie, a myślałam ze jak jestem szeroka w biodrach to mnie to ominie .... Niestety ... nie ma reguły :(
    Ale my dzielne jesteśmy i wiele zniesiemy.

    Spokojnego dnia Dziewczęta :)

    Betty Boop lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 2 września 2016, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj tak ja pamietam ostatni miesia I bol bioder... ni siedziec ni spac... masakra.Madziulla no dzisiaj mala juz musisz urodzic ... pewnie jak akcji nie bedzie to urodzisz cc...

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 2 września 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia tak, ze szkoły rodzenia. U mnie w sr pracuje jedna połozna ze świdnika i wczoraj rozmwaialy i był komplet. No i moja połozna tez dzwonila do kolezanki ze Staszica i tam taka sama sytuacja.

    Ja po usg, dzidzia wazy niecałe 3400 wiec spoko, przepływy w normie. Jak w wknd nie urodze to w poniedziałek zgłaszam sie do szpitala. Raczej do Świdnika. Doktorek nam dzis powiedział, ze znajdzie sie tam dla nas miejsce jak zadzwoni ;) Moja połozna ktora ma ze mna rodzic jako doula bardziej mi poleca Świdnik i w razie cesarki bez problemu zostane z dzieckiem i nikt mi nie kaze bez małej wracac do domu a tego bym nie chciała.

    hewa ja tez nie mam jakis wąskich bioder ale ból mnie nie ominął. Spojenie łonowe tez mnie boli jakbym miała ciagłe zakwasy po siłowni (wiecie na tych maszynach -fotelach na miesnie przywodziciele i odwodziciele ;) )

    Ja juz od 5 na nogach a tu cały dzien przede mna. trzeba cos wymyslec, jade na zakupy do Tesco po mopa ;)

    hewa81, Szczęśliwa Mamusia, Dotek lubią tę wiadomość

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla Kochana to już , niedługo :* .

    Betty U was też już tuż tuż , ale to minęło; * .

    Ja też kochane dziś już od 6 na nogach Marysię do przedszkola zaprowadziłam , na miasto poszłam i załatwiłam parę spraw , ale wczoraj wieczorem głowa mnie rozbolała nie mogłam z bólu wytrzymać . Kochane aż nie mogę uwierzyć dziś zaczęliśmy 10 tc :* , nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy :) :D.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2016, 10:53

    Dotek, Betty Boop lubią tę wiadomość

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 2 września 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla <3. Czekamy czekamy. Betty bo gdzies ominelam info do jakiej szkoly rodz chodzilas. Czy mozesz powiedziec ile.kosztuje doula? U nas w pl nie jest to modny porod tzn z doula. No Betty za cie ie tez trzymamy kciuki <3. Ja juz sie polowkowych doczekac nie moge... jestem w 17 tc 16+3 .. wizyta 21 wiec moze ba poczatek pazdziernika wyznaczy polowkowe jal myslicie ? Hewa jak cukier ?

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 2 września 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co Wy wszystkie tak późno połówkowe robicie? Ja się wybieram pomiędzy 26 a 30.09, ale jeszcze czekam jak lekarz wyznaczy. Jak wyznaczy na później to pójdę jeszcze przed do Kondrackiej, a później zrobię jeszcze raz.

    start lipiec 2013
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 2 września 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam połówkowe w 19+6 i wszystko było pięknie widać :)

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 2 września 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam!
    byłam wczoraj u swojej lekarz S :-) oczywscie kazała odczekać -zadnych badan nie kazała robić :-( wybiore sie tez do B zobacze co on powie :-)
    mam nadzieje ze juz Karinka jest na swiecie :-)

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 2 września 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam polowkowe w 20+1.
    Moje cukry ok, cieszę się, ale ten aceton mi chyba wychodzi, tz wg mnie tak na granicy pomiędzy wynikiem ujemnym a ilością śladową. Jakoś nie mogę do końca rozszyfrować zabarwiony pasek z wzornikiem :( A nie daje rady wiecej jeść przed spaniem, i tak mi zajebiscie ciężko po kolacji po 22, masakra normalnie. Chyba mi głodomorra rośnie w brzucholu ;)
    Wyszłam na moment z psem pod blok i normalnie zmachalam się fest. Jest już mi tak ciężko, a jeszcze 1,5 m-ca ...

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 2 września 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jatoszka z tymi badaniami to może i racja, ja trochę zrobiłam i nic konkretnego nie znalazłam. Z czasem łatwiej mi uwierzyć, ze to był przypadek albo pech.

    start lipiec 2013
  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 2 września 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiedziała że gdyby to były 2-3 poronienia w krotkim czasie to mozna sie temu przyglądać ale najprawdopodobniej to był przypadek-miałam długą przerwę i coś musiało sie nie tak połączyć - zobacze co powie drugi-idę za tydzien do B

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 2 września 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj przyszły moje dżinsy ciążowe i nawet trafiłam w rozmiar i krój, a to zawsze jest dla mnie wyzwaniem. Przyprowadziłam tez psy od rodziców, zostaną na 2 tyg, a później przed weselem znowu na tydzień pójdą tam, bo jedziemy na Mazury. Właśnie je wykąpałam i muszę chwilę odpocząć ;)

    Lady H jak się czujesz? Co słychać?

    start lipiec 2013
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 2 września 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz bede miec wizyte w 18tyg i kolejna z usg polowkowym pewnie za 4tyg wiec w 22, poprzednio tez mialam ok21-22tyg
    Co do szpitali to ja o staszica nie mam dobrego zdania, kolezanki syn zarazil sie tam bakteria i dzien powporodzie zabrali go na chodzki, a ona tam zostala - masakra jak dla mnie, nie mieli tam 5lat temu patologi noworodka, nie wiem jak teraz, u mnie tak jest ze matka zostaje z dzieckiem na oddziale tyle ile trzeba, nie ma opcji wyjscia bez dziecka

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Lady Highlander Autorytet
    Postów: 324 285

    Wysłany: 2 września 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85- dziękuję, w miarę dobrze, czasem cos zakuje, zaboli ale to raczej aktywność Małego. Dziś szalał rano w brzuszku aż podskakiwał :D Ma jeszcze sporo miejsca.

    Robiłam krzywą cukrową ale raczej jest w porządku (65 na czczo, 84 po 1h i 81 po 2h). Hemoglobina 11,1 więc trzyma się od ostatniego badania :) W poniedziałek wizyta i zobaczymy co dr powie :) Niedługo czas na usg III trym bo chyba między 28 - 32 tyg trzeba zrobić. Teraz na wizycie będzie 27+6 :) Już bym chciała podejrzeć Maluszka :)

    Pomału kompletuje wyprawkę - mam taki power zawsze po wizycie że wpadam w szaleństwo zakupów, a potem przed kolejną wyhamowuję i czekam aż dr mi potwierdzi że wszystko ok i znowu zamawiam :)

    eiktrjjgno5jwujd.png

    Beta Hcg 14 dpo - 130,9, 15 dpo - 277 17 dpo - 784
  • monia2015 Ekspertka
    Postów: 142 290

    Wysłany: 2 września 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki..trochę byłam zalatana więc nie miałam czasu do Was napisać...widzę, że się dzieje...trzymam mocno kciuki za wszystkie rodzące mamusie. Miłego dnia :*

    918c1e85a0ffa937ee73d74553cc838e.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 2 września 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla długo się nie odzywa więc może już...

    start lipiec 2013
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2585 1896

    Wysłany: 2 września 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :) podczytuje was z doskoku, za rodzące trzymam mocno kciuki aby porody były szybkie i bez problemowe.

    U mnie zbliża sie ovulka więc powoli zaczynamy działać, od dzis robie testy i zobaczymy jak to wyjdzie.

    Mam do was pytanie orientujecie się gdzie jest cos fajnego w pobliżu żeby można wybrać się na jednodniową wycieczkę? W niedziele ma być ciepło i chcieliśmy się gdzieś wybrać ale kompletnie nie mam pomysłu.

    preg.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 2 września 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jatoszka może jednak warto popobadaćMi też lekarze mówili że nie ma co a problem cały czas był. Dopiero dr TW zauważyła sens badań co akurat uważam za jej zaletę. U mnie np. ostatecznie wyszedł problem z tarczycą i przerastanie pęcherzyka tj. Jak nie dostałam zastrzyku na pękniecie to rósł i owu była za późno. A później ciąże biichemiczne. I nasienie zbadać bo to w ciągu roku nawet może się znacząco pozmieniać. Mój m miał dobre a po roku dużo patologicznych plemników i brał profertil.

    Ja chyba też bedę miała 2 połówkowe. Pierwsze 9 w luxmedzie a drugie 16 u mojego gina. Może maluch się zechce łaskawie ujawnić.

    Kasiula zależy czy mieszkasz w Lublinie czy w innym miescie w województwie. Można pojechać np. Kazimierz Dolny, Nałęczów, zoo w Zamościu, Dębowy Las koło Białopola za Chełmem, Roztocze, jezioro białe;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2016, 13:29

    f08af289ff.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 2 września 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula mi się marzy Sandomierz :) Skromne marzenie, ale raczej nie doczekam się w tym sezonie, bo mój mąż nie odpoczywa na wyjazdach więc mu się nie chce.

    start lipiec 2013
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2585 1896

    Wysłany: 2 września 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek mieszkam koło Puław więc Kazimierz, Nałęczów i Janowiec to już mam dosyć. W zoo w Zamościu byliśmy w tamtym roku więc jakoś tez mi sie zbytnio nie chce tym bardziej ze w tym roku byliśmy w zoo w Warszawie, najlepiej chcieliśmy tak do 130 km od domu żeby Zuza nam nie bardzo wydziwiała podczas jazdy.

    Monia w Sandomierzu byliśmy 2 tygodnie temu :)

    Monia85 lubi tę wiadomość

    preg.png
‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ