X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lublin / Lubelskie
Odpowiedz

Lublin / Lubelskie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu Czekamy tu , jak na szpilkach ;) :* .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2016, 20:37

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 2 września 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja co chwilę odświeżam stronę z nadzieją na piekne wieści od Magdzi :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 2 września 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na jeden dzien z dzieckiem to magiczne ogrody lub farma iluzji, a tak zeby polazic to zwierzyniec fajny
    Ja dzis padam bo małej sen w dzien sie poprzestawial i zasnela zamiast w domu 2-3godz, to na spacerze aby 40min i potem maruda byla, a dzis caly dzien same:-/

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • AnnaE. Autorytet
    Postów: 510 399

    Wysłany: 3 września 2016, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, możecie polecić jakieś fajne ciuchlandy w Lublinie z ciuszkami dla bobsów?

    36 lat, euthyrox 100
    2017 - syn 💙
    2019 - syn 💙
    Lipiec 2023 - córka 💖🫢
    preg.png
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 3 września 2016, 03:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś jeszcze nie śpi?

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 3 września 2016, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jeszcze ale.ja juz od 5:45 ty za to Monia pewnie juz spisz :). Madzia Madzia szkoda ze nie mamy tel. Kom do Ciebie :)...

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 3 września 2016, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musiałam wstać, bo psy mm w domu. Juz jesteśmy po spacerze :) wieczorem mamy gości wiec liczę ze trochę dłużej posiedzę i jakoś ten sen unormuję, bo to juz jest nie do wytrzymania. Rano głowa mi pęka. To chyba z braku seksu ;)

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 3 września 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia raczej z niewyspania :P ten ból głowy.

    A jakie psy masz ( rasa ) bom zapomniała a szukać mi się nie chce. Ja za to mam teraz 2 koty i jednego psa Amstaffa :), aaaa i męża :P

    Mój m pojechał właśnie na 4 dni do Niemiec - więc jesteśmy same - ogarniemy chałupkę i jedziemy do moich rodziców.


    Ciekawe jak Madzia...

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 3 września 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam małego kundelka i czina japońskiego :)
    Też umieram z ciekawości :)

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 3 września 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chin w jakiej kolorystyce z czarnym czy brązowym? Jak te psy charakterne bardzo są?

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Malutka92 Autorytet
    Postów: 1020 897

    Wysłany: 3 września 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej macie moze jakies info od Magdziulli? Dlugo sie nie odzywa :-( juz na naszym wrzesniowym forum martwimy sie o nia :-(
    Pisalam do niej wiadomosc,ale zadnego odzewu z jej strony. Mam nadzieje,ze jak odpocznie to w końcu sie do nas odezwie

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 3 września 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej niestety nie mamy własnie i też się martwimy.

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 3 września 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie wiemy o Madziulli, nawet miałam pomysł że wpaść tam na oddział, ale i tak pewnie nie potrafiłabym jej znaleźć ;)
    Czin biało-czarny, bardzo do mnie przywiązany, łagodny, rozpieszczony, nie przepada za dziećmi, boi się ich może dlatego że rzadko ma z jakimś do czynienia, a jak już to najczęściej to dziecko próbuje się nim bawić. Delikatny jesli chodzi o wszelkie choroby skóry i kleszcze, wybredny do jedzenia. Teraz staram się go przestawić na samą suchą karmę, bo wydaje mi się, ze na wszystko ma alergie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2016, 10:16

    start lipiec 2013
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 3 września 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3v3tl.jpg

    hewa81, Betty Boop lubią tę wiadomość

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 3 września 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie slodziaki :). No Madzia cos sie dlugo nie odzywa... kurcze.no. madzia przywoluje cie telepatycznie. Ja mam.amstaffa ludzir zawsze.morderca - moj ma juz 10lat koty robia z nim co.chca dziecko tez. Pies idealny kochany...

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 3 września 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieszka w domu? Jak zareagował na córeczkę?
    Mieliśmy też 3 koty, jeden został u rodziców, jeden zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach, a ostatniego najslodszego zabił samochód zaraz po przeprowadzce do nowego domu. Mój mąż bardziej za kotami, jak będzie się upierał to weźmiemy, ale że schroniska żeby była już wysterylizowana.
    Agatka dopiero zauważyłam że jest pomysł na imię :) Mój mąż zabrania mi wybiegac tak daleko w przyszłość, może po tym usg zacznie planować.
    Wypiłam kawę, prawdziwą. Była pyszna :)

    start lipiec 2013
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 3 września 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pies mial 4 lata jak pojawila sie.mala. w suie byly wtedy 2 amstaffy. Rekacja na poczatek byl wystraszony I bardzo wachal I lizal.mala. nie zabranialam mu wrecz pozwalam wywachac I poliza. - pies musi poznac nowego czlonka rodziny oczywiscie zachowujac najwyzsze srodki ostroznosci bo to tylko pies I reakcja moze bys rozna. Do pokoju dziecka wstepu nie mial byla bramka. Zawsze jal sie.mala urodzila I.nie.plakala nie.musielismy nasluchiwac bo pies juz pod bramka siedzial. A teraz mala moze.na nim jezdzic -.oczywiscie nie pozwalamy na to. Mala nigdy.nie.mogla I nie.dopuszcalismy do tego I uczylismy ja ze nie wolno ciaganac, wkladac.palcow do.uczu pupy itp, bic, skakac przeszkadza. Jak spi czy je. Pies tez musi.moec.prywatnosc I czuc sie bezpiecznie. I uwazam ze to jest klucz do sukcesu czyli pies ma miec dobre skojarzenia z dzieckiem. Niektorzy rodzice.niestety pozwlaja dziecku na wszytzko bo pies ma zniesc wszystko I nie ma prawa nawet warknac BLAD! A.jak pies warknie to tez.ok tzn ze ostrzega ze.cos mu sie.nie podoba - najwazniejsze ze od razu.noe.gryzie. I zasada podstawaowa.nigdy nie zostawiac dziecka.sam.na sam z psem! Nawet yorkiem.pies to.pies dziecko.to dziecko moga sobie zrobic.krzywde.

    Monia85, hewa81, Betty Boop lubią tę wiadomość

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 3 września 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorry za beledy, literowki I kropki. Beznadziejnie.sie pisze z mojego.telefoni

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
  • Malutka92 Autorytet
    Postów: 1020 897

    Wysłany: 3 września 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze :-( juz nawet na FB pisalam do niej,ale znając zycie moja wiadomosc poszla do spamu i moze jej nie odczytać. Pozostaje tylko czekac az sie odezwie z dobrymi wieściami. Mam nadzieje,ze zrobi to jeszcze dzisiaj.

    My jutro idziemy juz do szpitala na 9. Kurcze niedzielne dziecko,ale w sumie to dobrze,bo ja sie urodziłam 1 maja w Święto Pracy,moja 7-latka 2 listopada w Dzień Zaduszny no i teraz malutka z niedzieli bedzie :-) takie 3 świąteczne kobietki :-)

    Oby Daria nie okazala sie Darkiem :-| stres mnie juz zjada przed jutrem..

  • Agatka_46 Autorytet
    Postów: 939 435

    Wysłany: 3 września 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mautka chyba lepszy nagly porod niz ustawiony dla zdrowia psychicznego matki :D. Powodzenia zycze. Jak sie Madzia odezwie daj.znac :)

    MATKA 2:0 <3
    Ola 17.02.2011
    Martynka 02.02.2017
‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ